PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry


Strony : 1 [2]

Levkoni
19.12.2011, 22:03
A ja Zwierzaków jeszcze nie kupiłem, bo ceny teraz są duże. Kilka dni temu patrzyłem na ceneo i skąpcu porównanie cen różnych sklepów to były od 76 zł w górę. Dziś patrzę i już są od 78 (chyba tylko dwie oferty) a reszta ponad 80, plus duże koszty wysyłki :D Poczekam sobie i po świętach kupię, bo na pewno ceny pójdą w dół. Pokolenia kupiłem za bodajże 69 zł, nie pamiętam dokładnie ale poniżej 70 złotych zapłaciłem w promocji, liczę że po świętach też będą dobre okazje :)

ultraviolence
19.12.2011, 22:54
Na Allegro czasem można wyhaczyć takie perełki... i praktycznie za bezcen. U jednej z allegrowiczek kupiłam Karierę i WP za 65zł. Co prawda, były używane 2-3 razy, ale co z tego, skoro płyty nie posiadały ani jednej rysy? :D

Séverine
20.12.2011, 10:33
Ja akurat nie zwracam uwagi na jelonki. Zwykle moi Simowie mają ważniejsze sprawy, niż ganiać za jeleniem po całym mieście.

Oh jej, jak ja i moi Simowie mogliśmy być tak głupi żeby sprawdzać co nowego jest w grze, przecież o wiele ciekawsze może być czytanie książki :redface:

To nowy dodatek to, że ktoś chciał sprawdzić co w nim dochodzi nie znaczy, że nic innego nie robi tylko biega za jeleniem :P

anie_1981
20.12.2011, 12:32
Ja za to ciągle bawię się konikami! :D Koniki są super! :D Szkoda tylko, że ostatnia łatka popsuła galopowanie koni...

Arisane
20.12.2011, 12:44
To nowy dodatek to, że ktoś chciał sprawdzić co w nim dochodzi nie znaczy, że nic innego nie robi tylko biega za jeleniem :P

Powtarzasz się...

A tak na marginesie czy ja coś mówiłąm na ten temat? Nie...

Rosemarie
20.12.2011, 15:35
W zasadzie to napisałaś, że Twoi simowie mają ciekawsze rzeczy do roboty. ;D
W sumie to żałuję, że kupiłam zwierzaki, zamówiłam je u tego samego sprzedawcy na allegro co anie_1981. :P Gdybym kupiła później byłyby tańsze, pokolenia kupiłam dopiero w czerwcu. :P
Szczerze mowiąc to na początku strasznie cieszyłam się z koni, a teraz jakoś mi się znudziły...

anie_1981
20.12.2011, 16:27
Mi tam się koniki nigdy nie znudzą, ani drobne zwierzątka. Szkoda, że olali temat rybek i owadów. Mogli przecież dać więcej gatunków, dodatek był do tego idealny. A propos owadów, to ja w realu zaczęłam hodować modliszki... Ta mała z mojego awka to właśnie jedna z nich.

ultraviolence
20.12.2011, 16:32
Mi tam się koniki nigdy nie znudzą, ani drobne zwierzątka. Szkoda, że olali temat rybek i owadów. Mogli przecież dać więcej gatunków, dodatek był do tego idealny. A propos owadów, to ja w realu zaczęłam hodować modliszki... Ta mała z mojego awka to właśnie jedna z nich.

Konie i mniejsze zwierzaki są świetne, ale mam problem z ich schwytaniem. Ostatnio natknęłam się na cmentarzu na tę nakrapianą sowę (nie pamiętam dokładnej nazwy) i po kliknięciu na ptaka, pojawia się tylko opcja "oglądaj". Jak je złapać?

A modliszka śliczna :) U mnie w mieście niestety nie widziałam. Dzisiaj byłam w zoologicznym kupić swoim psiakom jakieś gryzaki i tylko same pająki, patyczaki, kraby, gekony i inne jaszczurowate...

anie_1981
20.12.2011, 16:36
Ostatnio natknęłam się na cmentarzu na tę nakrapianą sowę (nie pamiętam dokładnej nazwy) i po kliknięciu na ptaka, pojawia się tylko opcja "oglądaj". Jak je złapać?

Musisz nauczyć Sima ukrytej umiejętności, "WildLifeFriend". Możesz to zrobić jakimś modem, lub kazać Simowi łapać wszystko co popadnie.

A modliszka śliczna :) U mnie w mieście niestety nie widziałam. Dzisiaj byłam w zoologicznym kupić swoim psiakom jakieś gryzaki i tylko same pająki, patyczaki, kraby, gekony i inne jaszczurowate...

Modliszki są bardzo łatwe w hodowli i są nawet słodkie ;) Ale mniejsze owady chyba by się ze mną nie zgodziły... :P

ultraviolence
20.12.2011, 16:45
Musisz nauczyć Sima ukrytej umiejętności, "WildLifeFriend". Możesz to zrobić jakimś modem, lub kazać Simowi łapać wszystko co popadnie.

Modliszki są bardzo łatwe w hodowli i są nawet słodkie ;) Ale mniejsze owady chyba by się ze mną nie zgodziły... :P

Czyli jak będę łapała motyle i żuki, to później przyjdzie czas na coś większego? :D Modem raczej tego nie załatwię, bo obecny Master Controller jest dosyć mocno skrojony i brak mu większości opcji, które dostępne były w poprzednich wersjach. Wiem, że Twallan to podzielił, ale nie chce mi się w to bawić.

Co do modliszek, to może kiedyś się zdecyduję, bo mają w sobie coś interesującego... Na razie jednak poluję na legwana zielonego. Cudowny jest, ale muszę rodzinkę przekabacić... :D Gdybym miała większe mieszkanie, pewnie przerobiłabym je na zoo. Może to i dobrze, że mieszkam w bloku... :D

suomii
20.12.2011, 16:50
Ej właśnie, o cho chodzi z tym Master Controllerem? Nie ma połowy przydatnych opcji, on sobie jaja robi czy co?

A co do modliszek, anie, to są przeurocze. Lubię wszelkiego rodzaju zwierzątka. Nie spotkałam się jeszcze z modliszkami 'domowymi', Ty masz chyba dużo zwierząt :D

anie_1981
20.12.2011, 17:22
Mod NRaas Master Controller jest teraz podzielony na dwie części. Główny mod ma najbardziej podstawowe funkcje, a te od cheatowania są jakby osobnym modem, czyli trzeba mieć dwa pliki...

Główny mod (http://www.the-isz.com/nraas/index.php?/topic/2722-the-mastercontroller-phase-six-version-74-updated-2011-dec-15/)
Moduł cheatowy (http://www.the-isz.com/nraas/index.php?/topic/2724-the-mc-cheats-phase-five-version-74-updated-2011-dec-15/)



Off-top:
Jedni zbierają znaczki... a ja zbieram zwierzaki... Oczywiście biorę tylko takie, którymi potrafię\daję radę się zająć. Ostatnio miałam smutne dwa tygodnie... Najpierw zmarła 11-letnia kotka (kotów nie lubię, ale nie życzę im źle, ani się na nich nie wyżywam), miała zator tętnicy, wet zrobił sekcję, podobno nie dało się jej uratować. Wczoraj padł jeden z moich ptaszków, samczyk zeberki. Był taki śliczny. Nie mam pojęcia co mu było, reszta jest zdrowa.

Arisane
20.12.2011, 18:03
W zasadzie to napisałaś, że Twoi simowie mają ciekawsze rzeczy do roboty. ;D

No ale to tylko moja opinia, koniec, kropka, zamykam temat.

suomii
20.12.2011, 18:54
A mi właśnie umiera mój szczur, który jest ze mną 3 lata... Smutne, ale taka kolej rzeczy i już się pogodziłam.

Dobra ale offtop, żeby nie było to może powiem, że swoje wrażenia z gry opiszę jak ją dostanę już na święta ;] nie mogę się doczekać.

Levkoni
20.12.2011, 19:42
Co do ceny gry to ja nie lubię kupować używanych gier. Jakoś mnie nie kręcą w zamian za niskie ceny, nie mam zaufania... A co do własnych zwierzaków to swego czasu miałem zwierzyniec, trzy psy, kilka kotów, dwa chomiki, i szczura. To wszystko na raz. A oprócz tego był też inny chomik, żółw, inny pies i inne koty, ale z tego wszystkiego żyją już tylko dwa psy i kilka kotów, ale te się porozchodziły i przychodzą tylko na żarcie :P

anie_1981
20.12.2011, 20:47
No to ja się zastanawiam nad tym, czy nie wystąpić o jakieś dotacje z tytułu prowadzenia mini-zoo :P Pies, kot, chomik, rybki, samiec zeberki, 2 samce mewki jakońskiej, 4 modliszki...

No off-top zrobił się spory ;) Sorry, przyznaję się... to ja go zaczęłam... A wracając do gry, to ostatnio mi się nie wyłącza, ale mało gram, prawie wcale. Byłoby pięknie, ale po najnowszej łacie konie paskudnie galopują. Okropnie to wygląda i bardzo mi jest przykro.

ultraviolence
20.12.2011, 21:24
Absolem, ja też nie od razu wierzę sprzedającemu, co zresztą w dzisiejszych czasach wcale dziwne nie jest... Dlatego jak mam wątpliwości, proszę o real foto. Wtedy wszystko jest jasne, jak słońce - albo biorę, albo nie. Jak jestem przy kasie, to kupuję nówki, wiadomo :P

Anie, zazdroszczę Ci takiego mini-zoo, choć pewnie roboty z tym nie mało ;) Ja mam tylko flat-coated retrievera i niedużego kundelka... Wciąż zastanawiam się nad tym legwanem, bo w końcu to jaszczur, trzeba byłoby przygotować mu odpowiednie terrarium i warunki... Może kiedy będę na swoim, to o tym pomyślę :P

Hmm... Żeby taki wyraźny offtop nie walił po oczach, to powiem, że ostatnio gra mi się wyśmienicie. W SV, gdzie gram, nie mam obecnie żadnych koni, ale obiecuję je sprawdzić na innym zapisie... Może i do mojej gry wkradło się to dziwne galopowanie. Jeszcze jedno: po instalacji łaty, simowe niemowlęta rzeczywiście prezentują się o wiele lepiej. Już dawno czekałam aż je poprawią :P

anie_1981
21.12.2011, 10:31
Co do galopowania koni, to podobno tak się dzieje gdy koń ma 10 pkt galopowania. Moje konie mają 10 punktów galopu i skoków, nie sprawdzałam na słabiej wyszkolonych koniach.

ultraviolence
23.12.2011, 23:09
Co do galopowania koni, to podobno tak się dzieje gdy koń ma 10 pkt galopowania. Moje konie mają 10 punktów galopu i skoków, nie sprawdzałam na słabiej wyszkolonych koniach.

Ze słabiej wyszkolonymi końmi nic się nie dzieje, to już sprawdzone :D Jak uda mi się dobić do 10 poziomu, to dam znać. Jeśli nie będzie to indywidualny przypadek, a problem obejmie większą ilość osób, będą musieli wydać jakąś łatę, która to naprawi.

anie_1981
24.12.2011, 11:27
Na szczęście mam NRaas'a MC, więc mogę zabrać konikom ze dwa pkt umiejętności... Ależ nas EA "ukochała", W każdej normalnej grze dąży się do maksymalnego wyszkolenia postaci, a ja będę im umiejętności zabierać, bo EA skopała galop :(

ultraviolence
27.12.2011, 22:06
Na szczęście mam NRaas'a MC, więc mogę zabrać konikom ze dwa pkt umiejętności... Ależ nas EA "ukochała", W każdej normalnej grze dąży się do maksymalnego wyszkolenia postaci, a ja będę im umiejętności zabierać, bo EA skopała galop :(

Potwierdzam: u mnie też skopane :( Czy na tym forum jest jeszcze ktoś, kto ma ten problem?

suomii
27.12.2011, 23:29
Potwierdzam: u mnie też skopane :( Czy na tym forum jest jeszcze ktoś, kto ma ten problem?

