PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 11[13]-Komentarze


Charionette
22.12.2011, 20:02
: )

neville
22.12.2011, 20:37
Jestem na serio bardzo zadowolony z wszystkich nowych, oraz tych starych - odwaliliście kawał dobrej roboty! W większości.

Na szczególną pochwałę zasługują motyka - za bardzo ciekawe i poruszające informacje o Wybrzeżach, chrupek - za ciekawe wiadomości z forum i pomysłowe opowiadanie, Gio - absolutnie fenomenalny "reality show" miło się czytało

natomiast nie spodobał mi się dział Gingersa, oraz dział MeGusty, po prostu nie przemawiały do mnie.

Rosemarie ciekawie przedstawiła seriale o których nawet nie słyszałem i może któryś obejrzę? :D

Dziękuję również za docenienie mojego avatara, i umieszczenie mnie w rankingu userów na 1 miejscu, czego się w ogóle nie spodziewałem ;o

Nieco chaosu było w Trudnych Sprawach :D, ale to nic. nadrabiało humorem i treścią.

No i oczywiście dziękuję pano Vigero za wspaniały wywiadzik ze mną :D

gratuluję również Łamaczce Łamigłówek Rosari oraz pozostałym nagrodzonym w rankingach :)

inne działy również były fajne, lecz nie chce mi się już wymieniać :D

1111111111101010200/10 :D

nowa ekipa wniosła dużo świeżości i jak widać opłaciło się :D
rozpisałem się ;o

Lubie
23.12.2011, 11:05
Dziękuję BARDZO za umieszczenie mnie 2 razy w "Majstersztyk w aranżacji jadalni i aranżacji frontu bryły"

Naprawdę nie spodziewałem się.

Dziękuję jeszcze raz, i życzę Wesołych Świąt całej ekipie FTS.
Ten numer był wyśmienity. :D

Rosari
23.12.2011, 11:47
Oh, maj gaash, czujem szem zaszczyczona ! :D
Chce pozdrowić moich rodziców i babcie, która wpycha we mnie duże ilości jedzenia, i wgl cały świat ! Dziękuje, za to przecudowne wyróżnienie xD

Gratuluje wszystkim zwycięzcom, a także nowej ekipie FTS, która ostro spracowała się przy tym wydaniu gazetki. Nawet nie wiecie, jak sie zdziwiłam, że gazetka ma 2 strony ^^

Życzę Super Wesołych Zakręconych Świąt i pozdrawiam :>
Merii Kuruismasu ! ♥

Scheiße
23.12.2011, 12:56
to jest najlepsiejszy na świecie numer <3 <3 <3
extreme home makover <3 oglądam to na bbc więc wersje simową też polubiłem! <3 w kolejnym numerze kolejny 'odcinek', mam nadzieje?
klawa enklawa super xd
nowinki techniczne też. :d
trudne sprawyyyyyy! oł yeah B)
oo, horoskop był fajny :D
m jak mieszkanie - trochę mnie zanudziło, ale fajne porady
strefa luzu dobra, może coś wyślę : )
polecane the sims 3 się przyda ;d

ogólnie to oceniam na 10000000000000/10 ;D

e; @down ooo, to super <3 ;D

Gio
23.12.2011, 14:38
extreme home makover <3 oglądam to na bbc więc wersje simową też polubiłem! <3 w kolejnym numerze kolejny 'odcinek', mam nadzieje?


no się wie B) Już mam nawet pomysł :p

przeciętny
23.12.2011, 20:14
Gazetka może mnie nie powaliła, ale artykuł o szale przedświątecznych zakupów/współczesnym rozumieniu świąt świetnie zredagowany. Nowi redaktorzy nieźle sobie poradzili.

Aperlaxive
24.12.2011, 19:56
Podoba mi się gazetka, cieszę się z powrotu świata w pigułce. Z prezentami to super pomysł:)
PS. Dzięki za umieszczenie mnie na 4 miejscu w rankingu avatarów!

