PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry


Strony : [1] 2

Narutoman
23.09.2011, 15:36
Wyszło już demo TS3 Zwierzaki, dlatego moglibyśmy opowiadać o naszych wrażeniach z tworzenia zwierzaków. Moglibyśmy też pisać co twórcy mogli by jeszcze dodać lub poprawić. A za miesiąc gdy wyjdzie pełna wersja gry, będziemy pisać nasze wrażania z grania tymi zwierzakami :)

Searle
23.09.2011, 16:40
Nawet miły dla oka jest ekran ładowania. Podoba mi się ten piesek w okularach na ostatnim obrazku :)

Spectrum
23.09.2011, 16:49
Podobają mi się psy, koty troszkę mniej, ale jeśli się postara można stworzyć bardzo ładne zwierzaki :) Jak dla mnie dwójkowych zwierzaków nie da się porównać (przynajmniej CAP'u)

Searle
23.09.2011, 17:23
Najładniejsze, moim zdaniem, są konie. Najbardziej chyba dopracowane.

Koty - te z puchatym futerkiem - wyglądają jak napompowane. Już lepsze są w dwójce.

distractme
23.09.2011, 17:40
Searle koty i psy zalezy jaka rasa jesli o futro chodzi, niektorym bardzo pasuje i slicznie w puchu wygladaja :D

Narutoman
23.09.2011, 17:42
Według mnie to ''grube,, futro trochę dziwnie wygląda :)

distractme
23.09.2011, 17:46
Mowie zalezy jaka rasa hehe :) np na psiakach lub kocie Norweskim super takie futro wyglada

Narutoman
23.09.2011, 17:53
Zgadzam się :)

Chaw - Chaw jest najsłodszy

Karel13
23.09.2011, 18:00
Narutoman - chow chow :P.
Dzisiaj stworzyłem swojego świętej pamięci mieszańca pudla miniaturowego ze sznaucerem miniaturowym.

Justyna0307
23.09.2011, 18:08
ja jestem zachwycona koniami :D uważam że koty też ładnie im wyszły :) ale chyba najbardziej oczekiwałam psów, bo je kocham... i spartolili na całej lini :/ np. colie to jest colie czy co to za kundel to samo pudel york... :( nie podoba mi sie niestety :/

Narutoman
23.09.2011, 18:14
Narutoman - chow chow :P.


Wiedziałem że coś pomieszałem a teraz zrymowałem :D

Searle
23.09.2011, 18:40
Sierść z bliska wcale nie wygląda jak sierść. Jakoś tak sztucznie i brzydko.
W dwójce chyba była ładniejsza grafika zwierzaków - tak mi się wydaje. Jutro porównam.

Mon.Ron
23.09.2011, 19:52
Mi na razie ciężko porównać zwierzaki z 2 i 3, więc powiem tylko tyle, że psy i konie podobają mi się bardzo (te pierwsze może nie do końca dokładnie odzwierciedlają wygląd niektórych ras, ale są urocze ;D), koty już mniej.

BlackBerry
24.09.2011, 08:09
Koty mi się bardziej podobają niż psy, ale konie są najlepsze <3 . Szkoda, że królików nie dali -.- !

Narutoman
24.09.2011, 09:56
No niestety ale na więcej małych (i może dużych) zwierząt trzeba czekać do TS4 :(

BlackBerry
24.09.2011, 14:22
Pytanie tylko czy wgl. Ts4 wyjdzie !

Narutoman
24.09.2011, 14:25
Na pewno wyjdzie! Myślę że coś w 2014 -2015. Przecież oni nie byliby tacy głupi żeby wstrzymać produkcje jednej z najlepszych gier na świecie!

Justyna0307
24.09.2011, 14:28
Na pewno wyjdzie! Myślę że coś w 2014 -2015. Przecież oni nie byliby tacy głupi żeby wstrzymać produkcje jednej z najlepszych gier na świecie!

nie przegapili by takiej forsy :P dzieciaki teraz ciągle siedzą przed komputerem wiecie jaka to kasa? :)

a co do cap to nawet nieźle im to wyszło moim zdaniem :P

BlackBerry
24.09.2011, 14:36
@up ja też tak sądzę :D
Ale boje się, że jak usunę to demo będę miała mnóstwo problemów z grą, więc na razie nic nie robię

Justyna0307
24.09.2011, 14:37
@up ja też tak sądzę :D
Ale boje się, że jak usunę to demo będę miała mnóstwo problemów z grą, więc na razie nic nie robię

u mnie ani z demem ani bez nie chciało działać :/ jak ci chodzi to nie ruszaj może :D ja właśnie skończyłam instalować moje simy od nowa... zobaczymy jak ucierpiała rodzina na tym :/

Gio
24.09.2011, 19:03
Uwaga! Dla wszystkich, którzy mają problemy z demem, jedna z użytkowniczek Thesims3.com znalazła rozwiązanie, polegające na usunięciu kilku plików:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/437895.page

Mi pomogło w 100%, tyle, że zabezpieczyłem sobie do tego savy, żeby mieć pewność, że wszystko zachowam :) Niczego nie trzeba reinstalować :)

anie_1981
24.09.2011, 19:41
Coś Ci ten link nie wyszedł :P

Gio
24.09.2011, 19:45
czemu nie wyszedł? Mi normalnie wchodzi the sims 3 community ;)

anie_1981
24.09.2011, 19:49
A ja mam "UPS nie masz uprawnień!"

distractme
24.09.2011, 19:54
Bo na tej stronce trzeba sie zalogowac

Narutoman
24.09.2011, 19:58
A mi ta strona normalnie wyskakuje :)

anie_1981
24.09.2011, 20:04
Ja nawet jak jestem zalogowana to mam UPS'a.

Yuka770
28.09.2011, 18:18
Mam pytanie. Czy jak robicie psy i koty to robi im się czarna głowa u was? :( Bo mi się tak robi i nie moge ich tworzyć, a z końmi jest ok :( :( Ja to naprawić?

Narutoman
28.09.2011, 18:26
Nie wiem, u mnie jest normalnie :)

PS

Nie pisałem jeszcze swoich wrażeń z gry, więc myślę że gra jest świetna i bardzo dobrze dopracowana, EA się postarało. Myślę że ten dodatek będzie bardzo dobry, skoro samo demo (chodzi mi o ten mini świat) daje dużo frajdy. Tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1455962#post1455962) są moje zwierzaki, Strzała, Reksio i Mruczek. :)

BlueDinosaur
07.10.2011, 12:33
Tydzień temu pobrałam i zainstalowałam sobie demo, to że następnego dnia przestało działać to tylko mały szczegół.
Co mi się podoba: Dużo ras, dopracowane konie, suwaki sierści i cały w ogóle tryb zaawansowany
Co mi się nie podobał: Wygląd niektórych ras psów, np: york, jamnik, grafika sierści (jakastaka sztuczna)
Ale ogólnie zaostrzyło to mój apetyt na cały dodatek. :D

miłośniczka zwierząt
07.10.2011, 14:26
Ja dzisiaj sobie pobrałam to Demo i się nim trochę pobawiłam fajnie się, tworzy konie i koty natomiast psy są takie sobie . Osobiście już wiem że psy rzadko będę tworzyć lepiej mi się tworzy konie i koty.

anie_1981
07.10.2011, 14:38
Ja kotów nie lubię, ale muszę szczerze przyznać, że do nich się przyłożyli. Tylko psy im średnio wyszły.

miłośniczka zwierząt
07.10.2011, 14:41
Powiem może tak, że psy im trochę gorzej wyszły niż w the sims 2 natomiast koty o wiele lepiej niż w the sims 2 widać że się do nich przyłożyli.

distractme
07.10.2011, 14:54
ja uwielbiam koty a juz wgl konie i ptaki :D pieski tez lubie ale za nimi az tak nie szaleje ;) kiedys bylo tu pisane o tym ze ptaki bedzie mozna nauczyc gadac paru slow.. ciekawe jakie to bd slowa :|

Czyżyk
08.10.2011, 12:35
Mi w demie szczególnie spodobały koty, ale nie takie krótkowłose, tylko te bardziej "puchate" oraz te małe pieski np. cocker spaniel :)

BlackBerry
13.10.2011, 10:21
@up mi także ^^. Albo ten słodki piesek Chow-Chow *.* ale najbardziej podobają mi się konie. Ale nadal jestem na nich zła bo nie dali króliczków :<

TheSims3Fan
13.10.2011, 14:14
Wiecie, ja najbardziej lubie w 3 robic psa i konia, jak dla mnie koty sa niezbyt ;/ Osobiście mam jednego i tylko tą raśe (dachowce) lubię reszty nie ;/ ;/ Ale mój jest cały czarny więc mam najmniej roboty z nimi więc zbyt na kotach se nie posiedizałem :D no może przy tworzeniu tygryska i jaguarka ;) Konie lubię tworzyc najbardziej a psy na 2 miejscu :D :D Moim zdaniem chow - chow nie jest ładny, nie przepadam za tą rasą ;/ Ale za to fajnie im wyszedł mój ulubiony Doberman ^^ poprawic (czyli trochę pocieminic) kolorek i już :D :D U koni siedziałem najwięcej czasu :D :D

Olson
16.10.2011, 16:57
Psy są w miarę okay. :P
Moim zdaniem najlepiej im wyszedł mastiff oraz zdecydowanie chow chow.
Konie natomiast... Nie podobają mi się, w ogóle. No, ale zobaczy się jeszcze. :)

Rosemarie
16.10.2011, 17:38
Do kotów się przyłożyli, psy wyszły takie sobie, ale chow chow boski im wyszedł *.* Konie nie bardzo mi się podobają.

anie_1981
16.10.2011, 17:46
Konie byłyby śliczne, gdyby nie ta błyszcząca, porcelanowa sierść i puste oczy. A tak są tylko "zadowalające". I tak będę miała głównie konie, bo to moje ulubione zwierzęta, ale tej sierści i oczu im nie wybaczę...

Narutoman
16.10.2011, 17:51
Tak, konie są gorsze niż myśleliśmy :/ I zgadzam się z tym że Chow- Chow jest słodki :3

anie_1981
16.10.2011, 17:55
Chow-Chowa nie oglądałam jakoś w grze, w ogóle olałam tą rasę :P Muszę odpalić Demo i się mu przyjrzeć ;) I tak te psy z krótką sierścią wyszły im najlepiej.

Zobaczcie to zdjęcie...

http://www.simprograms.com/images/games/screen5a.jpg <---Ten biedny ptaszek to graficzna porażka...

Narutoman
16.10.2011, 18:00
Ale to jest mały ptak a wiadomo że jeśli coś jest mniejsze to graficznie gorsze :P

anie_1981
16.10.2011, 18:04
Duże ptaki też im przeciętne wyszły, wystarczy się im przyjrzeć. Najbardziej czepiam się skrzydeł, ich tekstury i ułożenia gdy ptak nie lata...

Narutoman
16.10.2011, 18:10
Trzeba będzie się pogodzić z tym że ptaki i konie nie będą wyglądały tak dobrze jak się tego spodziewaliśmy ale twórcy już przy premierze TS3 mówili że grafika jak na nasze czasy jest przeciętna ponieważ chcieli żeby można było w to grać nawet na starym i zapchanym kompie :)

Spectrum
16.10.2011, 18:11
oni robią tą grę jednak na słabe karty graficzne najniższy model na którym można grać ma bodajże 128mb pamięci graficznej więc nie oczekujmy cudów w wyglądzie. Myślę, że najważniejsza jest grywalność dodatku, a poza tym każdy ma inne komputery więc na lepszych zwierzaki będą ładniej się prezentowały

Juhas
16.10.2011, 18:14
Jak na grafikę świnki morskie na których mi bardzo zależało wyglądają ładnie :)
Ale bunduruki jak narazie wymiatają najbardziej :D:)

Narutoman
16.10.2011, 18:17
A powracając do Chow - Chow'a, zrobiłem parę zdjęć:

http://i.imgur.com/GGwkm.jpg

http://i.imgur.com/7Omhh.jpg

http://i.imgur.com/DfcpN.jpg

http://i.imgur.com/hqJ51.jpg

http://i.imgur.com/oCYPk.jpg

Spectrum
16.10.2011, 18:19
Dodam też, że psy bardzo mi się podobają i są definitywnie lepsze niż te w 'dwójce'
Można wkładając odrobinę pracy zrobić fajnego realistycznego kundelka lub jakiegoś rasowego pieska;) a Chow - Chow jest słodki ;)

anie_1981
16.10.2011, 18:19
Myślę, że najważniejsza jest grywalność dodatku, a poza tym każdy ma inne komputery więc na lepszych zwierzaki będą ładniej się prezentowały

Mój komputer nie jest może szczytem techniki, mam go 1,5 roku, ale wszelkie nowe gry, jakie bym na nim instalowała, mam na najwyższych opcjach i śmigają. Za to po instalacji Dema, jestem krótko mówiąc przerażona, że konie tak wyglądają przy najwyższych opcjach grafiki (ptaków w demie i tak nie widać). Ja współczuję ludziom z gorszą kartą grafiki. To jakie ma parametry mój komp, można sobie przeczytać z obrazka w mojej sygnaturze.

Niby się zgadzam z tym, że grywalność jest najważniejsza, ale estetyka jest niewiele mniej ważna. Moim skromnym zdaniem.

Spectrum
16.10.2011, 18:21
No jasne, ale może w pełnej wersji będzie lepiej ;) Pozostało nam tylko czekać

anie_1981
16.10.2011, 18:26
No tak, ale oglądałeś screeny z normalnej gry? Tam też sierść koni się błyszczy, a źrebaki mają czarne, puste oczy, jak z horroru... No nic, trudno. Trzeba się będzie przyzwyczaić do takiej dziadowskiej grafiki.

