PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Magia 7 dodatek ?


Damian
13.03.2012, 13:34
W nowej aktualizacji 1.32 zostało zawarte dużo informacji na temat 7 dodatku do gry wszystko odkrył velocitygrass, użytkownik forum modthesims.info.

,,W plikach do gry pojawiło się bardzo dużo informacji na temat kolejnego dodatku, do których dojdą wróżki, czarownice, zombie i wilkołaki! Ponad to pojawi się system prezentów, mikstury nowe kariery i umiejętność alchemii"

Źródło: SimsTrueLife

Ale to nie wszystko !

Serwis http://Sims.miXei.ru/ odnalazł zabawki z 7 dodatku do The Sims 3
Zabawki są dostępne w trybie kupowania po wpisaniu kodu buydebug.
http://farm8.staticflickr.com/7047/6830804858_e35329c5ab_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7050/6976931539_1910a39cfa_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7054/6830805720_93b7c0568d_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7189/6830805188_af7f2e50d5_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7209/6830805548_f8f9483cf0_m.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7053/6976931849_607706895d_m.jpg

Jak myślicie czy to prawda ?
The Sims Abrakadabra w trójce...

Kamil
13.03.2012, 15:42
No na reszcie coś do rzeczy. Oby tylko tego nie spaprali...(bo oni spaprac wszystko umieją)

Lubie
13.03.2012, 15:43
"W plikach do gry pojawiło się bardzo dużo informacji na temat kolejnego dodatku, do których dojdą wróżki, czarownice, zombie i wilkołaki!"

Ciekawe jakich plikach. :|

Zabawki są fajne i liczę na taką wtopę od EA. xd
Jak zwykle. ^^
Miejmy nadzieje że to prawda.

ultraviolence
13.03.2012, 16:06
No, to ja współczuję mojemu kompowi, bo simy po instalacji ZG już ledwo zipią... Ciekawe, ile jeszcze tych dodatków zamierzają wyprodukować? Powoli zaczyna się to robić nudne.

Fallen
13.03.2012, 16:24
Jestem bardzo ciekawa, czy to wypali. Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś lepszego, np. The Sim 3 Cztery Pory Roku :P

anie_1981
13.03.2012, 17:45
No to Panie i Panowie, powstanie pierwszy dodatek do trzeciej serii Simsów, którego na 200% nie kupię :P Zaoszczędzę trochę ;) Absolutnie odstręczają mnie wszelkie kwestie magiczne itd.

Electric Shabet
13.03.2012, 18:08
Łiii ^^ Abrakadabra to był mój ulubiony dodatek do 1 razem z Gwiazdą, a OŻ do 2 :)
Mam tylko nadzieję, że nie zrobią tego na odwal, tak jak... praktycznie wszystko co było wcześniej. xD

melonik
13.03.2012, 18:28
Dali by sobie spokój z magią i zrobili by wreszcie Cztery Pory Roku.

Kath88
13.03.2012, 18:45
No właśnie Cztery Pory Roku mi też się marzyły... . Ale to nic. Kupię każdą kolejną część, więc podejrzewam, że jestem dobrym klientem.

ultraviolence
13.03.2012, 20:54
Moi drodzy, do wielce wyczekiwanych pór roku, wyjdzie jeszcze z pięć oficjalnych dodatków i tyle samo akcesoriów (albo i więcej)... Oczywiście, trochę przesadzam, ale ile można? Ja po ZG sobie odpuszczam, bo sprzętu szkoda, a na lepszy na razie mnie nie stać :)

Kenny McCormick
13.03.2012, 22:01
Moi drodzy, do wielce wyczekiwanych pór roku, wyjdzie jeszcze z pięć oficjalnych dodatków i tyle samo akcesoriów (albo i więcej)... Oczywiście, trochę przesadzam, ale ile można? Ja po ZG sobie odpuszczam, bo sprzętu szkoda, a na lepszy na razie mnie nie stać :)

Tak samo, dobrze ujęte ;) Sprzęt jest na prawdę drogi, nie chcę ciągnęć od rodziców, a ceny gier :O Dlatego fram w TS2, a nie długo planuję przerzut na TS<1> :rolleyes: A co do czterech pór roku - jestem ciekaw jakie im błędy wyjdą :P
Dodatek może być fany, ale kupić dodatek za 100 zł, albo 8 dychów a potem pobrać jeszcze 10 aktualizajci, to ja dziękuję :) Poujdę se do znajomych pograć, jeśli mi się naprawdę spodoba, to może se kupie, jak na rynku będzie TS5 :D Szybciej na pewno nie!

Rosemarie
14.03.2012, 16:51
Nie mam nic przeciwko magii, jednak ja od początku czekam na pory roku. Jednak nie będę narzekać. Czarownice, zombie i wilkołaki? Fajnie, jednak skoro wampiry są w PZ to powinni tam je dać, a nie robić kolejny dodatek i naciągać na kasę. :P

Searle
14.03.2012, 18:36
Dali by sobie spokój z magią i zrobili by wreszcie Cztery Pory Roku.