Ja mam. Mój jednorożec też tak 'głupio' galopuje. No nie wiem jak to określić, jak jakieś nie wiem... na łeb na szyję, no... :/

Owl Finch
28.12.2011, 11:08
Moje wrażenia z gry są narazie ograniczone, ponieważ nie spotkałam jeszcze wszystkich zwierząt, ale mogę powiedzieć, że gra mi się podoba. Ładne obiekty, ubrania wreszcie wyglądają fajnie a nowe miasto jest ładne i przejrzyste. No i boskie jest kiedy pod domem kręci się "Bezpański Pies", po czym w nocy nie można z nim nic zrobić, bo pokazuje się informacja "Bezpański pies idzie do domu" :P

Hinata
28.12.2011, 15:27
Gra jest super. Pomijając drobne nieporozumienia związane z bezpańskimi kotami..., kotki milusie. Chcę pogłaskać kotka to nagle się wyświetla ' Bezpański kot idzie do domu '. One mnie chyba nie lubią. ^.^ Tylko jak kot bez właściciela może mieć dom? -w-
Konie też są fajne, tylko denerwuje mnie to, gdy chcę ustawić więcej przeszkód na własnej ujeżdżalni, ale to coś zajmuje tyle miejsca że się nie da. Appaloosa Plains to teraz jedno z moich ulubionych miast. Są parki dla psów, kotów i koni. Jeszcze po nocach prześladuje mnie jeden kary jednorożec o wdzięcznym imieniu - Pakun. Daję mu jasno do zrozumienia, że ja go nie chcę w mojej rodzinie, tzn. nie głaszczę go, nic z nim nie robię ale i tak przychodzi! Bo mam staw na parceli, żeby koń miał naturalny dopływ wody ^^. No, a nie chcę go z prostego powodu - miałam raz jednorożca, i jak był galop, to tak wyglądało, jakby ten koń się miał zaraz połamać i rozlecieć. >w<

xMalwina
28.12.2011, 16:47
Bo mam staw na parceli, żeby koń miał naturalny dopływ wody ^^.

To jak mam staw to mogą mi jednorożce wbijać na chatę?! :O Whoaaa! :D

Martynaa
29.12.2011, 02:46
W jednej z rodzin hoduję konie i (nie wiem czy to ma związek z hodowaniem) w moim domu znalazłam gnoma-konia. To figurka konia przebranego za gnoma, w nocy się rusza, przemieszcza itd. Miał ktoś z was już taką figurkę?

ginsei
29.12.2011, 08:25
Jak masz konie, to te figurki pojawiają się 'samoistnie'. Taki z nich pożytek, że jak ich się dużo namnoży, to można je sprzedać za +-1000 simoleonów ;)
Ja mam jeszcze tego 'zwykłego' gnoma magicznego, to zawsze się jakoś wspólnie ustawią - zazwyczaj wygląda to tak, jakby koniki chciały magicznego gnoma stratować ;)

A z tego co widać, Hinata, jednorożec miał widocznie 10 poziom wyścigów i stąd jego dziwne bieganie. U mnie jest wszystko w porządku pod tym względem, ALE ja sobie nie instalowałam nowej łatki (daje ona coś w ogóle pożytecznego? O.o )

Malwina - w SV jednorożec mi się pod domem pojawiał, pomimo braku stawu ;)

vatri
29.12.2011, 13:31
Koootyyyyy! Chciałabym mieć rodzinę złożoną z samych kotów, bez simów. ^^ Szkoda, że tak się nie da. Pomijając, że wyglądają jak pluszowe maskotki bez wąsów (zgroza), koty są absolutnie cudowne i były chyba jedyną rzeczą w TS3, o której kiedykolwiek w ten sposób pomyślałam. Bawią się w taki realistyczny sposób, biegają jak szalone po domu, sypiają wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinny, jedzenia nie można zostawić, bo zaraz się jakiś kot zjawi, spać też spokojnie nie można... ach!
Za to za sposób, w jaki simowie podnoszą koty, powinni ich zamordować (twórców, nie simów ^^). Już widzę, jak mojego kota trzymam pod pachą, chyba bym żywa z tego nie wyszła. :P I za brak wąsów. No, ale to EA, czego wymagać.
Z psami i końmi póki co bliższych kontaktów nie miałam, oprócz tego, że raz mi był pies do sesji potrzebny. A następnego dnia znalazłam pod domem gnoma... Hm.

