PDA

Zobacz pełną wersję : Zostań gwiazdą - wrażenia z gry


Björk
04.02.2012, 19:36
Tutaj możecie dzielić się swoimi wrażeniami po zagraniu w nowy dodatek.

anjanka
08.03.2012, 06:08
a wiec tak wczoraj grałam niestety czeka mnie reinstalka gry przez te dodatki z neta :/ no i tak moje wrażenie myślałam że miasto będzie lepsze , jakoś na filmiku ładniejsze mi się zdawało i chyba wróce do SV , grałam dwoma simkami jedna miala kariere piosenkarki a druga akrobatki i powiem wam że ciężko tak zająć się tą simką i tą, dlatego po reinstalce zagram pierw jedną. Fajne są meble i rzeczy typu bilard czy karaoke na to czekałam własnie. No to tyle narazie, dzisiaj pogram więcej to jeszcze cos pewnie dodam od siebie.

beata18ns
08.03.2012, 07:38
miasto jest straszne.. trzy ulice na krzyz.. z gory wyglada paskudnie.
ja nie rozumiem.. niech robią więcej roznych parcel a coraz mniejsze i bardziej wyboiste miasta to ciekawe gdzie to poupychamy..

anjanka
08.03.2012, 08:02
dokładnie trzy ulice na krzyż, straszne to mało powiedziane najgorsze chyba jakie zrobili jak dla mnie...mało parceli mało domków mieszkalnych, wszystko przenosze do SV

beata18ns
08.03.2012, 08:22
według mnie też najgorsze jak dotąd.

Lady88
08.03.2012, 09:21
Miasto rzeczywiście takie sobie, ale nie jest najgorzej. Na razie gram Simką Piosenkarką i nawet podoba mi się ta profesja - występy, które widać i można samemu ozdabiać sobie scenę i nawet sporo simów przychodzi ;) Nie podobają mi się te muzyczne telegramy, takie trochę to dziwne, no bo która piosenkarka jeździ do ludzi i coś tam im śpiewa żeby np poprawić mu humor -.- był już u mnie festiwal. Polega to na tym, że różni artyści występują i 1 wygrywa. Widziałam więc akrobatów - podobało mi się jakie sztuczki robią :) meble, fryzury i ciuchy są jak najbardziej ok :)

beata18ns
08.03.2012, 13:12
fakt, rozgrywka narazie jest w porządku ( oby sie szybko nie nudziła ), ciekawa jestem ile $ moja simka będzie w stanie zarobić na karierze wokalistki. Mam nadzieje, że sensowne pieniądze, bo jak narazie dostaje marne wynagrodzenie tygodniowe.

Chloé
08.03.2012, 18:13
Mnie już miasto nie zachwyciło na screenach twórców, a te zazwyczaj prezentują się bardzo dobrze. Wiedziałam, że w grze lepiej nie będzie, choć lokale im nawet ładnie wyszły. Ale nie dla miasta kupiłam ten dodatek. To co irytuje to pragnienie użycia SimPortu pojawiające się na panelu nawet kilkanaście razy dziennie, przecież nie każdy będzie tego używać no i niestety gra bez tej funkcji wydaje się uboższa. Kolekcjonowanie odznak w grze jest atrakcyjne, przynajmniej dla mnie. Na filmiku twórców było pokazane jak będzie wyglądać zakładka z odznakami i misjami SimPortu i muszę przyznać że wyszło ciekawie. Niestety nie będzie mi dane skorzystać.
Wkurzające jest jeszcze wywalanie z gry w czasie występów, tylko jeden udało mi się obejrzeć do końca, ale podejrzewam że to już wina mojego słabego kompa.

Lady88
08.03.2012, 19:03
Bindi sądzę, że to rzeczywiście wina Twojego kompa - ja wszystkie występy obejrzałam od początku do końca i nawet 2 czy 3 festiwale muzyczne, a jeden z nich nawet moja simka wygrała :P dodatek bardzo mi się podoba, ale uważam że mogli to wszystko zrobić w Karierze... to tak samo jakby do Zwierzaków zrobili dodatek ZOO...

Chloé
08.03.2012, 19:08
Dokładnie - profesje do Kariery a obiekty rozrywkowe do Po Zmroku, ale po co skoro można wydać mniej za więcej.

Ja poproszę o wrażenia z SimPortu jeśli ktoś skorzystał, ciekawi mnie ta opcja i pieczątki.

beata18ns
08.03.2012, 23:00
hehe dobrze powiedziane :) cóż.. może chociaż pory roku dostaniemy wszystkie w jednym dodatku ;-)

Chloé
09.03.2012, 17:01
Po 3 dniach testów gra zaczyna mi się już nudzić, więc dodatek oceniam jako jeden z gorszych. Ale zauważyłam istotny plus - w nowym mieście nie ma wysypu wampirów i osobowości, nie udało mi się dotąd spotkać ani jednej sztuki w/w.

tcmws
09.03.2012, 17:45
No to tak... Mi osobiscie sie miasto podoba, nie ma duzo dzialek, ale bardzo podobaja mi sie kluby, sa 'dopieszczone', przestronne, wkurza mnie tylko, ze w takim klubie jest ten maly barek z podstawki, z ktorego mozemy wypic tylko szybki napoj, a po wstawieniu normalnego baru z Po Zmroku mamy do wyboru tylko jeden drink i zadnego jedzenia. Ale to szczegol.
Spiewane telegramy to glupota, w ciagu jednego dnia mialam 5 telegramow i musialam jezdzic po calej mapie i nie mozna tego uniknac, nie mozna odrzucic zlecenia.
Fajna jest opcja automatu do robienia zdjec, mozna wieszac je potem na scianie.
Aha, jeszcze co do klubow... W koncu zauwazylam, ze wiecej simow przyjezdza do klubow, czasem kluby swiecily pustkami, teraz gdziekolwiek pojade pojawia sie conajmniej 10 simow, na koncertach tez nie ma pustek, zawsze jakas mniejsza badz wieksza grupka fanow sie pojawia.
Co do koncertow - sa ok, chociaz w przypadku piosenkarki (nie wiem jak w innych) nie ma opcji np. jakiegos ruchu scenicznego, ona sama sie gibie, gibie jak jej sie zechce. Procz tego raz po wystepie gra sie przywiesila, po chwili odwiesila i wyrzucilo mi wszystkich simow wokol sceny i koncert musialam zaczynac koncert od poczatku. No i wg. mnie jest troche zbyt malo rekwizytow na scene, brakuje np. stojaka na mikrofon czy cos takiego, simka za kazdym razem wyciaga mikrofon znikad.
Oprocz tego denerwujace sa stroje sceniczne, na kazdym etapie kariery jest jeden stroj w ktory simka sie przebiera przed wystepem, nie mozna go modyfikowac, a jak ktos wie jak to bede wdzieczna za podpowiedz. :)
No i nie mozna tez np. grac na fortepianie czy na klawiszach i spiewac, nie wiem jak na perkusji i z kontrabasem.
Hmm, oprocz tego przydalaby sie chyba opcja dawania autografow albo cos, no nie wiem.
Co do wampirow to u mnie w miescie jest jeden lub dwa, osobistosci tez nie ma duzo, za to wszedzie biegaja mi dzikie konie.
Normalnych mebli tez nie ma zbyt wiele, stroje sa srednie, doszlo pare naprawde fajnych fryzur.
Denerwujace jest to, ze tak naprawde w tym dodatku wszystko powinno byc juz w Po Zmroku, wiec czuje sie troche nabita w butelke.

ultraviolence
09.03.2012, 18:20
Oprocz tego denerwujace sa stroje sceniczne, na kazdym etapie kariery jest jeden stroj w ktory simka sie przebiera przed wystepem, nie mozna go modyfikowac, a jak ktos wie jak to bede wdzieczna za podpowiedz. :)
Spróbuj zmienić strój poprzez kliknięcie na komodę. Oprócz typowych rodzajów ubrań (codzienne, wizytowe, itd.), na samym końcu powinna być kategoria "ubranie robocze" (albo podobnie brzmiąca).

