PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.


Ejak
24.12.2011, 09:32
Oficjalna strona serii The Sims opublikowała nowego newsa. Końcowy akapit wpisu nie pozostawia złudzeń - simy nie będą jedynymi gwiazdami dodatku!

Jak zauważyli nasi koledzy z serwisu SimPrograms, na łamach oficjalnej strony serii The Sims pojawił się nowy news. Wpis podsumowuje informacje, które zostały dotąd opublikowane na temat dodatku Zostań gwiazdą. Ostatni akapit artykułu nie pozostawia żadnych wątpliwości. Simy nie będą jedynymi gwiazdami dodatku!

A Twoi Simowie nie będą jedynymi gwiazdami w tej opowieści o sukcesie. Przekonaj się, kto jeszcze jest gotowy na swój wielki przełom w świecie Simów!
Czy to zwierzaki szykują się na podbój show biznesu?

źródło~simy.pl

Lubie
24.12.2011, 09:41
Omm. :3
Móż sobie wyobrażam,
Na scenę wchodzi koń, na nim pies, a na końcu biegnie mały kotek. Ukłon i zaczynają śpiewać. :x

Ale może być też tak, że psy będą wykonywały sztuczki na scenie, coś jak cyrk...

(W zwiastunie Zwierzaków było coś o cyrku, może jakaś wskazówka ?? )

anie_1981
24.12.2011, 10:30
Ale to bez sensu, a co jeśli ktoś nie będzie miał Zwierzaków? Nigdy dotąd nie robili takich powiązań dodatków między sobą... Musi chodzić o nową postać specjalną...

tallje
24.12.2011, 10:41
mi sie tez tak wydaje, bo w koncu nie wszyscy maj zwierzaki i nie zamierzaja miec, wiec to po prostu...nie fair XD

Rosemarie
24.12.2011, 12:00
noale jeśli ktoś nie ma zwierzaków, to po prostu jego zwierzaki nie będą mogły zrobic kariery, a jak ktos ma, to bedą mogly...

anie_1981
24.12.2011, 12:17
No nie wiem, jak dla mnie to jest to "grubymi nićmi szyte".

Rosemarie
24.12.2011, 12:38
po prostu chcą jakoś urozmaicić rozrywkę, no bo skoro mamy już zwierzaki, a później kupimy sobie zostań gwiazdą, to nasze pupile pójdą w niepamięć... :)

anie_1981
24.12.2011, 12:49
To by była jakaś nowość. Ja jeśli kupię Showtime, to tylko dla nowych obiektów, za którymi się stęskniłam, czyli bilard, mikrofony do karaoke i taki "kijek" do ćwiczeń, na którym akrobata się podciągał... Nikt tam się w sławę nie będzie bawił ;) Podoba mi się jeszcze koło do ćwiczeń akrobaty, zawsze to jakiś substytut metalowych obręczy z dwójki... Jak ja lubiłam ten obiekt...

Rosemarie
24.12.2011, 19:06
Te obiekty są fajne, ja z pewnością spróbuję którejś z tych karier, ale na dłuższą metę i tak pewnie mi się znudzi.

Searle
27.12.2011, 20:29
Też mi się wydaje, że nie o zwierzaki tu chodzi.

hellraiser
28.12.2011, 17:14
Może właśnie, jak wspomniał ktoś wyżej, chodzi o nową postać specjalną? Pytanie tylko - jaką? Może jakiś arcymag, czy coś w ten deseń?

neville
28.12.2011, 17:18
yyy... arcymag?
to takie za bardzo simowe

ja myślę, że może coś w deseń... nie jednak nie wiem -,-

Aperlaxive
28.12.2011, 18:06
Przecież już były powiązania między dodatkami. W TS2 OŻ były zaklęcia dla posiadaczy zwierzaków i czterech pór roku...