Juhas
16.10.2011, 18:29
Mi jakoś szczególnie ta sierść nie przeszkadza, mimo że fakt, konie wyglądają tak że tylko je na półkę w kredensiku babci postawić :D:)
Ale tych oczu u młodych nie przecierpię :O

anie_1981
16.10.2011, 18:32
Ja w demie miałam nawet takiego dorosłego, dzikiego konia. Oczy zionące czarną pustką... brrr... aż ciarki po plecach przechodzą... :P

Juhas
16.10.2011, 18:35
Może EA zabrakło farby na pomalowanie oczu tym porcelanowym cudeńkom? :D;)

czarnapuma
16.10.2011, 18:56
a jak myślicie- Będzie można jakąś dodatkową parcele dla koni dokupić? bo na mojej sie stajnia już nie zmieści, a mam największą.

anjanka
16.10.2011, 19:23
ja przeboleje tą sierść ale oczy.....NIE! :(

anie_1981
16.10.2011, 19:36
Trzeba pamiętać, by dawać koniom jak najjaśniejsze oczy, jakie tylko się da, to może źrebaki będą miały normalniejsze te oczy.

Searle
17.10.2011, 08:21
Spokojnie, po wydaniu Zwierzaków, wyjdzie kilka łatek, które to "naprawią".

miłośniczka zwierząt
20.10.2011, 19:36
Cóż od wczoraj mam grę i powiem że dodatek jest fajny ale jakoś tak, trochę trudno ogarnąć jest mi to wszystko bo moja simka adoptowała konia i ma kota ale jeszcze sobie pracy nie znalazła. Bo jak na razie głównie zajmuje się zwierzętami. Cóż opieka nad zwierzakami jest fajna. Oczywiście widziałam już z 3 razy jelenia szopa 2 razy i 3 razy dzikiego konia.:D kot mojej simki ma 5 poziom łowiectwa natomiast koń ma 1 poziom umiejętności skakania a moja simka ma 1 poziom jeździectwa.

VoyageFun
20.10.2011, 20:15
Dobra teraz moja recenzja. :D Dodatek ogólnie fajny. Sporo nowych rzeczy i interakcji. Na przetestowanie stworzyłam sobie simkę w AP. Do tego psa i kota, potem zaadoptowałam źrebię. Fajnie. Mi się tam podoba. Potem grałam już moją starą rodzinka w SV. Zwierzaki są realistyczne. Moim zdaniem lepsze niż w the sims 2. Super. Grałam dzisiaj ogólnie 7 godzin bez przerwy i cały czas mi mało, ale niestety trzeba iść jutro do szkoły. W SV w mojej rodzince urodziły się aż 3 szczeniaczki rasy Shi Tzu! Polecam grę w 1000000 % ! :D

Justyna0307
20.10.2011, 20:22
No to ja :D gra jest fajna , naprawdę polecam, ale zauważyłam wiele bugów :D simowie wchodzą w konia (wtapiają się :P), myjąc psa w wannie simka myła go w ścianie :O nogi miała w wannie, pies jedząc karmę z miski jadł za miską nogami w misce, czasem tak się zdarza :/
Ale pomimo wszystko jest cudnie! Konie są piękne ! Psy świetne ;) dużo interakcji :) Naprawdę warto nabyć ten dodatek :) ale niestety czas simowy nadal dobija i za szybko leci :P Ledwo sim zdąży zrobić coś ze sobą a już nie ma czasu na zwierzaki :P To mnie wkurza ale czekam na mod :D

Uwielbiam śpiące psy :D

nmin
20.10.2011, 21:34
Mam już pierwszą wyszkoloną cechę - moja klacz dorobiła się czwartej cechy, "Szybka", poprzez zdobycie jednego punktu umiejętności biegania. Taka cecha jest zaznaczona na zielono i ma dopisek "Wyszkolony". Akurat co do tej klaczy miałam inne plany, niż kariera sportowa, a ona pewnie teraz będzie chciała dużo ćwiczyć, ale ogólnie pomysł wyrabiania sobie dodatkowych cech bardzo mi się podoba :)

EDIT: Szczeniak wyszkolił sobie cechę "Nie niszczy", bo był chwalony za zabawy gryzakiem.

Altaria
21.10.2011, 06:15
Cóż, kupiłam, mam, gram. Najmniej oczekiwany przeze mnie dodatek i w każdej poprzedniej serii pierwszy, którego spotykało odinstalowanie. Nawet miałam nie kupować ale... niech tam. Cóż...
Gra generalni mi się podoba, pomijając nawet ogólną miłość do samej trzeciej serii. Chociaż koni ogólnie nie lubię i uważam je a zwierzęta mocno przereklamowane w grze bardzo mi się podobają. Chociaż żeby Shire i kucyk były jednego wzrostu to trochę słabo, no ale cudów nie wymagam (dzięki temu rzadko się zawodzę ;]). Przegląd ras psów doprowadził mnie do apopleksji niemalże, zwłaszcza gdy zobaczyłam przedstawiciela rasy papillon - została zupełnie zgwałcona. Jak zresztą i kilka innych ras. No, ale mniejsza o to. Drugi szczegół może, który jednak sprawił ze omal nie spadłam z krzesła a moje wykształcenie zaczęło wyć do księżyca to terrarium dla gryzoni. Dla mnie to błąd nie do wybaczenia, bo nikt przy zdrowych zmysłach w dzisiejszych czasach nie trzyma gryzoni w terrariach (do tego są klatki), że już o kołowrotku dla świnki morskiej nie wspomnę. Pozostaje mieć nadzieję ze żadne dziecko nie wpadnie na edukowanie się nt. utrzymania drobnych zwierzaków domowych z gry...
Poza tym strasznie podobaj mi się nowe meble kuchenne, a jeszcze bardziej nowe wyposażenie łazienki. Zresztą, wszystkie nowe meble są śliczne i aż się miłe na nie spogląda. Opieka nad zwierzakami nie jest przesadnie wymagająca, dzięki czemu jest przyjemnością. Chociaż... spacer na drugi koniec miasta był nielichą męczarnią.
Pomijając minusy - bardzo, bardzo duży plus.

anie_1981
21.10.2011, 09:30
No to moja kolej.... Dzisiaj w końcu przysłali mi Zwierzaki! Się tak cieszę! :D Ale z własnej głupoty, muszę reinstalować całą serię, bo nie mam żadnego innego miasta, poza Appaloosa Plains! Wiem dlaczego tak jest, przyznaję się do winy ;) Jakiś czas temu pobrałam z mts poprawki do miast, chodziło o poprawę tzw. routingu w grze. Szczegóły pominę, bo nie w tym rzecz. Powinnam te miasta zabrać z gry i oddać oryginały przed jakąkolwiek aktualką czy coś. Zapomniałam o tym przy aktualce 1.24, ale przypomniało mi się o tym teraz i dałam grze wersje (oryginalne), sprzed łaty 1.24. No i dlatego muszę robić reinstalkę... Na przyszłość muszę być bardziej skrupulatna. No ale do rzeczy, teraz jestem w trakcie reinstalacji, ale najpierw pograłam w tym Appaloosa z pół godziny. Grafika koni jest taka sama jak w Demie, no może ciut lepsza, ale naprawdę niewiele... Wstawię zaraz fotki. To było intensywne pół godziny ;)

enusiaq
21.10.2011, 10:16
A nie wydają Wam się te konie jakieś takie długie? Wręcz jamnikowate poprostu :D

Maszka
21.10.2011, 12:54
Hej, ja teraz jestem wkurzona, bo kupowałam Zwierzaki za 99,99,- teraz kosztują 90,00 :((
A za kilka minut, może godzine :D wstawie kilka fot zwierzaków...

nmin
21.10.2011, 14:41
Poza tym strasznie podobaj mi się nowe meble kuchenne, a jeszcze bardziej nowe wyposażenie łazienki. Zresztą, wszystkie nowe meble są śliczne i aż się miłe na nie spogląda.To mi przypomniało, że obejrzałam tylko obiekty dla zwierząt, a kompletnie zignorowałam ludzkie :D Widziałam tylko nową kabinę prysznicową, całkiem niezła.

Maszka
21.10.2011, 14:45
Nie chciało mi się dawać klku, więc macie jedną
http://img219.imageshack.us/img219/1715/screenshot99y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/219/screenshot99y.jpg/)

A tak na temat to Zauważyłam pewien bug, jego zdjęcie dam za kilka minut w "Opowiadamy jak sobie gramy...".

anie_1981
21.10.2011, 14:48
Maszka, foty i filmy do innego tematu powinny iść. Ale pies całkiem całkiem :P

FakeYourDeath
21.10.2011, 15:26
Może ktoś dać zdjęcie podglądu mapy jak pojawi się jednorożec? Nie mogę go znaleść :s

lady-angel
21.10.2011, 15:47
Gra super, trochę zaczynam ją rozpracowywać :P
- polujący kot :D na różne małe zwierzaki
- i trochę jazdy konnej
- pies szukający skarbów

Jednorożca jeszcze nie widziałam, czytałam, że pokazuje się przy tym wodospadzie, taka chmurka.

Mam do was pytanie, czy potraficie złapać tego ptaka Sixam Nakrapiany ???? ja mogę go niestety tylko oglądać a jest taki śliczny...

VoyageFun
21.10.2011, 15:48
Jak to jest możliwe, że właśnie pobrałam sklep zoologiczny z wersji limitowanej z strony the sims 3 kiedy owej wersji nie mam ?

Osioł
21.10.2011, 16:00
A ja tak sobie postanowiłem zakupić swój pierwszy dodatek do trójki i tak jakoś padło na "Zwierzaki" Pewno głównie przez możliwość posiadania konika.

Moje pierwsze wrażenia jednak są z lekka negatywne, ale raczej przez to, że uparłem się do pierwszej podstawowej mapy, która była w podstawówce i która straszliwie jest górzysta. Przez ten fakt, przez prawię godzinę męczyłem się aby upchać gdzieś sklepy zoologiczne i stajnie (nawet raz mi grę wywaliło do systemu, bo komputer usiłował postawić działkę z równym teren na jakiś wybojach).

Dobra, zdołałem postawić trzy obiekty dla milusińskich i rozpocząłem właściwą grę obecnie kontrolowaną rodziną. Włodzimierz Lenin, tak nazwałem swojego sima, którym gram na ten moment, nie uświadczył póki co większych nowości czy coś, co wychodziło poza normę. Oprócz podejrzanej lodziarki, która zaparkowała praktycznie pod domem o później godzinie (FBI z podsłuchem?). W końcu doczekałem się i pod drzwi Włodzimierza zaczął wyć bez pański pies, który wyglądał jakby mu zgnietli czaszkę. Ponieważ moje ostatnie doświadczenie z wirtualnymi zwierzętami, zakończyło się na The Sims1, to z obawą, że każdego dnia, potem będą przybiegać chmarami, robiąc przy tym "prezenty" gdzie popadnie to udałem, że w domu nikogo nie ma. Psina odeszła....

Postanowiłem jednak, że Lenin przygarnie szczeniaka, kazałem mu wybrać się jego prywatną limuzyną, która jest opłacana przez podatki mieszkańców, do sklepu zoologicznego, który postawiłem parę ulic później (tej z niby edycji limitowanej, którą dorwałem dziś w Empiku o i dziwo zapłaciłem 10zł mniej), by w nim zobaczyć jak jakiś mulat podziwia węża w akwarium, przy czym pięknie sam w niego wchodził (chyba ktoś już o tym wcześniej wspominał). Mocno się zawiodłem, bo okazało się, że dojechałem do zwykłego sklepu z artykułami, bez szczeniaczków itp. Pewno bym poczytał w instrukcji co i jak gdyby jakiś idiota z EA nie wpadł na pomysł, że zamiast książeczek, walną trzy małe ulotki, a całą ścianę tekstu damy na płytce z grą. Tak to póki co nie wiem gdzie dorwać zwierzaka, bo gra nie zechciała mnie poinformować co zrobić.

Dobra, postanowiłem sprawdzić edytor zwierzyńca, który naprawdę przypadł mi do gustu. Jest dużo opcji, których nie sposób od razu ogarnąć. Pewnie zajmie mi to godzinie czy dwie zanim zaczaję jak to się je.

Zawiodłem się jednak meblami. Owszem, został dodany asortyment dla milusińskich, ale dla ludzi...na oko (bo przeglądałem na szybko) doszło chyba jedynie z 20 przedmiotów, lub może nieco więcej. Nawet pod względem wyglądu nie zachwycają (no chyba, że chcę wybudować chatę w lesie). Dodatkowo żadnych nowych tapet i dachówek. W jedynce zawsze coś było, a tu coś mocno po kosztach pojechali. Hm....

No nic, jak się ogarnę to odpalę znów gierkę i postaram się dalej odkrywać nowości. Bo w edytorze przynajmniej (nie chce wspominać o tym psie, który przybył do Lenina) psy i koty oraz konie wyglądają odlotowo i sympatycznie (mogę rzecz, że blisko im strasznie do "kreskówki"). Może nawet postaram się stworzyć wirtualny odpowiednik swojego prawdziwego psa...choć trochę przy mało cech można im przydzielić (jedynie 3).

Maszka
21.10.2011, 16:24
Osioł tapety doszły, tylko może ich nie zobaczyłeś. Ja też może kiedyś tam zrobię swojego byłego (musiałam go oddać :() kota...

cordian
21.10.2011, 16:27
Hej,
Była mowa o nagrodach za rejestrację.. niby jakaś buda , legowisko, a tu się okazuje, że jest tylko legowisko i miska na jedzenie. Budy nie ma...

