PDA

Zobacz pełną wersję : 4 Pory Roku na pewno będą!


Scheiße
08.12.2011, 12:56
Społeczność The Sims na facebooku (http://facebook.com/TheSimsPL) zadała pytanie: "The Sims 3 Zostań Gwiazdą:". Zobaczcie jakie są możliwe odpowiedzi:

1. Super, na pewno kupię.
2. Spoko, ale raczej nie kupię.
3. Wolę 4 Pory Roku.
4. Nie kupuję dodatków.
5. Czekam na coś innego.

Jeśli nie wierzycie:

http://i.imgur.com/tdYNk.png

Czyli jednak dodatek "4 Pory Roku" kiedyś zawitą na Wasze komputery! No bo nie pisano by takiej odpowiedzi na oficjalnym koncie. Także Ci co oczekują na owy dodatek - cieszcie się!

Spectrum
08.12.2011, 13:10
TO nic nie znaczy. Dodatek pewnie się ukaże, w końcu był jednym z bardziej kasowych dodatków poprzedniej generacji. Dali taką odpowiedź w ankiecie, bo wiele osób myślało, że po zwierzakach zostaną wydane pory roku.

Lubie
08.12.2011, 13:16
Myślę podobnie jak Einarr. To wogóle nic nie znaczy...

Levkoni
08.12.2011, 15:22
Pogoda w simsach jest tak samo pewna jak zwierzaki, w każdej części serii. Kwestia tylko - kiedy? Każdy mądry wie, że jest to element, który powinien pojawiać się w podstawce... jednak biorąc po uwagę fakt, że otocznie jest duże, bez ładowania, jest na nim mnóstwo obiektów i roślin może twórcom sprawiać problem fakt, że trzeba to wszystko przygotować na opadanie liści, łysienie(roślin), zasypywanie śniegiem (w TS2 otoczenie było nieinteraktywne i "płaskie" więc nie trzeba było tutaj dopracowywać aż tak tego).

Spectrum
08.12.2011, 15:31
Ale i tak myślę, że 4 pory roku, to będzie jeden wielki BUG! Jeśli nie potrafią zrobić nieskomplikowanego dodatku bez większych błędów, to wątpię, aby 4 pory roku były dopracowana grą

Rosemarie
08.12.2011, 15:39
Nie bądźmy tak pesymistycznie nastawieni. :P Czekam na pory roku, tak jak czekałam na zwierzaki, no i zwierzaków się doczekałam. Pytanie tylko kiedy pory roku? :)

anie_1981
08.12.2011, 15:40
Ale i tak myślę, że 4 pory roku, to będzie jeden wielki BUG!


Fakt... Trójka ma, moim zdaniem, ogromny potencjał, ale twórcy gry nie bardzo się przykładają do detali. No bo niby po co? I tak maniacy Simsów to kupią... Myślę, że ta ankieta niczego nie dowodzi. Zamiast Wolę 4 pory roku, powinno być Czekam na 4 Pory Roku.

Searle
08.12.2011, 19:18
Ale i tak myślę, że 4 pory roku, to będzie jeden wielki BUG! Jeśli nie potrafią zrobić nieskomplikowanego dodatku bez większych błędów, to wątpię, aby 4 pory roku były dopracowana grą

Mnie to rybka :) I tak kupię dodatek wprowadzający pogodę :)

anie_1981
08.12.2011, 20:47
Ja tak miałam ze Zwierzakami... :D Było mi wszystko jedno jakie będą, ważne, że będą! :P No i nie żałuję, że je mam. Najbardziej cieszę się z koni i drobnych zwierząt.

A wracając do tematu, to sama nie wiem czy chciałabym pogodę... W dwójce nie był to mój ulubiony dodatek... Może miałam jakiegoś buga, ale ciągle padał deszcz, gdyby nie ta maszyna do sterowania pogodą, to nie miałabym chwili spokoju z tym deszczem :P

miłośniczka zwierząt
08.12.2011, 21:02
ja tam czekam na pory roku ale i tak kupie 6 dodatek ;).A dodatek z pogoda wyjdzie pewnie na jesieni ;) który jak wszystkie dodatki kupię.

Levkoni
09.12.2011, 13:39
A ja Wam mówię, że dodatek o porach roku wyjdzie ostatni... Bo ludziska czekają najbardziej na zwierzaki i pogodę, jedno dostaliśmy, no i teraz drugi najbardziej kasowy wyjdzie ostatni, żeby wszyscy kupili. W przypadku innego dodatku może być tak, że dużo mniej ludzi go kupi, bo na horyzoncie będzie już widać TS4. A pogodę każdy prawie chce mieć :P Mi tam jej jakoś specjalnie nie brakowało, ale im więcej dodatków wychodzi tym bardziej tęsknię za tym. Tym bardziej, że już zaczęły się śniegi :D

miłośniczka zwierząt
09.12.2011, 14:08
Ja myślę że pogodę dadzą na jesieni a nie na końcu bo to by sensu nie miało.

Levkoni
09.12.2011, 14:18
Z finansowego punktu widzenia, miałoby :P

miłośniczka zwierząt
09.12.2011, 14:51
z finansowego tak ale z logicznego nie bardzo . Bo po co kupować na sam koniec dodatek z pogoda skoro wyjdzie 4 część? Dlatego też uważam że dadzą ten dodatek na jesieni. ;)

Kethael
09.12.2011, 16:45
Rzeczywiście ta odpowiedź nic nie znaczy, ale mimo to myślę, że pory roku na pewno będą. No bo jak możnaby inaczej?

