PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 10 [12]-komentarze


Charionette
10.10.2011, 17:34
Tutaj możecie się wypowiadać :)

Meryam
10.10.2011, 18:58
Owaaa, jaki fajny numer ^^
Przeczytałam wszyyyyściusieńko, no i zaje...ekchm, pomysł z tymi konkursami! <3 Brak mi tylko jednej różnicy na zdjęciu... Kieruję się słowami z Króla Lwa "patrz poza to co widać" ale jakoś mi chyba nie idzie ^^;

Aaa, spodobał mi się ten horoskop. Czytałam taki już wcześniej, ale był nudny jak flaki z olejem. No i ten przynajmniej do mnie pasuje, łahaha xD

kalafjor
10.10.2011, 20:36
A gdzie Chryzia? ;(

revive
11.10.2011, 04:45
Bardzo fajna gazetka przeczytałam i część forumową i część rozrywkową.

Mroczny Pan Skromności
11.10.2011, 05:51
najnudniejszy numer, jaki czytałem...

to chyba przez brak Chryzi

Spectrum
11.10.2011, 10:22
heh, dzięki za wymienienie mojego projektu, bardzo mi miło ;D
Numer bardzo mi się podobał, szczególnie dział M jak Mieszkanie, dowiedziałem się dużo o kolorach oraz jak je łączyć
Już czekam na świąteczny numer

ddo bwayo
11.10.2011, 11:26
jezus, tak narzekacie, że Chryzi nie ma, niedoceniacie w ogóle nowych tematów, a jakby ktoś nie zauważył to napiszę dużymi literami Chryzi już od jakiegoś czasu w ogóle nie ma na forum.
chrupek, skoro taki nudny ten numer to może wstąp do redaktorów (mamy otwarte drzwi dla nowych redaktorów i propozycji) a nie narzekasz :)

muffindance
11.10.2011, 11:50
A mnie się podobał ten numer, nowy działy były super. :) Jezu, najdłużej męczyłam się przy obrazku, znalazłam cztery różnice, ale z jakieś 15 minut nie zauważałam różnicy X. ;P Krzyżówka prosta, tak samo zagdaka z Ciotką. XD
Tylko ranking mi się nie podoba, te nowe nicki są mało ciekawe u niektórych osób. ;P Horoskop na plus, ze smutkiem stwierdzam, ze do mnie pasuje. w kilku kwestiach.. xD Mój kwiat to Tojada. ♥
Zapomniałabym o dodatkach do TS3! Kilka sobie pobrałam. ;3 Do dwójki też przewidujecie takie wydanie? :D
I moja ulubiona część... M jak mieszkanie, chyba się dzięki temu przemogę i coś zbuduje. :3
Ominęłam tylko Nowości ze świata simów, nigdy tego nie czytam.

Liv
11.10.2011, 14:11
Do dwójki też przewidujecie takie wydanie?
Wielki debiut nowej redaktorki "Polecanych - TS2" już na święta :)

Mroczny Pan Skromności
11.10.2011, 18:31
chrupek, skoro taki nudny ten numer to może wstąp do redaktorów (mamy otwarte drzwi dla nowych redaktorów i propozycji) a nie narzekasz :)
czytam i wymagam
i narzekam xD

Przecież to naturalne, że pojawiają się słowa krytyki, nie rozumiem tego oburzenia.
Chryzi może i nie ma, ale wydaje mi się, że zniknęło więcej wartościowych rzeczy.

Noale, nie ma co się czepiać, mój gust jest w zdecydowanej mniejszości tego forum, a chodzi przecież o to, by trafić do większości :)

Aha, bo wcześniej zapomniałem xD. Drugą część mojego horoskopu popieram ;D

ddo bwayo
11.10.2011, 18:34
krytyka jest uzasadniona, Ty nic nie uzasadniłeś. w sumie napisałeś "nie bo nie". nie raz była krytyka,ale to krytyką nazwać nie mogę.
a co do Chryzii to tylko o niej napisałeś...więc? może wystarczyło by rozwinąć wypowiedź bym nic nie napisała.

Gio
12.10.2011, 12:59
Mi się bardzo podoba, Jin i Gingers spisali się na medal, podobnie z resztą jak Charionette ze swoim świetnym horoskopem, który wbrew pozorom - Naprawdę się sprawdza!