BlackBerry
21.10.2011, 17:12
Ktoś pytał o zdjęcie więc daje, sorry że nie z podglądu mapy, ale ogólnie z podglądu mapy wygląda podobnie jak na tym screenie :P
http://i52.************/2r5gw1x.jpg
@edit następne http://i54.************/np1i8m.jpg
a tu zdjęcie jednorożca przy okazji :P
http://i54.************/24drceo.jpg

anie_1981
21.10.2011, 17:20
Ja też mam sklep z edycji limitowanej! Najśmieszniejsze jest to, że mam zwykłą edycję. Nie miałam żadnej karteczki o tym sklepie w pudełku, tylko o zestawie z legowiskiem i miską. A co do tego zestawu z budą i miską (tam jest jeszcze gryzak), to pobierzcie go jeszcze raz. Jest jednak mały haczyk. Idźcie do historii zakupów w Waszych kontach Store i klikajcie na obrazek tego zestawu. To Was przeniesie do strony z tym czymś i będzie można pobrać ponownie, zaznaczając, że na kompie są zwierzaki. A co do sklepu, to moim zdaniem jest denny... :P Stoi w mieście, bo jak już jest, to niech będzie, ale nie będę z niego raczej korzystać.

BlackBerry
21.10.2011, 17:24
W Sumie ja mam edycje limitowaną i jak zajrzałam do tego sklepu to chyba zauważyłam tam tylko dwie nowe rzeczy i wszystkie przerobione .. załamałam się ! x.x

FakeYourDeath
21.10.2011, 18:15
Ktoś pytał o zdjęcie więc daje, sorry że nie z podglądu mapy, ale ogólnie z podglądu mapy wygląda podobnie jak na tym screenie :P
http://i52.************/2r5gw1x.jpg
@edit następne http://i54.************/np1i8m.jpg
a tu zdjęcie jednorożca przy okazji :P
http://i54.************/24drceo.jpg


Dziękuje Ci! :P

anjanka
21.10.2011, 18:39
gdzie pobraliście te limitowane rzeczy??

EDIT:
Jakiś sklep pobrałam Mary coś tam Shop

VoyageFun
21.10.2011, 18:55
@Dżemikk ? A gdzie złapałaś tego jednorożca? Bo ja co simowską noc patrzę w to niebo ale nic nie widzę. Mogła być więcej szczegółów dać, proszę ?

anie_1981
21.10.2011, 19:16
Ja złapałam jednorożca, biegał niedaleko rancha moich ludzi. Mam jednak jeszcze sporo zaległych zdjęć, więc trochę potrwa, zanim go pokażę. To "dziewczynka", nazwałam ją Jaśminka. Była cała czarna i miała zwykły ogon, ale ją edytowałam i ma teraz ogon Jednorożca i trochę białych plamek na pysku :P Nie ma bródki. Nie wiem dlaczego, może klacze nie mają...

BlackBerry
21.10.2011, 19:25
Hm.. ja to nie wiem jak to zobaczyłam po prostu rozglądałam się i patrzę a tu jakaś zorza na niebie i sprawdziłam ..Wiesz z tymi jednorożcami to jest różnie.. raz są raz ich nie ma, od tamtego spotkania z nim już go nie spotkałam. Tego jednorożca spotkałam obok jakiegoś zbiornika wodnego, taki cały oświetlony był nie pamiętam nazwy
@edit sorry za powtórzenia z tym spotkaniem, spotkałam...
@edit 2 @Alyson nie ma za co :D !

Osioł
21.10.2011, 20:06
Pograłem sobie dłużej, więc ciąg dalszy moich wrażeń.

Wpadłem na pomysł, że pewnie podochodziły nowe opcje telefoniczne i faktycznie! To przez telefon mogę wybrać sobie kotka, pieska i konika. Hm...w sumie opcja w The Sims1, była ciekawsza, że samemu trzeba było podjechać do odpowiedniego miejsca i zwerbować zwierzaka...chyba, że nie mam pobudowanych odpowiednich budynków, choć przeglądając te nieruchomości to są same parki i sklepy. Ok, dzwonimy, widzę, że w schronisku zwierzęta generują się losowo. Wszystko fajnie, tylko dlaczego Lenin miał do wyboru same dorosłe lub w podeszłym wieku kreatury? Próbowałem co parę dni simowych sprawdzić czy wybór jest aktualizowany, faktycznie lista może się zmienić, ale bogactwa nie ma. Orientuje się ktoś co ile menu zwierząt jest zmieniane? Czy to zależy od tego, czy jakiś Sim-bot (kontrolowany przez komputer) zakosi psa? Bo jeżeli tak, to co się stanie jak wyłączę starzenie się i tą akcje w tle, która powoduje, że sąsiedzi się rozmnażają, zmieniają robotę, coś działają bez mej pomocy (i wiedzy!) itp.

Dalej. Kolega Włodzimierza Lenina poinformował telefonicznie, że jego koń urodził i jak chcę to mogę wpaść i zabrać sobie za friko źrebie. Olałem to i kazałem Leninowi przepadać park, który nigdy nie odwiedziłem. Gdy Włodek przybył ku jego zdziwieniu z krzaków wyłonił się koń z młodym. Od razu młode zostało przez Lenina uprowadzone od matki i rozpocząłem testowanie wszystkich opcji interakcyjnych z tym zwierzem. Rozbawiła mnie animacja "ścigania", nie ma to jak biegać po parku jak wariat z podniesionymi rękoma i uciekać przed źrebakiem.

Włodek zaprzyjaźnił się z młodym konikiem, który był zakwaterowany wraz z matką, w domu jednorodzinnym. Niestety, kolega Lenina bez powodu zniknął, od tak bawił się z nim i puch! Matka i źrebak wyparowali na moich oczach. Jeszcze się nie dowiedziałem czy zostali całkowicie wywaleni z gry czy coś. Ale błąd nie fajny.

Faktycznie, jest sporo nowych taper, mebli jednak o wiele więcej niż 20, nawet parę lamp mi się spodobało, ale niestety i tak biednie.

Na moim Xfire strzeliłem 1 rzut ekranu z gry jakby ktoś chciał zobaczyć.

Chloé
21.10.2011, 21:42
Mógłby ktoś wstawić screeny obiektów z edycji limitowanej?

anie_1981
21.10.2011, 21:58
Mnie ten dodatek wciągnął na dobre. Mam wszystkie rozsiewacze na parceli moich ludzi, więc co chwilę pojawia się jakieś "drobne zwierzątko". Żółwia, to już wymieniałam ze 3 razy :P Przydaje się opcja wypuszczania tych zwierzątek, bo jak mi się któreś znudzi to je wypuszczam i biorę następne. Jak na razie zdechła mi tylko wiewiórka. Nie mam pojęcia dlaczego (jedzenie miała). Teraz mam świnkę morską. Denerwowała mnie bardzo piłka dla koni. Najpierw położyłam ją w jednym miejscu, a potem ją chciałam przenieść... Ciągle się "teleportowała" w swoje stare miejsce. Dopiero sprzedanie piłki w trybie życia, i kupienie nowej pomogło. Mam też bugi. Dużo interakcji dotyczących koni jest anulowanych, z powodu braku dojścia do nich. Wystarczy, że trochę nieporęcznie stoją i kłopot gotowy. No i gra tnie się niemiłosiernie... Drażni mnie trochę zachowanie koni, w kwestiach żywienia. Stanowczo za długo jedzą i piją. Poza tym, kupiłam im takie słupki do przywiązywania koni, ale nie po to, by je przywiązywać, ale dlatego, że są przy nich woda i siano. Konie nie bardzo chcą z tego jeść i pić, tak same z siebie, bo jak im się każe to są posłuszne. Gdy chce im się jeść, wolą jeść siano z ziemi, lub się paść. Gdy chce im się pić, wolą iść do zwykłego poidła, lub pić z jeziora. Sporadycznie skorzystają z tych słupków autonomicznie. Opłaca się kupić największy stóg siana, bo on się chyba nigdy nie wyczerpuje. Już chyba z 15 razy rozrzucałam siano z tego stogu, a on ciągle jest i się ani trochę nie zmniejszył. Ogólnie, dodatek jest super i absolutnie nie żałuję, że go kupiłam, i że tak gorączkowo na niego czekałam... jest tego wart! :D Konie są świetne, przejażdżki cudowne, interakcje słodkie. Ale obawiam się, że pozostałe zwierzaki traktuję trochę po macoszemu. Koniki są niezwykle absorbujące, mam niby dwa psy, ale niemal się nimi nie interesuję, bo przy koniach jest wiecznie robota.

Vanitas
22.10.2011, 07:51
Wczoraj pograłem sobie dwie godzinki i muszę stwierdzić, że jest to najlepszy dodatek do ts3. Jest najbardziej dopracowany (co nie oznacza, że nie ma bugów), interakcje są świetne i niepozbawione humoru. Podoba mi się, że wolna wola oddzielna jest dla ludzi i zwierząt. Mam także wrażenie, że po instalacji tego dodatku gra chodzi lepiej niż wcześniej :|. I faktycznie, jak to stwierdziła Anie, jeśli ma się konia to nie ma czasu na inne zwierzaki. W mojej rodzince mam kota, psa i konia, i przez to prawie w ogóle nie ma czasu na zajmowanie się simami. Nie przetestowałem jeszcze wszystkich opcji, ale póki co wszystko bardzo mi się podoba. Bo i wielkie brawa dla EA jeśli chodzi o spacery :).

anie_1981
22.10.2011, 08:07
Ja miałam niezły ubaw, gdy kazałam Simce uczyć papugę mówić słowo "strach". W dymkach nad głowami Simki i papugi pojawiały się rzeczy, których powinno się bać... Kot, pies, wąż, odkurzacz, rekin (nie wiem jak ptak miałby w ogóle dać się zjeść rekinowi, ale to szczegół ;) )... coś tam jeszcze było, ale teraz nie pamiętam. Uczenie papugi mówienia jest długie i trudne, ptak nie zawsze się chce uczyć, a ja nie wiem dlaczego... Nie wiem też jak długo taka papuga w Simsach żyje. Chciałabym zdążyć nauczyć Czubusia mowy, zanim poleci do lepszego świata....

Searle
22.10.2011, 09:20
(nie wiem jak ptak miałby w ogóle dać się zjeść rekinowi, ale to szczegół ;) )

Polecam film Piekielna Głębia. Jest tam straszna scena, jak rekin pożera papugę :/

A wracając do gry, to wczoraj mało się ze śmiechu nie popłakałam, jak mój mały szczeniaczek biegł i hamując zarył noskiem o ziemię. No super to wyglądało :)

Ubolewam nad faktem, że zwierzaki nie mają poziomu higieny.

Niestety tak bardzo czekałam na ten dodatek, ale mało gram, bo przyjemność gry odbiera mi ten problem z grafiką ;/

VoyageFun
22.10.2011, 09:25
Dobra wiem jak się jeździ na oklep. :D Koń musi mieć założoną tylko uzdę i wtedy sim może jeździć na oklep. :D
@Searle też tak miałam tylko, że z kotkiem. Mam nawet filmik, ale coś mi się przesłać nie chce :/

nmin
22.10.2011, 12:41
Nie wiem, czy wiecie, ale nie zauważyłam, żeby ktoś pisał - lepiej nie trzymać zwierzaków zbyt długo w wyposażeniu. Mój Sim miał w plecaku papugę kakadu i szczura. Papugę złapał dawno i dość szybko wymienił na fajniejszą, i tak ją nosił przy sobie. Szczura kazałam mu złapać, bo akurat się napatoczył, nawet raz czy dwa się z nim pobawił, ale nie planowałam kupować dla niego terrarium. No i po około dwóch dniach pojawił się czerwony komunikat brzmiący mniej więcej "Szczur uciekł z wyposażenia, lepiej nie trzymaj w nim zwierząt zbyt długo". Co ciekawe, papuga siedzi w plecaku duuużo dłużej i nie ucieka. Szczur to żadna strata, był wart trzy simoleony, ale pamiętajcie, że jeśli złapiecie coś naprawdę fajnego i cennego, to lepiej szybko kupujcie klatkę, bo możecie to stracić.

-anisia-
22.10.2011, 12:51
Wy mowicie o wyposazeniu,a mi nawet zolw z terarium uciekl i pojawil sie komunikat " Roy uciekł z wyposażenia, lepiej nie trzymaj w nim zwierząt zbyt długo". Co dziwne bo w wyposazeniu to on nie byl.

Karel13
22.10.2011, 12:54
Anisia, możliwe, że wydawało Ci się, że jest w terrarium. Kiedy mój sim bawi się z papugą to czasami nie odstawia jej na miejsce tylko wsadza ją do wyposażenia, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Mogło być tak i w Twoim przypadku.

VoyageFun
22.10.2011, 20:41
Dooobra. AP mi się znudziłam i wróciłam do mojej starej rodzinki w SV. oczywiście jest tam ten ośrodek jeździecki. Jak na razie w SV nie zauważyłam, żeby ktoś miał konie, ale koty i psy mają. Lodziarka taka sama jaka jest w AP jest także w SV. Coo tam jeszcze było... Ah ! Opcja adoptowania zwierzęcia od sąsiada także jest dostępna. Praktycznie wszystko to samo co w AP. co do jednorożców to nie wiem czy są. :)

Spectrum
23.10.2011, 13:04
Kolejna część moich wrażeń z gry...
Apaloosa Paints bardzo mi się podoba. Jest w moim stylu. Sunset Valley nigdy nie lubiłem. Co do zwierzaków to bardzo mi się podobają, lecz mając 4 zwierzaki trudno mi je ogarnąć skupiając się na każdym z nich. Zacznę grać także w Bridgeport bo to moje główne miasto ;) Wstawię tam stadnine i moi simowie będą mieć konia, który będzie tam nocował ;)
I mam jeszcze pytanie, czy u was w parkach dla psów i kotów jest taka pustka? Bo u mnie tylko w stadninie są zwierzęta. Zobaczę czy to się nie zmieni bo stworzyłem kilka rodzin które wprowadziłem do miasteczka ;)
jeśli nie pomoże to skorzystam z poradnika na więcej osób na parcelach publicznych...
Spodobała mi się też jazda konna. Wydaje mi się ona bardzo realistyczna, lecz wydaje mi się, że nikt nie galopuje podczas pierwszej jazdy konnej...
Dzikie konie mi się nie podobają wizualnie, ale po za tym to mi nie przeszkadzają ;)
Powinny wszystkie wyglądać podobnie, a te które mam w grze bardzo się od siebie różnią,

nmin
23.10.2011, 13:19
Einarr, ten poradnik może pomóc, warto spróbować, bo wszyscy piszecie o bezludnym mieście, a ja od początku nie miałam tego problemu i dopiero, gdy zobaczyłam Wasze posty, przypomniałam sobie, że przecież używam tego sposobu.