Malfurion
24.12.2011, 20:06
Co do idealnych prezentow.... u mnie zegarek by nie przeszedl. W mojej rodzinie, uwaza sie, ze nie powinno dawac sie zegarka w prezencie, bo to przynosi pecha...
A ogolnie rzecz biorac, wydanie udane i "grube" :D

Kethael
25.12.2011, 07:01
Bardzo fajny numer! Gazetka mi się podoba ^^
Mając takiego neta jak ja, umieram ze szczęścia, że udało mi się dzisiaj ją przeczytać i skomentować :D
Bardzo podobały mi sie wywiady, trudne sprawy <3, opisy i oceny seriali, nowinki z forum i dopowiem jeszcze, że mój horoskop się sprawdził ^^

Tak, czy siak, odwaliliście kawał dobrej roboty. Wesołych świąt!

Arisane
27.12.2011, 18:42
Ruiku najlepszym userem??? Nienienie, to chyba sen!! Może być drugi, trzeci, ale PIERWSZY? I gdzie podziały się oceny zmienionych nicków?

Charionette
28.12.2011, 12:37
beda w nastepnym numerze ;)
a swoje opinie dotyczace innych userow pozostaw prosze dla siebie

Chloé
28.12.2011, 17:03
Jednen z najlepszych numerów, aż musiałam skomentować ;)
Jest i ranga za rozwiązanie łamigłowek więc chyba warto się skusić. Rozwiązania z 5 różnic wystarczy podać tekstowo czy trzeba zakreślić kółkiem na obrazku?

hellraiser
28.12.2011, 17:07
Rozwiązania z 5 różnic wystarczy podać tekstowo czy trzeba zakreślić kółkiem na obrazku?

Chyba jak chcesz, aczkolwiek ja osobiście jednak zakreśliłbym kółeczkami na obrazku, żeby nie było żadnych niedomówień :P

braindamage
29.12.2011, 00:27
no no, ostatnio rzadko tu zagladam, ale teraz weszlam i postanowilam zerknac jak miewa sie nasza forumowa gazetka po zmianie redaktorow (w tym mnie :p) i musze przyznac, ze rewelacja :p pamietam jeszcze jakis rok temu, jak tez bylam redaktorem wszystko bylo jakies takie nieuporzadkowane, a teraz widze, ze ktos sie solidnie za to wzial i wszystko ma rece i nogi ;) gratuluje

Searle
31.12.2011, 13:38
Zdecydowanie jeden z lepszych, jak nie najlepszy numer. Jest bardzo obszerny - w końcu mnie zadowoliliście :P
Jest co poczytać, jest co pooglądać. Super! Trzymajcie tak dalej!

rudzielec
18.01.2012, 19:34
Już dawno miałam skomentować, ale jakoś tak nie miałam weny na komentarz.
Więc gazetka jest super, dużo do czytania, masa ciekawych artykułów, szkoda, że nie ma nic z dodatkami do Sims2, sporo osób woli starą dwójkę od trójki, szkoda, że została zapomniana, no ale to taki malutki szczególik ;)
Ogólnie całość mogę śmiało ocenić na szóstkę z plusem, nowa ekipa gazetkowa spisała się na medal! Trzymajcie tak dalej, a będziecie mieć masę czytelników :)


@down: wybacz, mój błąd, nie wiem jak mogłam to przeoczyć? :(

Liv
18.01.2012, 20:23
szkoda, że nie ma nic z dodatkami do Sims2
http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1483004&postcount=14

A tak się starałam! :(

Kenny McCormick
21.01.2012, 18:24
Może to by się na artukół nadało, jeśli jeszcze nie macie: http://www.simpress.pl/news/1351,Bojkot_The_Sims_3_-_czy_to_prawda

kiedy nowa gazetka?

Charionette
21.01.2012, 21:44
Gazetka planowana jest na luty ;)