PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z włączeniem gry. Pokazuje się błąd.


Nika247
27.09.2011, 06:39
Mam wszystkie dodatki do Ts3 + jedne akcesoria. Ostatnia gra to pokolenia. Wszystko mam orginalne nic nie mam ściąganego z internetu. I nagle zachciało mi się ściągnąć ze strony pl.thesims3.com wersję demonstracyjną gry the sims 3 zwierzaki! I gra demonstracyjna mi działa a reszta nie !! Nie wiem co robić. Jak wchodzę w menu startu gry to pokazuje mi się komunikat : "Nastąpił błąd podczas uruchamiania gry. Zobacz szczegóły w dzienniku." A w tym dzienniku nie ma żadnych szczegółów. Odinstalowałam już wszystko i zainstalowałam od nowa i dalej to samo. Może ktoś miał podobny problem??? Albo wie co mogę zrobić żeby się naprawiło.?? Proszę o pomoc. :(

Searle
27.09.2011, 08:40
Ja na czas instalacji dema przeniosłam folder z modami i DCCasche z Moich dokumentów. Demo zainstalowałam. Po tym foldery powrzucałam na ich stare miejsca i gra mi działa.

Nika247
27.09.2011, 16:07
Ja na czas instalacji dema przeniosłam folder z modami i DCCasche z Moich dokumentów. Demo zainstalowałam. Po tym foldery powrzucałam na ich stare miejsca i gra mi działa.
O boże. Gdybym ja wiedziała też bym tak zrobiła. :( A wiesz może co teraz zrobić żeby to działało?. A jak nazywają się te foldery co zawierają te rzeczy ściągnięte z internetu??

Searle
27.09.2011, 18:54
A w ogóle masz jakieś mody? Jeśli tak, to powinny być w folderze Mods, który utworzyłaś w folderze z grą.
Z Moich dokumentów - Electronic Arts przenieś DCCache i ewentualnie jeszcze Save'y

Gio
27.09.2011, 19:03
Wszystko mam orginalne nic nie mam ściąganego z internetu

Jeśli mówisz prawdę, to winy nie ponosi zawartość zmodyfikowana. Masz dokładnie to samo co ja.
Jedynym znanym mi sposobem jest pousuwanie niektórych plików w rejestrze, i mi to akurat pomogło :)

Najpierw odinstaluj to głupie demo i pożegnaj się z nim na zawsze.
1.Więc po pierwsze: przenieś foldery saves, installed worlds i savedsims w bezpieczne.miejsce
2. Usuń pliki buildmode_test_venkat_sims.package w WorldCaches. One są 2 takie same i po proste wywal je do kosza.
3. usuń missingdeps.idx z DDCache

Z powrotem wrzucić wcześniej przeniesione folderu do głównego folderu. I to by bylo na tyle :D