PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie pi±te - g³osowanie


Vanitas
14.12.2011, 17:14
Zapraszam do g³osowania, na najlepsz± waszym zdaniem pracê. Przypominam zasady:

4. G³osowanie
W g³osowaniu mog± braæ udzia³ wszyscy u¿ytkownicy forum The Sims. £±cznie z uczestnikami konkursu, jednak¿e nie mog± oni g³osowaæ na swoj± dru¿ynê – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesiêcy.
G³osowanie zacznie siê, gdy opiekunowie poszczególnych dru¿yn wy¶l± do organizatora ostateczn± prezentacjê przed terminem koñcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sond±, widoczny dla ca³ego forum.
G³osowanie jest anonimowe – to znaczy, ¿e nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Pod pracami nie bêdzie napisane, czyjej s± dru¿yny, aby zminimalizowaæ faworyzowanie. Dlatego te¿ ZABRANIA SIÊ wpisywania, która praca do której dru¿yny nale¿y. W przypadku z³amania tego zakazu, u¿ytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesiêcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na g³osowanie bêdzie czas oko³o 2-3 dni.
Za nastêpuj±ce miejsca bêd± punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3miejsce – 2pkt.
4miejsce – 1pkt.


Czyli w skrócie - nie g³osujemy na swoj± dru¿ynê, nie wyjawiamy, czyja praca do której grupy nale¿y, nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Osoba, która nie bêdzie przestrzegaæ powy¿szych zakazów, zostanie odpowiednio ukarana.
Prezentacja prac: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?p=1480892#post1480892
Sonda zostanie zamkniêta w niedzielê, 18.12.2011 o godz. 19:00

¯yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia!

Mroczny Pan Skromno¶ci
14.12.2011, 17:31
Zag³osowa³em i ¿yczê powodzenia :)

eS_guy
14.12.2011, 17:37
18.12 to niedziela, nie czwartek : p

lithium
14.12.2011, 17:40
oficjalne ogloszenie wynikow i nadanie rang/kolorow odbedzie sie w poniedzialek, chyba, ze dojade wczesniej w niedziele ale nie wiem

Lubie
14.12.2011, 18:10
Heh. Widzê ¿e tylko 2 prace... ;D
Niech wygra lepsza grupa. :D

Norellia
15.12.2011, 17:08
Zag³osowa³am, ¿yczê powodzenia :D

Kethael
15.12.2011, 17:32
£eee... Nie mogê zag³osowaæ, bo mój net za wolno chodzi -_-
Jednak¿e obiecujê, ¿e w sobotê na 100% oddam swój g³os :)



Edit: Ju¿ zag³osowa³am ^___^

Meona
17.12.2011, 14:44
Zag³osowa³am.

Trzymam kciuki ;)

zuzapets
17.12.2011, 19:16
Zag³osowa³am ¿yczê powodzenia:)

lithium
19.12.2011, 13:37
Sonda zamkniêta, oto wyniki ostatniego zadania:

PIERWSZE MIEJSCE
Powietrze - 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE
Woda - 3 punkty

ostateczna punktacja drugiej serii Czterech ¯ywio³ów:

PIERWSZE MIEJSCE
Powietrze - 18 punktów

DRUGIE MIEJSCE
Woda - 15 punktów

TRZECIE MIEJSCE
Ogieñ - 8 punktów

CZWARTE MIEJSCE
Ziemia - 4,5 punktu

Zaraz zostan± usuniête wszystkim kolory, a zatem dostêp do dzia³ów dru¿yn.

Osoby ze zwyciêskiej dru¿yny (Powietrze) dostaj± w³asn± rangê w wybranym przez siebie kolorze LUB kolorowy nick, wedle uznania (skontaktujcie siê ze mn±, w zwi±zku z tym, któr± nagrodê wybieracie). JEDNAK¯E je¿eli chodzi o nick, takie kolory nie wchodz± w grê:
TAKI
TAKI
TAKI
TAKI

Prosi³abym te¿, aby te kolory nie by³y jako¶ bardzo zbli¿one do tych co wymieni³am wy¿ej (np. ja¶niejszy/ciemniejszy jeden odcieñ). Zreszt± wszystko mo¿na ze mn± ustaliæ.

To wszystko, serdecznie gratulujê zwyciêskiej dru¿ynie oraz wszystkim pozosta³ym!

