PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie macie pralkę?


theqatrick
12.12.2011, 15:09
No więc tak. Gdzie trzymacie pralkę (zazwyczaj) w simowym domku?
Kuchnia, łazienka czy może pralnia?
No chyba, że nie macie pralek. ;]
Temat dotyczy domów małych i średnich. Wiadomo, że duże domy często mają pralnię. Zróbmy domy do ok. 70 000 S.

MiniMous
12.12.2011, 15:21
Ja mam pralkę w łazience (kuchnia jest za mała ) .

Rosemarie
13.12.2011, 17:59
Zależy na jakim savie gram. W jednej rodzince mam specjalne pomieszczenie, czyli pralnię, a w drugiej rodzince pralka jest w łazience.

theqatrick
30.12.2011, 15:32
Bardzo duży dom - pralnia
Duży - pralnia/łazienka/piwnica
Średni - łazienka/piwnica
Mały - łazienka/kuchnia
Bardzo mały - łazienka/kuchnia/brak

Suszarki zazwyczaj elektroniczne i tam gdzie pralka.

Martynaa
30.12.2011, 15:34
W jednym domu mam pralnię (z dwiema pralkami i dwiema suszarkami elektronicznymi), w innych trzymam w łazience.

Searle
31.12.2011, 13:27
Zwykle pralka powinna stać w łazience, ale w moim obecnym domku są aż trzy łazienki, ale na tyle małe, że wraz z suszarką i koszem na brudną odzież pralka by się tam nie zmieściła, więc trzymam je na korytarzu :)

Arisane
01.01.2012, 19:06
Mało kiedy mam, a jak już, to w łazience.

figa
01.01.2012, 21:38
Pralki zazwyczaj wstawiam do łazienek lub piwnic.

Spectrum
02.01.2012, 09:33
prawie zawsze w moich domach, pralki stoją w pralni lub w piwnicy ;) parę razy postawiłem pralkę w łazience, ale to było ze względu na brak pieniedzy, na zrobienie dodatkowego pomieszczenia ;)

Troya
18.03.2012, 18:04
W jednej rodzince mam w łazience, druga w... Piwnicy :D. Taka mała ciemna przytulna piwniczka gdzie moje koty często przesiadują :D
Psy też ale wolą "Cudowne wylegiwanie się na sofie" :P
A Konie... Cóż one preferują stajnie :D I tak nie zeszły by po schodach ;)

zuzapets
19.03.2012, 07:07
Ja w swojej nowej rodzince mam pralkę w pralni ponieważ łazienkę miałam za małą;)

justinea4
19.03.2012, 16:14
Śmieszny temat ;] U mnie zależy to od wielkości posiadłości. Jeżeli jest dużo miejsca to pralka stoi w łazience. Jeżeli mniej to w kuchni, czasami w garażu, a czasami na zewnątrz ...

Pink Panther
24.05.2012, 12:06
To zależy od wielkości domu czy apartamentu. Jeśli jest mały, w ogóle nie stawiam pralki. Ale jeśli mam miejsce, to zazwyczaj robię pralnię lub ustawiam ją w łazience.

anie_1981
24.05.2012, 19:13
Ja w zasadzie wyłącznie w łazience. Do tego kosze na pranie mam w każdej łazience, sypialni, siłowni i wszędzie, gdzie Simy się przebierają (basen, jacuzzi).

Anulaa89
24.05.2012, 20:33
Ja mam w łazience. Czasem jak uważam za stosowne robię osobną pralnię - w sensie, że osobne pomieszczenie nie budynek. Ale to rzadko. A kosze na pranie mam tylko w łazience. Bo przebierają się albo pod prysznicem u mnie albo wysyłam ich do komody i wtedy nie zostawiają bałaganu. A dzieci robią co chcą - raz tak raz tak bo przecież nie ma dziecka żeby idealnie po sobie sprzątało :D. Także w pokoju dziecinnym u mnie zawsze sterty prania i mamusia musi po pracy sprzątać albo zmusza do tego dzieci :D

nmin
24.05.2012, 21:06
Często mam w domu piwnicę, w niej stoją pralka z suszarką, sprzęt sportowy i ewentualnie warsztaty. Jeśli nie mam piwnicy ani pralni, to wciskam pralkę i suszarkę gdzieś do korytarza albo na tylny ganek. Czasem w ogóle się nie przejmuję, obecnie gram w gotowej rodzinie z gotowym domem, nie miałam ani miejsca, ani złamanego simoleona na przebudowę domu, więc wstawiłam obok schodów zaraz za drzwiami wejściowymi i tak stoją już drugie pokolenie. Nie przejmuję się tym, bo dom jest dziwaczny i z tego "przedpokoju" wchodzi się od razu na górę, są w nim tylko rzeczona pralka i rzeczy pieska.