Hmm, oprocz tego przydalaby sie chyba opcja dawania autografow albo cos, no nie wiem.
Jeśli Twój sim osiągnie zadowalający stopień sławy, simowie samowolnie będą prosić go o autograf. Możesz też kliknąć na jakąś parcelę publiczną i wybrać opcję "rozpocznij sesję wstrzymania autografów" - chyba źle to przetłumaczyli, ale chodzi o to, że Twój sim może zacząć rozdawać autografy w wybranym przez Ciebie miejscu (masz na to zaledwie cztery godziny, więc trzeba się spieszyć). Oczywiście, im więcej złożonych podpisów, tym więcej pieniędzy otrzymasz. Taką akcję, o ile się nie mylę, możesz wykonywać raz na trzy dni.

Lady88
09.03.2012, 20:51
Tak można modyfikować strój - kiedy klikniesz na komodę i wybierzesz planowanie stroju to tam masz ten strój dla artysty i tego głównego nie da się zmienić ale dodając drugi i trzeci sprawiasz, że Twoja piosenkarka będzie automatycznie ubierała się w ten wybrany przez siebie - zobacz w temacie Zdjęcia moje screeny :)))

Lubie
09.03.2012, 21:44
To jak, doda ktoś zdjęcie miasta. Jestem tylko tego ciekawy. ;3

Irbis
09.03.2012, 23:01
Ja dodam zaraz zdjęcia miasta.

Długo zastanawiałam się nad tym dodatkiem, ponieważ zapowiedzi nie zrobiły na mnie wrażenia. Póki co niewiele mogę o nim powiedzieć, ponieważ dopiero co zainstalowałam grę. Do tej pory zdążyłam obejrzeć wszelkie nowe obiekty, ubrania i fryzury. Wszystko co widziałam podoba mi się.
Co do miasta, również mi się podoba. Nie jest super nowoczesne ani zbyt duże, ale dla mnie to akurat jego zalety. Budynki wyglądają ciekawie, a domki mieszkalne są po prostu urocze.

Lubie
10.03.2012, 08:45
@Ibis, dziękuję ci bardzo, za te zdjęcia miasta. Są cudne. ^^
Już mam zajęcie na następne weekendy. Muszę zrobić jakieś ładniejsze parcele, co dochodzą w ts3 Kariera. W zwierzakach o ile się nie mylę, to zrobili nowe, a tu trzeba upychać. :|
Już nie mogę się doczekać, kiedy zagram. ;>
(A jeszcze będzie mnie czekało instalacja innych dodatków)

Björk
10.03.2012, 10:01
A mnie z kolei strasznie rozczarował ten dodatek. Jak zwykle pełno niedoróbek - skoro dali mnóstwo fajnych parcel w Akcesoriach i Karierze, to mogli pomyśleć nad tym, by znalazły się w nowym mieście odpowiednie działki. Tymczasem jak zwykle mała straż pożarna 30 na 20 postawiona jest na działce 40 x milion i wygląda to wszystko "cudnie". Oczywiście edytowanie miasta nie pomaga, bo są góry i doliny, więc po edycji jest jeszcze gorzej. Odechciało mi się grać, a nawet poprawiać ich błedy. MAXIS wróć!

anie_1981
10.03.2012, 11:16
A ja robię tak... Kasuję działkę 40 x milion, i na jej miejsce wstawiam dwie 20x30... ;)

EDIT:

Miasto na zdjęciach Irbis wygląda całkiem dobrze! Nie mam jeszcze gry (mogę podziękować sprzedawcy Allegro za jego opieszałość), więc nie wiem czy jest wygodne, ani czy mi się spodoba w grze... Widzę jednak, że z jednej strony nie wygląda jak wioska, tylko jak miasto, a z drugiej strony ma też fajne tereny zielone, gdzie można zabrać koniki w teren ;) Ten park ze sceną i plaża... ach... Już wiem, że będę miała konie w tym mieście! Jak mi się wiocha spodoba w grze, to może przeniosę tu Bardów z Bridgeport, bo niewielu ich zostało przy życiu, a z modem NRaas Porter być może uda mi się przenieść wszystkie nagrobki, łącznie z tymi dwoma najważniejszymi, Anastazją i Jasonem...

Björk
10.03.2012, 13:03
A ja robię tak... Kasuję działkę 40 x milion, i na jej miejsce wstawiam dwie 20x30... ;)

Też próbowałam :) "Nie można umieścić działki na drodze" :(

Chloé
10.03.2012, 13:11
Rozbawiła mnie nazwa szpitala - im. Świętej Krowy :D

anie_1981
10.03.2012, 13:30
Też próbowałam :) "Nie można umieścić działki na drodze" :(

To typowy błąd gry, spowodowany tym, że działki w miastach nakładane są edytorem światów (lub czymś takim), a nie grą, dlatego do gry nie do końca dociera to, że tej działki już nie ma... Można to obejść ;)

Zapisuje się mimo wszystko grę, przed kasowaniem "rdzennych" parceli... Potem na pustym terenie układasz tyle ozdóbek ile wejdzie, jakieś kamienie, rośliny itd... Jak skończysz z tym, to bierzesz najmniejsze puste działki i układasz je tam, gdzie się da, jedna obok drugiej, aż stopniowo odblokujesz cały teren. Wtedy możesz już ułożyć jaką działkę zechcesz... Ja tak usunęłam parcelę ze szkołą w SV, gdy kupiłam Miejskie Życie, i trochę czasu mi zajęło ułożenie na tym terenie nowych działek, ale w końcu jakoś się udało... Miniaturyzacja rządzi :P !

Ilona
10.03.2012, 16:52
moje wrażenia z gry są takie,ze muszę powgrywac na nowo dodatki z neta...czyli zrobić selekcje tyle,ze mam ich ponad 30gb. i nigdy mi się nie chciało tego robić,a teraz jestem zmuszona jeżeli chce grac...

eyvee
10.03.2012, 17:15
ja tez dostalam wkoncu dodatek i musze robic reinstalke ponownie,ale.....za to jak simsy chodza na nowym kompie QQ ze zdjec juz wiem, ze bede grala w nowym miescie podobaja mi sie ulice i domki ! :)

Rosemarie
10.03.2012, 17:49
ja jednak też mam już dodatek, dzięki mojej kochanej mamie. :D nie grałam jeszcze, ale zobaczyłam nowe miasto i powiem tak: mnie się podoba, oczekiwałam czegoś lepszego, ale nie jest źle. na razie muszę zrobić reinstalkę i usunąć zbędne dodatki, więc zapewne pogram później... :)

Lubie
10.03.2012, 17:52
Awwww. :>
Już za mną instalowanie dodatków. xd
Wszystkie CC odinstalowane, gra się zainstalowała, tylko teraz mi się aktualizuje na 1.32

Clever369
10.03.2012, 18:01
Ech... po mieście oczekiwałem czegoś lepszego. No ale...

Co do samego dodatku, to jeśli dokładnie tak zrobiłoby go Maxis, to bym powiedział "oczekiwałem czegoś lepszego", ale tu mamy przykład grupy, która więcej zrobić nie potrafi, ani mnie czymś zaskoczyć. Fajnie kariera piosenkarska - na razie grałem tylko nią, dużo zarabia się na koncertach. No i najgorsze - błędy. Gram 2 dni a już mogę powiedzieć że jest to dodatek, który posiada najwięcej błędów w rozgrywce. Nie będę wymienił, bo po prostu jest ich zbyt wiele. Głównie to koncerty, a raczej ich brak mimo zapisania się.
Dodatek jest ciekawy, jednak powinien się już znaleźć w Karierze bądź w Po Zmroku.
Oceniam na 4/10 jako jeden z gorszych dodatków.