Rosemarie
29.12.2011, 13:49
według mnie koty wyszły lepiej niż psy. zgadzam się z powyższą opinią :D kotki bawią się tak realistycznie, że czasem przybliżam kamerką kotka i patrzę jak słodko się bawi. :D
moi simowie rzadko mają psy, najczęściej są to koty, czasem konie. :D

Damian
29.12.2011, 15:47
Znalazłem pandę w internecie a dokładniej na SimsVip :D
http://farm8.staticflickr.com/7152/6592720805_a2d7ab9483_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7159/6592720053_8d82b8c0ae_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7025/6592720353_37a865805a_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7169/6592720633_bee7331c01_m.jpg
Podoba wam się ? :)

anie_1981
29.12.2011, 15:56
Ja mam Pandę Wielką i Małą z mts. Ale jeszcze nimi nie grałam. Mam też szopa, jako psa chyba, te pandy to też psy.

florie
29.12.2011, 16:04
A ja jestem zakochana w 'zestawach' psów, kotów i konii na mts. Np. lepsze pudle lub buldogi. (:

MiniMous
29.12.2011, 16:12
Ta panda jest taka słodka .:)Ciekawe , czy ktoś zrobił taką z psa , czy z kota ?:|

ginsei
29.12.2011, 16:18
Ta panda jest zrobiona z psa

anie_1981
29.12.2011, 19:28
Na mts są Pandy Wielkie z dużych i małych psów, a Panda Mała, to mały pies. Ja mam jeszcze (też z mts) konia inspirowanego końmi z Avatara... No 6 nóg nie mają, ani innych typowych atrybutów tamtejszych koników, ale mają taki mniej więcej kształt ciała i umaszczenie. Też jeszcze nimi nie grałam... Jakoś tak przywykłam do mojego zestawu zwierząt. Chcę jednak dać moim ludziom z AP jakiegoś psa, i ciągle się zastanawiam, czy wziąć którąś Pandę, czy może szopa... Bo Ciapek i Naturie mi się znudziły... Myślę jeszcze o Collie, to moja ulubiona rasa.

Hinata
29.12.2011, 20:00
To jak mam staw to mogą mi jednorożce wbijać na chatę?! :O Whoaaa! :D

Tak, tylko taki serio duży i jakby wokół niego kwiatki, głazy i natura xD

Searle
31.12.2011, 14:33
Ta panda wyszła im bardzo realistycznie - nie powiedziałabym, że była wcześniej psem :P

anie_1981
31.12.2011, 15:45
Ta panda wyszła im bardzo realistycznie - nie powiedziałabym, że była wcześniej psem :P

Weterynaryjna gałąź chirurgii plastycznej, potrafi czasem czynić cuda ;)

florie
01.01.2012, 12:04
Autor tej Pandy i Szopa robił cuda do The Sims 2...
Chcę króliki i chomiki!

Jestem zakochana w tych zestawach :

http://www.modthesims.info/download.php?t=463801
http://www.modthesims.info/download.php?t=461413 (Anie coś wspominała, że lubi Collie. Albo coś mi się pomyliło)
http://www.modthesims.info/download.php?t=461522
http://www.modthesims.info/d/459614
http://www.modthesims.info/download.php?t=460135
http://www.modthesims.info/download.php?t=458720

Arisane
01.01.2012, 19:04
Jeszcze po nocach prześladuje mnie jeden kary jednorożec o wdzięcznym imieniu - Pakun. Daję mu jasno do zrozumienia, że ja go nie chcę w mojej rodzinie, tzn. nie głaszczę go, nic z nim nie robię ale i tak przychodzi!

No to daj go mi :P Wpuść go do mojej gry i go będę miała :D

Rosemarie
02.01.2012, 13:45
Ja gram teraz w Hidden Springs i w ogóle nigdzie jednorożców nie ma, w niedziele o 20 w żadnym miejscu ich nie widzę. :| A chciałabym jakiegoś przyłączyć do swojej rodziny.

anie_1981
02.01.2012, 20:25
U mnie w AP jednorożec pojawił się na mojej parceli w sobotę o 20... Złamał "niedzielny" schemat :P

ginsei
03.01.2012, 14:57
Rosemarie, cierpliwości :) U mnie dłuuugo trwało zanim w SV pojawiły się gęściej zwierzęta. Za to jednorożec objawiał się przed moim domem za każdym razem i nie musiałam go po mapie szukać ;)
I u mnie na pewno raz pojawił się w środę o 20:00.