Searle
09.12.2011, 17:09
A ja Wam mówię, że dodatek o porach roku wyjdzie ostatni... Bo ludziska czekają najbardziej na zwierzaki i pogodę, jedno dostaliśmy, no i teraz drugi najbardziej kasowy wyjdzie ostatni, żeby wszyscy kupili.

To w sumie ma sens, ale wtedy daliby również zwierzaki jako przedostatnie.

Mam nadzieję, że Twoje przewidywania się nie sprawdzą.

Levkoni
10.12.2011, 15:10
Searle, no właśnie Zwierzaków by nie dali przedostatnich bo to chodzi tylko o ostatni dodatek :P Tak, żeby jak najwięcej osób kupiło ostatni dodatek bez względu na TS4.
miłosniczkazwierząt skoro z finansowego to i z logicznego też :P Bo przecież więcej osób kupiłoby TS3 Pory Roku niż TS3 Karierę jako ostatni dodatek... a jako, że premierę TS Agrakadabra i TS2 oraz premierę TS2 OŻ i TS3 dzieliło jak dobrze pamiętam jakieś pół roku? To jest jeszcze czas na pogranie, więc wcale nie jest to nielogiczne... Oczywiście to są tylko moje domysły i oby się nie sprawdziły bo może sam daruję sobie ostatni dodatek skoro niedługo po nim wyjdzie TS4... No chyba że z rok przerwy będzie między dodatkiem a nową częścią, to się skuszę.

Warmix
11.12.2011, 13:24
No, na pewno musi wyjść. Ciekawe, czy jakiś nowe opcje się pojawią, niż w The Sims 2 :D? Ale i tak wolę, tzn. będę wolał Zostań Gwiazdą...

Séverine
11.12.2011, 14:42
Jeśli mają wyjść to niech pory roku albo trwają dłużej albo niech już od pierwszego dnia danej pory roku np. zimy niech zaczyna pada śnieg. W dwójce czasem jest tak, że jak po ciepłej porze roku następuje zima to nie dość, że trwa tylko 4 dni, zanim się zmieni z poprzedniej pory roku czasem zostają dwa dni. Nie jest tak zawsze ale mi się czasem zdarza, że pora roku trwa za krótko albo za długo. Wiem, że w realnym świecie też tak czasem jest ale mnie to po prostu denerwuje.

M3Lcik
11.12.2011, 14:50
Ludzie...mój dysk nie wyrobi na tych dodatkach :D Niestety w dwójce nie miałam Pór Roku,ale bardzo mi się podobało jak u kogos widziałam snieg,bałwany,pingwiny (!) wiec w trójce chetnie też bym to miała. Czemu mi tyłek ma marznąc zima a moim Simom nie? :D

miłośniczka zwierząt
11.12.2011, 16:13
no cóż ja wolę dodatek z pogodą i mam nadzieje że na jesieni go dadzą ;) . a nie jako ostatni . Ale i tak kupie zostań gwiazdą ;). I mogli by zrobić ten dodatek z pogoda trochę lepszy niż ten w 2.

Searle
13.12.2011, 10:21
Mnie też się wydaje, że wydadzą go jako kolejny dodatek tuż po Showtime. I na pewno będzie lepszy. Muszą dodać nowe opcje. Bez tego ani rusz :)

ultraviolence
13.12.2011, 10:26
Też z niecierpliwością czekam na cztery pory roku. Martwię się tylko, jak będzie z funkcjonowaniem miasta pełnego śniegu... Mam nadzieję, że gra będzie chodzić w miarę płynnie.

Rosemarie
13.12.2011, 15:22
Dla mnie najpierw mogli dać 4 pory roku, a dopiero później jak coś Showtime... Na 4 pory roku i zwierzakach najbardziej mi zależy.

TheSimka3
13.12.2011, 17:22
Zgadzam się, to nic nie znaczy. Po prostu zaczęły krążyć plotki o tym dodatku i wstawili taką tabelę... Zresztą EA nie będzie kopiować każdego dodatku z The Sims 2.

simka334player
13.12.2011, 17:46
Oj bedą kopiować, bedą, bo co innego mogliby wymyślić. Oprócz jakiejś fantastyki, Jak nie będą kopiować dwójki to jedynkę! Vide ta durnowata Gwiazda.
A pory roku!.....jak mogą być simy ( symulator ) bez zmian pór roku?
To był najlepszy pomysł z dwójki! Może i ja dokupię taki dodatek do trójki?
Ale jestem pewna ,że bedzie z nim dużo problemów. I dlatego zgadzam sie z absalomem, że go dadzą na końcu. Bo strasznie z nim dużo pracy. tak mi sie wydaje. Wola coś latwiejszefo i bardziej dochodowego. Jeszcze pewnie bedzie Wakacje w Vegas albo Wizyta w Galerii Handlowej!