Wrócę jeszcze do jazdy na oklep - ta opcja pojawia się dopiero po osiągnięciu piątego poziomu umiejętności jeździectwa, widziałam w komunikacie, że "Sim może teraz...".

Jessica
23.10.2011, 14:33
Ok mam od wczoraj grę, ale za bardzo się wciągnęłam i dzisiaj dopiero coś napiszę i wrzucę film ;) Gra ogólnie podoba mi się, właśnie czegoś takiego mi brakowało, a moim ulubionym zajęciem, jak wspominałam w przedpremierowych dyskusjach jest... łapanie bezpańskich zwierząt xD! i zbieranie nagrobków moich, umarłych zwierzątek. Teraz, aktualnie tylko dodaje zwierzęta do rodzin, w których ich nie ma, ale mam zamiar zagrać w sunset valley normalną rodzinką ze zwierzątkami. Appalosa Plains średnio mi się podoba... Za małe to miasteczko trochę xd, ale ogółem przejdzie :) Zachęcam do kupna tej gry ;) Można wesoło spędzić mnóstwo godzin przed komputerem xD Pozdrawiam :D

Pan_Laptop
23.10.2011, 15:03
Ja już mam :)
Instaluje się. Czekam i czkam bo mam czkawkę xD

anie_1981
23.10.2011, 15:04
AP małe nie jest, ale jest nudne i sprawia wrażenie opustoszałego. Zapewne to dlatego, że moja rodzina mieszka na obrzeżach miasta, a tam są duże parcele i ruch nie jest za duży. Nie widziałam jednak nikogo na spacerze z psem, czy jadącego konno. Najchętniej wróciłabym do BP, ale jakoś tak myślę, że nie dałabym sobie rady z tyloma postaciami do kierowania. Ja mam zazwyczaj w domach starsze małżeństwa i jedno z ich dorosłych dzieci z własną rodziną. Najczęściej mam 7 osób do kontrolowania, więc koni im dać nie mogę... No może psa, ale ja jestem bardzo nakręcona na koniki, więc na razie zostaję w AP, lub pójdę do swojego zapisu z SV.

Spectrum
23.10.2011, 15:12
Einarr, ten poradnik może pomóc, warto spróbować, bo wszyscy piszecie o bezludnym mieście, a ja od początku nie miałam tego problemu i dopiero, gdy zobaczyłam Wasze posty, przypomniałam sobie, że przecież używam tego sposobu.


nmin, a czy na parcelach publicznych jest dużo zwierząt? Czy na ogół są tylko simowie?

Amusiaa
23.10.2011, 15:39
@up: u mnie to na parclach publicznyc nie było ani zwierząt, ani Simów. Zwierzęta sąsiadów widziałam tylko będąc u nich w gościach.

jaja
23.10.2011, 16:15
Aż się wierzyć nie chce, u mnie wszytsko normalnie!! ruch może mniejszy niż w bridgeport, nie jeździ za wiele aut, ale końmi simowie normalnie popylają, całkiem ich sporo się kręci po parcelach - jak tylko pojawiają się moi simowie, zaczyna się ruch. konno sąsiedzi zazwyczaj jeżdzą na stadion. Swoją drogą zwykle w godzinach dziennych trudno mi było trenować konia, bo inni też skakali. Sąsiedzi chodzą ze zwierzętami, choc nie widziałam smyczy (nie wiem czy jest taka opcja, bo mam konia tylko - poki co;)) więc nie wiem czy tu jest coś nie tak.

W ogóle to bardzo mi się podoba to nowe wiejskie miasto, ma fajne "zakamarki" i nie uważam ze jest nudne ;) za nic nie wracam do poprzednich:rolleyes:

nmin
23.10.2011, 16:17
Nie da się ukryć, że na parcelach są głównie Simowie, ale zwierzaki też się pojawiają. Jakoś najbardziej rzucają mi się w oczy konie, czasem psy, koty widuję bardzo rzadko. Konie najłatwiej spotkać na parcelach dla nich przeznaczonych, może jakiś magnes je tam przyciąga ;)

Troya
23.10.2011, 17:12
nmin ja też widuje często konie głównie dzikie ; 3 kota widziałam raz - bezdomnego psy też widuje bezdomne ale rzadko częściej widuje na spacerze z simami ; D

hellraiser
23.10.2011, 17:36
Zwierzaki są najfajniejszym dodatkiem do 3, ale niestety dostarczyły mi parę błędów, takich jak mrożenie się gry podczas zmiany aktywnej rodziny, tj. przy zmianie nie ma tego okienka przetwarzania danych, a zostaje mi jedynie martwy obraz Appaloosa Plains. Jeszcze mnie irytuje fakt, że od instalacji dodatku co mniej więcej godzinę wywala mnie do pulpitu. W ogóle zszokował mnie fakt, że EA zrobiła tyle nowych interakcji i animacji (miałem nawet wątpliwości co do wsiadania i zsiadania z grzbietu konia czy zapinania psa na smycz, a jednak!), to na plus. To chyba najbardziej rozbudowany pod tym względem dodatek serii, tak samo z meblami i ubraniami. Wszystkie zwierzęta są super, imo najbardziej konie i psy ;) Otoczenie jest według mnie średnie, ale sam jego jesienny klimat jest ok. Jednak nie potrafię porządnie się przestawić z nowoczesnych metropolii na spokojną wieś. Plusem jest to, że gra chodzi płynnie w AP. Z tego co jeszcze zauważyłem, nowym warzywem do hodowli są marchewki ;) To tyle moich wywodów tutaj.

BlueDinosaur
23.10.2011, 17:49
Myślałam że dodatek mnie zawiedzie i szybko znudzi,tak jak dwójka, ale tak się nie stało. Strasznie rozbudowany, każde zwierze ma ze wszystkim interakcje, na razie nie zauważyłam błędów, wszystko wydaje się być bardzo dopracowane. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, oprócz tego że strasznie to dużo miejsca na dysku zajmuje.

Juhas
23.10.2011, 17:56
Pograłem dziś dłużej awięc mogę się podzielić z Wami moją opinią.
Miasto mi się podoba i to bardzo. Jak wczoraj będąc w grze piętnaście minut widziałem jednorożca tak dziś przez trzy godziny go nigdzie nie było. Mam rodzinkę z Simem, beaglem i koniem fryzyjskim. Mieszkam przy patwiskach na które konik często uczęszcza :) Nie wiem jak u Was ale u mnie centrum społecznościowym stał się pobrany sklep zoologiczny :O Sam sklep choć dużo do gry nie wnosi podoba mi się. Zawsze jakoś urealnia grę, a skoro mam EL to czemu miałbym go nie mieć? ;) Wykupiłem w nim zwierzęta by terraria nie stały puste. Ale u mnie rodziny są bezlitosne! Od kilku dni w tym sklepie włuczą się małe dwa szczeniaczki sąsiadów. A ja tam jeżdżę i je karmię.
Cmentarz im ładnie wyszedł. Zbudowałem opuszczoną farmę nie wiem po co ale pasuje jak na równiny AP. Zapomniałem powiedzieć że mam również żako- Piórka :D, świnkę Benka i ryjówkę Nosalka :D Co do innych jeżdżących konno. Dziś u mnie w mieście jechał na koniu policjant. Czyżby kanadyjska konna? :P
Najbardziej mi się nie podoba obecność dzikich koni w mieście. Ja sobie przebywam z psem w parku a tu nagle z trzy takie dzikusy przebiegają przez ten park :O Ale ogólnie mam miłe wrażenia z gry :) Wciąga skubana jak nie wiem co :D

Spectrum
23.10.2011, 20:16
Dzisiaj pograłem sobie intensywnie wieczorem i jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Urodził mi się źrebaczek, który żywi się mlekiem matki i w ogóle jest słodki ;)
Moja simka wyruszyła na wyprawę konną dookoła miasta i znalazła jeża! Nie wiedziałem, że są jeże! Złapała też jakiegoś małego czerwonego ptaszka i sokoła, który mieszka na tej specjalnej 'gałęzi' na terenie mojego rancza... Ogólnie to dodatek mnie wciągnął bardzo i na pewno w następny weekend będę duużo grał.
No i wreszcie na parcelach publicznych pojawiają się zwierzęta. Mój kot wybrał się do 'kociej dżungli' no i poznał troszkę kotków
. Byłem też w parku dla psów i niestety nie zjawił się żaden pies oprócz mojego... Mam nadzieję jednak, że wkrótce kiedy zagram będzie inaczej...
. Lubię kiedy moje simy śpią przenosić się do miasta i obserwować co się dzieje, któregoś ranka zobaczyłem właśnie sarenkę przechodzącą przez miasto. Nie wyglądało to jakoś mega nienaturalnie przecież wiele dzikich zwierząt odwiedza mała miasteczka nocą, a nawet w dzień poszukując łatwego jedzenia. Wkrótce ta sarenka przeszła przez centrum miasta i skierowała się w kierunku zalesionych miejsc... Po chwili, kiedy straciłem ją z oczu postanowiłem ją odszykać i znalazłem ją ją wraz z dwiema innymi koło tego wyschniętego drzewa....A więc przekonałem się że jednak kiedy się poszuka to można znaleźć wiele dzikich zwierząt i to zapewne każdej nocy i poranka. Oczywiście wielokrotnie przestraszyłem się dzikich i udomowionych koni przebiegających przez ulice Kto by się nie przestraszył wielkiego zwierza przebiegającego pół metra obok twojego sima... No to na tyle, nudzi mi się dla tego tak się rozpisałem o tych sarnach..

Saheli019
24.10.2011, 07:07
Mnie się AP podoba-taka cicha i spokojna mieścina. Jednak dzikie konie spacerujące po ulicy troche mnie irytyją...To taj jakby po moim mieście środkiem ulicy biegało stado koni. Twórcy mogli stworzyć jakąs jedną parcele np.Koński par gdzie będa pojawiac się dzikie konie,albo z AP zrobić zwykła wieś.

Ogólnie gra fajna.Męczy mnie tylko to,że dodatki z interenetu w gotowych domkach mi nie działąją,ale jakoś daje rady. Konie są boskie!!!!

Mrufka
24.10.2011, 08:26
Mnie gra też się podoba, choć niestety mam błędy. Od czasu do czasu neibieski ekran i pulpit... Niedawno tak mi się stało i w ogóle mi już nie chce wczytać ostatniego zapisu. Muszę zaczynać cała grę od początku. Wszystko straciłam, bo miałam jeden zapis :( Denerwujące są też te prześwitujące futra i rozmazane zwierzaki. Gdy bawię się opcjami grafiki to albo mam właśnie te odbicia futer, albo gra się wyłącza. Jedno z dwóch. Coś musi być nie tak, bo mam oryginalne Simsy a komputer dobry i szybki.
Nowe miasteczko fajne, rozległe, spokojne. Troszkę smutnawe, wolałabym jakieś weselsze, kolorowe, z zielenią i plażą... No ale to też jest fajne. Pasuje do tych konie. Na pewno troszkę tam pogram.
Interakcje ze zwierzętami urozmaicone i ciekawe.
Zauważyłam, że doszło kolejne miejsce na bara bara :-) Stos siana!
Można kąpać psy i koty w wannie, szczególnie wskazane gdy nabawią się pcheł. Z dzikich zwierząt widziałam narazie szopa, konie i szczura, jakieś ptaki, no kruka. Nie lubię ich łapać, wydaje mi się to podłe, łapać wolne szczęśliwe zwierzaki i trzymać je w klatkach... wolę dać dom bezdomnym zwierzętom. Jak w życiu :-)

Rosemarie
24.10.2011, 13:35
Okej, mam już zwierzaki <w koncu> i wow! Bardzo podoba mi się AP, nie mialam okazji poznawac mieszkancow, bo skupiam się na koniach i szczeniakach :D Szopa nie spotkałam jak na razie, jednorozca tak samo, ale rzadko moja simka jest w domu. Wyścigi fajnie zrobione, szkoda, ze ich nie widac. Na razie to tyle :)

madziara0126
24.10.2011, 17:46
The sims 3 zwierzaki bardzo mi się podoba jednak bardzo irytuje mnie fakt że na mieście chodzi bardzo mało simów z psami i bardzo mało zwierząt jest ;/ a staram się ciągle wychodzić z domu, macie to samo?

anie_1981
24.10.2011, 17:52
Moi jeżdżą konno codziennie, więc bywam na mieście, zdarzają się Simy, ale ze zwierząt to tak raczej nie bardzo mało. Widuję dzikie konie.

Rosemarie
24.10.2011, 18:36
Moja simka codziennie w mieście jest i ani razu nie spotkałam simów spacerujących z psem, a konia widziałam tylko raz (w mieście oczywiście)

a kotki są przesłodkie <3 mało grałam, więc w weekend dam więcej zdjęć ;D

Juhas
24.10.2011, 18:41
Ja codziennie widuję zwierzęta w sklepie zoologicznym. I nie tylko te szczeniaczki o których pisałem tu wczoraj i zwierzyniec w terrariach.
Dziś naprzykład widziałem tam doga niemieckiego i jakiegoś kundelka dużego rozmiaru. Najczęściej widuję konie jeśli chodzi o zwierzęta innych simów. W kociej dżungli często pojawia się koń Fox'ów :O

Osioł
24.10.2011, 22:51
To znów ja, kompa wywaliło mi na weekend i nie byłem w stanie dalej testować tego jakże ciekawego dodatku do jednej ze swoich ulubionych gier. Dodatkowo miałem raid w World of Warcraft, który i tak nie wypalił ale to nieistotne.

