PDA

Zobacz pełną wersję : dom nad ziemią


Simon111
25.02.2012, 07:07
potrzebujesz zwierzaków

1. Wybuduj dom z:
--2 pięter mały prześwit
--3 pięter duży prześwit
--4 pięter mega prześwit

2.Na najwyższym piętrze, które ma ściany połóż podłogę.

3.Na piętrach bez podłogi ściany potraktuj młotkiem.

4.Na wolnym kawałku podłogi na ZEWNĄTRZ ustaw schody łączące najlepiej podwójne.

5. Urządź dom.

6. Postaw dowolny dach.

GOTOWE!

Aha i jeszcze jedno ABSOLUTNY ZAKAZ STAWIANIA FUNDAMENTÓW!!!
zakaz wklejania lub opisywania TEJ metody bez zgody na PW.

redmoon
28.02.2012, 13:39
potrzebujesz zwierzaków


NIE TRZEBA mieć zwierzaków, ja nie mam i u mnie działa. Wytłumacz o co chodzi z tymi prześwitami. Nie trzeba męczyć się z młotkiem tylko wybrać narzędzie budowania ścian i trzymając ctrl przesuwamy po ścianach co za tym ciągnie-usuwamy je.

Simon111
29.02.2012, 07:56
NIE TRZEBA mieć zwierzaków, ja nie mam i u mnie działa. Wytłumacz o co chodzi z tymi prześwitami. Nie trzeba męczyć się z młotkiem tylko wybrać narzędzie budowania ścian i trzymając ctrl przesuwamy po ścianach co za tym ciągnie-usuwamy je.

?Nie wiedziałem

prześwit oznacza jak wysoko jest nad ziemią.

Kenny McCormick
29.02.2012, 08:29
Ten poradnik nie ma sensu! Kto buduje domy nad ziemią?
Pozatym nie łatwiej budować na kolumnach? :O

Meryam
29.02.2012, 13:43
Ten poradnik nie ma sensu! Kto buduje domy nad ziemią?
Pozatym nie łatwiej budować na kolumnach? :O

Niektórzy budują, kolumny nie robią takiego wrażenia, gdy ktoś chce np. zrobić fotostory sci-fi, czy coś.
To, że ty tak nie robisz, nie znaczy, ze inni też nie, a każdy poradnik się w jakiś sposób przydaje.

Fallen
29.02.2012, 14:08
Hmmm, dla mnie te prześwity był nie zrozumiałe, dopóki nie przeczytałam komentarzy... A gdybym pierwsza komentowała? Nigdy bym nie zrozumiała. Dlatego poradnik wg. mnie jest źle napisany.

Gio
29.02.2012, 14:37
Jak dla mnie to oczywiste, no ale niech będzie :> I faktycznie niezrozumiale opisane.

rudzielec
29.02.2012, 17:14
Zacznijmy od tego, że bez kodów, więcej niż trzy piętra z dachem nie da sie w simsach wybudować :| (może mam jakąś inna grę, ale u mnie się nie da).
Po drugie, to co Ty opisałeś jest równie oczywiste, jak otwieranie oczu po przebudzeniu, więc nie rozumiem po co taki poradnik?
Co innego jakbyś tu opisał, jak zrobić coś takiego:
http://thumbs2.modthesims2.com/img/3/5/5/5/MTS2_V1ND1CARE_748608_DS_1b.jpg
zdjęcie z MTS autorstwa V1ND1CARE

Ale utworzenie wiszącego prostokąta/kwadratu nie jest niczym nadzwyczajnym...

Malin
01.03.2012, 13:47
Poradnik kiepski, taki byle jaki. Niejasno napisany, a brak zdjęć zniechęca do wypróbowania go, tym bardziej, że po opisie wiadomo jeszcze mniej, niż przed jego przeczytaniem. Powinno być chociaż jedno zdjęcie z efektem końcowym, czy coś...
Nie podoba mi się.

Btw. (sorry, ale muszę na to zwrócić uwagę):
(...) Zrozumiano?
Wypadałoby zmienić trochę ton wypowiedzi. Zastrzeżenie, że nie życzysz sobie kopiowania, w zupełności wystarczy. Taki ton zniechęca innych do Twojej osoby.

Simon111
02.03.2012, 07:51
Z kompa gdzie mam zdjęcia pisać nie mogę.

Meryam
02.03.2012, 13:50
Bez kodów da się wybudować max. 5 pięter. Z kodami nawet do 500, ale jak ma się słąby komputer to nie radzę próbować.

rudzielec
02.03.2012, 14:16
No ja mogę tylko trzy, czwartego mi dach już nie przykryje. Nie mam pojęcia od czego to zależy, a o mansardach nie pomyślałam. Chodziło mi o zwykłe ściany z dachem.