PDA

Zobacz pełną wersję : Już wkrótce Krowokwiat ponownie przedłuży Twoje życie!


Levkoni
05.12.2011, 22:10
http://img24.imageshack.us/img24/738/6461191693f6df89abcc.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/6461191693f6df89abcc.jpg/)

Dobre wieści dla fanów Krowokwiata, który pojawił się po raz pierwszy w The Sims 2: Na Studiach! Już wkrótce to urocze stworzenie zawita w materiałach specjalnych w The Sims 3 Store.

"Wiemy, że straciliście szansę na pozbycie się swoich sąsiadów oraz na przedłużenie życia własnych simów, tak więc dajemy Wam Krowokwiata z powrotem! Krowokwiat to simowa spuścizna, sprowadzająca chaos i wesołość na wszystkich, którzy odwiedzą Wasz dom, a już wkrótce będzie dostępny do kupienia w The Sims 3 Store! Krowokwiat będzie tylko jednym z wielu obiektów specjalnych w The Sims 3 Store."

Wiadomość i zdjęcie pochodzą z serwisu SimPrograms. Tłumaczenie własne. (http://www.simprograms.com/36920/cow-plant-to-return-to-the-sims-via-sims-3-store/)

Co Wy na to? Jak dla mnie bomba, tak bardzo uwielbiałem Krowokwiata w poprzedniej części, że nie mogę się doczekać. Bardzo mi go brakowało, szkoda tylko, że dodatkowo trzeba za niego zabulić :)

Spectrum
06.12.2011, 05:52
Cieszę się na pewno będę miał w grze. Dwójkowe obiekty były takie fajne i ciekawe. ;)

anie_1981
06.12.2011, 14:05
Ja nigdy z tego czegoś nie korzystałam, więc nie kupię...

Searle
06.12.2011, 15:30
Super! Bardzo się cieszę. Ostatnio zobaczyłam Krowokwiat w Sims Social u koleżanki i zatęskniłam za nim :)

revive
06.12.2011, 16:21
Jupiiiii !!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę :P

hellraiser
06.12.2011, 16:29
Ogólnie krowokwiat był moją ulubioną nagrodą pracy ze wszystkich dostępnych w Dwójce, więc jak najbardziej jestem zadowolony, że przywrócą go niebawem w Trójce ;) W grze będę go mieć na pewno, ale ciekawi mnie, czy będzie on działał jako ozdoba, czy będzie pożerał Simów jak w TS2. Mam nadzieję, że nie będzie nieruchomy ;p

miłośniczka zwierząt
06.12.2011, 16:30
ja też z tego nie korzystałam w 2 i też nie kupię.

Karel13
06.12.2011, 17:08
Vigero, na pewno będzie pożerał simów. W opisie jest nawet o tym wzmianka.

Levkoni
06.12.2011, 18:30
Ogólnie krowokwiat był moją ulubioną nagrodą pracy ze wszystkich dostępnych w Dwójce, więc jak najbardziej jestem zadowolony, że przywrócą go niebawem w Trójce ;) W grze będę go mieć na pewno, ale ciekawi mnie, czy będzie on działał jako ozdoba, czy będzie pożerał Simów jak w TS2. Mam nadzieję, że nie będzie nieruchomy ;p

Tak na 100% będzie pożerał simów, jest to w tej przetłumaczonej przeze mnie notce od EA, więc bez obaw :)

anie_1981
06.12.2011, 20:05
Ja wolę bardziej wyrafinowane metody na pozbywanie się sąsiadów... Np. w edycji miasta :)... Może też być ostatecznie śmierć głodowa... Ale generalnie edycja miasta.

Pani Szatanowa
06.12.2011, 20:14
ciekawe urozmaicenie do gry, szkoda tylko że płatne.
raczej się nie skuszę.

