PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dostać 2,5 gwiazdki ?


Julia
26.06.2003, 18:32
Mam problem . I gorąco proszę o pomoc!!! Jestem maniaczką gry The Sims ale niestety pierwsze simsy które kupiłam to The Sims-Gwiazda. Dobrze mi szło dopuki miałam 2 gwiazdy .Teraz niewiem co robić! A żeby mieć 2,5 gwiazdy trzeba zareklamować strój zimowy lub kąpielowy.Ale wtedy moje simy robią coś zle . I albo tracą pół gwiazdki albo nic im się nie udaje. Błagam , pomóżcie!!!
:oops:

KM1
26.06.2003, 18:51
Problem był juz poruszany na forum ...

Musisz zrobić tak :

-Pojecheć do centrum tam gdzie jest to studio gdzie można pozować wtych strojach ( myślę że wszystkie wymagania z charyzmy itp. masz spełnione )
- Treaz zaczynasz pozować i np. klikasz 3 razy na Kusząco i patrzysz na tego co robi te zdjęcia i zapamiętujesz co mu się podobało a co nie ( np. pierwsze kusząco mu się spodobało więc w chmurce pojawia się troja twarz ... 2 kusząco mu sie nie podoba więc w chmurce pojawia sie twoja twarz ale skreślona ... a trzecie kusząco znowu mu się podoba więc terz klikasz tak kusząco , np. artystycznie i znow kusząco bo pierwsze i 3 kusząco mu się podobało 2 mu się nie podobało więc astępujesz to innym np. artystycznym lub enargicznym ...
- Najważniejsze jest zapamiętywać co mu się podobało a co nie ...

Nie wiem czy cokolwiek zrozumiesaz ... może kto inny będzie potrafił ci lepiej pomóc... a na przyszłośc pomiętaj żeby najpierw poszukać czy było już takie coś mówione i jeżeli nie to wtedy dopiero zakładaj nowy temat :wink: jesteś chyba nowa bo jeszcze cię nie widziałem ... :roll:

Julia
28.06.2003, 12:12
Dzieki za pomoc mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze! :D :D :D :D :) :) :) :lol: :lol: :wink: :wink: 8) 8) 8)

Dark
29.06.2003, 15:10
Styl ma znaczenie. Znaczenie jest następujące: Fotografowie chcą aby style (dokładnie trzy) były prezentowane w pewnej kolejności tzn. są: styl 1, styl2, styl3, Fotograf chce abyś pozował np. w kolejności 213, jeżeli będziesz pozował w kolejności 321 to nie spodoba sie (o tym czy dany KAWAŁEK sie podoba informują nas dymki nad fotografem), ale jest kolejna szansa, (oczekiwania fotografa sie nie zmieniły) teraz np. dajesz 312 (spodobało sie jeden) teraz wywnioskuj co i w jakim miejscu powinno być (nie ruszaj podobających się!!!) aha to 1, 2 i 3 to były symbole stylów (cyferki dlatego że nie pamiętałem jakie to style).To wszystko, tylko pamiętaj:jak będiesz sie drugi raz fotografować to oczekiwanie fotografa sie zmienią, mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. :wink: :lol: 8)

KM1
29.06.2003, 15:14
to już mówiliśmy :lol: a pozatym chyba ona już się z tym uporała :wink: