PDA

Zobacz pełną wersję : Śmierć w pracy ;d


Kethael
18.01.2012, 14:19
Mój kolega ma na telefonie The sims 3 Kariera. Otóż jest tam ciekawa opcja. Mianowicie mowa o śmierci w pracy. W powiadomieniach napisane są ciekawe (i straszne buahahaha) ''historyjki''. Założyłam ten temat, abyśmy mogli powymyślać różne powody, przez które simowie umarli ;)
Jeśli temat się nie przyjmie, proszę go zamknąć, albo przenieść, bo nie wiem, czy sie tu nadaje (kolega truł mi przez cały wczorajszy dzień, aby go założyć).
Można oczywiście wypowiadać się, co do pomysłu innego usera.

Zacznę ja:
Prezenter: ''Potknął się o krzesło i rozbił głowę o biurko. Jego śmierć obejrzał cały kraj.''
Naukowiec: ''Podczas nieudanego eksperymentu trafił do czwartego wymiaru i słuch po nim zaginął.''

Rozumiecie? ;)

ginteras
23.01.2012, 18:27
Muzyk: Podczas koncertu gdy zjeżdżał na backstage, mini-winda zjechała z nim do jądra ziemi i słuch o nim zaginął...

Stephenowa
23.01.2012, 22:33
Stylistka: szyjąc nowe ubranie na miarę przez przypadek ukuła się w palec igłą i w efekcie wykrwawiła się na śmierć. :)

neville
25.01.2012, 21:42
Modelka: Nosząc niezwykle wysokie koturny modelka przewróciła się i spadła z wybiegu który mieścił się nad urwiskiem. Nikt już o niej nie słyszał
Aktor: Kręcąc sceny do "Smoka Simlewskiego" reżyserzy użyli prawdziwego ognia, w efekcie czego aktor spłonął

uwielbiam pisać takie dramatycznej opisy

Yuki
26.01.2012, 14:04
Strażak: W efekcie pożaru remizy, sim utopił się w kubku herbaty.
Detektyw: Grzebiąc w śmietniku w poszukiwaniu dowodów zbrodni, utknął i już nigdy nie ujrzał słońca.

neville
30.01.2012, 23:38
Hydraulik: Podczas zlecenia polecającego na przepchaniu kibla wylazła z niego wielka ośmiornica, która wciągnęła go w kibel, słuch po nim zaginął

Troya
01.02.2012, 19:32
Strażak: W trakcie pożaru walną się w głowę gaśnicą. Wywalił się i spłonął

Troya
02.02.2012, 10:05
Złodziej: Zatrzasnął się w szafie i słuch po nim zaginął.:D
Medyk: Wpadł pod karetkę :D

Kethael
02.03.2012, 15:06
Nauczyciel- Został zdeptany przez dzieci z oddziału przedszkolnego, w czasie przerwy na lunch.

Mam jeszcze jedno, ale nie dotyczy ono zawodów:
Mama- Jak wiadomo, Clean powoduje uśmiech na twarzach mam. Jasiu dolał Clean'a do kawy swojej mamy. Nie uśmiechnęła się.

soraya
02.03.2012, 23:08
Sprzątaczka - spadł na nią cały schowek z miotłami

Arisane
26.03.2012, 20:24
Strażak - Zapomniał założyć uniformu przeciwpożarowego... Wszedł do ognia podczas gaszenia pożaru i spłonął.

SimsManiak00
09.04.2012, 18:39
Malarz - malując ściany spadł z drabiny w kubeł z farbą, udusił się i nie żyje.
Architekt - rysując dom złamał mu się rysik, który wbił mu się w serce i nie przeżył.
Potem wymyśle nowe ;)

RaspberryXD
10.12.2012, 19:16
Projektantka wnętrz: Gdy coś tam robiła, ściana na nią spadła xD

redmoon
11.12.2012, 16:18
Modelka: próbując założyć suknię zaplątała się w nią i nic nie widząc wypadła z okna.
Przewodnik: prowadząc grupę turystów przez las tropikalny został porwany przez tubylców i ugotowany na rosół.
Sprzątaczka: Idąc korytarzem pośliznęła się na mokrej ścierce (którą sama tam położyła) i wypadła z okna / spadła ze schodów / rozbiła sobie głowę (niech każdy sobie wybierze odpowiednie dla siebie zakończenie)
Nurek: połknęła go gigantyczna ryba.
Chirurg: nieumyślnie przeciął tętnicę przy operacji, krew trysnęła mu do oka i go oślepiła. Oślepiony uderzył się o kant stołu operacyjnego, upadł, po czym spadł na niego skalpel i wbił mu się w serce.
Naukowiec: Zbudował wehikuł czasu, nieumyślnie przeniósł się do epoki dinozaurów i zjadł go tyranozaur.
Wiem, ten o chirurgu jest najdiaboliczniejszy.