Levkoni
28.12.2011, 18:34
Może powrócą kosmici? Pasują mi nawet do tego dodatku, chociaż do Pokoleń pasowaliby bardziej :)

Chloé
28.12.2011, 18:40
Absolem, obyś miał rację. Ostatnio wróciłam do TS2 i ciągle każę simom obserwować niebo przez teleskop. Uwielbiam te filmiki z porwań :D

anie_1981
28.12.2011, 20:39
A mi się podobają wszystkie filmiki z dwójki... Te od porwań, porodów (w tym porodów facetów), ślubów, bara bara... :P Bardzo mi ich brakuje w Simsach 3...

Levkoni
28.12.2011, 20:43
Te filmiki były ciekawe, ale mnie wkurzały i potem je wyłączałem, jak już dowiedziałem się, że można :P

Electric Shabet
28.12.2011, 23:44
hmm... jedyne co mi przychodzi do głowy to tylko i wyłącznie zwierzaki : P Żaden arcymag, czy coś, bo to w końcu też chyba będzie sim, nie? A mooże... Gwiazdka z nieba : D No bo Zostań Gwiazdą, gwiazdka z nieba, nawet pasuje xd Ale jakby patrzeć tak jak ja na arcymaga, to wszystko jest simem o_O no nie wiem co to może być, ale fajnie by było, gdyby kosmici powrócili... : >

Saphira
29.12.2011, 08:05
Może jesli ktoś będzie miał zwierzaki + zostań gwiazdą, to jego zwierzaki tez bedą mogły wystepować z tymi gimnastykami. zwistaun jest odlotowy, ale ja na razie\nie zamierzam kupować tego dodatku.

anie_1981
29.12.2011, 14:52
A ja nadal się zastanawiam. Byłam 200% pewna, że nie kupię już niczego, bo po Zwierzakach gra zaczęła mi działać po prostu fatalnie... Ale łata 1.29 poprawiła mi trochę stabilność, i jak na razie gra nie wyłączyła się ani razu w AP. Do tego poprawki trasowania do miast z mts, też dużo dają. Tak więc na 65% kupię następne akcesoria i Showtime (Nie lubię polskich nazw dodatków, a to Zostań Gwiazdą, to już w ogóle porażka).

Electric Shabet
30.12.2011, 01:15
A ja dodatek na pewno kupię, bo byłem (a nawet nadal jestem, bo wciąż gram) oczarowany dodatkiem do TS1 ,,Gwiazda'', więc chętnie bym zobaczył coś takiego w TS3.
Hmm... Niestety, ale to może być tylko zwierzak, no bo kto inny? ._. I ta opcja jest możliwa, bo były już powiązania między dodatkami, jak tu ktoś wcześniej wspomniał o tym, że w TS2 OŻ były dodatkowe zaklęcia dla posiadaczy Zwierzaków i Czterech Pór Roku.

Trykuu.
30.12.2011, 08:28
Ale powiązania były też w jedynce. Jeśli się miało 'Zwierzaki' i 'Gwiazdę' to można było mieć różowego pudla :D

MiniMous
30.12.2011, 08:50
W 2 były też powiązania między własnym biznesem , a zwierzakami.Gdy miało się obydwa te dodatki można było mieć sklep zoologiczny .

Filleable
02.01.2012, 19:46
No były powiązania, ale bardzo małe. Pojedyncze obiekty, lub parcele i inne takie, ale to nie zmieniało zbytnio rozgrywki (swoją drogą w WB był podest do sprzedawania samochodów, nawet jak nie było NŻ :D). A tu jeśli simowie nie byliby jedynymi gwiazdami, to gwiazdorstwo "tego czegoś", w domyśle niektórych zwierzaków, musiałoby być rozbudowane tak, jak kariera simów, a wtedy ci, którzy nie posiadają zwierzaków traciliby znaczną część rozrywki, a nie tylko jeden obiekt, kilka czaróe, czy typ parceli, jak w TS2. Twórcy by nam chyba tego nie zrobili.