EDIT: Sprawdziłem karierę magika i akrobaty na ostatnim poziomie z Lokalu Wielkich Występów, magik nie szczególnie mnie zaskoczył, jednak akrobata sprawił na mnie duże wrażenie. :D Rozbawił mnie mim. :P

Irbis
10.03.2012, 19:22
Dodatek jest ciekawy, jednak powinien się już znaleźć w Karierze bądź w Po Zmroku.
Oceniam na 4/10 jako jeden z gorszych dodatków.
Zgadzam się, że jest to jeden z gorszych dodatków, bo bardzo niewiele wnosi do gry. I zgadzam się, że powinno znaleźć się to w jednym z poprzednich dodatków. Ilość nowości w tym dodatku nie jest adekwatna do ceny. A biorąc pod uwagę ilość obiektów, ubrań i fryzur, to wydaje mi się, że odpowiada to mini packom jakie wydawane były do The Sims 2.
Do tego dodatku byłam zniechęcona już od pierwszych zapowiedzi. Śmieszne mi się wydawało, że robią dodatek, który zaczyna się i kończy na trzech nowych karierach i śmieszne mi się to wydaje nadal. Ponad to, jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że te kariery szybko się znudzą. Ale cóż ...
Dodatek ma też swoje zalety i choć grałam krótko, udało mi się kilka z nich odkryć.
Jak już pisałam, podoba mi się miasto. Zauważyłam też, że na parcelach publicznych pojawia się więcej simów (muszę to jeszcze sprawdzić w innych miastach). Meble i inne obiekty są ładne. Zauroczyły mnie budynki mieszkalne. Domki są urocze: eleganckie a zarazem takie ... swojskie.
Grałam dziś chwilę i moja simka wybrała się na festiwal do parku. Jest tam scena i właściciel obiektu wchodzi na nią i zapowiada występujących. Przed sceną zebrało się sporo simów, jednym występ się podobał, innym nie (mojej simce akurat się nie podobał).
Odkryłam też, że w karierze piosenkarza irytujące są te śpiewane telegramy. Moja simka co chwilę dostaje zlecenie na śpiewany telegram, bo na przykład ktoś akurat skończył ćwiczenia na siłowni i trzeba mu pogratulować. Przyznaję, że bawiło mnie to, ale tylko na początku.

Ja nie oglądałam i nie czytałam zapowiedzi dodatku, wiedziałam jedynie o trzech karierach i paru obiektach, co przyjęłam zdecydowanie na "nie" i niczego więcej się po nim nie spodziewałam. Może dlatego łatwiej jest mi odnaleźć jego pozytywne strony. Jednak odkąd znam się z serią The Sims nigdy nie zastanawiałam się, tak jak teraz, czy nabyć dodatek czy nie. Dzisiaj nie jakość, a ilość się liczy i chyba nic na to nie poradzimy.
No nic to ... i tak uwielbiam tą grę :D

Juhas
10.03.2012, 19:42
Ja jestem wkurzony :(( Dwie godziny renowacji budynku na nic :(( Wywaliło mnie z gry i mimo zapisu sejwa nie ma :O
I trzeba wszystko robić od nowa.... Zanim to się stało pograłem trochę najbardziej interesującą mnie karierą magika. Simek fajnie się bawił wkładając mieczyki w pudło tajemnic z simem w środku :D Dom zrobiłem ładny, ale nim nie pogram bo program jest złośliwy i usunął mi go. Miasto może być :) Podoba mi się golf :) Święta krowa (szpital) jest rozbrajająca :D Wiedzieliście że na koncertach można rzucać krowo-kwiatem? :D Teraz myślę coby zrobić, czy od nowa robić taki sam domek, czy sobie odpuścić :(

anie_1981
10.03.2012, 21:18
Skoro Ci się domek podobał, to rób go, nim zapomnisz dużo szczegółów. Gra się lubi wieszać gdy za długo się siedzi w trybie budowy\kupowania, dlatego ja często wracam do tryby życia, by zapisać grę. Dzięki temu, w wielu przypadkach, uniknęłam utraty pracy nad domkami :)

Björk
10.03.2012, 21:45
A ja też jednak znalazłam plusa - kąpiel z bąbelkami, gotowanie, mycie zębów - trwa o wiele szybciej, a spanie o wiele dłużej, nawet w tych ekstra wygodnych łóżkach.

beata18ns
10.03.2012, 22:36
a udało się komuś zmienić fryzurę, w stroju roboczym piosenkarki ?, gdy moja simka się ubierze w strój roboczy to już nie ma opcji zmień wygląd przy kliknięciu na lustrze.

Lubie
10.03.2012, 23:00
Beata, musisz podejść do komody, zaplanować strój roboczy. Ubierasz się w ten wybrany przez siebie i podchodzisz do lustra. Gdy będziesz przy lustrze, zmień wygląd/odblokuj kłódka fryzurę/zmieniasz na jaką chcesz (uwaga, musisz mieć włączony strój roboczy stworzony przez siebie. !!)

bubu_aa
11.03.2012, 09:15
Dodatek jest fajny, choć bardzo wymagający. Kilka simowych dni gram w profesji piosenkarki i na 4 poziomie jednego dnia miałam chyba z 20 telegramów do zagrania... Męczące jest to, tym bardziej, że moja simka ma męża i dwójkę dzieci i są zaniedbani bardzo :p Jestem za występem w kawiarni, przez trzy godziny simka wykonała tylko dwie piosenki, podczas jednej tańczyła moonwalk :D Śmiesznie to wyglądało. Bardzo ładne są domki, z przymusu musiałam się do takowego wprowadzić ( dorosła simka się zacięła i małe dziecko, po które po kilkunastu godzinach przyszła opieka społeczna, pomogła tylko przeprowadzka ). I chyba wcześniej simsy nie wyły pod prysznicem?
Błędów jest ciut ciut i troszkę. Rzeźbienie, gotowania, zdobywanie umiejętności i spanie trwa ekspresowo. W jeden dzień sim skoczył na 10 poziom rzeźbiarstwa. Nie mogę występować w parku, ani podczas zaplanowanych występów, ani podczas festiwalu. Simka wchodzi i narzeka że nie ma miejsca aby zrobić scenę :/ Nie wiem jak to naprawić. Kolejnym błąd, który zauważyłam, to mimo że moje simy są bardzo długo małżeństwem i taki też mają "status" to mają zaznaczone że nie mają żadnych partnerów.
Później wrzucę kilka zdjęć.

Przy okazji chciałam się przywitać, bo to mój pierwszy post, mimo że już dawno temu się zarejestrowałam :)

ShiinaLP
11.03.2012, 09:56
Wciąż czekam na dodatek, który w moich oczach przebije pokolenia.
Co do karier- piosenkarka jest bardzo fajna, akrobata jakoś mnie nie porwał. Ciężko jest opiekować się całą rodziną, gdy jeden z członków jest np. piosenkarzem. Przez to pewnie nieczęsto bedę wybierała te profesje.

Nowe meble i ubrania są całkiem fajne, ale wciąż pozostaje niedosyt i pewne uczucie niesmaku, które towarzyszy każdej kolejnej części simsów.

Myślę jednak, że to nie jest tak, że producenci nie są w stanie zrobić lepszego dodatku. Są, ale po co mają się przemęczać, skoro nawet najbardziej kiepskie dodatki mają rewelacyjne wyniki sprzedaży? Wydaje mi się, że oni trochę nie szanują fanów serii, ale obstawiam, że wiedzą, że bardziej nie muszą się wysilać, bo i tak masa ludzi pójdzie do sklepu kupić gre.

Filleable
11.03.2012, 13:20
Korzystał już ktoś z tego wysyłania simów? Na czym to polega? Jak czytałam zapowiedzi i te opcje społecznościowe, to od razu mnie odrzuciło od tego dodatku. Ale może się mylę?

Kalia
11.03.2012, 13:38
Korzystał już ktoś z tego wysyłania simów? Na czym to polega? Jak czytałam zapowiedzi i te opcje społecznościowe, to od razu mnie odrzuciło od tego dodatku. Ale może się mylę?