Podpisuję się pod tym rękami, nogami i tym czym jeszcze zdołam.

beata18ns
14.03.2012, 20:22
świetnie... a czlowiek tak czekał na te 4 pory roku. Miałam nadzieje, że mója simka się w końcu opali, albo będzie padał śnieg, ale twórcy wolą, żebym mogła sobie wyczarować w grze co bądz, byle nie pogode ! ;/

Kenny McCormick
15.03.2012, 14:55
Jestem ciekaw czy na serio zrobią 3/4 postacie? :O
Może zrobią maga, a zombie i wilkołaki będą niegrywalne, jak dżiny z TS2...
Dodatek fanie się zapowiada, ale na pewno spartaczą :/

Filleable
15.03.2012, 15:15
A ja myślę, że nie zrobią dodatku o magii. To byłoby bez sensu wobec zestawów na store i nie fair wobec użytkowników, którzy to kupili. Bo co jeszcze mogą wymyślić?

Karel13
15.03.2012, 17:18
Niech robią co chcą. Chociaż, jak już się zajęli magią to ja bardzo chcę elfy i syreny, ale na pewno ich nie będzie. :D

Aranahia SaDiablo
16.03.2012, 08:01
Czego Ci ludzie nie wymyślą...Ja także nie przepadam za postaciami fantastycznymi w TS3, bo z krwiożerczych bestii za nic mających ludzkie życia zrobili jakieś bajeczne istoty rodem z filmu dla małych dziewczynek...Ale pewnie i tak kupię - już dawno postanowiłam, że będę miała wszystkie dodatki i akcesoria do trójki które wyjdą, i tak jakoś nie chce mi się "anulować" tego "marzenia", ale nie będę grała w to tak chętnie jak np. w pory roku

ShiinaLP
16.03.2012, 14:10
A ja myślę, że nie zrobią dodatku o magii. To byłoby bez sensu wobec zestawów na store i nie fair wobec użytkowników, którzy to kupili. Bo co jeszcze mogą wymyślić?

Myślę, że im bardziej zależy na dobrej sprzedaży niż na byciu fair wobec kogokolwiek...
Wydaje mi się, że mimo wszystko ze store nie korzysta aż tak dużo osób, no a dodatek niczym abrakadabra może zrobić furorę. Ja bardzo bym chciała znów zobaczyć w grze wilkołaki, zombiaki, kosmitów i nawet simorośle. Do tego latający dywan i miotły zamiast rowerów i aut.. ;)

Clever369
16.03.2012, 22:30
Zrobią czy nie zrobią - i tak schrzanią. Jak każdy dodatek. Byle tylko żeby kaska była.

Generalnie, to magia byłaby ok, jeśli to będzie takie czarowanie, że można kogoś zabić, ale żeby nie było czegoś takiego jak elfy i krasnoludki. o.O

Kethael
17.03.2012, 13:12
Magia jest ok. Na pewno kupię, bo interesują mnie takie rzeczy. Niemniej jednak żałuję, że będziemy musieli jeszcze zapewne długo czekać, aby w naszej grze naprawdę zaczęło się coś dziać. Chodzi mi oczywiście o pogodę, bo to jedna z bardziej widocznych zmian.
Pamiętam jak po PZ denerwowałam się, że wampir nie może nikogo zaatakować, tylko musi zaprzyjaźnić się ze swoją ofiarą. Tak, to mnie wkurzyło.

Spectrum
17.03.2012, 14:26
No to Panie i Panowie, powstanie pierwszy dodatek do trzeciej serii Simsów, którego na 200% nie kupię :P Zaoszczędzę trochę ;) Absolutnie odstręczają mnie wszelkie kwestie magiczne itd.

Zgadzam się w 100%.
Od siebie dodam, że mogli już zaimplementować tą magię do Zostań Gwiazdą. W końcu dodali tam magików. Niestety EA, sobie w kulki leci...

xometr
18.03.2012, 02:44
Bo to nieopłacalne. Popatrzcie ile gratów było w podstawce 1 oraz w każdym kolejnym dodatku. Już 2 zaczęła radykalnie uszczuplać liczbę opcji i obiektów, ale 3 przechodzi samą siebie. Jeszcze doczekamy się dodatków wiosna, lato, jesień oraz zima zamiast jednego zwanego roboczo 4 pory roku. Wspomnicie moje słowa.

wonderland_o.o
08.06.2012, 12:36
Szczerze to wolałabym 4 pory roku, ale Magia też się ciekawie zapowiada, ale trzymam kciuki, aby były też 4 pory roku < 3

Ejak
08.06.2012, 20:56
No to Panie i Panowie, powstanie pierwszy dodatek do trzeciej serii Simsów, którego na 200% nie kupię :P Zaoszczędzę trochę ;) Absolutnie odstręczają mnie wszelkie kwestie magiczne itd.

Me too. Cieszę się, że twórcy wydłużają czas, zanim zakupię coś związanego z
The Sims

Moi drodzy, do wielce wyczekiwanych pór roku, wyjdzie jeszcze z pięć oficjalnych dodatków i tyle samo akcesoriów (albo i więcej)... Oczywiście, trochę przesadzam, ale ile można? Ja po ZG sobie odpuszczam, bo sprzętu szkoda, a na lepszy na razie mnie nie stać :)

Ja na szczęście od marca mam bardzo dobry sprzęt, więc wszystkie dodatki i akcesoria, które wyszły mam, pomijając ZG, LW i to paskudztwo Słodkie niespodzianki Katy Perry. Gra mi się, w ogóle nie tnie, więc w końcu jestem szczęśliwy, ale jest inny problem. Simsy w porównaniu do gier jakie za równoważną cenę mogę kupić, po prostu się nie wybijają i zostają w tyle. Dlatego wolę wydać 70-100 zł wydać na lepszą produkcję...
Czyli w skrócie, czekam na 4 Pory Roku.