mirek209
09.08.2013, 03:15
Policjant, potrącony podczas służby - nie żyje

Valerie
11.08.2013, 17:36
Hydraulik: Podczas zlecenia polecającego na przepchaniu kibla wylazła z niego wielka ośmiornica, która wciągnęła go w kibel, słuch po nim zaginął xd
I to z Clean'em xd
Biznesmen- zabrał do pracy dziecko, dziecko nasikało na jego szefa a szef mając pod ręką długopis włożył go w oko biznesmenowi, on oślepiony potknął się o dziecko i upadł na kolegę trzymającego nożyczki.
Asystentka magika- podczas sztuczki magicznej magikowi coś się nie udało.Miała zniknąć na chwilę, ale okazało się, że z zapadni nie ma wyjścia, a kucharz z restauracji niżej trzymał tam noże.
Krawcowa- okazało się, że ma na imię Aurora, jej rodzicami byli król i królowa, a rodzice nie zaprosili na jej chrzciny pewnej niezbyt młodej i miłej krewnej. Ukuła się wrzecionem i zasnęła na 100 lat, lecz była taka brzydka, że żaden książę nie chciał jej pocałować.

Poskacper
11.08.2013, 19:02
Projektant wnętrz - projektował sypialnię bardzo długo, w końcu tak ustawił meble, że on stał przy ścianie, a przed nim - po lewej, oraz po prawej stały - szafa, komoda i telewizor 65 calowy, zastawiając mu drogę wyjścia. Nikt go nie uratował.

redmoon
11.08.2013, 20:35
Naukowiec - zbudował wehikuł czasu. Przeniósł się 100 lat wstecz. Przechadzał się ulicą i podziwiał piękno XX-to wiecznych kamienic, gdy nagle na jego głowę spadło jajko. Spojrzał w górę i zobaczył w jednym z okien śmiejącego się młodego mężczyznę. W porywie złości rzucił w niego kamieniem... i trarfił. Młodeniec stracił przytomność i wypadł z okna na trzecim piętrze i jak pewnie się domyślacie - zmarł na miejscu. Naukowiec pomyślał - "Wrócę do 2013, wtedy wszyscy świadkowie już nie będą żyli i nie będą mogli mi niczego udowodnić !”. Jak pomyślał tak zrobił. Wszedł do portalu i ....... do naszych czasów już nie wrócił. Okazało się, że zamordowany młodzieniec był jego (przyszłym) dziadkiem. A jako, że dziadziuś nie żył to nie mógł mieć dziecka z jego babcią, ich dziecko nie mogło mieć dziecka z jego matką/ojcem - czyli naukowiec po prostu nie mógł się urodzić. Dla tych ogarniających - to się zwie paradoks dziadka.

Zielona Herbata
13.08.2013, 20:02
Ostrzegam, iż niniejsze wersje są bardzo brutalne i nie odpowiadam za koszmary nocne. Dziękuję.
Bibliotekarka- Przechodząc obok półki, nagle ta runęła na kobietę, przygniatając ją wielkimi tomami encyklopedii.
Chirurg- Podczas przeszczepu serca, biorąc skalpel w rękę, nie zwrócił uwagi na skórkę banana i poślizgnął się o nią, wbijając skalpel w szyję.
Budowniczy- Wsadził nogę w wiadro z cementem, podczas prób wyjęcia nogi spadł z rusztowania, które było na wysokości 200 metrów.
Nurek- Otwierając kufer ze skarbami, za nim był rekin, który połknął go w całości.
Modelka- Pozując na wybiegu, poślizgnęła się, po czym upadła i wbiła jej się szpilka w szyję, która odczepiła się od żakietu.
Żeglarz- Płynąc, nie zwrócił uwagi, że jest w pobliżu trójkąta Bermudzkiego. Dziura go wessała na samo dno morza.

AsiaMyszka
28.08.2013, 20:12
Ale z Was sadyści :D
Detektyw - Badał szafę i przeniósł się do Narnii. Kiedyś powróci jako duch. :P