Polega to na tym że ktoś na stronie the sims 3.com wysyła wiadomość że poszukuje np.piosenkarza od 3 poziomu w zwyż do występu w kawiarni.Oczywiście zawód,level i miejsce występu można wybrać.
Jeżeli masz takiego sima możesz go wysłać(tylko jeśli są dwa simy w domu) wtedy ten jeden sim znika i gdy wraca zdobywasz odznakę.

Aperlaxive
11.03.2012, 14:58
Czytając wasze opinie byłam przekonana, że to kolejny bubel jak po zmroku. Nastawiając się na najgorsze zaczęłam grać. I jestem mile zaskoczona! Obiekty i ubrania są ładne, miasto ma swój klimat, a rozgrywka jest naprawdę ciekawa. Czekałam na właśnie taki dodatek. Świetnie wypełnia on moje rozczarowanie "zwierzakami". Jest on naprawdę dobry.
Oczywiście wiem, że to wszystko powinno być w "Po Zmroku". Szkoda też, że gra się muli.
Ale mimo wszystko daję: 8/10 i mianuję moim ulubionym dodatkiem;)

anie_1981
11.03.2012, 15:52
Ja właśnie uważam, że to może być naprawdę dobry dodatek, karierami pobawię się krótko, to fakt, ale obiekty wyglądają super i w grze jest sporo "zabawek", jak ja to nazywam. Chodzi mi o bilard, zestaw do karaoke, gdzieś widziałam jakiś stołowy automat do gry, golf, takie coś, co wygląda trochę jak kręgle, obręcze do wirowania... To jest świetny pakiet rzeczy, które częściowo pochodzą z dwójki, a część z nich jest nowa, ale na fotach i filmikach te rzeczy wyglądają extra.

Jeśli mogę mieć jakąś prośbę, to bardzo proszę, by ktoś nagrał filmik z grą w bilard, i ogólnie coś o nim napisał, ile jest stołów itd. To właśnie głównie przez bilard kupiłam Showtime (i nie tylko, bo karaoke i obręcze też). To był mój najukochańszy obiekt rozrywkowy w jedynce i dwójce, i szalenie za nim tęsknię!

Clever369
11.03.2012, 15:56
Ja właśnie uważam, że to może być naprawdę dobry dodatek, karierami pobawię się krótko, to fakt, ale obiekty wyglądają super i w grze jest sporo "zabawek", jak ja to nazywam. Chodzi mi o bilard, zestaw do karaoke, gdzieś widziałam jakiś stołowy automat do gry, golf, takie coś, co wygląda trochę jak kręgle, obręcze do wirowania... To jest świetny pakiet rzeczy, które częściowo pochodzą z dwójki, a część z nich jest nowa, ale na fotach i filmikach te rzeczy wyglądają extra.

Jeśli mogę mieć jakąś prośbę, to bardzo proszę, by ktoś nagrał filmik z grą w bilard, i ogólnie coś o nim napisał, ile jest stołów itd. To właśnie głównie przez bilard kupiłam Showtime (i nie tylko, bo karaoke i obręcze też). To był mój najukochańszy obiekt rozrywkowy w jedynce i dwójce, i szalenie za nim tęsknię!

Są dwa stoły do bilardu, jeden zwykły a drugi jakiś ulepszony, ale tylko design. Ogólnie to z tego co pamiętam to jest gra i 4 sztuczki: z kubkiem, cymbałkami, robotem kuchennym, a ostatniej nie pamiętam. Filmiku ani obrazka nie mam.;P

Filleable
11.03.2012, 16:22
Kalia, dzięki za odpowiedź :)
Ale, że jak. Przychodzi sobie do mojej gry czyjś sim i ja go normalnie widzę? A co jeśli ten sim jest np. ubrany w dodatki z neta?

anie_1981
11.03.2012, 16:50
Z tego co kojarzę, to jeśli on jest ubrany w dodatki z neta, to je ma, ale dzięki nowej łacie możesz się ich potem pozbyć.

Clever369, dzięki za info o bilardzie. Może poszukam czegoś o nim jeszcze na youtube...

Ilona
12.03.2012, 12:29
doszłam do tego,jak zmienić ubiór roboczy sima,wystarczy edytować w CAS,jest nowa ikonka-kariera i można zmieniać ubrania i fryzury do woli

nie grałam jeszcze za dużo,ale gra mi się podoba,chociaż prawdę powiedziawszy powinny być to raczej akcesoria :rolleyes:

Kalia
12.03.2012, 13:19
Kalia, dzięki za odpowiedź :)
Ale, że jak. Przychodzi sobie do mojej gry czyjś sim i ja go normalnie widzę? A co jeśli ten sim jest np. ubrany w dodatki z neta?

Proszę bardzo :)
Tak Anie_1981 ma racje faktycznie jeśli sim ma ubrania z neta są problemy i jakieś błędy,ale mi się nie zdarzyły.I tak,przychodzi do twojej gry czyjś sim i go widzisz lecz nie masz na nim żadnej interakcji ponieważ''Sim jest w pracy"

anie_1981
13.03.2012, 10:50
Mam w końcu grę, zainstalowałam i pograłam z godzinę, zaraz wstawię zdjęcia do odpowiedniego tematu :D Ogólne wrażenia na razie OK, ale mam już kilka zastrzeżeń.

1. Nie naprawili swojego błędu z któreś poprzedniej łatki, konie nadal galopują ohydnie, gdy mają na maksa wyścigów.
2. Adoptowałam sobie Simkę akrobatkę, pominąwszy już to, że jest brzydka jak noc, tak jak jej dom, to po prysznicu ubiera mi się w strój kariery, zamiast w codzienny, to mnie drażni.
3. Totalnie bzdurnie wymyślony system ubioru kariery, nie da się zmienić głównego stroju kariery, można tylko dodać dwa inne. Dlaczego to jest złe? Bo jest problem z ustaleniem fryzury, żeby inna była w stroju kariery, a inna w stroju zwyczajnym. Ta kłódka działa w dość głupi sposób, przynajmniej u mnie. Poza tym, to ja nie lubię mieć iluś wersji ubrania w danej sekcji. Jak laska ubiera się w strój nr. 1, to zmienia jej się znowu fryzura na wszystkich strojach.

Poza tym, to na razie mi się podoba, meble i gadżety rozrywkowe są super, ubrania i fryzury też całkiem do rzeczy. System funkcjonowania kariery, no moim zdaniem rewelacyjny! Babka już miała występ w głównej sali, tej ze sztucznym tłumem, no byłam po prostu zauroczona. Początkowo myślałam, że ci sztuczni ludzie to po prostu rzeźby, a oni zaczęli się poruszać i klaskać :D Świetne rozwiązanie. Miasto mi się spodobało, pomimo tego, że naczytałam się o nim niezbyt przychylnych opinii. Jest dość nowoczesne i wygląda jak miasto, nie wioska, ale ma też tereny zielone. Już o tym wiedziałam wcześniej, dzięki zdjęciom Irbis (dzięki Ci wielkie). Wreszcie miasto trochę na styl Bridgeport, ale jednak z możliwością posiadania koni! Tak więc, jak się domyślacie. Yolanda Lemmon (ta akrobatka), ma konika.

Więcej później, teraz wstawię te zdjęcia, bo już mi się wysłały, i wstawię je do tematu z fotkami.

melonik
13.03.2012, 14:24
Na moim laptopie niestety granie w sims 3 to udręka a nie odpoczynek więc pograłem tylko z godzinkę.
Jeśli chodzi o miasto to rzeczywiście jest bardzo malutkie ale za to ma świetny klimat z Los Angeles te parcele,te budowle bardzo mi się spodobały. Potem już tylko stworzyłem sima na szybko aby przetestować nową profesje, wybrałem Piosenkarza który bardzo mi się spodobał jednak zauważyłem że w bardzo szybkim czasie zdobył awans, zdecydowanie za szybko! Parę razy pograł na napiwkach w parku a tu bum 5 stopień kariery :S

Lubie
13.03.2012, 14:34
@melonik
U mnie jest całkiem inaczej.
Gdy zacząłem grać, włączyłem testing(...) true, i nacisnąłem na potrzeby statyczne (czy jakoś tak) i poszedłem simką śpiewać do parku. Śpiewała CAAALUTKI dzień i zdobyła może 2 poziom. U mnie trzeba się napracować na awans.
Bez kodów simka śpiewała dla napiwków przez pół dnia, następnego dostała zlecenie na "telegramy" (przez co narzeczony simki z nią zerwał. :|) i dobrneła do upragnionego awansu...