Kethael
12.10.2011, 13:39
Rzeczywiście, horoskop się sprawdza :)
Jest mi bardzo miło, że zostałam wymieniona :)

A co do braku Chryzi... cóż, nie będę się mieszać. Skoro jej nie ma, to nie ma (ale przyznam, ze brakuje mi jej rad ;))

Silver
12.10.2011, 16:40
Chciałabym się przypomnieć, że zabrakło mojego nicka w rankingu :P (chyba, że to dla wybrańców)

Przeczytałam obie części. Horoskop nawet do mnie pasuje ^^, łamigłówki i te inne, łatwe ;)
Lexi zasłużyła na I miejsce. Jej FS jest bardzo...wciągające :)
Co tam jeszcze...podobało mi się m jak mieszkanie i ogólnie ciekawy numer choć bywały lepsze.

Searle
13.10.2011, 08:54
Gazetka jest ok.
Trochę brakowało z poprzednich np. opowiadania bezsennej.
Zastąpiliście to duża dawką zabawy.

Różnice są fajne, ale gdyby te obrazki nie rozjeżdżały forum, to byłoby super.
Lubię rozwiązywać krzyżówki, więc plus dla Was :)
Horoskop kwiatowy - bardzo dobry pomysł, szczególnie dla tych, którzy skomlili, że w poprzednich horoskopach nie było (jako przykłady).
Z rankingiem nicków w większości się nie zgadzam, ale to już u mnie standard.
Bardzo dobry pomysł na wskazówki odnośnie budowania domu od podstaw. Może w końcu niektórzy wezmą siebie te porady do serca i przestaną budować klocki :)

Ogólnie ok, ale... znowu czuję lekki niedosyt :)

neville
13.10.2011, 11:52
ogólnie gazetka była spoko, poprzedni numer lepszy, ale jak mówiła Searle, nadrabia zabawą :D

Brakuje mi bezsennej i Chryzi, no ale cóż :D

I miło mi, że jestem w FTS on TOP :D

Rosari
13.10.2011, 14:17
Oj brakuje tego "Ciocia Chryzia radzi..." xD
Ale i tak jest dobrze :)

Pinpon, oj chciałałabym być redaktorem, tyle, że ja nie wiem na czym to polega :<
Btw, z części rozrywkowej najłatwiejsze było dla mnie znajdywanie różnic, znalazłam je w jakieś 2 minuty xD Najtrudniejsza była krzyżówka bo jestem noga z ts2 :D
Ale jak dla mnie jest cacy, znajdźcie drugą ciocię Chryzie ( ofc, nikt jej nie zastąpi, ale może będzie ktoś równie dobry ;)) i będzie zajekurdejedwabiście :D

Ej a jest jakaś nagroda za rozw. łamigłówek, czy coś ?

ddo bwayo
13.10.2011, 14:21
Nagrodą jest ranga na 2 miesiące która zostanie rozlosowana dla 1 osoby spośród tych które wyślą dobre odpowiedzi.

marandile
13.10.2011, 14:35
o jejciu, zostalam wymieniona :D I to 2 razy :D Bardzo dziekuje, naprawde czuje sie zaszczycona :D To niesamowite uczucie xD

neville
13.10.2011, 15:06
a odpowiedzi wysyłać do cb na PW?

Aperlaxive
13.10.2011, 15:15
Fajny numer:)
Serdecznie gratuluję naszej nowej redaktorce naczelnej:)

Vanitas
13.10.2011, 15:26
a odpowiedzi wysyłać do cb na PW?