Rosemarie
13.12.2011, 17:57
Akurat 4 pory roku byłyby dochodowym dodatkiem... Większość osób właśnie czekała na 4 pory roku i zwierzaki najbardziej, przynajmniej tak mi się wydaje. W zasadzie też uważam, że będą kopiować, bo co niby mają wymyślić dalej? ;)

anie_1981
13.12.2011, 18:19
Nie chce mi się spekulować na temat "kiedy" będzie coś o pogodzie, ale na 200% coś takiego będzie. Pogoda nie była moim ulubionym dodatkiem, ja już właściwie mam wszystkie "opcje", jakie chciałam mieć. Teraz zastanawiam się nad zbieraniem obiektów z poprzednich serii, które lubiłam... W Showtime dadzą w końcu bilard i mikrofony do śpiewania w duecie. Bardzo też tęsknię za tym drążkiem do ćwiczeń, co się akrobata na nim podciągał na zwiastunie... Co prawda w dwójce, był to drążek do ćwiczenia baletu, ale to nie szkodzi... Tęsknię też za takimi obręczami z dwójki, w których Sim wirował. W Showtime będzie koło do ćwiczeń dla akrobaty, to pewien substytut tych obręczy z dwójki. Nie wiem czy kupię Showtime, ale prędzej Showtime, niż pogodę...

Aleksandra
21.12.2011, 12:36
Wolała bym Gdyby Od razu w podstawie dali 4 pory roku i pogodę . :((

Rosemarie
21.12.2011, 12:39
@up no tak, ale lepiej zrobić oddzielny dodatek i zbić więcej kasy. :/

Aleksandra
21.12.2011, 12:41
No jasne że tak , :( , odwalą byle było i płać za to prawie 100zł .:((
Im tylko na kasie zależy , z resztą jak wszystkim firmom które tworzą gry .

anie_1981
21.12.2011, 14:24
Tak, wszystkim firmom zależy na kasie i nie ma się czego wstydzić... Ale z całym szacunkiem dla ekipy tworzącej trójkę, za czasów Willa Wrighta takie cuda jak tona bugów, niestabilna gra, czy niezgodność ze sobą poszczególnych dodatków, byłyby nie do pomyślenia. Do tej pory w akwarium z Nowoczesnego apartamentu (i jego wszystkich kopiach ze Store) nie widać ryb z Po Zmroku...

Master of Disaster
21.12.2011, 15:32
@up - i to jest fakt, nie przykładają się; a nie wydaje mi się, by to był standard w branży gier obecnie. Nawet w Gothicu 3 TAKICH bugów nie było, jeśli się nie mylę. Zaprzestałam kupowania dodatków, póki nie zaczną się starać, a co do tematu - BARDZO czekam na te pory roku i pogodę, i rzecz jasna mam nadzieję, że nie będzie zabugowana, jeśli tfurcy byliby tak ŁASKAWI :/

Aleksandra
22.12.2011, 09:21
My tylko wymagamy od nich Braku Błędów i PEŁNYCH dodatków do gry . Nic więcej . czy to takie trudne . ?:O

Master of Disaster
22.12.2011, 12:06
Wiesz, na pewne drobne błędy, naprawdę drobne, można przymknąć oko, problem w tym, iż w Sims 3 częste są takie błędy, które uniemożliwiają grę... a łatki niewiele naprawiają (vide niekompatybilność OFICJALNYCH dodatków). Że już nie wspomnę o brakujących animacjach/interakcjach.
A tak przy okazji, denerwowało mnie, że jak spadł deszcz w dwójce, to kwiaty/sadzonki i tak trzeba było podlewać. Przy okazji wydawania tego pogodowo-sezonowy dodatku, to mogliby coś z tym zrobić...

Aleksandra
22.12.2011, 13:39
Deszcz w 2 To tylko na pokaz chyba pada . :/. ..I bardzo brakuje mi Animacji wsiadania do samochodu . Jak widze że sim pstryka i już samochód stoi , to mnie rozsadza ... albo ma samochód w wyposażeniu . :O

ginsei
23.12.2011, 18:18
Widać dotarła miniaturyzacja do Simów, bo nawet te wieelkie skały kosmiczne trzymają w plecaku :D A plecak mają nawet jak np. są w strojach kąpielowych... Musiały być pewne uproszczenia po prostu i tyle.

ultraviolence
23.12.2011, 21:43
W końcu to tyko gra. Nie da się przedstawić wszystkiego tak, jak w rzeczywistym życiu. Te uproszczenia, jak sama nazwa wskazuje, mają grę uprościć a nie skomplikować. Wiem, że zaraz pojawią się głosy, iż głównym założeniem tej gry to symulacja życia, ale nie popadajmy w paranoję. Nawet najlepsza symulacja tego typu (a do takiej zaliczam właśnie serię The Sims), nie będzie idealnie odwzorowywała aspektów życia z którym mamy do czynienia na codzień. Produkt jest przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników - zarówno tych starszych, jak i młodszych. Niektóre elementy po prostu musiały zostać przekoloryzowane, ubarwione albo zwyczajnie pominięte (np. brak możliwości morderstwa), po to, aby uczynić simsy grą uniwersalną - dostępną i zrozumiałą dla każdego. To chyba po części gwarantuje sukces tej serii. Wiele sytuacji przedstawionych w grze jest traktowanych z przymrużeniem oka, pewną dozą dowcipu... No bo w końcu nie można brać wszystkiego na serio :)

Wracając do Czterech Pór Roku... Mam nadzieję, że dodatek (o ile się pojawi - a pojawi się na pewno), będzie mniej zabugowany od pozostałych... No i pozostaje też kwestia płynności gry. Sytuacja, w której całe miasto będzie zasypane śniegiem, nie napawa mnie optymizmem... Boję się, że mój procek tego nie wytrzyma :D Zresztą, gdzieś już o tym wspominałam. Póki co, cieszmy się Zwierzakami i nadchodzącą kontynuacją PZ...

florie
24.12.2011, 09:02
Widać dotarła miniaturyzacja do Simów, bo nawet te wieelkie skały kosmiczne trzymają w plecaku :D A plecak mają nawet jak np. są w strojach kąpielowych... Musiały być pewne uproszczenia po prostu i tyle.