Fatumka
07.12.2011, 10:29
Nie grałam w dwójkę, ale krowokwiat mi się podoba i chyba go wypróbuję. W sumie na samym początku gry zauważyłam go w simowej telewizji i tak się zastanawiałam, czy go wprowadzą jakoś do gry :)

Juhas
08.12.2011, 05:03
Jak grałem w dwójkę u znajomych to taki jeden mi sima zjadł na moich oczach :O:D Ciekawie by wyglądał w mojej szklarni publicznej w mieście.
Może nawet by kilku natrętnych wampirów pożarł? :D
Skuszę się o ile środki pozwolą :)

Levkoni
08.12.2011, 12:33
Juhas, doskonały pomysł podsunąłeś z tymi wampirami! W moim mieście oficjalnie ogłoszę pogrom istot okultystycznych! Słuchajcie, wszelkie wampiry, zmyśleni przyjaciele i inne maszkary na karmę dla Krowokwiata!B)

Domnia
08.12.2011, 14:52
Hehe, jaki fajny! Nie grałam nigdy w TS2 więc po raz pierwszy widzę Krowokwiat.
Ale jest świetny. Jak będę miała kasę- kupię :D

figa
09.12.2011, 14:16
Na pewno kupię ten obiekt, w TS2 karmiłam go czasem niechcianymi sąsiadami :D, w Trójce pewnie będą to właśnie wampiry, ponieważ jest ich za dużo i nie są mi w grze potrzebne.

Aperlaxive
10.12.2011, 08:11
Alleluja i dzięki Ci panie! Na pewno kupię bo zawsze go kochałam... A zwłaszcza jak mi w TS2 zjadł dyrektorka który nie przyjął mojej dzieciarni do szkoły prywatnej...

anie_1981
10.12.2011, 12:58
Biedny dyrektor... :D Na pewno ktoś po nim płakał... Może żona, dzieci... Ja takiego bezczelnego zabijania Simów nie lubię... W dwójce to już prędzej, bo inaczej niż zabijając, to ciężko było się ich pozbyć, ale w 3 nie ma takiego problemu.

Searle
13.12.2011, 10:18
Ja się postaram by Krowokwiat pożarł wszystkich paparazzich przychodzących na moją parcelę :P

Damian
20.12.2011, 18:21
Filmik na youtube który pokazuje krowo-kwiat w grze :D
http://www.youtube.com/watch?v=QimLp3rkhG8&feature=player_embedded

Aleksandra
20.12.2011, 18:35
Hehe , fajny filmik , pobawił się , pobawił się , i ... Bum , Po facecie :)

Ciasta się zachciało grubasowi . :D

sebi27
20.12.2011, 18:39
może zrobią z tego nowy kolor ducha sima :D

anie_1981
20.12.2011, 19:52
Muszę powiedzieć, że to okropnie sadystyczny obiekt... Wiem, są różne formy zejścia Simów, ale to chyba najgorsza z nich...

Aleksandra
21.12.2011, 12:10
Hmm . A nie rozumiem jednego w naziwe tego Tematu "Już wkrótce Krowokwiat przedłuży twoje życie" , czy aby na pewno .?

anie_1981
21.12.2011, 14:27
Cała idea Krowokwiatu polegała na tym, że pożerał jakiegoś Sima, a potem się go "doiło" i to "mleko" zwiększało ilość dni do przejścia do następnej grupy wiekowej. Sądzę, że tak będzie i w wersji dla trójki.

florie
21.12.2011, 14:37
Też uważam, że to troszkę zbyt brutalne... Wygląda, jaka pomysł szaleńca. 'Co wy na to, żeby to gry wcisnąć kwiat, który wygląda jak krowa, pożera simów a po wydojeniu daje mleko przedłużające życie?'

Aleksandra
21.12.2011, 14:49
Cała idea Krowokwiatu polegała na tym, że pożerał jakiegoś Sima, a potem się go "doiło" i to "mleko" zmniejszało ilość dni do przejścia do następnej grupy wiekowej. Sądzę, że tak będzie i w wersji dla trójki.

Aha , nie wiedziałam o tym , Nie miałam tego diabelstwa w grze .:)

Damian
22.12.2011, 19:40
Dosłownie kilka minut temu w The Sims 3 Store pojawił się zapowiadany zestaw - nazywa się "Zabójcza Klasyka" i zawiera krowo - kwiata. Niestety. Jak za coś, co już było i zostało tylko przekonwertowane do The Sims 3 musimy zapłacić aż... 1 200 SimPoints.

Ekscytująca kolekcja klasyki The Sims. Gwarantujemy, że przywróci do Twojej gry nieco niezapomnianego zamieszania: roślina Laganaphyllis Simnovorii i Simowa Klasyka stworzą klimat retro, który zachęci niebacznych Simów do nostalgicznych przygód! Chcąc uczcić powrót legendarnej Laganaphyllis, Twoi Simowie będą mogli wskoczyć na Sprężynowego Jeźdźca „Mleczny Krowo-kwiat” albo bawić się przy automacie do gry „Bestia Krowo-kwiat”! Dzięki Zabójczej Kolekcji Klasyki wkrótce przekonasz się, że odrobina nostalgii w życiu nie szkodzi (zazwyczaj...).

http://4.bp.blogspot.com/-eMiy1Y57YsI/TvNyIsz9IlI/AAAAAAAAAKs/pGytJVMn-Lg/s640/HomepageSplash_KillerClassics_POL.png


A to oficjalna wiadomość o nowym zestawie:

Dzień, na który czekali wszyscy Simowicze, nareszcie nadszedł: Laganaphyllis Simnovorii (Krowo-kwiat) powraca! Jest tak samo diabolicznie zabawny, jak pamiętacie. Krowo-kwiat to wspaniały dodatek do domu każdego Sima. Chcesz przedłużyć swoje życie o kilka dni? Pragniesz pozbyć się irytujących sąsiadów lub paparazzi? Potrzebujesz więcej roślin ozdobnych w swoim domu? Krowo-kwiat załatwi to wszystko! Teraz możesz zjeść ciastko i mieć ciastko (Uwaga: NIE dotykaj ciasta)!

Krowo-kwiat jest dostępny wyłącznie w Zestawie Zabójczej Klasyki w The Sims™ 3 Store. Gwarantujemy, że Zestaw Zabójczej Klasyki wniesie do Twojej gry trochę niezapomnianego zamieszania. Ten nostalgiczny zestaw nie tylko przywraca jeden z najbardziej lubianych i najgłośniejszych obiektów w historii Simów, ale także pozwala Ci ponownie poczuć rustykalny i surowy urok ulubionego miejsca fanów The Sims™ 2 dzięki Kolekcji Mebli Witaj z powrotem nad Trzema Jeziorami!

ŹRÓDŁO: http://www.twojesimy.com/

anie_1981
22.12.2011, 19:50
Jak ktoś z Was to kupi, to niech wstawi filmik na youtube ;)

Levkoni
22.12.2011, 21:16
Jak ktoś z Was to kupi, to niech się puknie w głowę :D Za 1200 SP... 1000 SP to koszt 20 zł średnio, a są tylko karty doładowujące po 1000 czyli jak ktoś nie ma w ogóle to musi kupić dwie karty za 40 zł... i kupić za to sobie Krowokwiata... Nigdy w życiu, są inne... no wiadomo co :)

Pomyłka, to cały zestaw tyle kosztuje nie sam Krowokwiat, a w zestawie są te obiekty z TS2 Podróże, a także... krowokwiatowa gra i krowokwiatowy jeździec sprężynowy dla dziecka haha. Ale i tak drogo bo obiektów tylko 12 jest...

anie_1981
22.12.2011, 21:28
Ciekawe, czy chociaż jeździec sprężynowy ma inną melodyjkę... Bo ten kot z zestawu na halloween ma taką jak jeden jeździec z Pokoleń, nie pamiętam który, koń, albo statek. No i ten automat do gier... Ciekawe czy ma inną grę, bo one też się powtarzają. Moim zdaniem zestaw powinien kosztować góra 900 sp, 1200 to przesada.

Trykuu.
23.12.2011, 05:56
o kurczę, muszę mieć tego krowo-kwiata! ^^

Damian
23.12.2011, 17:52
Filmiki od SimsVIP
http://www.youtube.com/watch?v=N9J-7dBbdVo&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=AA0Y0T6P7yw&feature=player_embedded