Spectrum
11.06.2012, 15:26
ja na ogol umieszczam pralnie w przedsionku pomiedzy sypialnia, a lazienka. najczesciej w tym przedsionku jest garderoba, a wiec pralka z pewnoscia tam nie wadzi.

Frezja
18.06.2012, 19:30
Jeśli już kipuje to zawsze stoi w łazience. Raz tylko miałam tak mały dom, że pralka wraz z suszarka stała na dworze. :P

muffindance
03.08.2012, 01:38
jak mam garaż to tam (denerwujące jest to, że muszę mieć cały czas mieć otwarte od niego drzwi, żeby się tam sim wtachała z praniem). w wieżowcach zazwyczaj w przedpokoju, wtedy po bogach stawiam pół ścianki i po problemie ;] w innych domach zawsze da się gdzieś upchać... kosze na bieliznę w sypialniach. mam zazwyczaj małe łazienki. w wysokościowcach mam tez tylko suszarkę, w domach jest sznurek na pranie.

miłośniczka zwierząt
04.08.2012, 09:16
Ja zawsze daje pralkę do łazienki ;) no i oczywiście suszarkę i kosz na brudne ubrania też daje do łazienki. Rzadko w wieżowcach daje pralkę i suszarkę i kosz na brudne ubrania. Bo tam nie ma zbytnio miejsca na to.

Levkoni
04.08.2012, 09:51
Jaki temat :D

Ja stawiam pralki w łazience albo w specjalnym do tego pomieszczeniu ;p W realnym życiu ludzie czasem stawiają pralki w kuchni, dziwne. Nawet jak poszukiwałem pokoju do wynajęcia to w jednym mieszkaniu w kuchni stała :O

Meona
04.08.2012, 09:56
kosz na brudy w łazience a 'pralnie' miałam w piwnicy.. trochę sobie połazili z ubraniami, ale w domu nie miałam miejsca. :>

Levkoni
04.08.2012, 11:15
U mnie nie łazili bo w newralgicznych miejscach czyli sypialniach i łazienkach stały kosze na pranie, więc simowie automatycznie tam wrzucali ciuchy, a potem sprzątaczka biegała po domu i wszystko znosiła do prania B)

anie_1981
04.08.2012, 12:04
Absolem, serio? Mi sprzątaczki w ogóle nie robią prania... Moje Simy muszą biegać po domu od kosza do kosza i wrzucać pranie do pralki... Sprzątaczka, co najwyżej łaskawie przełoży pranie z pralki do suszarki, i wyjmie czyste pranie.

Levkoni
04.08.2012, 12:51
anie to może jakiś bug, albo któraś łatka, której ja nie mam coś spierniczyła, mi sprzątaczki zawsze pranie robią same, wyjmują ciuchy z kosza i noszą do pralki, a nawet same ciuchy zbierają do koszy, jeśli jakieś porozrzucane są.

miłośniczka zwierząt
04.08.2012, 14:33
U mnie też zdarzały się takie sprzątaczki które nie chciały prania sprzątać i robić.

Shattered
15.08.2012, 11:11
Mam w łazience, aczkolwiek kiedyś miałam w kuchni, ale brzydko to wyglądało

Ariall
17.08.2012, 12:25
Robię pralnię albo przynajmniej jakiś kącik zabudowany z 3 stron aby ustawić tam pralkę i suszarkę

Poskacper
12.08.2013, 10:56
Ja mam zazwyczaj w łazience, albo w pralni do której idzie się przez łazienkę.

SokuReload
13.09.2013, 19:14
Ja nie mam pralki, wgl w mojej wersji, a nowej mi się nie da pobrać, nw czemu ;d

Łezka
13.09.2013, 19:58
W domach, które zamieszkuje jeden Sim najczęściej pralki nie kupuję. U rodzin w domach o niedużej powierzchni pralki zazwyczaj znajdują swoje miejsce w łazience, a ubrania suszę na zewnętrznej suszarce. Natomiast w domach, w których miejsca nie brak, tworzę pralnię prawie zawsze w piwnicy - ewentualnie przy łazience, lecz w osobnym pomieszczeniu. Pamiętam, że kiedyś z czystego lenistwa, gdyż nie chciało mi się budować pralni - postawiłem pralkę na dworze. ;P

KarolinaJ
13.09.2013, 21:49
Moi Simowie najczęściej trzymają pralkę w łazience a obok niej stoi suszarka jednak rzadko jest używana dlatego, że Simowie najczęściej suszą pranko na sznurku który umieszczam np. w ogrodzie albo na balkonie ;)

Sadystka
20.04.2014, 14:49
Ja nie kupuję pralki, bo denerwuje mnie ciągła chęć prania u moich Simów ;x