Pół biedy skały... oni nawet samochody tam trzymają. *,*
Ale ja takie simsy kocham, łatwe w odbiorze i żartobliwe.

anie_1981
24.12.2011, 10:32
Ja nie oczekuję od Simsów nie wiadomo czego, tylko mniej błędów, większej stabilności i większej ilości ciekawych obiektów, oraz interakcji... Czy to aż tak wiele..? :)

wonderland_o.o
25.12.2011, 10:49
Ja myślę, że pory roku na bank muszą być ;) To był jeden z najpopularniejszych dodatków Sims 2 . Myśle, że jak zostały wydanie zwierzaki, to napewno będą i 4 Pory Roku. A wątpie czy wydadzą je na końcu. Bo kto by kupował jak za kilka miesięcy wyjdą Sims 4 ?

Damian
28.12.2011, 08:25
Jaki będzie następny dodatek?

Wszyscy myśleli, że po Zwierzakach pojawi się dodatek do gry The Sims 3 "Cztery Pory Roku". Niestety musimy jeszcze na to poczekać, ponieważ następnym dodatkiem będzie Show Time (Zostań Gwiazdą). Jednak już wiadomo, że pojawi się kolejne rozszerzenie (jeszcze nie wiadomo kiedy) - Weather Days (Seasons).

Mamy nadzieję, że wszyscy będą z niego zadowoleni :)

Źródło: Twoje Simy

M3Lcik
28.12.2011, 08:53
EA rozpędziła się z tymi dodatkami...chyba wystraszyli siękońca świata :P Zwierzaki,zaraz Zostań Gwiazdą...tylko patrzećkiedyna półkach w sklepie ukażą sie 4 Pory Roku....niewiem czy jest sens by tworzyli The Sims 4....

wonderland_o.o
28.12.2011, 11:53
zgadam sie z Marl.89 po co ? mozna zrobiś poprostu mnóstwo dodatków i z bani xd

Searle
31.12.2011, 12:42
Weather Days (Seasons)? Hm... mam nadzieję, że to będzie kolejny dodatek zaraz po tym dziwnym (moim zdaniem) Showtime. Strasznie czekam na pory roku, zwłaszcza teraz: mamy grudzień, a za oknem nie ma śniegu, to przynajmniej w grze bym go miała :)

grzro
01.04.2012, 10:46
Jak dla mnie dodatek Weather days (Pogodne dni) mógłby być ostatnim w tej serii gry, bo chyba już będzie wszystko, co jest potrzebne w tej grze :P kiedyś jeszcze myślałem, żeby może wprowadzili element Need For Speed albo innych gier samochodowych, że jak sim wsiądzie do samochodu, to jest widok ze środka oczami kierowcy i można sobie samemu kierować samochodem :D ale to by już chyba było przegięcie :P

xometr
02.04.2012, 12:59
The sims 4 powstanie i to jest tak pewne jak śmierć kazdego z nas. Dlaczego powstanie? Gdy skończą się dodatki do 3 trzeba będzie jakoś wyciągnąć kasę. Zrobią więc podstawkę i zabawę zaczną od nowa, w miedzyczasie podnosząc i tak już absurdalne ceny w store. Biznes is biznes i nic tego nie zmieni. 4 pory roku jeśli powstaną to będą wydane jako ostatnie. W 3 mamy rozbudowany świat bez ekranów ładowania co oznacza spore problemy z implementacją pogody i pór roku aby wyglądały dość naturalnie a przy okazji nie miały kosmicznych wymagań. Nie bez powodu gry z otwartym światem nie posiadają pór roku. Sama pogoda jest dość prosta do stworzenia jednak zmiany scenerii z jesiennej na zimową już takie proste nie są. O ile otoczenie można dość łatwo naśniezyć tak z elementami takimi jak meble czy dachy domów będzie znacznie trudniej. Wszystko zależy od tego jak bardzo bedzie im się chciało zarobić przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Pożyjemy zobaczymy

anie_1981
02.04.2012, 17:01
Ja już czwórki nie kupuję, choćby była nie wiem jak piękna. Nie chcę znowu wciągać się w drogiego tasiemca, do trzech razy sztuka :P Mnie trójka zadowala, mimo swoich niedociągnięć, a z dodatkami Store i nieoficjalnymi, oraz z modami, mogę robić w trójce co zechcę. Jak jeszcze pogodę dadzą to już w ogóle będzie super. Byle tylko chociaż na końcu wydali jakąś super łatę, która te ich bugi ponaprawia, chociaż w to akurat mocno wątpię...

