PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Zostań Gwiazdą - testy beta


Damian
13.12.2011, 18:24
Po raz pierwszy EA robi zamknięte testy beta najnowszego rozszerzenia do The Sims 3 pt. "Zostań Gwiazdą".

http://2.bp.blogspot.com/-07YIRAb6KeA/TueXxh8xroI/AAAAAAAAAiA/YmVFEuFqkXw/s1600/LogoLarge.png


Dlaczego zamknięte? Bo zaproszenia otrzymają tylko osoby które udzielały się na stronie www.thesims3.com!
Ktoś z was dostał zaproszenie? Każdy kto zostanie wybrany przez zespół The Sims będzie mógł grać w wersję BETA przez tydzień.


/Źródło twoje simy/

Myślę że już nie długo i będą pierwsze screeny i gameplay'e od beta testerów :D


SimsNews został zaproszony na zamknięta bete The Sims 3 Zostań Gwiazdą! Jest to bardzo rzadki przypadek, że EA wysyła zapraszoenie do testowania gry, ale z nowych funkcji społecznościowych jakie dodaje ten dodatek , to prawdopodobnie trzeba zrobić wiele testów, które muszą być przeprowadzone aby nie pojawiły się błędy w rozgrywce.Zamknięte beta testy odbędą się przez 8 dni począwszy od 13 stycznia aż do 21..

SimVip dostali zaproszenie :D

Zespół The Sims ™ 3 jest podekscytowany, że będziesz brał udział w naszych testach nowego dodatku do The Sims 3 Zostań Gwiazdą! Napisz swoje imię i nazwisko oraz adres do korespondencji. [..] Jeśli zgadzasz się na te warunki, do podpisania umowy Beta Testy to odeślij go do nas. Musisz mieć ukończone 18 lat do udziału. Dziękuje - i bądźmy w kontakcie (?)

Zespół Sims 3

Pełna wiadomość na: http://simsvip.com/

anie_1981
13.12.2011, 19:21
Chętnie bym się tam dostała, chociaż pewnie każdy... Moje komentarze na głównym forum Simsów nie są zbyt pochlebne... Więc raczej mnie nie wybiorą :P

mario
13.12.2011, 19:22
Krótkie te testy. Pewnie nie pozwolą na jak najskuteczniejsze wyeliminowanie błędów. Powinien być co najmniej z miesiąc. Gra i tak jak zwykle pewnie będzie pełna błędów. Wg mnie świetny potencjał ma tytuł "Zostań gwiazdą", w TS1 było to zrobione perfekcyjnie, a mam wrażenie, że w TS3 jak to zwykle bywa, będzie to robione "aby było". Takie mam niestety przeczucia. Mam nadzieję, że po raz pierwszy od wydania Wymarzonych Podróży się nie sprawdzą.

ultraviolence
13.12.2011, 20:13
Ja chyba nie miałabym cierpliwości (i czasu pokrótce też) :P Pewnie organizują taką akcję tylko dlatego, żeby mieć później na kogo zwalić, jeśli w wersji finalnej gra dalej będzie roić się od bugów :D Cóż, bądźmy dobrej myśli. Zapaleni gracze pewnie wyłapią sporo więcej błędów, bo będzie zależec im na jakości produktu, a nie na zysku. W końcu to "świeża krew", będą się bardziej starać.

Levkoni
13.12.2011, 20:45
A mnie w ogóle takie akcje nie jarają. I tak dodatek wyjdzie w końcu dla wszystkich :P

Aleksandra
19.12.2011, 16:02
Mnie też nie kręcą takie akcje , wolę poczekać tę kilka miesięcy , Później będę się bardziej cieszyła dodatkiem . :)

zuzapets
19.12.2011, 16:14
Też bym poczekała parę miesięcy ponieważ wolę zobaczyć jak to mniej więcej wygląda;) czyli zdjęcia z gry i filmiki itp;)

Searle
19.12.2011, 19:32
Po co te testy skoro gra i teak będzie pełna bugów?

anie_1981
19.12.2011, 20:57
Bo EA chce sprawiać wrażenie porządnej firmy...

ultraviolence
19.12.2011, 21:33
Nie traćmy wiary w starych wyjadaczy :P Skoro panowie z EA nie potrafią, to może oni ocalą resztki honoru firmy.

Rosemarie
20.12.2011, 14:55
Ja tam nie tracę nadziei, może wcale nie będzie aż tak dużo bugów... :P