Tutaj (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61831) znajduje się regulamin konkursu :).

neville
13.10.2011, 15:31
Dziękuję, za szybko piszę, za wolno myślę ;D

αγάπη
13.10.2011, 16:27
Numer dobry, z tego co mi sie podobało : Znany nam już z poprzednich numerów ranking nikow, The sims polska ON Top - bardzo fajny kącik, zachęca do lektury najciekawszych FS czy do zapoznania się z ciekawymi tematami. Ogólnie cała część forumowa była bardzo fajna. Co do części rozrywkowej : bardzo fajny pomysł z polecanymi dodatkami, dobrze by było żeby powstał kącik do sims 2, a nie tylko 3 i przeniósł bym to do części forumowej. Horoskop jest co najmniej ciekawy, natomiast zagadki, krzyżówki w ogóle mi się nie podobały. Podsumowując Zlikwidował bym część rozrywkową, a wszystko zamieścił w jednym temacie, odrzucając jedynie zagadki i krzyżówkę. Brakuje mi wywiadu z użytkownikiem oraz opowiadania bezsennej, nie podoba mi się też że raz jakieś działy są jak np: "świat w pigułce" (chociaż był w ogóle nie trafiony) a w następnym numerze ich nie ma, oraz to że zmieniane są banery (porównajcie ten Sims Polska ON TOP z tego numeru z tym z tego poprzedniego. Ogólnie wszystko jest bardzo fajne choć przydałoby się kilka poprawek. A co do Chryzi zapewne niektórzy użytkownicy narzekają na jej brak, bo nie wiedzą czemu zniknęła, sam próbowałem z nią porozmawiać w odpowiedzi dostałem tylko "co ?" i koniec, Chryzia wykazała się totalnym brakiem profesjonalizmu zostawiając wszystko nawet nikogo nie informując.
Aha, co do User Awards: bardzo mi miło że zostałem nominowany, jednak całkowicie zgadzam się z wyborem innych użytkowników. Myślę że Anie_1981 to jedyny użytkownik który zasłużył aby ten konkurs wygrać i serdecznie jej tego gratuluję :)

Charionette
14.10.2011, 11:22
dobrze by było żeby powstał kącik do sims 2, a nie tylko 3 i przeniósł bym to do części forumowej.
Powstanie :) Były problemy dlatego nie pojawił się teraz.

nie podoba mi się też że raz jakieś działy są jak np: "świat w pigułce" (chociaż był w ogóle nie trafiony) a w następnym numerze ich nie ma, oraz to że zmieniane są banery (porównajcie ten Sims Polska ON TOP z tego numeru z tym z tego poprzedniego.
Co do działów: należy zrozumieć, że nie każdy ma czas aby napisać artykuł (szkoła, studia, praca,etc.) Ale obiecuję, że osobiście tego teraz dopilnuję :) Co do zmiany banerów: chyba zgodzisz się ze mną, że tamto logo wykonane było mało estetycznie. To jest już końcowe i nie będzie zmieniane.
Gazetka jest teraz w fazie reorganizacji, więc dajcie nam czas :P
Dopowiem też, że opowiadanie bezsennej nie będzie kontynuowane, gdyż Invidia nie jest już redaktorem, tak samo zresztą jak Chryzia.

natomiast zagadki, krzyżówki w ogóle mi się nie podobały.
Kwestia gustu. Robimy co możemy, żeby urozmaicić gazetkę :)

Narcyz
14.10.2011, 18:49
Kwestia gustu. Robimy co możemy, żeby urozmaicić gazetkę :)

No i spisaliście się.

Tak czytam i czytam i wierzyć mi się nie chce, że ludzie nie potrafią zauważyć, że właśnie sprzątacie niezły bałagan.

Co do gazetki, spodobała mi się. Zwłaszcza horoskop - lubię je czytać.
Jak już ktoś wcześniej wspominał - świetny pomysł na zrobienie takiego jakby tutorialu jeśli chodzi o budowę domów :)

Lolitka
02.11.2011, 17:33
Świetna gazetka. ;)
Gratuluje pomysłów i podziwiam Was, że pomimo obowiązków w realnym świecie posiadacie jeszcze czas by napisać dla Nas ciekawe artykuły.

Narutoman
05.11.2011, 01:27
Czemu w krzyżówce są pytania dotyczące tylko TS2? :((

Charionette
05.11.2011, 11:42
bo krzyżówki będą na zmianę: raz z TS2 raz z TS3 ;)

Narutoman
05.11.2011, 12:54
Aha, dziękuje za odpowiedź

Jak następnym razem będzie o TS3 to postaram się ją rozwiązać. :)

Chloé
15.12.2011, 02:47
Kiedy następny numer? :)

Rosemarie
15.12.2011, 15:07
22 grudnia. :)