Ilona
18.04.2012, 18:16
W sieci zawrzało po tym,jak ktoś odkrył nowa kategorie odzieży na Giełdzie Wymiany

http://www7.pic-upload.de/18.04.12/41czi382myk8.jpg (http://www.pic-upload.de/view-13829585/7086219149_8799ea2f08.jpg.html)

SimCookie znalazło zapisy w plikach gry,które świadczą o nadchodzącym dodatku http://www.simcookie.com/2012/04/17/des-infos-sur-les-saisons-2/

a serwis iSims opublikował nawet nowe ikony z dodatku http://www.facebook.com/iSims.us

http://www7.pic-upload.de/18.04.12/tm9sg2pmmr6.jpg (http://www.pic-upload.de/view-13829652/580727_367334306642196_179362335439395_1012700_405 660375_n1_thumb.jpg.html)

ile jest w tym prawdy okaże się na kolejnym gamescom,gdzie EA na pewno zaprezentuje nadchodzacy dodatek,a nam jak na razie pozostają plotki

źródło http://simway.net/

Lubie
18.04.2012, 19:34
O kurde, miejmy nadzieje, że to prawda. ^^

Ale... Te całe ikony wyglądają na fake.
1. ta ikona jest zrobiona w programie graficznym. :| Jakim, to nie pamiętam...
I dlaczego za kryształekiem jest zielonkawa mozaika ??
2. To jest jakiś obrazek, do którego dokleili tylko kryształek (gdzie powiem, że to kompletny nie wypał, bo w ikonach kryształki są inne.)
O, i jak widać na załączonym przeze mnie obrazku, ucięli kawałek CZEGOŚ.
http://i.imgur.com/5lUVN.jpg
3. Co prawda, jest lepsza od tej pierwszej, lecz robiona w tym samym programie, co ta pierwsza...

I te kryształki... Bez komentarza.

Searle
25.04.2012, 13:35
Ikony faktycznie wyglądają na podrobione, ale mimo to liczę, że następnym dodatkiem będą, najdłużej przeze mnie oczekiwane, pory roku :)

Ilona
29.04.2012, 18:00
najnowsze informacje świadczą o tym,ze 4 Pory Roku będą kolejnym dodatkiem,a o to skrót informacji:

Tak,jak to było w przypadku Showtime,tak i teraz została przeprowadzona ankieta na kolejny dodatek,jaki gracze by sobie życzyli i wiele wskazuje na to,ze będą to 4 pory roku,ponieważ najwięcej głosów zdobyły w ankiecie.
Dyskusja dotyczy zmian całej okolicy,dla każdej pory roku maja być odpowiednie święta oraz festiwale,będzie można wysyłać zdjęcia,jako kartki z pozdrowieniami,a co najważniejsze nasi simowie będą odczuwać wahania temperatury.

W końcu maja dojść ślizgawki do basenu,ma dojść wolny taniec oraz nowe kariery,jak antropolog i meteorolog,a także ma być bardzo rozbudowany tryb budowania i tak np.urządzone pomieszczenia będzie można zapisać i używać ich na innych parcelach.

Efektami pogody maja być śnieg,deszcz,grad,mgła i letnie upały,dzięki temu nasze simy będą mogły zima jeździć na nartach,a latem-W KOŃCU-kąpać się w morzu,a jesienią puszczać latawce.

Oprócz tego maja być jakieś obce istoty,ale również imprezy będą bardziej rozbudowane i tak oprócz balu przebierańców,imprez nad basenem,maja również być odpowiednie imprezy do każdego święta itp.

Dlatego jest dyskusja nad zawodami w jedzeniu hotdogow,bitwy na śnieżki i wiele innych imprez okolicznościowych,które wzbogacone zostaną wieloma nowymi obiektami i dekoracjami.

Nie zapomnijcie tylko o tym,ze te informacje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone i są to na razie tylko plotki;)

źródło http://www.simtimes.de/2012/diesims3/hinweise-auf-ein-wetter-addon-verdichten-sich-10603/

Simbelmyne
29.04.2012, 19:05
Jeśli te plotki są prawdziwe, to pozostaje tylko mieć nadzieję, że producenci nie zniszczą tego dodatku jak innych.

Oprócz tego maja być jakieś obce istoty Czyżbyśmy doczekali się kosmitów? W dwójce mi przeszkadzało UFO, gdy chciałam po prostu popatrzeć simem na gwiazdy, a tu nagle mi wyskakują i porywają sima.. Hm, oby [jeśli naprawdę będą] tym razem byli mniej irytujący. A może to nie będą kosmici, tylko coś w stylu simorośli..
maja być śnieg,deszcz,grad,mgła i letnie upały, Ja chcę burzę..

Imprezy do każdej pory roku? Bitwy na śnieżki i jazdy na nartach? Zapowiada się ciekawie, ale zastanawia mnie, czy skończy się na wyobrażeniach. Cieszę się, że jest /bardzo/ duża możliwość, żeby następnym dodatkiem były pory roku.