Zaczaiłem w końcu z Leninem, opcje, która pozwala wbić się do sąsiada i zaadoptować zwierzaka, jeżeli takowy się rozmnoży. Właśnie ten bajer miałem z małym źrebakiem, z którym Włodek bardzo się zakolegował, ale nagle nie wiadomo dlaczego młody wraz z matką po prostu znikli z gry, choć w kontaktach u Lenina są dalej. Nie wiem czy niektóre zwierzęta u sąsiadów są trzymane na jakiś okres, czy po prostu zwykły błąd gry?

Po nie udanym złapaniu bezpańskiego psa, który za każdym razem, nagle uciekał kiedy Lenin chciał się z nim przywitać, Włodek zaadoptował małego szczeniaka, którego nazwałem, jakżeby inaczej, Szarik. Niestety jak to bywa w wirtualnych grach, w której złośliwości nigdy nie brak, to zaraz po potwierdzeniu i oczekiwaniu na małego pieska, przybyła pod dom bezpańska psina, na którą polowałem parę dni...hah i nawet dała się ze sobą pobawić. No ale niestety, Szarik jest ważniejszy.

Spodobała bardzo mi się opcja "Oooooch", zawsze ta gra mnie bawiła takimi małymi smaczkami, więc widzę, że twórcy wcale nie śpią.

A! Żona Lenina, której imienia nie pamiętam, miała okazję spotkać się z twarzą w twarz...z jeleniem! Który bez szczelnie zaatakował moją działkę o bardzo wczesnej porze, dodatkowo przybrał tryb ninja, bo z brązowego futerka, zrobił się cały czarny i ten stan trwał bardzo długo. Dodam jeszcze, że skubana kobieta zdołała z parku zakosić żółwia, który jedynie potrafi gryźć palce.

Aaa! Lenin też miał dziwną przygodę kiedy wybrał się do centralnego parku (przypominam, że gram na oryginalnej mapie z podstawowych The Sims3) i co Włodek ujrzał? Stado dzikich koni w centrum miasteczka, które na widok mego ludzika reagowały nerwowo i na domiar tego porobiły "prezenty". Myślałem, że jak dzikie, to dzikie będzie siedzieć w lesie, a nie będzie biegać sobie po metropolii obok samochodów i lodziarki FBI.

Prócz tego zdołałem ujrzeć jak sąsiedzi po adoptowali małe kotki, które poprzynosili do parku chyba w celu pochwalenia się jak młode reaguje bez mamy.

To i póki co tyle ode mnie.

Angie60
25.10.2011, 12:55
Cóż Zwierzaków jeszcze nie posiadam ale planuję kupić je w najbliszym czasie ale z tego co czytałam w internecie i tu w forum to będą super i nie mogę sie doczekać(może około 10 listopada wstawie fotki w dziale zdjęcia i fillmy ze zwierzaków)najbardziej ciekawi mnine jazda konno i spacery z psem.O zwierzakach powiem tyle że to najbardziej udany dodatek.{100/100}

justinea4
25.10.2011, 17:50
Jeżeli chodzi o moje wrażenia z gry, to pomimo iż przed jej pojawieniem się na półkach sklepowych wiedziałam o samej grze bardzo dużo, to jestem mile zaskoczona. Obecnie gram na samej podstawie i zwierzakach, aby wszystko ładnie poznać (poza tym grafika jest jak marzenie i mój komputer wreszcie nie tnie obrazu). Grafika zwierzaków jest wspaniała. Szkoda tylko, że ilość interakcji jest niewielka i praktycznie taka sama dla wszystkich gatunków zwierząt. W AP gra się przyjemnie, aczkolwiek też zauważyłam (a raczej nie zauważyłam) brak zwierząt. Dość często pojawiają się dzikie konie. Do tej pory spotkałam tylko jednego bezpańskiego kota, szopa i jelenia. Nawet zwierząt simów, mieszkających w okolicy, często nie widuję. Trochę to denerwuje, gdy wybieram się do "wymarłego" miasta, aby chyba kontemplować w samotności ;)

Maszka
25.10.2011, 18:28
Ostatnio mnie nie było, bo weekend, a z tym wyjazdy itd. Troche sie pograło i też pate 'nowinek'.
Ja ani szopa, ani jelenia, ani sarny jeszcze nie widziałam :(( Przychodził do mnie kilka razy bezpański pies. A najbardziej było śmiezne, ze gdy takiego Bezpańskiego Psa sie wypraszało to było 'Bezpański Pies idzie do domu.'.
Koniki fajne, ale póki co skupiam się na psach i kotach. A kilka dni temu yrodził mi się szczeniaczek ^^ Słodki jest. Jakoże takie szczeniaczki nie mogą korzystać z toalety na zewnątrz (mam takie schodki, a one nie mogą chodzić po nich:() zrobiłam pokoik 2x3 aby oni tam siusiali xD Spodobało mi się też, że takie szczeniaki nie zostawiają takiej dużej kałuży po sobie. Dziwnie bo to wyglądało - mały piesek i trzy razy większa od niego kałuża.
Niedługo mają mi się urodzić koty.
Póki co to nic więcej ciekawego nie mam. :O Trochę się rozpisałam...

Ejak
25.10.2011, 18:51
Na razie, krótkie stwierdzenie o nowym dodatku z szyldem The Sims 3. Jest wiele nowości, a ja nie mam czasu, aby pograć. W ten weekend też za dużo nie będę mieć :( Ale dodatek na razie zapowiada się obiecująco, w moich oczach, zwłaszcza, jak mój koń zjadł sałatę sąsiadowi ;)

Juhas
25.10.2011, 19:32
Mój konik też lubi pasożytować u sąsiadów :D:P
Dziś stworzyłem złomowisko bo to gotowe było za małe :D
I mam jeszcze pytanie. Gdzie jest ten kartonowy yeti? :D Bo przeszukałem wszystkie lasy, a on chyba w góry polazł bo go nie ma. W weekend zacznę budowę nowego projektu i coś czuję że jak mi wyjdzie to pokarzę go na łamach forum :) Bo ta stadnina rozświetlona w której gram wydaje mi się za duża i obszerna jak na klimat miasta.

jaja
25.10.2011, 19:44
a co to "kartonowy yeti"? chyba nie chodzi o tego dinozaura z czerwonym okiem:P

Juhas
25.10.2011, 19:54
Chodzi mi o tą makietę z kartonu. Taką jak wielbłąd w egipcie z WP :)

Rosemarie
25.10.2011, 20:13
Widziałam tego "kartonowego yeti" w AP :P

hollyst
27.10.2011, 09:08
Ogólnie dodatek fajny. Konie śliczne, koty i niektore rasy psów też. Dużo małych zwierząt. Niestety kilka błędów. Podczas przeprowadzki zniknął mojemu jednorogowi róg, simy czasem jedzą, siedząc daleko od stołu itd. Doszła operacja plastyczna w szpitalu. Można się tym pobawić, bo jak się sima wyśle na tanią to czasem zabawnie wygląda :)

anie_1981
27.10.2011, 11:42
Moi ludzie poszli na obiad do restauracji, a ja każę im jeść na zewnątrz budynku... jedli psią karmę drobiową... W grze doszła możliwość gotowania posiłków dla zwierząt, ale EA zapomniało dopracować kwestię jedzenia na wynos w restauracji... Ciekawe co będą jedli następnym razem, może musli dla konia... :P

nmin
27.10.2011, 13:15
anie_1981, a nastrójnik po dobrym jedzeniu mają zwykły, czy jak zwierzak? :D I co z jedzeniem, za które zapłacili - mają je w wyposażeniu czy przepadło?

eryk4123
27.10.2011, 13:36
Suuuuper się gra :D ,polecam :).

anie_1981
27.10.2011, 15:12
nmin, oni po prostu weszli do restauracji i wyszli z tymi miskami z karmą dla psów. Usiedli przy stole i zaczęli to jeść. Gra to potraktowała całkowicie jak zwykłe jedzenie, nie było nastrójników, ani innego jedzenia w wyposażeniu.

Kinkarus
27.10.2011, 15:28
A mógłby ktoś powiedziec o co chodzi z tym szukaniem skarbów przez psy?

Rosemarie
27.10.2011, 15:55
Chodzi Ci o umiejętność łowiectwa?

nmin
27.10.2011, 16:31
nmin, oni po prostu weszli do restauracji i wyszli z tymi miskami z karmą dla psów. Usiedli przy stole i zaczęli to jeść. Gra to potraktowała całkowicie jak zwykłe jedzenie, nie było nastrójników, ani innego jedzenia w wyposażeniu.Ale zapłacili za jedzenie na mieście, skoro weszli do restauracji?

anie_1981
27.10.2011, 17:09
Tak, zapłacili za jedzenie na mieście, weszli do budynku "po jedzenie" i wyszli z miskami z żarciem dla psa. Usiedli przy stolikach i to zjedli....

Opisałam to w temacie "opowiadamy jak sobie gramy", nawet zrobiłam zdjęcie:

http://i.imgur.com/HlNyH.jpg

Mrufka
28.10.2011, 00:04
Chodzi mi o tą makietę z kartonu. Taką jak wielbłąd w egipcie z WP :)

Yeti jest na lewo od plaży z molo. W lesie. Tam też jest sporo ziaren specjalnych :-) Przesuwaj mapę po woli i na pewno na niego trafisz. Jest niedaleko od drogi.

A jeśli szukacie jednorożca, dzikich koni czy innych ciekawych zwierząt, polecam wizyty w miejscu Wodospady Wzgórza Cynamonowego. Tam spotkałam wiele pięknych ptaków, jelenia. Szczególnie po zmroku. Konie przychodzą tam pić i jeść. Jednorożec był bardzo przyjazny, nawet zostałam przez niego pobłogosławiona :-) Ale łapać go nie będę. Tam także są ziarna dla ogrodników.

FakeYourDeath
28.10.2011, 21:07
Jaki Yeti?

Kilka dni temu wkoncu udalo mi sie znalesc jednorozca! :D Niestety nie dal sie zlapac,chwile potem zniknal. Jak zlapac jednorozca?

Malfurion
29.10.2011, 04:59
No wiec chwilke pogralem sobie w Pets'y, i wrazenia jak najbardziej pozytywne! :)
Zwierzaki sa slodkie, az chce sie z nimi bawic :D
Nowa okolica srednio mi przypadla do gustu, ale nie odkrylem jeszcze wszystkich urokow tej miesciny ;)
Mysle nad wykorzystaniem tego dodatku w moim serialu... ale o tym to nie tutaj
Czytalem, ze ten dodatek wnosi duzo "magicznych" przedmiotow. Moglby ktos to potwierdzic i konkretnie sprecyzowac o jakie przedmioty chodzi?

Kalia
29.10.2011, 07:22
Ja nareszcie mam dwa jednorożce jeden za pomocą kodu testingcheatsenabled true a drugi dzięki za przyjaźnieniu sie z wszystkimi dzikimi końmi.
Wiedzieliście że jednorożce można krzyżować z końmi?
I jeszcze jedno proszę niech ktoś powie czy jest jednorożec samica?

justinea4
29.10.2011, 08:26
I jeszcze jedno proszę niech ktoś powie czy jest jednorożec samica?

Są zarówno samce jak i samice. Ja miałam możliwość dwa razy poznać klacze jednorożca i raz ogiera.

Kalia
29.10.2011, 12:37
Ja bez przerwy mam samce:O

Björk
29.10.2011, 16:09
Mi się bardzo osobiście podoba możliwość poddania się zabiegowi operacji plastycznej w szpitalu :)
Wreszcie mogę grać bez kodów...
No i szczury są super, tylko szkoda, że tak mało dopracowane...

wanilha
30.10.2011, 12:29
Ja mam 2 konie, 2 psy i szczeniaka :D i 2 dorosłe simy ;p ciężko grać tak; jak tylko mi sie źrebie urodzi będe musiała sprzedać klacz bo chcę mieć jeszcze dziecko... a potem koty ;p gra bardzo mi się podoba. BARDZO ;) jeden z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych dodatków. teraz chciałabym 4 pory roku i jakieś dodatki na święta :)))

nmin
30.10.2011, 12:34
wanilha, nie radzę sprzedawać klaczy zaraz po narodzinach źrebięcia, bo młody powinien być cały czas z matką, bez niej ma negatywny nastrójnik aż do dorosłości.

Shiro
30.10.2011, 12:50
Niekoniecznie zostanie aż do dorosłości. Wystarczy, że z maluchem zaprzyjaźni się jakiś sim. No i trzeba malucha karmić butelką, bo inaczej nie da rady.

wanilha
30.10.2011, 12:53
a możecie mi powiedzieć jak uczyć polowania ? bo moje psy jak się uczą polowania to nie rośnie im pasek, co robię źle?

Karel13
30.10.2011, 14:17
Musisz kliknąć na psa kiedy jesteś simem i wybrać opcję ,,ucz polowania". Nie wiem co można tu zrobić źle. :)

Jeśli pomimo tego, że robisz to dobrze, pasek nadal nie rośnie, to znaczy, że to bląd gry.

wanilha
30.10.2011, 15:10
no nie rosnie wlasnie... :(

nmin
30.10.2011, 15:29
Niekoniecznie zostanie aż do dorosłości. Wystarczy, że z maluchem zaprzyjaźni się jakiś sim. No i trzeba malucha karmić butelką, bo inaczej nie da rady.Ale wtedy chyba też musi być cały czas przy nim... To już wolałabym zostawić dłużej klacz, a Sim niech robi, co chce.