Lady88
13.03.2012, 15:50
Anie można ustalać inną fryzurę do stroju kariery - przebierasz sima w ustalony przez siebie strój do występów po czym klikasz na lustro żeby zmienić wygląd i wybierasz żeby fryzura była do danego stroju, tak samo możesz zrobić z makijażem

tcmws
13.03.2012, 20:51
Dziekuje za pomoc ze zmiana ubrania. ;)

Co do tematu.. dzis wyslalam moja simke na partyjke bilarda.
Nie wiem jak panowie z EA graja w bilarda, ale kiedy ja gram, to wbijam albo bile cale, albo polowki, natomiast moja simka grajac ze swoim chlopakiem najpierw wbila swoje, a nastepnie zaczela wbijac jego.
Dodam jeszcze, ze czarna wbila juz na poczatku. :D

anie_1981
13.03.2012, 21:08
To u mnie jest tak, że czarną wbijają jako przedostatnią, a ostatnią olewają... :P Nie znam się na zasadach gry w bilard, ale czarną chyba wbija się na końcu...

beata18ns
14.03.2012, 20:35
u mnie nie działa zmienianie fryzury prze ubranie się w strój roboczy, bo nie ma wtedy opcji na lustrze "zmień wygląd"... rozkładam już ręce..

ale chciałam Wam opowiedzieć coś śmiesznego, może to już ktoś zauważył :P
Dzisiaj rano miałam okazje zobaczyć powtórkę serialu na TVN "Na Wspólnej".
Normalnie nie oglądam tego serialu, dziś natomiast przypadkowo oglądałam, stąd moje zdziwienie, może już ktoś to zauważył. Nagle pomyślałam, że ktoś gra w simsy w moim domu, a to w tle tego serialu leciała muzyka z simsów ! ta z trybu budowania hehehe! zauważył to już ktoś ?

anie_1981
14.03.2012, 21:59
Ja też to zauważyłam! :D Moja mama ogląda te tasiemce, więc jak weszłam do pokoju to zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie zostawiłam Simsów włączonych w moim pokoju ;)

A co do fryzury, to najpierw kliknij na komodę i wybierz planowanie stroju, a potem w nowej zakładce kariery, możesz dodać nawet dwa nowe stroje robocze. Wtedy możesz je już ustalać jak zechcesz... Mnie to i tak denerwuje, bo niby dlaczego ten strój nr. 1 ma nie być edytowalny... Bez sensu, to moja gra, po co te ciągłe ograniczenia... Egh... za czasów Willa Wright'a...

A chciałam powiedzieć, że doszły 3 nowe gatunki ryb, ale nie ma ich jako rozsiewaczy, więc nie wiem jak legalnie je zdobyć. To są trzy rozgwiazdy, są ładnie zrobione, ale oglądać je można tylko w plecaku i w kuli, bo EA znowu zrobiło niedoróbkę i nowych ryb nie widać ani w akwa z PZ, ani w tym z NA... No ręce opadają... A ta niebieska rozgwiazda jest taka śliczna... Ja wolę nie mieć tych ryb, niż trzymać je w kuli... No aż chce mi się powiedzieć jakieś brzydkie słowo... :P

Chloé
15.03.2012, 11:08
Jak już mowa o tym co doszło, to wtrące swoje trzy grosze z uwagi na to, że przepadam za owocami które doszły, mianowicie są to banany <3

Rosemarie
16.03.2012, 17:50
Miałam formatowanego laptopa i wszystko instalowane od początku, ale w końcu udało się. Niestety, nie mam żadnych dodatków z internetu, nie licząc czterech fryzur. W sumie, to nawet lepiej, bo simsy chodzą płynnie i w ogóle się nie zacinają. Nowe ubrania i fryzury są świetne, naprawdę się do nich przyłożyli. Jak już wcześniej pisałam, miasto jest ok, przypomina mi trochę Barnacle Bay, w czym BB jest ładniejsze. Na moja simka rozwija się w karierze piosenkarki, więc później napiszę więcej.

melonik
17.03.2012, 09:38
A ja wczoraj byłem na festynie w parku Verde, nie spodziewałem się że aż tak to dopracują bardzo mi się spodobało, a wiecie co ile są takie festyny?

Troya
17.03.2012, 10:16
u mnie nie działa zmienianie fryzury prze ubranie się w strój roboczy, bo nie ma wtedy opcji na lustrze "zmień wygląd"... rozkładam już ręce..

ale chciałam Wam opowiedzieć coś śmiesznego, może to już ktoś zauważył :P
Dzisiaj rano miałam okazje zobaczyć powtórkę serialu na TVN "Na Wspólnej".
Normalnie nie oglądam tego serialu, dziś natomiast przypadkowo oglądałam, stąd moje zdziwienie, może już ktoś to zauważył. Nagle pomyślałam, że ktoś gra w simsy w moim domu, a to w tle tego serialu leciała muzyka z simsów ! ta z trybu budowania hehehe! zauważył to już ktoś ?

Ja też! :D Ja oglądam i drę się do mamy: MAMA! MUZYCZKA Z SIMSÓW LECI! xD


:rolleyes:

A ja wczoraj byłem na festynie w parku Verde, nie spodziewałem się że aż tak to dopracują bardzo mi się spodobało, a wiecie co ile są takie festyny?

Coś mi się zdaję że takie festyny są nieregularne ;)

uv: Nie piszemy posta pod postem, tylko używamy opcji "Edytuj". W razie pytań, zapraszam na PW :)

Spectrum
17.03.2012, 13:47
Wczoraj kupiłem ten dodatek i zostałem mile zaskoczony. Na początku, jeszcze przed premierą sceptycznie podchodziłem do kupna, ale po przeczytaniu kilku opinii w tym temacie, zdecydowałem się na zakup ;).
Miasto jak dla mnie jest śliczne, ma dużo wolnych przestrzeni, ładne parcele domy, widoki. Chyba nic bym w nim nie zmienił. W CAS'ie jest już troszkę gorzej ilość ubrań i fryzur nie powala, ale żeńska garderoba (bo tylko ją zdążyłem wczoraj sprawdzić), uzupełniła się o parę fajnych ciuchów. Zauważyłem też, że został nieco zmieniony skin simów, wydaje się bardziej naturalny.
Cieszę się, że to nowe miasto wręcz tętni życiem, na parcelach wreszcie jest sporo simów.
Stworzyłem simkę w stylu retro i postanowiłem, że będzie piosenkarką rozpocząłem karierę i pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to ten ochydny uniform i czapeczka. Na szczęście da się zaprojektować nowy strój, bardziej dopasowany do mojego gustu ;D. Na początku zlecenia są nudne, te telegramy troszkę denerwują. Ale koncerty i występy dla napiwków są naprawdę fajne. Moja simka miała okazję wystąpić na dwóch koncertach i już wiem, że jest to bardzo fajne urozmaicenie. Podoba mi się to, że piosenkarz/piosenkarka podczas koncertów mogą nie tylko spiewać, ale także wdawać się w interakcje z publicznością. Co prawda nie sprawdzałem trybu kupowania, ale w klubach dostrzegłem całkiem fajne nowe obiekty, szczególnie spodobał mi się mechaniczny byk.
Wykryłem tylko jeden błąd, a mianowicie bardzo często nie słychac piosenki śpiewanej przez moją simkę, na szczęście restart gry naprawia ten bug.
Podsumowując, dodatek bardzo mi się podoba, wydaje mi się że w miarę się postarali. Nie mogę się doczekać, aż wypróbuję nowe kariery!

anie_1981
17.03.2012, 14:47
Mi też się dźwięk zacina, gdy Simy śpiewają karaoke. Nie zawsze, ale często. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy śpiewają w duecie.

melonik
18.03.2012, 11:41
Wykryłem tylko jeden błąd, a mianowicie bardzo często nie słychac piosenki śpiewanej przez moją simkę, na szczęście restart gry naprawia ten bug.