Kenny McCormick
29.04.2012, 19:31
Jeżeli dali by simorośle, byłbym rady, i kupiłbym ten dodatek :3
I jestem ciekaw, czy zachowają klimat pór roku z dwójki, który nie powtórzył sie w żadnym innym dwójkowym dodatku :)


maja być śnieg,deszcz,grad,mgła i letnie upały,
Ja chcę burzę..
Może powtórzą 2-ujkowu błąd, nie oddzielą deszczu, od deszczu z burzą... :(

@down: Droższego :P
edit: Aaa, żeby nie porwali. :P

Filleable
29.04.2012, 19:41
E tam, przeszkadzają. Przecież, żeby nie porwali kosmici, wystarczy korzystać z tańszego teleskopu. :-)
Mąż te plotki były prawdą, bo ja OD ZAWSZE czekałam, żeby można było zrobić pomieszczenie, a później użyć go gdzie indziej.

anie_1981
29.04.2012, 20:34
Boję się, że zapisywanie pomieszczeń w moim wypadku, skończyłoby się już kompletnie szablonowymi domami... :D Ale gdyby chociaż połowa faktów z posta Ilony okazała się prawdą... Byłabym w siódmym niebie... :p

Ilona
29.04.2012, 20:59
1.Plotki o dodatkach z tej strony http://www.simtimes.de/ zawsze się sprawdzały
2.W artykule jest mowa o obcych,czyli według mnie kosmitach
"Zudem sollen Außeriridische wieder ihren Weg ins Spiel finden."

3.Tutaj w języku Angielskim http://simsvip.com/?p=10248

anie_1981
29.04.2012, 22:54
Ja tam się jakoś nie napalam. Jeśli to będzie w miarę sensownie zapowiadający się dodatek o pogodzie, to zapewne go kupię. Ale dla mnie to właściwie to co już mam niemalże wystarczy. Chciałam zwierzęta w Simsach i je mam (łącznie z upragnionymi od wieków konikami). Showtime kupiłam tylko dla obiektów, które znałam i lubiłam w poprzedniej serii. Za pogodą w dwójce nie przepadałam. Wiem, niektórzy się oburzą, ale denerwowało mnie to, że jak gra się uparła na deszcz, to lało bez przerwy, to samo ze śniegiem. Ja sobie korzystałam z tej maszyny do kontroli pogody, żeby czasem zaświeciło też słońce.

Anulaa89
30.04.2012, 12:16
Ja się wręcz nie mogę doczekać Pór roku. Bez nich gra jest nierealna. Żeby choć w połowie się te plotki potwierdziły. Bo to co wyprawiają teraz z nowymi akcesoriami i dodatkami to jest paranoja. Mam nadzieję, że nie wymyślą Czterech Pór Roku wg Katy Perry i nie okaże się że z nieba będzie padał deszcz oranżady albo zamiast śniegu/gradu cukierki O.o - bo mnie juz nie zdziwi nic. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej durnej magii - nawet jeśli jak ujął to @Wojtek byłyby to pory roku+szczypta magii.
Jednak staram się nie nastawiać na to, że na 100% będzie to następny dodatek, bo nie chcę się rozczarować :/. Bo znów odechce mi się grać na bardzo długo :D. Tak nawiasem mówiąc to nie mogę się doczekać aż usmażę jakiegoś sima na słońcu lub zamrożę go na podwórku hihi.... Fajnie by było gdyby dali tak jak w dwójce szklarnie - można by było i w zimie mieć świeże warzywka i owoce :)

Lubie
30.04.2012, 13:51
O... ^^
Kosmici ? Nie za bardzo mi podchodzą, ale lepsze to, niż Wróżka Perry ze skrzydełkami motylka i cukieraskową sukieneczką.
Byłbym w raju, gdyby w tym [może] przyszłym dodatku doszły choroby... A w ogóle bym oszalał, gdyby do tego doszły złamania, alergie i choroby śmiertelne. <3
Czekam na więcej wiadomości i na potwierdzenie.

Kethael
30.04.2012, 17:43
Mam nadzieję, że nie będzie żadnej durnej magii - nawet jeśli jak ujął to @Wojtek byłyby to pory roku+szczypta magii.
Niektórzy lubią takie rzeczy, ja na przykład. Mogliby zrobić jakiś wyłącznik w opcjach, żeby można było się tej magii pozbyć, jeśli się jej nie chce.

Co do 4 pór roku... Byłam pewna na 100%, ze prędzej, czy później będzie taki dodatek. Bardziej martwi mnie to nagłe ''zainteresowanie'' EA Katy Perry ;d Mam nadzieję, że - tak jak powiedziała Anulaa - nie będzie jakiegoś deszczu cukierków.

Anulaa89
30.04.2012, 19:07
Ojj tak takie choroby by się przydały bo co to za życie bez chorób :D juz nie mówię o śmiertelnych ale takie zwykłe chociaż. Teraz to ani katarku nie ma (chyba że ja czegoś nie wiem xD) powiem że pierwsze i drugie Simy były o niebo lepsze pod względem realności. A w tych nawet śruby po drinku nie można mieć.

anie_1981
30.04.2012, 23:57
Katarek to jeszcze, ale ja osobiście mam złe doświadczenia z chorobami, więc takie Simowe życie bez chorób na maksa mi odpowiada. Wiem, każdy chce realnych Simsów, ale z całym szacunkiem, to jest gra, a poza tym to jest naszpikowana takimi udziwnieniami, że o realności mowy być nie może.