Savigge
19.12.2011, 13:58
Gratulacje powietrze ;>

hellraiser
19.12.2011, 14:17
Tak na pocz±tku chcê pogratulowaæ osobom z innych dru¿yn. Wasze prace by³y naprawdê ¶wietne! :)
Atmosfera by³a super :) Ogranizacja konkursu by³a na wysokim poziomie, zadania by³y ciekawie rozplanowane, ka¿dy móg³ siê wykazaæ.
Dziêkujê te¿ moim Kompanom z Powietrza, uwielbiam Was :redface: Bez Was to nie by³oby to samo!
Có¿, to chyba wszystko. Jeszcze raz dziêki za te ¶wietne trzy miesi±ce pracy, gratki! ;)

rudzielec
19.12.2011, 14:20
Ojj... warto by³o po¶wiêciæ te kilka nocnych godzin ¿eby skoñczyæ musical :D
oczywi¶cie przy³±czam siê do odpowiedzi Vigero ^^
bosko mi siê z wami pracowa³o :redface:

dziêkujemy wszystkim, którzy na nas zag³osowali! : D

Lubie
19.12.2011, 14:25
Ehh... Mówi siê trudno. :D
Ale jak siê prac nie oddawa³o... :x

GRATULACJE !
Zale¿y wam siê. :D

neville
19.12.2011, 14:29
O jeny, dziêkujemy za wasze g³osy, bez was by¶my nie wygrali :)

Dziêkujê serdecznie Liv i ca³ej powietrznej Familii za wspó³pracê :)

Liv
19.12.2011, 15:49
Gratulujê mojej dru¿ynie (Familii? xD) i dziêkujê za niesprawianie mi problemów i s³uchanie siê mnie :D Czego efektem jest chocia¿by ranga u¿ytkownika vigero vel Najtfol vel Pan powy¿ej =D
Jeste¶cie ¶wietni :* I pamiêtajcie: POWIETRZE NAJLEPSZE! :D

Wielkie brawa dla pozosta³ych dru¿yn, szczególnie dla wody, bo pokaza³a klasê!
No i serdeczne gratulacje dla centy, bo je¶li chodzi o organizacjê, wysz³o idealnie! :D

Btw, centa, nie zamknê³a¶ znacznika [color] przy randze vigera ;]

nightmare
19.12.2011, 16:03
Gratulujê zwyciêzcom :) miejsce jak najbardziej zas³u¿one :)
I równie¿ brawa dla pozosta³ych dru¿yn ;)

Mroczny Pan Skromno¶ci
19.12.2011, 16:43
Gratulujê moim faworytom :D

tallje
19.12.2011, 17:26
gratulacje dla powietrza i dla wszystkich innych, no i dziekuje naszej grupie, cukieraki, bylo milo!

Candle
19.12.2011, 17:41
dziêkujê za wszystkie g³osy oddane na nasz± grupê. no i oczywi¶cie gratulujê innym grupom, bo wasze prace by³y znakomite :* .
ogólnie - mi³a atmosfera, grupa wspania³a, no i w ogóle zadania ciekawe i interesuj±ce.
choæ zbyt wiele nie zrobi³am w naszej grupie - dziêkujê wam, ¿e by³o tak cudownie.
wcze¶niej nie bra³am udzia³u w tym konkursie ( w sensie ¿e w pierwszej edycji :D) . ale ogólnie te mi³e 3 miesi±ce przekona³y mnie, ¿e taki konkurs to fajna zabawa :) .
a no i jeszcze podziêkujê za mi³± rozmowê w naszej grupie ; ) . i w ogóle trafili siê sami super, git i ¶wietni ludzie. Dziêkujê :)

Searle
19.12.2011, 19:49
Nie no... nie zd±¿y³am zag³osowaæ! No ale zwyciêzc± gratulujê.

Meona
20.12.2011, 18:03
gratulujê :)

Scheiße
21.12.2011, 14:32
WIELKIE GRATULACJE dla Powietrza :D
Liczy³em, ¿e to my, Woda, wygramy, noale. ;D

Kethael
22.12.2011, 18:33
Gratulujê zwyciêzcom!

Meryam
24.12.2011, 16:12
Gratulujê Powietrze, zas³u¿yli¶cie :)
Chocia¿ muszê przyznaæ, ¿e jaka¶ iskierka nadziei na wygran± siê we mnie tli³a :P Ale w sumie... komu by siê nie tli³a? :)