U mnie jest tak że jak za bardzo przybliżę to w ogóle nie słychać, wtedy muszę troszkę oddalić i jest git :D

jakubo123
18.03.2012, 12:15
Ja powiem tak. Ze wszystkich dodatków do TS3, ten PODOBA MI SIĘ NAJBARDZIEJ. Mam Po Zmroku i Zwierzaki. Faktycznie miasto jest troszkę niedopracowane (mało wolnych domków, ogólnie dziwny wygląd, ale muszę dać duży + za te rezydencje na górce. Są piękne ;) Ale gra podoba mi się bardziej ze względu na opcje. Bardzo dobrą rzeczą jest to, ze można sterować simem w czasie występu. Szkoda tylko, że do wsytępów piosenkarki nie można wynajać tancerzy. Podobaja mi się fryzury, ubrania i buty! A także obiekty rozrywkowe typu karaoke. Świerne są te hiszpańskie okna i drzwi, rośliny oraz ogrodzenia. Co do lamp i obiektów scenicznych nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Szczególnie podoba mi się kolumna z bąbelkami! Bardzo się cieszę, że mam ten dodatek, bo mając TS2, bardzo żałowałem, że nie wydali dodatku Gwiazda, tak jak do TS1. UWIELBIAM! Daję 10/10

u mnie nie działa zmienianie fryzury prze ubranie się w strój roboczy, bo nie ma wtedy opcji na lustrze "zmień wygląd"... rozkładam już ręce..

ale chciałam Wam opowiedzieć coś śmiesznego, może to już ktoś zauważył :P
Dzisiaj rano miałam okazje zobaczyć powtórkę serialu na TVN "Na Wspólnej".
Normalnie nie oglądam tego serialu, dziś natomiast przypadkowo oglądałam, stąd moje zdziwienie, może już ktoś to zauważył. Nagle pomyślałam, że ktoś gra w simsy w moim domu, a to w tle tego serialu leciała muzyka z simsów ! ta z trybu budowania hehehe! zauważył to już ktoś ?

Tak! Nie wiem czy zauważyłaś, ale przed śmiercią Hanki w M Jak Miłość tez leciała muzyczna z The Sims 3, a nawet dwie! A co do braku opcji zmień wygląd: Jeśli chcesz go zmienić po zaplanowaniu stroju na toaletce, wtedy nie możesz, musisz iść do lustra.

Troya
18.03.2012, 12:46
Ogólnie jestem mile zaskoczona tym dodatkiem :D
Szkoda że miasto jest mało "Urozmaicone" Ale wole już takie jakie jest niż takie co wszystko byłoby nawalone w jednym miejscu :D Mi się dzieje tak że simka rusza ustami niby śpiewa ale nic nie słychać :P Głównie w piosence "Gorąca Laska" Czy jakoś tak :D
Ten dodatek jest na pierwszym miejscu moich ulubieńców :rolleyes:

beata18ns
19.03.2012, 08:09
Mi tez sie podoba ten dodatek muszę przyznać, jednak stwierdzam, że jest w porządku :), gram już długo piosenkarką i wcale mi się nie znudziło.

Nie nie zwróciłam uwagi na to jaka leciała muzyka przed śmiercią Hanki z M jak Miłość, bo jakoś nie oglądam tego. Śmierć widziałam w internecie hehe.
Musi być ta muzyka nie zastrzeżona czy coś skoro korzystają z tego seriale.

anjanka
20.03.2012, 10:10
troche pograłam i dodatek hmm... może być na pewno jest lepszy od Pokoleń czy Po Zmroku ale mimo tego jakoś tak...pogram z 30 min i wyłaczam ostatnio przerzuciłam się na WoW i to mnie bardziej wciągnęło :D czekam na 4 pory rok...ach nie doczekanie

Filleable
20.03.2012, 13:55
World of Warcraft...
A co do dodatku... Już ktoś to wcześniej napisał, że to wszystko jest warte tylko akcesoriów. Bo dodatek z trzema karierami na krzyż, a poza tym nic nie wnoszący to trochę za mało, jak na 100zł no dobra, 99. Właściwie jeśli w danej rodzinie nikt nie jest gwiazdą to dodatek nic nie wnosi.

anie_1981
20.03.2012, 16:39
Jak to nic, a tyle nowych urządzeń rozrywkowych? Ja wiem, że to nadal się może wydawać nie więcej niż w akcesoriach, ale w akcesoriach nie ma tylu obiektów specjalnych. Tylko w NA doszło akwarium, gitara elektryczna i łóżko wibrujące (którego nigdy nawet nie kupiłam Simom, by obejrzeć). Ja absolutnie nie żałuję, że mam ten dodatek, a z karier i tak bym nie korzystała, to było dla mnie jasne od samego początku...

EDIT:

A off-topując z lekka, to też gram nałogowo w World of Warcraft, Wrath of the Lich King, moja hunterka zdobyła dzisiaj lvl 70 ;)

Filleable
20.03.2012, 16:46
No dobra, Twój ulubiony bilard to jest coś, ale jednak dla kilku obiektów, jeśli ktoś nie korzysta z karier wydawać stówę to dla mnie przesada.

eyvee
20.03.2012, 19:11
ja jestem bardzo zadowolona z dodatkuw miescie super mi sie gra jest dla mnie idealne - jeszcze wiele rzeczy nie zpoznalam a dzien simowy taki krotki ze szybko to zleci i nic nie poznam na czas wiec musze to rozegrac i podzielic w pokoleniach :D - powiem nawet ze ten dodatek podoba mi sie najbardziej ze wszystkich.

btw. mnie teraz wciagla nalogowo TERA, wiec simsy troszke na bok zeszly :P

sebi27
21.03.2012, 18:04
mi się bardzo podoba ten dodatek dopiero zacząłem grać piosenkarką i mi się podoba jak narazie nie ogarniam simportu

kartony
23.03.2012, 19:49
Mi się też bardzo podoba i też gram piosenkarką.Ogólnie bardzo fajny dodatek ale ubrania mi sie zbytnio nie podobają(damskie bo męskich jeszcze nie grałem facetem).I bardzo ładnie zrobili tamto miasto.Tylko że sobie dodałem z 2 dyskoteki i 3 wieżowce z Po Zmroku

Björk
24.03.2012, 17:58
A mi się podoba to, że wreszcie jest porządny odtwarzacz mp3 i można słuchać muzy jednocześnie robiąc różne inne rzeczy :)

I podoba mi się, że simki mogą spać bez makijażu :) Można dobrać makijaż do stroju.

jatomamx3
28.03.2012, 10:51
A mi się podoba to, że wreszcie jest porządny odtwarzacz mp3 i można słuchać muzy jednocześnie robiąc różne inne rzeczy

I podoba mi się, że simki mogą spać bez makijażu Można dobrać makijaż do stroju.


Dokładnie ^^ to jest świetne bo przynajmniej naturalne :P
A ja dziś odkryłam że można zrobić sobie operacje plastyczną w szpitalu :P

anie_1981
28.03.2012, 11:18
Podoba mi się lista utworów na szafie grającej, szkoda tylko, że nie ma tam wszystkich utworów... W ogóle to brakuje mi układania własnej listy utworów z dwójki... Mogłam wrzucić do jednej stacji wszystkie utwory, jaki mi się podobały, z różnych stacji.

Björk
28.03.2012, 11:58
A ja dziś odkryłam że można zrobić sobie operacje plastyczną w szpitalu :P

Też świetna opcja. Strasznie mi brakowało w podstawce kodu do panelu tworzenia sima, którym już gramy. A teraz zmiana wyglądu jest jeszcze prostsza. Ale ta opcja doszła już chyba w Pokoleniach, albo nawet wcześniej trochę...