Anulaa89
01.05.2012, 15:29
Niektórzy lubią takie rzeczy, ja na przykład. Mogliby zrobić jakiś wyłącznik w opcjach, żeby można było się tej magii pozbyć, jeśli się jej nie chce.

No wtedy odpowiadało by mi to bo bym wyłączyła tą durną magię. Oczywiście rozumiem osoby, które to lubią - ale mogliby zrobić dla magii osobno dodatek :).

Katarek to jeszcze, ale ja osobiście mam złe doświadczenia z chorobami, więc takie Simowe życie bez chorób na maksa mi odpowiada. Wiem, każdy chce realnych Simsów, ale z całym szacunkiem, to jest gra, a poza tym to jest naszpikowana takimi udziwnieniami, że o realności mowy być nie może.

Owszem to gra :D - ale wiele gier jest, któe są bardziej realne. Nawet W dwójce( i z tego co pamiętam w jedynce, ale może źle pamiętam) można było nabawić się katarku i przeziębienia i trzeba było leżeć i odpoczywać żeby się podleczyć.

Searle
09.05.2012, 12:22
Ja się chyba zadźgam, jeśli następnym dodatkiem nie będzie pogoda, ale boję się, że faktycznie skoro jest to najbardziej oczekiwany dodatek, to dadzą go na końcu.

Te nowinki są baaaardzo zachęcające: święta, konkursy - przecież to spełnienie marzeń, bo nie tylko dodadzą zjawiska pogodowe, ale różności związane z porami roku :)

A właśnie następny dodatek teraz powinien wyjść w październiku?

wonderland_o.o
08.06.2012, 12:44
http://fotoo.pl//out.php/t269654_pogoda.png
Będą 4 pory roku ! < 3

Simbelmyne
09.06.2012, 16:04
wonderland, mogłabyś dać większy wymiar screena bądź linka do ankiety? Bo tu nic nie widać ;)

BlackBerry
09.06.2012, 17:27
Kiedyś też była podobna ankieta z Czterema Porami Roku też wszystkie ( prawie ) głosy poszły na Cztery Pory Roku, ale zamiast wydać ten dodatek dali inny. Teraz jakoś przestałam wierzyć w te ankiety ;x

nmin
09.06.2012, 21:13
Bo nie ma na co patrzeć. W ankiecie jest pytanie "najbardziej czekam na dodatek o", a najczęściej wybierana odpowiedź to "pogodzie". I o czym to niby świadczy? To żadna tajemnica, że wielu graczy czeka na ten dodatek od dawna.

Kamil
11.06.2012, 15:37
Oto zwiastun nowego dodatku jeśli ktoś nie widział:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t9Md0R7BDXU
Jak dla mnie rewelacja.

anie_1981
11.06.2012, 19:23
Porażka na całej linii, ten dodatek zawierać będzie wszystko to, czego nie chcę widzieć w Simsach... Także ja podziękuję. Zaoszczędzę kasę.

Searle
13.06.2012, 08:56
Oglądnęłam zwiastun i napiszę, że ja mając już grubo po 20tce przestraszyłam się tych stworów, a co dopiero mają powiedzieć małe dzieci, które w to grają? EA nie wypuści takiego dodatku.

Lubie
19.06.2012, 14:10
http://i.imgur.com/W5dGH.jpg?1

Węgierski sklep internetowy Uberkonzol wystawił na łamach swojego portalu trzy bardzo ciekawe pozycje.

Mowa tutaj o tak bardzo upragnionym przez Was dodatku pogodowym - The Sims 3: Seasons. Oprócz wersji klasycznej dodatku pojawiła się również edycja limitowana oraz wersja "Plus Seasons". Data premiery jaką podają to już 9 listopada 2012, a więc za nie całe 5 miesięcy!

źródło: simy.pl

Searle
20.06.2012, 17:37
Lubie, to zbyt cudowne by mogło być prawdziwe i mało prawdopodobne, skoro na wrzesień przewidzieli premierę tandetnego Supernatural.

Ilona
22.06.2012, 08:47
według tego artykułu (http://www.simtimes.de/ea-bestaetigte-die-sims-3-jahreszeiten-bereits-letzte-woche-11207/) wynika,ze EA zapowiedziała ten dodatek na E3 podczas konferencji prasowej przedstawiając Świąteczną listę gier-chodzi o Święta Bożego Narodzenia.Mimo,ze wczorajsza oferta francuskiego Amazon została usunięta,to mimo wszystko jest kwestia czasu kiedy ten 8 dodatek zostanie oficjalnie potwierdzony.

Searle
22.06.2012, 12:01
Byłby to wspaniały prezent na Gwiazdkę! Liczę, że w końcu doczekam się tego upragnionego przeze mnie dodatku <zaciera ręce>

nmin
23.06.2012, 11:49
Nie rozumiem. Świąteczna lista gier? Znaczy, gier dostępnych w grudniu? Przecież jesienią wychodzą te potwory, to co - zaraz po premierze jednego dodatku będzie druga?

Anulaa89
23.06.2012, 17:00
Jezu nieee to jesst zbyt piękne aby było prawdziwe. Pory roku <3. Kocham całe EA jak dadzą nam ten dodatek. Oddam każde pieniądze. :D (oczywiście żart:D - nie każde hihi). Wspaniały prezent na gwiazdkę by był :)

nmin A czemu tu się dziwić skoro po ohydnych niespodziankach mają być akcesoria Diesel, to dlaczego nie miałoby być dodatku po dodatku :D.