Paulok
03.01.2012, 15:34
Dodatek jest według mnie super dopracowany! Psy są świetne , a szczególnie Owczarek Niemiecki. Uwielbiam ! Super jest też to że stworzyli w grze takie zwierzaki jak szczur, wiewiórka, wąż itd

anie_1981
05.01.2012, 13:58
Jest to najlepszy dodatek, jeśli chodzi tak ogólnie o możliwości, opcje itd. Z dopracowaniem jest tak średnio, ale po instalacji Po Zmroku było znacznie gorzej...


Off-Top:

Mój prawdziwy zwierzyniec z reala, też ostatnio przeżywa rozkwit. Kupiłam szczeniaka pinczera miniaturowego :P To suczka, nazwałam ją Cola, jak mój ulubiony napój... :D Jest czarna "podpalana" (jak coca-cola z bąbelkami), i muszę jej teraz poświęcać znacznie więcej czasu, niż Simsom ;) , zwłaszcza, że mam też inne zwierzęta i inne obowiązki, a w domu jest już pies i kot, więc trzeba pilnować, by się nie biły.

P.S: Coś jest nie tak z wysyłaniem wiadomości, co chwilę mam planszę "Service Unavialble"

Melasa
26.01.2012, 21:34
Jednorożca tylko raz widziałam i nie zdążyłam się z nim zaprzyjaźnić bo zaraz uciekł:(( było to tak przed 6 rano przy wodospadzie. Jednak wciąż będę zaciekle szukać...
Bardzo spodobały mi się szopy tylko szkoda, że są tak nieprzyjazne. Dziki ptaki są dla mnie okropieństwem, zlecą się mi pod dom i ćwierkają.B)

MiniMous
27.01.2012, 16:23
Ja gram w Bridgeport i w końcu nie jestem pewna , czy tam można znaleźć jednorożca .:(

Justyna0307
27.01.2012, 19:29
a ja jestem w AP i nie widziałam jeszcze żadnego jednorożca w zwierzakach :( buuu :(

offtop: Anie zazdroszcze pieska :D

Melasa
27.01.2012, 21:28
MiniMous, a to nie jest tak, że jednorożca można zobaczyć jedynie w Appaloosa Plains?
Zaraz włączam gre i nie spoczne póki go nie zaadoptuje:D

Łezka
27.01.2012, 21:38
Oczywiście, że tak nie jest. W każdym dostępnym otoczeniu, w którym można aktywnie grać możliwość spotkania jednorożca jest "musowa". Mam rodziny w różnych okolicach, ale i w SV, i w AP jednorożce są, jednakże nie co dzień - to zależy. Trzeba cierpliwie czekać i śledzić na podglądzie klawiszem tab czy jest zorza w nocy. :) Pozdrawiam D_S

MiniMous
29.01.2012, 11:06
Dzięki z pomoc :)

Miyo
03.03.2012, 20:03
Jako małe potwierdzenie obecności jednorożców w SV ;)

http://img267.imageshack.us/img267/4982/screenshot3py.jpg

http://img857.imageshack.us/img857/2180/screenshot4vy.jpg

10ola01
21.11.2012, 20:27
Gra jak dla mnie do najlepszych nie nalezy, lecz jesli ktos z was zastanawia sie nad kupnem gry, to warto. Miasto-piekne, jedno z lepszych, urzekl mnie jego klimat. Zwierzaki sa bardzo dopracowane i realistyczne. Konie sa wspaniale, szczegolnie ze mozna na nich jezdzic, skakac i brac udzial w zawodach, psy i koty-piekne, urocze, mozna wykonywac wiele dzialan zwiazanych z nimi. Ubrania ,fryzury-wiekszosc jest swietna, ale znajda sie tez ubrania ktorych raczej nigdy nie uzywam.

Poskacper
09.08.2013, 15:04
Konie: Boskie! Jeżdziectwo, skoki, wyścigi, zawody w ośrodku. Te interakcje :) Jak koń jest w zagrodzie i stoi przed wejściem a sim go głaszcze :) Oceniam 10(0) / 10

Psy: Najlepsze prowadzenie na spacery, choć zżera to strasznie dużo czasu :P Komendy, interakcje, 10/10 :)

Koty: Fajne jest łowiectwo, łatwo zdobyć wyjątkowe stworzonka :) Zabawa laserem! (To chyba jest w 3,co? Albo mi się pomyliło z 2) 10/10

No i co mam powiedziec? Wszystkie opcje z tego dodatku są fajne, na ocenę dodatku daję 10/10 ;)