Rosemarie
30.10.2011, 16:11
No tak, jak sim karmi źrebaka butelką to musi być przy nim.
A operacje plastyczne są fajne, chociaż i tak zawsze przy użyciu kodu zmieniałam simom wygląd :P chociaż tak lepiej, grać bez kodów B)

wanilha
30.10.2011, 17:20
ok co do problemu z nauką polowania już wszystko wiem, więc piszę może się komuś przyda
jeśli macie zainstalowaną księgę zaklęć (spellbook) z dodatku któregoś z EA store to nie działa wtedy uczenie polowania;
trzeba wtedy zainstalować overwatch mod i wszystko chodzi :)

Shiro
30.10.2011, 18:56
Ale wtedy chyba też musi być cały czas przy nim... To już wolałabym zostawić dłużej klacz, a Sim niech robi, co chce.

Nie musi, ale maluch boi się byle czego wtedy. Też wolę zostawiać matkę przy źrebaku, chyba, że adoptuje źrebaka ze schroniska, a wtedy nie ma rady ;)

anie_1981
30.10.2011, 19:03
W ogóle, to źrebaki są bardzo trudne w obsłudze. Nawet jak mają matkę, to nie trzymają się tak baaardzo razem. Jak jest duża działka i matka gdzieś odbiegnie od źrebaka, to on już ma negatywny nastrójnik, że jest od niej daleko, ona zresztą też. Ja miałam raz źrebaka i nie mogłam się doczekać, kiedy młody dorośnie :P Nie przyspieszałam tego, ale dłużyło się strasznie. Na matce nie bardzo można jeździć, jak jest źrebak, no bo te nastrójniki.

Stephenowa
30.10.2011, 19:20
Anie, mnie też baaardzo to denerwuje. Jak mój Georg był źrebakiem to aż mnie nosiło, żeby go postarzyć kodem, ale sam dorósł. To mały minusik w źrebakach. I zaczynam wątpić w jednorożce- codziennie (w simsach) patrzę w te niebo, a tam nic. Czytałam wasze wszystkie porady, ale mnie jednorożce po prostu nie lubią! :<

vernille
30.10.2011, 19:58
tak sobie zainstalowałam te simy podstawę, naszło mnie na dodatek i pojechałam po zwierzaki. i powiem wam, że gra przedstawia się całkiem ciekawie! D: jedyne co mnie rozbawiło to west highland white terriery z kręconymi ogonami! sama mam westa właśnie z kręconym ogonem, ale.... to taki genetyczny fail D: po za tym mają za mało sierści, nie mają sukienki... hm.. ale ogółem gierka wciąga. ;p

wanilha
30.10.2011, 20:19
vernille, możesz zmienić ogon w trybie edycji zwierzaka ;p

hellraiser
30.10.2011, 22:14
Zauważyłem kolejnego buga. Mianowicie koty, przybywając na parcelę, prowadzą SAME samochody. Wygląda to komicznie xD:

http://www8.pic-upload.de/31.10.11/dajr52qp2h.jpg

http://www8.pic-upload.de/31.10.11/dykb8vs25zjy.jpg

http://www8.pic-upload.de/31.10.11/b5yyalvbt4m3.jpg

Mimo, że wygląda to śmiesznie, chciałbym aby to naprawili jak najszybciej :P

Malfurion
31.10.2011, 00:43
Co mnie zasmucilo to mopsy... a konkretnie ich wyglad. Uwielbiam te pieski, ale w tym dodatku sa one poprostu okropne ;/

vernille
31.10.2011, 06:00
wanilha, wiem, ale nie sądzisz, że jednak takie poprawianie podstawowych błędów nie powinno się nigdy zdarzyć? D:

Kalia
31.10.2011, 17:43
I zaczynam wątpić w jednorożce- codziennie (w simsach) patrzę w te niebo, a tam nic. Czytałam wasze wszystkie porady, ale mnie jednorożce po prostu nie lubią! :<

Żeby znaleźć jednorożce trzeba nie patrzeć w niebo a na mapę dokładniej na wodospady wzgórza cynamonowego i zbiornik wodny hrabstwa appaloosa o godzinie od 19 do 5 najczęściej o 23 pojawia się kolorowa chmurka pod którą jest jednorożeca żeby go zaadoptować trzeba jeszcze mieć 8 poziom jeździectwa i zaprzyjaźnić się z dzikimi końmi ale ja wolę na skróty kod testingcheatsenabled true.
Dam wam link do mojej rodziny z jednorożcami do pobrania ale dopiero za chwilę

Searle
31.10.2011, 18:34
A w SV gdzie najłatwiej znaleźć jednorożca?

Podoba mi się w tym dodatku to, jak niszczą się meble od pazurów milusińskich. Są odrapane, a nie tak jak w dwójce zostaje z nich sterta drewna.

No i realizm z jakim drapak dla kota się niszczy :)

Arisane
31.10.2011, 18:57
Searle - to zależy. Ja znalazłam nad tym stawem, pomiędzy domami rodzin Alto i Landgraab.

Loczek69
03.11.2011, 07:19
Jestem pozytywnie zaskoczona tym dodatkiem.

Są realistyczne interakcje simów ze zwierzakami np. : gładź , szczotkuj.

Podoba mi się tak samo jak Searle , że meble są podrapane a nie , że zamieniają się w stertę drewna jak w dwójce. ;)

Zwróciłam uwagę na to , że miski zwierzaków niestety nie da się czyścić
.
Fajne jest też to , że można przyrządzać wyborne jedzenie dla zwierzaków.
Cechy , umiejętności , nagrody za szczęście życiowe - Cudo :3

Ulquiorra
03.11.2011, 19:25
Już się nie mogę doczekać aż mi zainstaluje xD.

Kalia
05.11.2011, 10:59
Mam opcje dla leniwych(tych którym nie chce się szukać jednorożców)
Oto mój zapis do pobrania:
http://hotfile.com/dl/134274260/ce3da23/Appaloosa_Plains_Jednoroce.sims3.backup.rar.html

Ronnie
05.11.2011, 18:01
Mam opcje dla leniwych(tych którym nie chce się szukać jednorożców)
Oto mój zapis do pobrania:
http://hotfile.com/dl/134274260/ce3da23/Appaloosa_Plains_Jednoroce.sims3.backup.rar.html

A jak dołączyłaś jednorożca do rodziny? Bo mi się wyświetla, że muszę udowodnić, że jestem przyjaciółką wszystkich stworzeń.

"Zwierzaki" bardzo mi się podobają, mimo iż gra mi się wyłączyła już 2 razy...

Kalia
05.11.2011, 18:21
Musiałam zaprzyjaźnić się z wszystkimi dzikimi końmi i osiągnąć 8 level jeździectwa nie było łatwo ale od czego mamy kody:D
(A dokładniej kod testingcheatsenabled true)

-anisia-
05.11.2011, 20:19
Po jakims czasie moja simka doczekala sie coreczki. Kiedy z niemowlecia stala sie malym dzieckiem nie spodobaly mi sie dwie rzeczy:
po pierwsze dziecko nie moze przytulic sie do psa, a po drugie nie moze wejsc do duzego koja.
W ts2 te interakcje byly, dlaczego nie dali tego teraz ?!
Nawet ze szczeniakiem bawic sie nie moze.

Rosemarie
05.11.2011, 21:52
Anisia, też to zauważyłam. Jedynie psy, koty i konie mają opcję u dziecka "wąchaj" czy jakoś tak, ale małe dziecko ze zwierzakiem nie może nic zrobić. :( Szkoda, bo przytulanie słodko wyglądało. :P

Narutoman
05.11.2011, 22:08
Gdzieś na jakimś filmiku widziałem jak szczeniak skacze na małe dziecko.

Kalia
06.11.2011, 06:10
Gdzieś na jakimś filmiku widziałem jak szczeniak skacze na małe dziecko.

Ponieważ zwierzak ma opcje typu wąchaj itp.Ale dziecko na zwierzaku niema żadnych opcji

Fatumka
06.11.2011, 15:35
Mnie ten dodatek niesamowicie się spodobał - w końcu zaczęłam grać w simsy tylko ze względu na zwierzaki(byłam tak inteligentna, że postanowiłam z ostatniej wypłaty w mojej pierwszej pracy zaszaleć i kupić podstawkę plus dodatek zwierzaki... tyle, że to było zaraz po wyjściu the sims 3 więc trochę się naczekałam... :D)!

ALE po pierwsze jak dotąd nadal nie zobaczyłam jednorożca żadnego, co mnie trochę martwi... Ale poza tym gra nie ma żadnych poważniejszych błędów.
Natomiast bez kodu TestingCheats nie dałabym sobie rady z jednego powodu: opieka nad zwierzętami jest tak absorbująca, że moja para simów nie daje rady jeść ani wysypiać się porządnie :D.
Kobitka nie pracuje, ale non stop zajmuje się koniem, kotem i psem(i to i tak w nierównych bardzo proporcjach...) ale sim pracuje i jak wraca z pracy to jeszcze zajmuje się zwierzakami i kurcze... Gdybym nie mogła tych potrzeb modyfikować kodem to by mi wszyscy pomarli ^^"

I miałam oczywiście w planach wielki romans między nimi, ale nawet z tym nic nie wyszło, tacy są zajęci zwierzakami... Pojawienia się dzieci w ich życiu jakoś sobie nie wyobrażam :D

Ale gra bardzo sympatyczna i polecam każdemu miłośnikowi zwierzaków, w końcu "życie jest lepsze, gdy są zwierzaki"! :D

vernille
06.11.2011, 17:38
Fatumka, ja gram bez TestingCheats, a mam simkę, sima, trzy konie, kota, psa i dziecko w drodze. (: Wszyscy żyją chociaż są momenty życia na krawędzi. XD
Strrrasznie mi się podoba to, że można kierować zwierzakami - przez to mogę więcej czasu poświęcić np na wypad do miasta, a konie same zjedzą i nie muszę się martwić, że coś pójdzie nie tak. xd

Fatumka
06.11.2011, 17:51
Vernille ja martwiłam się bardzo kiedy trafił do nich pierwszy koń i po pierwszym dniu miał bardzo dużą potrzebę ćwiczeń i w ogóle beznadziejny nastrój, cały nastrójnik czerwony i buuu to było straszne, bałam się, że mi go zabiorą T_T
Ale już jest ok :). Ale podziwiam Cię, że dajesz radę, ja bym tego nie ogarnęła... Dwa konie, kot i pies to maks. Chociaż sim ma marzenie o jednorożcu, więc w sumie... Gromadka się może powiększyć :)

nmin
06.11.2011, 17:56
Ja już ogarnęłam grę dużą ilością zwierząt i dziś nawet zdecydowałam się na adopcję małego dziecka w rodzinie, w której były już pies, kot i źrebak (to ta gotowa, ale szczeniaka i kociaka szybko postarzyłam do dorosłości, bo mnie znudziły). Dawałam radę bez problemu, zwierzaki zajmują się sobą nawzajem i tak zaspokajają potrzebę kontaktów, czasem tylko podchodząc do Simów. Simka pracuje, facet zajmuje się chwilowo dzieciakiem.

vernille
06.11.2011, 18:06
Co do koni, to ja je wypuszczam na dzień (na noc zamykam, a co będę za nimi biegać ;/) a one latają i wszystkie potrzeby zaspokajają. ;p

Damian
06.11.2011, 18:18
Od zainstalowania dodatku nie widziałem jeszcze dzikich zwierząt jedynie jednorożce o_O

vernille
06.11.2011, 18:23
DamianPL - ja BARDZO rzadko widuję dzikie konie, reszta zwierząt pojawia się całkiem często. W AP koni dzikich mam zero.. Natomiast w innych miastach, w innych rodzinach, lata tego od groma, no dzizas.. xd

Kalia
06.11.2011, 18:46
Ja zauważyłam że szop to jest naprawdę tylko kot :O
Pozatym ja spotkałam się już z wszystkimi dzikimi zwierzętami

ginsei
07.11.2011, 06:00
Szopa widziałam, psa dzikiego i tyle. Ani kotów, ani koni, ani tym bardziej jednorożca. W SV gram.

Ja mam dwoje dorosłych, jedną dzidzię, konia i trzy koty (w tym małego kociaka) :D Jeszcze kody w ruch nie poszły :P

Fatumka
07.11.2011, 12:50
A mnie rozśmiesza zawsze, jak przychodzi do mnie Bezpański Kot, próbuję się z nim zaprzyjaźnić czy cokolwiek, ale przy interakcji zaproś do domu on zawsze sobie idzie... No w każdym razie jak próbuję na niego kliknąć wtedy widnieje napis "Bezpański Kot idzie do domu" :D piękny absurd ale luzik :D

Searle
07.11.2011, 16:02
Moje simy ostatnio nałapały sporo małych zwierzątek i denerwuje mnie fakt, że nie ma gdzie ich trzymać. Te terraria są duże. Szkoda, że nie ma takich klatek, co można by je było postawić na stoliku czy komodzie. W rzeczywistości są przecież takie małe klatki na chomiki na przykład.

I jeszcze jedno: co prawda nie sprawdzałam tego, ale wydaje mi się, że nie można w jednym terrarium umieścić kilku zwierzątek jednego gatunku.

anie_1981
07.11.2011, 16:27
Szkoda, że nie ma takich klatek, co można by je było postawić na stoliku czy komodzie. W rzeczywistości są przecież takie małe klatki na chomiki na przykład.

Tylko, że wiesz... to że w w zoologicznych sprzedają takie switaśne klateczki nie znaczy, że są dobre dla zwierząt, wręcz przeciwnie. Powstały i trafiły do sprzedaży dla dobra marketingu ich producentów, a nie dla dobra zwierząt. Jak dla mnie to nawet gdyby były takie małe klatki w Simsach, to i tak bym nie korzystała. Jedyne, czego się mogę przyczepić, to niemożności trzymania dwóch zwierzaków w jednej klatce czy akwarium. Wtedy to raz, że byłoby je łatwiej przechowywać, i dwa, że byłoby humanitarniej.