Ilona
23.06.2012, 18:02
dodatek na pewno będzie,przecież nie mówili by o nim na konferencji prasowej,a na polki sklepowe trafi 16.11.2012,trochę potrwa zanim pojawi się informacja na głównej stronie...najpierw muszą promować jeden dodatek,zanim "wezmą" się za drugi ;)

Megan
23.06.2012, 18:13
Ilona nawet nie wiesz jaka jestem happy ! nie mogę sie doczekać ;)

Searle
25.06.2012, 10:40
16.11.2012? No to jeszcze szybciej, niż myślałam:) Hurra! Teraz tylko czekać na jakieś konkretne info odnośnie pór roku.

Ejak
27.06.2012, 22:46
Wcale się nie zdziwię, jak 4 Pory Roku będą ostatnim dodatkiem, a w 2013 zobaczymy The Sims 4

Karel13
28.06.2012, 06:26
Coś mi się wydaje, że ostatnie dodatki (w tym 'pogodowy') będą zrobione już całkiem na odpiernicz, a czwórka będzie najgorsza ze wszystkich części.

Searle
28.06.2012, 11:01
Myślę, że na The Sims 4 jeszcze jest za wcześnie, zwłaszcza, że nie ma konkretnych doniesień odnośnie nowej gry.

Z resztą twórcy gry trzepią niezłą kasę na dodatkach do trójki, więc tak szybko z nich nie zrezygnują.

Ejak
28.06.2012, 11:52
Myślę, że na The Sims 4 jeszcze jest za wcześnie, zwłaszcza, że nie ma konkretnych doniesień odnośnie nowej gry.

Z resztą twórcy gry trzepią niezłą kasę na dodatkach do trójki, więc tak szybko z nich nie zrezygnują.

Tak, ale jak wydadzą 4 to, będą mieli szanse, na uzyskanie jakiś nagród w świecie gry. Przecież jak wychodziła 3 to było pełno recenzji, reklam, spekulacji, teraz wszystko przycichło, bo minęły 3 lata i są wydawane tylko kolejne dodatki, o których czytają głównie fani.

octavessens
18.07.2012, 16:04
SIMGURUDOTTY czyli osoba pracujaca nad 8 dodatkiem, umiesciła na swoim koncie na facebooku rozmazane zdjęcie z The Sims 2: Cztery Pory Roku... Czyżby coś zasugerowała?

Patiglr
18.07.2012, 20:25
Ktoś z EA, bodajże Graham zaprzeczył ażeby ona właśnie wraz z nimi pracowała :) także ona wrzuciła prawdopodobnie fałszywą okładkę niby-najnowszego dodatku, łączącego w sobie Podróże i CPR, ale niedługo potem ją usunęła.

Lubie
21.07.2012, 01:49
Na niemieckim fanpage De Sims (http://www.facebook.com/desimsnlbe) umieszczono zdjęcie z dopiskiem "Po deszczu przychodzi..."

http://i.imgur.com/g37q7.jpg

Myślicie, że chcą w ten sposób zapowiedzieć 8 dodatek do simsów ?

źródło: facebook.com (?)

Spectrum
21.07.2012, 11:46
Jak dla mnie to zwykła fałszywka i na pewno nikt od EA tej fotki nie zrobił. Przecież widać, że użyte zostały przedmioty z dodatków, które już wyszły

Meggie
21.07.2012, 12:12
Tak czy siak, mam nadzieję (bo to ona umiera ostatnia), że ten dodatek wyjdzie i to jak najszybciej. Nie miałabym nic przeciwko, żeby wyszedł na gwiazdkę ;)

Lubie
21.07.2012, 12:13
ale tu nie chodzi o przedmioty... OFICJALNY FANPAGE DE SIMS opublikował zdjęcie (nie chodzi o zdjęcie) "PO DESZCZU NADCHODZI..." ?

DESZCZ = POGODA

Spectrum
21.07.2012, 13:03
Wydaje mi sie, że po prostu chcieli zyskać dzięki temu rozgłos.. To nic nie znaczy.

easey
21.07.2012, 13:24
Tak czy siak, mam nadzieję (bo to ona umiera ostatnia), że ten dodatek wyjdzie i to jak najszybciej. Nie miałabym nic przeciwko, żeby wyszedł na gwiazdkę ;)


Też nie miałabym nic przeciwko temu :( Najlepiej by było gdyby pogoda była w podstawce, ale z czegoś trzeba kasę brać :/ Czekam! :D

suomii
21.07.2012, 15:29
Pogoda będzie na pewno. Przecież internauci chcą jej najbardziej i myślę, że byłby to najbardziej uzupełniający dodatek do TS3, także jestem w 100% pewna, że będzie coś w stylu 4 pór roku.

Searle
22.07.2012, 14:59
To pewnie, że taki dodatek dadzą, tylko pytanie: Kiedy? Czy na sam koniec, czy zaraz po Supernatural?

Kalia
02.08.2012, 12:36
Na stronie Orgin pojawiła się oferta The sims 3 Seasons
http://i.imgur.com/xUZdT.jpg
Pojawiła się także miniatura okładki
http://i.imgur.com/BruVo.png