PDA

Zobacz pełną wersję : Zostań Gwiazdą - Edycja Kolekcjonerska z Katy Perry


Spectrum
18.01.2012, 02:58
W sklepie Amazon pojawiła się kolekcjonerska wersja The Sims™ 3: Zostań gwiazdą z piosenkarką Katy Perry na okładce. Ponato gra zostanie wzbogacona miedzy innymi o plakat z wizerunkiem Katy jak i różne jej kostiumy. Edycja z Katy Perry kosztuje $49,99.

źrodło:http://www.simowie.info/News:Zostan_gwiazda_edycja_kolekcjonerska_Katy_Per ry_17.01.12

Ponadto na Yt, zostało umieszczone video, promujące Edycję kolekcjonerską wyczekiwanego dodatku
link:http://www.youtube.com/watch?v=x3AfkPJ2X_g

Co o tym myślicie? Ja na tą chwilę jestem sceptycznie nastawiony. Edycja będzie z pewnością droższa niż normalny dodatek. Nie wzbogaci też gry wieloma nowymi elementami

anie_1981
18.01.2012, 17:39
Ja nigdy nie kupowałam edycji kolekcjonerskiej żadnej gry, nie planuję robienia wyjątku dla jednego dodatku do Simsów. Zwłaszcza, że nie jestem fanką tej artystki. Ale filmik jest dobry, pokazuje nowości.

Rosemarie
18.01.2012, 17:52
Ja tak samo, nigdy nie kupowałam edycji kolekcjonerskiej żadnej gry i jakoś mnie to nie ciekawi, więc nie kupię, tym bardziej, że nie przepadam za tą artystką.

suomii
19.01.2012, 06:49
Ja też. Nie lubię Katy Perry, edycja kolekcjonerska mi niepotrzebna.

NaNiKo
19.01.2012, 09:13
TS3:ZG na Originie w przedsprzedaży kosztuje 89 złoty.
TS3:ZG z Katy Perry - 109 złoty.

Szczerze mówiąc jakoś tego nie widzę i mam wrażenie, że zainteresowanie u nas będzie wyjątkowo mało. Mi chociażby samo pudełko bardziej podoba się zwykłe, niż z Katy.

Kethael
19.01.2012, 13:43
Hmm... nie wiem, czy kupię tę edycję kolekcjonerską. Mam już Zwierzaki z tej edycji właśnie, ale ten dodatek (tj. wersja kolekcjonerska) mnie nie przekonuje. Poza tym okładka z Katy? Nie będzie mi się komponować z resztą dodatków na półce :P
Jedno mi się nie zgadza. Edycja kolekcjonerska za 50 zł? Coś mało mi się wydaje O.o

Karel13
19.01.2012, 14:04
Ja bym chętnie kupił, ale bynajmniej nie z Katy Perry. Wolę Gagę.

Spectrum
19.01.2012, 16:08
@Nes, 50$, nie złotych ;p
Ja też tej edycji nie kupię. Nie jest mi do niczego potrzebna. Poza tym wiele ciekawszych rzeczy mozna znalezc w internecie :d

Karel13
19.01.2012, 19:28
Velocifero - Nikt Ci nie każe tego kupować. :)
Poza tym mięsne sukienki są sexy haha

Kethael
19.01.2012, 21:02
Ajć, nie doczytałam xD

Nie, nie kupię. Teraz wiem na pewno, bo faktycznie - co da mi plakat, czy stroje Katy? Tkie rzeczy można właściwie znaleźć w necie, tak jak już wspomniał Ein.
Według mnie mogliby bardziej się wysilić przy tej edycji kolekcjonerskiej. Kto lubi Katy, ten kupi. Ja nic do niej nie mam, jedna, czy dwie piosenki mis się podobają, ale to nie powód aby wywalać o 20 zł więcej.

Ejak
19.01.2012, 22:03
Nie lubię, jak do gry wykorzystuje się wykonawców, aby promowali grę. To takie bezcelowe.

ultraviolence
19.01.2012, 22:59
Edycja kolekcjonerska wyraźnie skierowana ku młodszym graczom. Nie wydaje mi się, aby kupił to ktoś powyżej dwunastego roku życia. Za przeproszeniem, ale chyba sobie jaja robią... :D Płacić więcej za zmienioną okładkę (jak ktoś nie widział Katy Perry, zawsze może ją sobie "wyguglować"), plakat (w gazetach typu Bravo jest ich pełno i przypuszczam, że Perry nie raz się tam przewinęła) i parę nowych fatałaszków? Śmiech na sali :D

mily122
20.01.2012, 21:41
Mam edycję kolekcjonerską zwierzaków i szczerze mówiąc bardzo się zawiodłam.Nie kupię edycji kolekcjonerskiej tylko dla jakiś nędznych rekwizytów i plakatu,już wolę wydać te 20 złotych mniej ażeby cieszyć się z dodatku,chociaż szczerze mówiąc jakby gwiazdą tego dodatku była inna mniej znana wykonawczyni skusiłabym się.

Searle
23.01.2012, 18:29
Nie jest to specjalnie zachęcające. Tzn. do Katy nic nie mam, ale raczej tylko Jej zagorzali fani to kupią i ewentualnie maniacy edycji kolekcjonerskich :P