Kalia
05.01.2012, 17:04
No z nimi to jednak nic nie wiadomo
a tak w ogóle to nic nie słyszałam o żadnej postaci magicznej ciekawe co znów oni wymyślili?

kaka123
10.01.2012, 16:05
Może dodadzą. Byłoby miło.
CO do tych nie-Simów, którzy mają być gwiazdami, może chodzi o to,że to nie muszą być koniecznie nasi Simowie? Może ktoś będzie przyjeżdżał od naszych znajomych i koncertował w naszych miasteczkach? Albo obcy wpadną z kosmosu na scenę? Lub po prostu jacyś Simowie, nad którymi nie możemy władać? Jak napisali A Twoi Simowie nie będą jedynymi gwiazdami w tej opowieści o sukcesie. Taaa... Zwierzaki na scenie... Co jeszcze?

ultraviolence
11.01.2012, 23:43
A tu jeśli simowie nie byliby jedynymi gwiazdami, to gwiazdorstwo "tego czegoś", w domyśle niektórych zwierzaków, musiałoby być rozbudowane tak, jak kariera simów, a wtedy ci, którzy nie posiadają zwierzaków traciliby znaczną część rozrywki, a nie tylko jeden obiekt, kilka czaróe, czy typ parceli, jak w TS2. Twórcy by nam chyba tego nie zrobili.

Nie zrobiliby? Nie nastawiałabym się na to. W końcu kariera zwierząt w Showtime nie jest priorytetem - dodatek skupia się na spełnianiu ambicji zawodowych sima. Nie bardzo też rozumiem stwierdzenie, że gracze nie posiadający Zwierzaków "traciliby znaczną część rozrywki". Czy wysyłanie zwierzaka do pracy to jakaś spora, znacząca część gry, bez której nie można się obejść? Nie sądzę. To tylko niewielki dodatek, który nie ma większego wpływu na jakość rozgrywki. Jeśli rzeczywiście zwierzaki będą mogły pracować, pewnie i tak żadnego z nich tam nie poślę.

ultraviolence
12.01.2012, 00:09
Tak mi przyszło na myśl, po przeczytaniu posta Kalii odnośnie istot magicznych... Jeśli już miałabym wybierać, fajnie byłoby widzieć w Showtime np. jakiegoś smoka ziejącego ogniem. Nie musiałby być przecież mega wielki... Na pokazy pirotechniczne nadałby się idealnie :D Poza tym, smoka w dwójce żadnego nie było... A w jedynce, owszem (oj, pamięta się te czasy, kiedy taki uroczy gagatek podpalał simowe mebelki... :D).

Skoro posty są teraz moderowane, mam prośbę, żeby połączono ten i poprzedni w jedną całość.

anie_1981
12.01.2012, 15:20
Nie mam ochoty znowu na jakieś magiczne dziwadła... Zapewne i tak coś będzie, bo chyba w każdym dodatku coś doszło, nie chce mi się wymieniać. Jednak ja osobiście z żadnych dziwadeł nie korzystam. Owszem, testowałam niektóre dziwadła, ale szybko mi się nudziły. Bardzo bym chciała, żeby niektóre obiekty z dodatku, doszły jako Store, oczywiście tradycyjnie, różniłyby się wyglądem, ale miałyby funkcje tych z Showtime. Są np. akwaria na bazie tego z NA, czy piłkarzyki z podstawki. Najbardziej podobałyby mi mikrofony do karaoke i bilard. Może nie musiałabym kupować dodatku, żeby zastąpić piłkarzyki bilardem...

Czy tylko ja mam wrażenie, że mało się dzieje na forum? No przynajmniej w tych działach, do których zaglądam :P A tak całkiem "nie na temat", to aura za oknem działa na mnie tak dołująco, że na nic kompletnie nie mam ochoty. Od wieków w nic nie grałam, i wcale mnie nie ciągnie, a zapewne poprawiłoby mi to humor. Dobrze, że chociaż mam szczeniaka, Cola (to suczka) dostarcza ciekawej mieszaniny pozytywnych i negatywnych wrażeń ;) Prawdziwa z niej słodziara, zwłaszcza jak śpi i nie broi.

Kalia
12.01.2012, 16:29
Tak mi przyszło na myśl, po przeczytaniu posta Kalii odnośnie istot magicznych... Jeśli już miałabym wybierać, fajnie byłoby widzieć w Showtime np. jakiegoś smoka ziejącego ogniem. Nie musiałby być przecież mega wielki... Na pokazy pirotechniczne nadałby się idealnie :D Poza tym, smoka w dwójce żadnego nie było... A w jedynce, owszem (oj, pamięta się te czasy, kiedy taki uroczy gagatek podpalał simowe mebelki... :D).

Skoro posty są teraz moderowane, mam prośbę, żeby połączono ten i poprzedni w jedną całość.

Oj tak pamięta się jak smok spalał mi sima którzy przez całą noc się nim opiekował:D
A pozatym coś nie ma nowych wiadomości na temet tego dodatku.
Mam nadzieję że się chociaż raz postarają i będzie mniej błędów

anie_1981
12.01.2012, 21:41
Nie wiedziałam, że w jedynce był jakiś smok, w którym dodatku? Ja tam bym się ucieszyła z helikopterów, były w dwójce :D

ultraviolence
12.01.2012, 22:55
Nie wiedziałam, że w jedynce był jakiś smok, w którym dodatku? Ja tam bym się ucieszyła z helikopterów, były w dwójce :D
Był, był... i to w różnych kolorach. Smocze jaja kupowało się u wampirzycy Wiki(?) w magicznej wiosce. Warunkiem było posiadanie Abrakadabry. Nie wiem ile rodzajów smoków było dokładnie, ale ja spotkałam się z trzema: złotym (ten był najgrzeczniejszy :D), fioletowym i czerwonym (a to, analogicznie, piroman i największy skurczybyk). Kolor smoka po wykluciu zależał od tego, ile czasu nasz sim poświęcił na opiekę nad jajem. Im więcej, tym większa szansa na złotego (i mniejsza na późniejsze pożary...). W ogóle ten dodatek jest chyba jednym z lepszych, jakie wyszły do jedynki. Oprócz smoków i wampira, można było też spotkać królową elfów albo zamienić gości w żaby czy zaczarować gnomy, które potem beztrosko biegały po ogródku... Najlepsze jednak były pojedynki z innymi magami. Kurczę, aż nabrałam ochoty, żeby sobie zagrać w jedynkę :P Szkoda, że nie mam wystarczającej ilości miejsca na dysku...

Byłabym w siódmym niebie, gdyby zrobili taki sam dodatek do trójki. Wyobrażacie sobie te wszystkie możliwości i obiekty z Abrakadabry w grafice trójwymiarowej? :D To byłoby nie do przebicia.

anie_1981
13.01.2012, 12:31
Heh... Smoki są ładne. Już wiem, dlaczego nigdy nie widziałam ich w jedynce... Nie miałam Abrakadabry. Nie lubię czarów itd, więc nie kupiłam tego dodatku. Nawet nie wiedziałam, że był tam jakiś smok.

A wracając do tematu, to tak mi się nasunęło, że Showtime miałoby idealny klimat, na powrót niektórych obiektów z dwójki i jedynki. Mam tutaj na myśli duże akwarium do nurkowania, komorę do latania (silnik odrzutowy), mechaniczne obręcze do "wirowania"... Pamiętam z jedynki taką fajną ozdobę, płaski, prostokątny i przezroczysty pojemnik, w którym była woda z bąbelkami ;) Ach... z edycji na edycję katalogi obiektów są coraz uboższe... :(