Lubie
28.03.2012, 14:49
A ja w weekend odkryłem, że nawet można zmienić stroje do karier, które pochodzą z poprzednich dodatków. :O
Ciuchy są wykonane na wysokim poziomie. Niemalże tekstury podchodzą pod te z internetu. <3
Mi się bardzo podobają ciuchy, jak i fryzury.

Dodatek jest moim zdaniem najlepszy, więc rozpisywać się nie będę. :x

Filleable
28.03.2012, 15:58
Właśnie też ostatnio odkryłam ten makijaż, ale strasznie mnie denerwuje brak takiej kłódki, jak przy fryzurach. Bo np. jak chcę do każdego stroju ten sam makijaż, to muszę przy każdym stroju wracać do poprzedniego punktu.

Björk
28.03.2012, 16:56
Właśnie też ostatnio odkryłam ten makijaż, ale strasznie mnie denerwuje brak takiej kłódki, jak przy fryzurach. Bo np. jak chcę do każdego stroju ten sam makijaż, to muszę przy każdym stroju wracać do poprzedniego punktu.

Ale przy makijażu też jest taka kłódka...

Rosemarie
01.04.2012, 19:40
Ale przy makijażu też jest taka kłódka...

U mnie jest zamknięta, a i tak muszę do każdego stroju makijaż wybierać. :|

Więc jak na razie grałam tylko piosenkarką, która jest na 6 poziomie kariery i akrobatą, który jest na 2 poziomie kariery. Profesja piosenkarki jest ciekawsza, no i te całe zdobywanie występów jest świetne. Rekwizyty, scena... wszystko mi się podoba. Ubrania też są śliczne. :)

easey
30.04.2012, 14:17
U mnie jest zamknięta, a i tak muszę do każdego stroju makijaż wybierać. :|


Ja też muszę wybierać ;/
A dodatek spoko, fajnie jest z tymi mp3. Super stroje ^^ Bilard jest trochę niedopracowany, bo za każdym razem simowie graja tak samo :| I to mnie wkurza :P

Megan
30.04.2012, 18:44
z tymi kłódkami to trzeba tak : bo jak jest zamnięta na tym makijażu co macie to on będzie, więc jak zmienicie makijaż to klikacie zeby się otworzyła i zamykacie ;D

Nie mam ZG ale też mam tą kłódkę

Olson
18.05.2012, 16:40
Dzisiaj właśnie kupiłam ZG i zainstalowałam na kompie. :D

Jutro nareszcie będę grać.

Lubie
19.05.2012, 21:56
Omnomnom. < 3
Dziś pograłem sobie pożądnie i wyprubowałem Jin'a.
Jak dla mnie, dobry sposób jest taki, wypowiedzieć 1 i 2 życzenie, zaprzyjaźnić się z nim i go ożywić.
Żywy jin jest mega. : )
Gotuje, sprząta, myje simów. <3

Jutro będę się bawił w jin'owe pokolenia. Ciekawe, czy dzieciak urodzi się niebieski, czy 'zwyczajny'. Czy będzie miaŁo moce (oby), czy nie.

Polecam granie nimi. To są naj sptworzenia specjalne, mówię wam.

nmin
20.05.2012, 23:14
Zainstalowałam sobie ZG, ale nie moje, i bardzo się cieszę, że nie wydałam pieniędzy na ten dodatek. Owszem, wnosi fajne obiekty, ale to chyba trochę za mało, żeby się szarpnąć. Nie przeczę, innym może się podobać sama rozgrywka, ale osobiście od początku żałuję, że TS3 jest nastawione na życie singla. No wiecie, podczas podróży w WP nie spenetrujecie grobowców całą rodziną naraz, zawsze ktoś będzie się nudził. W Karierze doszły zawody raczej dla samotnych, miałam strażaka, któremu przydarzyły się trojaczki, i myślałam, że zwariuję, bo nie wiedziałam, czy patrzeć na niego, czy na dom. W ZG jest to samo - kariery może i są ciekawe, ale jak tu skupić się na występie i wybierać interakcje, jeśli ma się kilkuosobową rodzinę? Gram z wolną wolą, ale czasem pomagam Simom w podjęciu decyzji ;) , a jeśli cały czas patrzę na scenę, to rodzina przez kilka godzin robi, co chce. Wszystko jest kwestią gustu, mnie bardziej odpowiadają Pokolenia czy Zwierzaki, bo instalacja ZG nie wniosła do mojej gry kompletnie nic. Kilka dni temu po jednym wieczorze w nowym mieście olałam mojego magika i przeniosłam się do Lunar Lakes, gdzie gram do teraz.

wodajestnajlepsza
21.05.2012, 18:35
Jeden z najgorszych dodatków. Dodaje jedynie 3 nowe kariery, które powinny być już w PZ czy Kariera. Mam piosenkarza, niedługo na 10 stopniu. Cały dodatek mi się znudził w jednej rodzinie, którą nie gram zbyt dużo. Fakt, nowe obiekty są fajne, ale to chyba to jest główną zaletą dodatku. Na dodatek simy-klony w lokalach wielkich występów. To wygląda okropnie. Co do festiwali simowych, albo ja mam mega zbugowane, albo te komunikaty wyświetlają się w cały świat. Oglądam pokaz, wchodzi ktoś inny na scenę, a mi pokazuje, że to ja wchodzę... Słodkie niespodzianki Katy Perry? Boże... A z dżinem to chyba pomylili ilość PS, bo za 30 000 PS w PZ dodano nagrodę spadku, gdzie się zyskiwało jakieś 30 000 simoleonów. Na dżinie można wyciągnąć znacznie więcej.

anie_1981
21.05.2012, 20:25
Ja wręcz przeciwnie do dwóch przedmówców, uważam, że dodatek jest świetny :P Fakt, są 3 kariery, które powinny być w PZ, fakt kariery są raczej pod singla, ale jakie mają być? Do pracy chodzi się w pojedynkę, nie z całą rodziną :P Co innego w Wymarzonych Podróżach, to się zgodzę, okazje w WP są skopane, nie ma po co jechać tam rodziną. Niczego absolutnie dla dzieci i nie da się robić wspólnych okazji. A w ZG mam Simkę akrobatkę z mężem i dwójką dzieci, parą koników i do tego gram z włączoną wolną wolą... Simsy uczą mnie podzielności uwagi, no i mają pokojówkę. Co prawda z moda, nie tą w grze, ale jest lepsza od pokojówki i lokaja od EA razem wziętych. Mają też ogrodnika z moda, a występów nie mam codziennie. Mają czas dla rodziny, i jeszcze prawie codziennie biorą konie w teren. To miasto, Starlight Shores, jest bardzo ładne i podoba mi się ten mieszany klimat, trochę nowoczesnego miasta, ale dużo terenów zielonych dla koni. Ja tam nie żałuję zakupu. Za to wygląda na to, że być może nie kupię dwóch następnych akcesoriów. Jest to dla mnie rzecz dziwna, bo dotąd kupowałam wszystko jak leci, ale żałowałam tylko przy WP. Teraz To coś z Katy Perry na 300% nie kupię, a to coś z DIESLA to jeszcze nie wiem. Zanosi się ciekawie, ale jak będzie tyle kosztowało, co głoszą plotki, to ja podziękuję.

