PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z łóżeczkiem dla malucha....


KarolinaJ
01.02.2012, 21:29
Witajcie

Pisałam już o tym w temacie "pytania i odpowiedzi" ale nie jestem pewna czy ktoś tam się do tego dokopie..

Otóż niedawno pojawił się u mnie problem z łóżeczkami. Kiedy Sim umieści w nim dziecko nie może go już później stamtąd wydobyć. Interakcje pojawiają się ale Sim nie może ich wykonać. Po wpisaniu "resetSim xx xx" dzieciaczek ląduje na podłodze i dopiero wtedy Sim może go podnieść. Później, gdy odłoży malucha z powrotem do łóżeczka znów nie może go z niego wydostać....

Jeszcze jedno, nie było interakcji "otul" tylko nie wiem czy może to mnie się pomyliło z dwójką? Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w trójce też była taka opcja.

Nie mam dodatków z internetu, płyty oryginalne, ostatni dodatek "Po Zmroku"

Z góry dziękuję za odpowiedzi jeśli ktoś miał taki problem lub wie jak się z tym uporać..

Searle
08.02.2012, 14:13
Przestawiałaś łóżeczko w inne miejsca?
Czy w innych rodzinach też tak się dzieje?

Olik605
15.03.2012, 14:40
A może spróbuj kupić nowe łóżeczko.

A tak w ogóle to w trójce jest tylko opcja "wyściskaj".

Valerie
07.09.2012, 15:09
\
Jeszcze jedno, nie było interakcji "otul" tylko nie wiem czy może to mnie się pomyliło z dwójką?
Raczej Ci się pomyliło z dwójką;) Ponieważ, zamiast tego jest wyściskaj.
Co do problemu, kup nowe łóżeczko.
Tak jak Searle pytam, czy dzieje się tak we wszystkich rodzinkach? Czy tylko w tej?
Napisałaś, że problem pojawia się kiedy kupujesz jakieś łóżeczko. Czy dzieje się tak przy każdym?
Życzę powodzenia!!