A wracając do gry, to ostatnio trochę powiększyłam pokój drobnych zwierząt na rancho Martinezów. Nie doszło nic nowego, ale było tak ciasno, że nawet śmietnika na rozrzucone pióra nie miałam gdzie wstawić.

Searle
08.11.2011, 07:14
Tylko, że wiesz... to że w w zoologicznych sprzedają takie switaśne klateczki nie znaczy, że są dobre dla zwierząt, wręcz przeciwnie. Powstały i trafiły do sprzedaży dla dobra marketingu ich producentów, a nie dla dobra zwierząt.

No tak, ale w grze, gdzie przecież zwierzaczki nie cierpią z tego powodu przydały by się, bo po prostu zajmowały, by o wiele mniej miejsca i w jednym pokoju można by kilka na meblach poustawiać, a tak to moja simka w pokoju ma jakieś zoo, bo ma już trzy terraria i więcej umieścić nie może, chyba, że wyrzuci łóżko :)

anie_1981
08.11.2011, 08:41
3 terraria? To jest niby dużo? :P Powinnaś zobaczyć pewien pokój na rancho mojej rodziny z AP... Mam 2 klatki z małymi ptakami (Kowalik i szczygieł), 4 duże ptaki na gałęziach, żako, kruk, sokół i ta sowa. Do tego dwa węże, szynszyla, żółw i jaszczurka... To zajmuje cały pokój i wygląda przesłodko! ;)

Noemi:3
08.11.2011, 14:13
Hm... Gdzie znalazłaś szynszylkę? Bo zakładam rodzinke i chciałabym żeby córka miała taką milusińską w pokoiku :D
Wiesz ja dotąd znalazłam na wolności tylko 2 żółwie i 1 szczura :D

nmin
08.11.2011, 14:17
Noemi:3, jeśli bardzo Ci zależy na szynszyli, to użyj tego moda: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61987

Noemi:3
08.11.2011, 14:28
Hehe, dzięki, skorzystam jak już po kilku godzinach nie będe mogła znaleźć. A na czym on właściwie polega? "Spawnuje" gdzieś szynszyle np. na parceli domowej?

A mam pytanie jak już tak piszę, zależy mi na szybkiej odpowiedzi.
Dlaczego nie mogę zainstalować simsów na dysk D?

Wyskakuje mi informacja, że nie można, ponieważ może to doprowadzić do niestabilności systemu.
Na dysku D mam 180 GB
A na C tylko 15...
A nie moge na D więc nie mogę wszystkich dodatków! Już nie mam 4 zainstalowanych :<

Pomocy!

Hehe a jak już to wrażenia z gry, to powiem, że gra naprawdę wciąga. Według mnie najlepsze sa konie, potem psy a na końcu koty i małe stworzonka :D
Ja zawsze robię taki mały domek z koniem i dziewczyną. Ale jednak teraz bardziej zacznę życie w Rivervier czy jakoś tak :D Hehe... zaczne buudowac rodzinę i normalny cmentarz, ponieważ tutaj na tym... "zbudowanym przez stwórców" to masakrycznie... wygląda. Nagorbki byle gdzie... nie ma tak jak u nas :D

A zależy mi na tym więc sama robie cmentarz :D
Polecam!
Pozdrowionka :D

ginsei
08.11.2011, 19:16
Noemi, już w innym temacie o to pytałaś i otrzymałaś tam odpowiedź...

Naprawdę można trzymać w terrarium kilka zwierząt? Próbowałam kilka razy i nadal nie mogę mięć kilku zwierzątek w jednym terrarium :/

anie_1981
08.11.2011, 20:20
NIE można trzymać w jednym terrarium kilku zwierząt.

ginsei
09.11.2011, 08:23
To ile ty masz w sumie terrariów i klatek? Bo tyle tych zwierząt wymieniłaś, że głowa mała :D
Chyba, że na gałęziach kilka zwierząt może siedzieć?

anie_1981
09.11.2011, 11:03
Policz! :D Takie zadanie domowe.... 4 duże ptaki, 2 małe, 2 węże 1 żółw, 1 jaszczurka i 1 gryzoń... ;)

nmin
09.11.2011, 12:10
Hehe, dzięki, skorzystam jak już po kilku godzinach nie będe mogła znaleźć. A na czym on właściwie polega? "Spawnuje" gdzieś szynszyle np. na parceli domowej?Kliknij w link, to się dowiesz :rolleyes:

ginsei
09.11.2011, 12:34
Ale mi wyższą matematykę zadałaś :D

Czyli masz 6 klatek i 5 terrariów? O.o Duży masz dom, nie ma co :D

anie_1981
09.11.2011, 13:19
2 klatki, 4 gałęzie, 5 terrariów, razem 11 małych zwierząt... Sama się zdziwiłam, że mam 2 węże, bo w realu nie chciałabym ich mieć (zjadają inne zwierzaki i to żywcem). Ale w grze mają karmę... Nienaturalne, ale jeśli chodzi o mnie to był to strzał w 10-siątkę twórców gry.

Fatumka
09.11.2011, 13:30
Anie zupełnie się z Tobą zgadzam... Chociaż jak trafił mi się wąż i za pierwszym razem go karmiłam to sprawdzałam, czy sim nie ma w łapie jakiejś małej myszki albo chomiczka...

anie_1981
09.11.2011, 14:35
A jak tam ludzie u Was z gotowaniem dla zwierzaków? Bo u mnie ta opcja działa tylko w Appaloosa Plains. Mam dwa zapisy, z BP i SV, i nie mam takiej opcji. Ciekawe dlaczego. Musiałabym na próbę zacząć nową grę, może by było.

Searle
09.11.2011, 18:35
anie, ja gram w SV i mam tę opcję, a dokładniej mają ją simowie, którzy posiadają przynajmniej jeden punkt gotowania.

nmin
09.11.2011, 18:57
anie_1981, a może masz lodówki z Internetu, pobrane przed aktualizacją dodającą tę opcję? Dlatego opcja pojawiałaby się w AP, a w starych zapisach nie. Sama niestety nie sprawdzę starych zapisów, bo nie posiadam żadnego, zresztą i tak 90% obiektów mam z EA.

ginsei
09.11.2011, 21:28
U mnie nadal się nie pojawiła ta możliwość (nie mam nic z neta), ale też nie sprawdzałam w innych miastach.

anie_1981
09.11.2011, 21:36
W Bridgeport mam lodówkę STORE, taką ze zestawu "przyszłościowego", czy coś, wolę już chyba tą lodówkę, niż zwykłą i opcję gotowania. Ostatecznie zwierzaki mogą jeść suchą karmę, moje koty i pies taką jedzą i jakoś żyją... W Sunset Valley mam najdroższą lodówkę z podstawki, a też nie mam tej opcji. W sumie, to aż tak baardzo, to mi na gotowaniu dla zwierzaków nie zależy, ale jednak chciałabym móc czasem ugotować zebrom Ćwirów musli, lub coś dla psów. Może przemyślę ustawienie gdzieś najtańszej lodówki z podstawki, w dyskretnym miejscu. Jednak muszę sprawdzić dlaczego nawet na lodówce z podstawki nie mam tej opcji. Ja myślę, że jak zwykle, twórcom gry się wydaje, że gramy od nowa przy każdej łacie, dodatku czy akcesoriach... Ja co prawda dwa lub trzy razy przenosiłam Bardów i Ćwirów do nowych wersji ich miast (z modem NRaas Porter), ale mam te zapisy od naprawdę bardzo dawna. Nie mam zamiaru zaczynać od nowa w SV czy BP, bo gotowanie zwierzakom nie działa...

Björk
10.11.2011, 03:41
Ale ważna jest też kuchenka ;)

anjanka
10.11.2011, 03:51
a ja nawet nie wiem gram od wczoraj w SV przeniosłam moją rodzinke z AP do SV i nie sprawdziłam ,narazie zajełam sie wprowadzaniem zwierzaków do rodzin różnych dzisiaj zobacze tą opcje.

ginsei
10.11.2011, 08:00
W jakim sensie kuchenka jest ważna?
Na pewno nie chodzi o to, że są dodatki z neta, bo ja nie mam ani jednego takowego, a funkcji gotowania zwierzakom też nie mam...

Alinka26
10.11.2011, 08:30
Anjanka - jak wprowadzasz zwierzaki do rodzin? poprzez adopcje?

anjanka
10.11.2011, 09:52
Alinka tak poprzez adopcje bo w domach nie było psów i kotów dlatego u paru simów zaadoptowałam ale podobno można stworzyć w CAP'ie i wprowadzić i nie trzeba mieć sima do tego ale nie próbowałam jeszcze.

Alinka26
10.11.2011, 09:55
Ja właśnie próbowałam z trybu Edycji miasta, ale pokazuj mi od razu sima (mężcz./kobieta) a zwierzaka można tylko do niego dodać. Nie widziałam opcji, żeby stworzyć tylko np. psa.

anie_1981
10.11.2011, 09:59
Można tak. Po prostu tworzysz same zwierzaki i akceptujesz taką rodzinę. Pojawia się informacja, że zwierzaki muszą być dołączone do już mieszkającej gdzieś rodziny. Tak więc dodajesz je do jakieś rodziny, jak zwykle się to dzieje w edycji miasta. Co do lodówek i piecyków, to teraz gram w AP w jednym z gotowych domów i nie zmieniałam tam kuchni. Opcja jest. W SV mam na pewno lodówkę i piecyk z podstawki i opcji nie ma, a mam dwie zebry i psa.

EDIT:

Alinka, możesz stworzyć zwierzaka, a potem skasować sima, klikając na jego portret i wybierając "usuń". W ten sposób gra Cię przenosi znowu do CAP i spokojnie tworzysz zwierzaki dalej.

A jak już jestem przy tym temacie, to taki sam błąd jak w demie, mam i w grze. Chodzi o to, że jeśli mamy zapisanego zwierzaka i chcemy go użyć, to jest z tym problem przy szóstym zwierzaku. Można mieć 6 zwierzaków i można taką rodzinę zaakceptować, ale jeśli chcemy szóstego zwierzaka wybrać z gotowych już modeli, to się nie da.

Felusia
11.11.2011, 15:34
Ja zakupiłam TS3, niedługo po premierze, ale nie chciałam grać, bo... nie było zwierzaków oczywiście. Oprócz Zwierzaków mam także Wymarzone Podróże, ale podróże mnie raczej nie kręcą. Nie mam za dużo czasu, żeby grać (gram tylko w weekendy), więc za dużo jeszcze nie osiągnęłam (staram się grać bez kodów). Cóż pierwsze wrażenia nie były ciekawe. Razem z tatkiem przez dwa dni borykaliśmy się z kupą błędów występujących przy instalacji i uruchomieniu. W końcu grę jednak uruchomiliśmy i na razie działa (odpukać). No i dla mnie gra się super. W obecnej rodzince podsiadam dwa konie (jeden dziki schwytany niestety za pomocą kodu, wydaje mi się, że to mógł być błąd, miałam z koniem prawie full paska a on tylko uciekał gdy podchodziłam, nawet słabiej zaprzyjaźniony jednorożec dawał się głaskać). i kota. Simka nie pracuje, zarabia tylko na zawodach. Obecnie mam ponad 28 tys. i chcę się wkrótce przeprowadzić do nowego domku, gdzie będę miała prawdziwą stajnię i założę rodzinkę mojej simce. Zwierzaki świetne, świetne interakcje, przyczepiłabym się trochę niektórych ras psów i kotów. Konie za to naprawdę genialne.
Ogólnie, oprócz tego, że gra się często przycina, to wszystko jest jak najbardziej fajne i wzbudziło na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Stephenowa
11.11.2011, 18:54
Hmm. Nie wiedziałam,że są jakieś zasady na temat gotowania dla zwierzaków. Moja simka (mieszkająca w AP) ma takie opcje na lodówce. Może ma to związek z tym, że jest urodzoną kucharką? Ale ma chyba dopiero 5 poziom gotowania. Lodówkę ma tą ze 'Zwierzaków'.

-anisia-
11.11.2011, 19:39
Co do lodowki, to u mnie wszystko dziala. Mieszkam w AP,ale meble mam z innych czesc, gdyz dom budowalam i meblowalam przed wyjsciem zwierzakow i mi normalne wszystko dziala od poczatku.

Olik605
12.11.2011, 14:14
Mi gra się bardzo podoba, ale mogliby robić trochę ładniejsze zwierzaki.Chociaż i tak są 100 razy lepsze niż w dwójce.

lejdjikacha
13.11.2011, 16:42
Mnie bardzo urzekły te zwierzątka. Bardzo fajnie i przyjemnie się gra. Super jest też to, że kiedy tworzy się "puchowego" kotka i dodaje do niego obrożę, futerko na szyji się jakby zmniejsza. Wygląda to bardzo realistycznie. Kolejnym plusem są dodatki do zwierząt. Pełno zabawek, kuwet, domków. Dla koni tych rzeczy jest najwięcej. :) Zawody jeździeckie są super! Autorzy mieli fajny pomysł.
Narazie znalazłam jeden minus, bo gram zaledwie 2 dni. :) Jest nim niezgodność ras psów, czy też kotów. Praktycznie niczym się one nie różnią. Ale to jest taki mały minusik. :D Wg mnie gra jest zajefajna i polecam wszystkim! :D :)

patryk916
14.11.2011, 14:25
Mi gra się bardzo podoba, ale mogliby robić trochę ładniejsze zwierzaki.Chociaż i tak są 100 razy lepsze niż w dwójce.

popieram

jak zobaczyłem jak zrobili goldena retrievera w dwójce to myślałem że osiwieje(chociaż w trójce jest trochę za ciemny no ale to robili amerykańcy a w ameryce goldeny są brązowe)

enusiaq
18.11.2011, 08:38
Ogólnie wrażenia - fantastyczne. Czekałam na psy i koty, mimo iż konie wyszły im najlepiej.

Może to tylko u mnie się wydarzyło, ale pierwszy raz (w jakimkolwiek dodatku) zdarzyło mi się, że moja simka zakochała się w facecie (z gry) zaszła w ciąże i urodziła bliźnięta.. Wydawało mi się, że podwójna ciąża występuje wtedy, gdy w nagrodach wykupimy opcję. Ona jej nie ma więc wychodzi na to, że ma ją "bohater stworzony przez twórców". Chyba, że jakoś wkradła się opcja, że przypadkiem też się trafi :D
(Tylko w zwierzakach tak mi się zdarzyło a gram w simsy od momentu gdy wyszły TS1, TS2 i teraz TS3)

anie_1981
18.11.2011, 11:33
Mi się często zdarzają bliźniaki u sąsiadów, wcale nie trzeba mieć tej nagrody o wzmożonej płodności. Także to raczej normalne.

ginsei
18.11.2011, 12:49
wzmożona płodność po prostu zwiększa prawdopodobieństwo ciąży mnogiej, a nie sprawia, że jest ona w ogóle możliwa ;)

miłośniczka zwierząt
18.11.2011, 12:55
u mnie zawsze jak moje simy maja wzmożona płodność to rodzą się bliźniaki lub trojaczki. a co do zwierzaków w the sims 3 to dodatek jest fajny ale ma masę błędów. Ale da się jakoś grać.

Lubie
18.11.2011, 13:02
Od samego początku mam o tym dodatku mieszane uczucia.
Po włączeniu mi się tak podobała, że to masakra.
Te miasto. ( <3 )
Tworzenie zwierzaków ( <3 )
Ale potem pruba rozgrywki. Z samym koniem grało mi się fajnie, ale już gdy miałem rodzinkę większą niż 2 członków (8) gra mnie zniechęciła. Może dlatego, że od zawsze gram małymi rodzinami.
Ale puźniej chęci do gry wróciły, po przeprowadzce mojej simki. :D
Miała tylko konia, teraz jest szczęśliwą chodowcą konia do wyścigów.
Wyścigi mi się naprawdę spodobały... Myślałęm że ona z koniem tylko wejdzie do budynku, i to tyle, a tu mogę ustawić trudność, szybkość ... ( <3 )

Gre oceniam pozytywnie...

anie_1981
18.11.2011, 14:42
W dwójce zawsze grałam małymi rodzinami, a jak mi się Simy zestarzały, to je porzucałam i zaczynałam grać w innym domu :P W trójce polubiłam duże rodziny. Niby czasem narzekam, że dużo przy nich roboty, ale jak mi się zdarzy grać małą rodziną, to mi się nudzi... ;) Przyzwyczaiłam się, że moje Simy "chodzą stadami"...

A co do tematu, to gdyby gra mi się tak niebotycznie nie cięła, to byłoby super, bo poważnych błędów nie mam. To moje wyłączanie się gry w Appaloosa minęło, sama sobie zapis zepsułam niechcący :P Na nowym zapisie z AP gra się nadal tnie, ale już nie wyłącza. Podoba mi się wiele rzeczy z dodatku, najbardziej konie i drobne zwierzęta, głównie duże ptaki. Co mi się nie podoba... brak możliwości wypuszczania z klatek małych ptaków... Te ptaszki są takie malutkie, a klatka jest taka nieprzejrzysta, ma takie grube te pręty, nawet nie widać za dobrze, że coś tam jest w tej klatce.

michal340
20.11.2011, 13:57
Hej :)
Zwierzaki bardzo fajne, lecz nie udaje mi się złapac jednorożca :)
Komu się udało, i jak?

OKlimas
20.11.2011, 16:49
ja dodałam jednorożca za pomocą kodu, mieliście rację znalazłam go w tym samym miejscu przy ściekach xD
edit:
http://file:///C:/Users/ola/Documents/Electronic%20Arts/The%20Sims%203/Screenshots/Screenshot-66.jpg

xMalwina
21.11.2011, 15:38
A ja mam problem... To normalne, że jak klikam moim simem na konia, to nie mam żadnych opcji? Tylko koń może wchodzić w interakcje z simem... Odwrotnie już nie.

enusiaq
21.11.2011, 16:36
Ja mam opcje w obie strony...

Beatrice
21.11.2011, 16:37
Musi być jakiś błąd u Ciebie, ja też nie mam takiego problemu... :/

xMalwina
21.11.2011, 16:50
Spróbuję zainstalować grę jeszcze raz i dam znać, na wypadek, gdyby ktoś też miał ten problem. Czyli rozumiem, że skoro możecie klikać na koniu, to tam jest opcja jazdy konnej?

EDIT:
Działa po reinstalacji. W trakcie usunęłam jeszcze Demo, więc nie wiem, czy miało ono na to wpływ.

Kalia
26.11.2011, 06:57
Ja również mam jednorożca i taka ciekawostka można rozmnażać konia i jednorożca

suomii
26.11.2011, 10:48
dawno tu nie zaglądałam :P nie mam jeszcze zwierzaków, dostanę je dopiero na święta, ale mam pytanie. czy został naprawiony kod błędu 12, który występował do tej pory? może z nowym dodatkiem w końcu się postarali. bo przez ten durny błąd przestałam w ogóle grać w simsy.

ginsei
26.11.2011, 11:26
Chyba to nawet można niezależnie od płci rozmnażać ;)

Beatrice
27.11.2011, 07:05
Gdzie znaleźliście jednorożca i jak często można go spotkać ? Ja jeszcze na niego nie trafiłam :(

TheSimka3
27.11.2011, 07:42
Najczęściej jednorożca można znaleźć nad takim jeziorem z wodospadem, w AP. Nie spotyka się go codziennie, więc to wszystko utrudnia. Niestety jak często można go spotkać dokładniej nie mogę wytłumaczyć. Najczęściej widać wtedy na mapie taką chmurkę ,,dymu'', to oznacza, że pod chmurką znajduje się jednorożec :). Mam nadzieje że pomogłam ;).

ginsei
27.11.2011, 09:30
I jeszcze przy tym pojawia się muzyczka - możliwe, że słychać ją tylko wtedy, gdy jesteś blisko, bo mnie się jednorożec pod drzwiami pojawia, albo w ogródku (gram na starym zapisie w SV, więc widocznie gra nie miała informacji, gdzie respawnować jednorożca)

A tak przy okazji - nie mam już problemów z dzikimi i bezpańskimi zwierzętami - każde mnie już odwiedziło :)

neville
27.11.2011, 11:19
rozgryzłem z kolegą tajemnicę jednorożca.
pojawiają się po godzinie 20 w niedziele, jest to udowodnione u nas obu

anie_1981
27.11.2011, 13:24
Do mnie nie przychodzą szopy, ani jelenie. Bezpańskie psy i koty pojawiają się rzadko, ale za to często mam dzikie konie na parceli... Czasami pojawia się biały jednorożec z bródką i jednorożcowym ogonem... Pamiętacie moją Jaśminkę Jednorożca? Ona miała róg i była jednorożcem, ale nie miała bródki ani ogona jednorożca. Ogon mogłam jej dać edytując ją w CAP, ale brody nie dało się jej dać. Może mają ją tylko ogiery.

Beatrice
28.11.2011, 04:27
Mam, mam, mam go :D
Faktycznie - znalazłam go ok. 20.00 w niedzielę ;)
anie - też mam klacz i jest bez bródki, da sie ją dodac w trybie edycji

Powrót znad wodospadu
http://img689.imageshack.us/img689/5867/screenshot58g.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/689/screenshot58g.jpg/)

O.o jakieś drzewko mi na chwilę wyczarowała
http://img233.imageshack.us/img233/6093/screenshot61r.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/233/screenshot61r.jpg/)

Błogosławi Candy
http://img507.imageshack.us/img507/5479/screenshot62d.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/507/screenshot62d.jpg/)

I tęcza :D
http://img197.imageshack.us/img197/3097/screenshot63r.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/197/screenshot63r.jpg/)

Domnia
07.12.2011, 16:32
Gra jest świetna. Mi też jednorożec pojawia się w niedzielę o 20 :)

BlackRose77
08.12.2011, 15:25
Witam wszystkich! Jestem nowa na forum :) Chciałam już wcześniej tu pisać, ale na pocztę na onecie nie docierały linki aktywacyjne! :/
Dla mnie Sims 3 Zwierzaki to najlepszy dodatek. Od początku trzeciej serii Simsów na niego czekałam.

Séverine
09.12.2011, 12:38
Witam wszystkich! Jestem nowa na forum :) Chciałam już wcześniej tu pisać, ale na pocztę na onecie nie docierały linki aktywacyjne! :/
Dla mnie Sims 3 Zwierzaki to najlepszy dodatek. Od początku trzeciej serii Simsów na niego czekałam.

Witaj na forum :D
Moim zdaniem także zwierzaki są najlepszym jak do tej pory dodatkiem do trójki. Masz już zwierzaki?

BlackRose77
09.12.2011, 17:05
Mam już zwierzaki. Gdybym ich nie kupiła zwariowałabym :D Zwierzaki to najlepszy dodatek, ale również fajny jest Po Zmroku.

Rosemarie
09.12.2011, 18:21
Już mi się zwierzaki znudziły... Na początku był taki szał, że są konie, a teraz moi simowie nie mają nawet kota... A do konia nie chce mi się stajni budować. XD Jednak chyba zaadoptują jakiegoś czworonoga, bo tak głupio, wydałam tyle kasy, a nawet nie korzystam z tego dodatku.

octavessens
09.12.2011, 18:33
Kupiłem wkońcu.. Nie jarałem sie. Zainstalowalem. Wlaczylem. I dopiero szał nastąpił. Za jelonkiem biegałem po całym AP bo tak go kocham xd

anie_1981
09.12.2011, 21:00
Biedny jelonek :P Daj mu trochę odpocząć od tej miłości :D Ja rzadko widuję je u siebie, na parceli moich Simów nigdy nie ich nie było, jedynie sporadycznie widuję je na mieście...

octavessens
09.12.2011, 21:06
ja go codziennie wyszukuje na mapie :P
daje rzut na mape miasta i zawsze po jakims czasie miedzy drzewami malutki ciemny punkcik wypatrze. Zawsze alboto szop, albo dziki koń albo JELONEK : D
jak jelonek to radocha na maksa. I zawsze wyskakuje na droge i sobie skacze po ogrodkach. kocham go

Troya
12.12.2011, 12:07
hahaa... a moja kuzynka tak sie zaprzyjaźniła z jeleniem że go ganiała praktycznie po całym mieście xD a potem mogła go podnieść. ( Taa... na serio była taka interakcja O.o) To pewnie jakiś błąd :P

Séverine
12.12.2011, 12:33
hahaa... a moja kuzynka tak sie zaprzyjaźniła z jeleniem że go ganiała praktycznie po całym mieście xD a potem mogła go podnieść. ( Taa... na serio była taka interakcja O.o) To pewnie jakiś błąd :P

Ja też taką miałam interakcję ale jak nacisnęłam to się zrobiło szare i się wyświetlił komunikat w stylu ,,jeleń właśnie wraca do domu". Wszedł do kogoś do ogródka i zniknął o.O

Kupiłem wkońcu.. Nie jarałem sie. Zainstalowalem. Wlaczylem. I dopiero szał nastąpił. Za jelonkiem biegałem po całym AP bo tak go kocham xd

Ja tak mam ze stadem dzikich koni, zawsze biegną do jeziorka i sobie coś tam robią, a ja za nimi łażę z kamerą xd Mój doberman zaprzyjaźnił się z tym stadem i ich ,,pilnuje".

U wszystkich jest takie stado jak u mnie, czyli jeden źrebak i trzy albo cztery dorosłe konie różnej maści? Bo u mnie tak jest i jeszcze innych dzikich koni nie widziałam.

redmoon
12.12.2011, 12:50
he, he z jelonkiem przez miasteczko

Searle
13.12.2011, 10:51
Biedny jelonek :P Daj mu trochę odpocząć od tej miłości :D Ja rzadko widuję je u siebie, na parceli moich Simów nigdy nie ich nie było, jedynie sporadycznie widuję je na mieście...

Moi simowe mieszkają na parceli, która znajduje się jako ostatnia na ulicy (za nią nie ma już żadnego domu) i jelenie przynajmniej raz dziennie przebiegają przez tę parcelę :)

Rosemarie
13.12.2011, 12:50
jelenie są fajne, pamietam tą radość jak pierwszy raz jeden mi przed domem przebiegal :D

Coldflowers
18.12.2011, 20:27
Kupilam dzisiaj plytke ze zwierzakami :) Zainstalowala sie bez problemow, gierka mi sie nie zawiesza, grafika zwierzakow jak na mnie jest swietna. Juz pierwszego dnia przyplatal sie do mnie bezpanska psina, pare dni pozniej kotek, szop, jelen i dziki kon. Wiec na pustke z generowanymi zwierzakami nie narzekam :P Stworzylam nowa rodzine, bo w starej (6 simow i 2 psy) sobie nie radzilam :P Wiec co dluzej pisac, jestem z zakupu bardzo szczesliwa :D

Arisane
19.12.2011, 15:27
Ja akurat nie zwracam uwagi na jelonki. Zwykle moi Simowie mają ważniejsze sprawy, niż ganiać za jeleniem po całym mieście.

Rosemarie
19.12.2011, 15:44
@up Przecież nikt tu nie napisał, że ma nie ma ważnych spraw. To chyba norma, że jak na początku testuje się dodatek i zobaczy coś nowego, to się cieszy. :) Przynajmniej ja się cieszyłam.