PDA

Zobacz pełną wersję : Tajemnicze parcele...


Aperlaxive
03.03.2012, 13:48
Jeśli taki temat był, przepraszam.

Ostatnio, kiedy weszłam w edytor terenu postanowiłam przejść się po Egipcie. Podczas mojego spaceru, dostrzegłam coś co zwróciło moją uwagę. 3 parcele: Obóz Ziemi, Obóz Słońca, Obóz Księżyca i Obozy mają typ: Zakaz wstępu. Co ciekawe wszystkie znajdują się blisko siebie i są w pewien sposób zablokowane (Odblokowanie przez kod): Nie można ich edytować ani zmieniać typu. W związku z tym mam kilka pytań:
- Czy komuś udało się te miejsca odblokować?
- Jeśli tak to w jaki sposób?
- Co tam jest?
Proszę również o pokazanie screenów.

E: Zauważyłam, że wszystkie grobowce są w ten sposób zapisane. Ale o co chodzi z tymi obozami?

revive
04.03.2012, 13:49
Eee to w której części Egiptu to jest co ? Bo żeś mnie powiem szczerze zaciekawiła tym.
Teraz lecę do gry szukać tego czegoś.

Aperlaxive
04.03.2012, 14:02
To jest w pobliżu tej 4 piramidy i świątyni Hasztesput (?)

hellraiser
09.03.2012, 16:47
- Czy komuś udało się te miejsca odblokować?

Wpisujesz kod enablelotlocking on (albo true) i wszystkie parcele zablokowane (m.in. piramidy) możesz od tej pory dowolnie edytować.


- Co tam jest?

No, porozstawiane namioty i toalety, np. jak Twoi simowie wracają z wyczerpującej wyprawy z piramidy, a do bazy wypadowej daleko, to mogą w tym obozie przenocować. Myślę, że tylko właśnie po to są stworzone te parcele, niczego innego tam nie zauważyłem, żadnych grobowców, skarbów itd. :P

Filleable
09.03.2012, 16:54
Ale jak mają tam nocować, skoro jest zakaz wstępu?

hellraiser
09.03.2012, 17:14
Normalnie. Przecież możesz tam swobodnie wszystko robić, z tego co wiem, to oznaczenie parceli powoduje tylko, że miastowi simowie tam nie przychodzą :)