Rosemarie
23.05.2012, 18:57
Dla mnie w ogóle nie ma problemu. Grałam piosenkarką, na której testowałam dodatek i skupiałam się tylko na niej. Kiedy osiągnęła 10 poziom w karierze wokalnej, to stworzyłam jej męża akrobatę. Kiedy był na 5 poziomie urodziła im się córeczka i nadal dawałam radę. Dzieliłam rozgrywkę pomiędzy wychowanie dziecka a dawaniem występów. Poza tym to chyba kwestia indywidualna, bo jedni wolą skupiać się na rozwijaniu kariery jednego sima, a jedni na kilku - do nich należę ja. Dla mnie dodatek jest świetny, dochodzą fajne, nowe obiekty i kariery. Nie zapominając o ubraniach i fryzurach, których jest imo za mało, ale cóż... Odniosę się do WP, dla mnie też skopany dodatek, bo całej rodziny na wakacje nie zabierzesz. Co innego zostań gwiazdą, fakt, może trochę ciężko jest rozwijać kariery (mam na myśli piosenkarza, akrobatę i magika) kilku simów na raz, ale nie jest to niemożliwe. ;)

wodajestnajlepsza
26.05.2012, 11:28
Ogarnąłem już tą całą obręcz :). Trzeba mieć 10 poziom umiejętności majsterkowania, albo z 9. Najlepiej ulepszyć ją w Magazyn Im-Portowy, bo nie trzeba kupować ;). Wtedy jest jakieś ulepszenie, które się nazywa Brama międzywymiarowa. Ulepszamy i wchodzimy. Najlepiej mieć trochę umiejętności logiki i sportu, bo moje pierwsze wejścia skończyły się samymi niepowodzeniami(dostałem gnoma).

Film: http://www.youtube.com/watch?v=I_PYPevK_SY

Zielona Herbata
03.06.2012, 13:15
Bardzo fajnie się gra. Mam simkę piosenkarkę,która ma aktualnie 6 szczebel kariery,ma męża Akrobatę (miejscowego,który nawet mi się spodobał xD). Na razie dzieci nie planuję,jakoś nie lubię grać dziećmi. :\ Ale poza tym gra baaardzo mi się podoba,i polecam. c:

Levkoni
26.08.2012, 23:11
Ja kupiłem niedawno ZG za niecałe 60 zł :P Rzadko kupuję przy premierze, a ZG nie jest moim faworytem jeśli chodzi o dodatki. No i mogę napisać swoje wrażenia...

...Otóż dodatek ogólnie jest fajny, jednak nie rzuca mnie na kolana. To co najbardziej mi się podoba, to dużo nowych interakcji związanych z karierami, mechaniczny byk i sporo ciekawych elementów do parcel publicznych. Miasto ładnie zrobione i ma fajny klimat, ale dziwnie mi się w nim gra, wydaje się dość smutne i puste.

Problemów z opanowaniem simów i ich karier nie miałem nigdy i tu nie jest inaczej.

Nie podobają mi się formy przesłuchań. Sim powinien stawać na scenie i dawać pokazową piosenkę, a nie śpiewany telegram przed właścicielem lokalu. A co do samych właścicieli, to mój sim wdał się w romans z jedną właścicielką i nie mógł z nią ani iść na randkę, ani mieć dzieci bo ona ciągle była w lokalu a do domu wracała po 23 i wtedy nie chciała przyjechać bo było za późno...

No i trochę skopana sprawa ze scenami, bo te wielkie hale do koncertów służą zarówno jako teatr a druga jako stadion, więc już nie postawię ich np. w AP bo po co mi dwa teatry i dwa stadiony? A usunięcie starych zniszczy klimat miasta.

Nie podoba mi się też mała różnorodność repertuaru piosenkarza.

Ejak
27.08.2012, 19:31
WP jest dla mnie bardzo ciekawym dodatkiem. Wolę go niż gdybym miał grać w coś pod według wersji Podróży 2. W WP mogę pomedytować, zrobić nektar, albo odwiedzać krypty, a tam [2] to tylko Simy by chodziły do SPA etc. Ale to temat o ZG, to napiszę, że nie mam dodatku, bo teraz już nie wydaje, na Simsy kupy kasy, ale teraz w Empiku jest za 60 zł, to może jeszcze przed 3 września kupię i sobie pogram, bo chce wypróbować DJ'a. Jeśli ktoś może to niech opiszę DJ'a (bez spoilerów) ze stron pozytywnych i negatywnych.

miłośniczka zwierząt
13.09.2012, 21:28
Gra całkiem fajna jak na razie to przetestowałam piosenkarkę i fajna profesja ale najbardziej mnie irytują zlecenia bo moja simka na nic innego praktycznie czasu nie ma. Udało jej się, o dziwo znaleźć narzeczonego i ma 2 punkty gotowania a więcej umiejętności nie rozwinęła ze względu na te zlecenia. Miała jeden udany występ i jak na razie nie ma czasu na więcej występów a niedługo będzie ich miała jeszcze mniej bo będzie w ciąży z narzeczonym. Na razie miałam 2 błędy jeden zabawny drugi mniej zabawny bo simka się, w ścianie zaklinowała a kod resetsim nie pomagał i musiałam burzyć ścianę a ten zabawny błąd był taki że simka bez cenzury nago chodziła i wykonywała te zlecenia.

Aperlaxive
13.09.2012, 21:40
Hmm, powiem szczerze gra po jakimś czasie się nudzi (tak jak mi), aczkolwiek warto kupić, chociażby ze względu na obiekty...

Laselight
13.09.2012, 22:21
Na początku po instalacji miałam często wywalanie i błąd zapisu 12 , który mi jakoś minął.
W Edycji limitowanej <nie tej z Kejty pery> jest super lokaj. Obiekty mi się bardzo podobają , tylko damskie fryzury zostawiają wiele do życzenia. Miasto jest cudne.

Co do profesji to mnie wkurza to , że w innym mieście mam dużo piosenkarzy , na festiwalach nikt nie występuje.

oceniam dodatek na 7/10

miłośniczka zwierząt
14.09.2012, 11:10
Zgadza się, miasto jest nawet fajne ja bym powiedziała że bardzo fajne ;). Najbardziej podoba mi się plaża i park ;)

Aperlaxive
14.09.2012, 12:46
Miasto ma taki swój klimat, za który je uwielbiam...
Jak dla mnie jest o wiele lepsze niż Bridgeport...

miłośniczka zwierząt
14.09.2012, 16:10
ale też i błędy mi dzisiaj simka zniknęła stała się, niewidzialna po tym jak zaszła w ciąże więc teraz gram na nowym zapisie nową rodzinka i zobaczymy na razie nie będę się u swoich simów o dziecko starać.

Levkoni
15.09.2012, 20:11
Miasto ładne, ale trochę małe, niewiele ma zakamarków tajemniczych jak choćby SV czy AP. No i ta nowa nora dla złodziei... jest piękna, aż żal mnie ściska, że EA zrobiłą z tego budynek dla kariery przestępczej, aż się prosi, żeby zrobić z tego studio filmowe z PZ.

miłośniczka zwierząt
16.09.2012, 18:31
No cóż widocznie twórcy dodatku mieli akurat taką koncepcję ;). Ja jak na razie cieszę się, tym że na nowym zapisie jakoś specjalnie nie mam błędów. Najbardziej podoba mi się, kariera piosenkarza magik nie jest zły ale jakoś wole piosenkarza.

BijouLilu
22.09.2012, 09:53
Czy w The Sims 3 Zostań Gwiazdą, występuje Katy Perry? Tak z ciekawości. Bo nie wiem czy można ją znaleźć?
Miasto mi się nie podoba. -.-"

ultraviolence
25.09.2012, 15:26
Czy w The Sims 3 Zostań Gwiazdą, występuje Katy Perry? Tak z ciekawości. Bo nie wiem czy można ją znaleźć?
Miasto mi się nie podoba. -.-"

Nie, nie występuje.

Laselight
25.09.2012, 16:40
Oficjalną Kp można pobrać z Giełdy Wymiany.

Poskacper
10.08.2013, 20:02
Piosenkarzem pobawiłem się długo i to był błąd. Nic ciekawego. Każesz simowi śpiewać piosenkę i zaraz koniec występu. Te festiwale, czy tam koncerty, kiedy simowie pokazują swoje talenty i wygrywają nagrody to fajna sprawa. Akrobata ma fajne sztuczki, podobnie jak magik. Nimi zajmuje się przynajmniej przez cały występ. Potem te kariery i tak się nudzą, nie dochodzą tu żadne umiejętności, zostaje tylko miasto, noo, oceniam 4/10.

MrSiM
22.09.2013, 23:20
To fakt, dodatek szybko się nudzi :/, ja najczęściej jak już to wybieram karierę piosenkarza.