PDA

Zobacz pełną wersję : To nie koniec Katy Perry w The Sims?


Lubie
15.03.2012, 18:38
Jeżeli ktoś myślał, że specjalna edycja dodatku Zostań Gwiazdą z twarzą Katy Perry to jedyny simowy produkt sygnowany nazwiskiem artystki, był prawdopodobnie w błędzie. Nadchodzą akcesoria Sweet Treats.



Wczoraj na forum serwisu Mod The Sims zawrzało. Jeden z fanów serii The Sims, który jakiś czas temu zamówił akcesoria Luksusowy Wypoczynek nigdy nie otrzymał pudełka ze wspomnianą grą. Postanowił zawalczyć o swoje i po przejściu całego procesu reklamacyjnego, jeden z pracowników Electronic Arts udostępnił mu darmową grę za pośrednictwem Origin. Nie był to jednak Luksusowy Wypoczynek a kolejny, szósty już pakiet akcesoriów.



Pozycja, która początkowo była wyświetlana jako The Sims 3: 6th Stuff Pack od wczoraj uzyskała własną nazwę, a jest nią... Katy Perry Sweet Treats! Wygląda więc na to, że to nie koniec udziału gwiazdy POP w tworzeniu świata simów. Jak wam się podoba taki rozwój sytuacji?


źródło www.simy.pl

neville
15.03.2012, 19:05
wtf? O.o

nazwa "słodkie przysmaki" nie brzmi zbyt kusząco
tym bardziej, jeśli przed tym pojawia się napis KATY PERRY
no niestety, pomysły im się skończyły :/

Filleable
15.03.2012, 19:05
Jak dla mnie mogliby dać już coś nowego, bo za Katy nie przepadam. Jednak wyrobię sobie zdanie jak zobaczę nowe obiekty.

Electric Shabet
15.03.2012, 19:32
No wiesz... Ja tam Kejti wielkim fanem nie jestem. W sumie to mam tą jej najnowszą płytę, no ale ostatnio jej nie słucham :p Więc szaleństwa nie ma. xd
Tylko ja nie rozumiem, co oni się na tej Kasi uwzięli. Jakby nie mogłaby być... pf, no nie wiem no. Lejdi Gaga, czy coś.
Ale w sumie to fajnie, bo ta kiecka piosenkarki z Showtime jest nawet nawet, a już nie wspomnę o dekoracjach scen :D
więc jestem dosyć sceptycznie nastawiony. xd

Stephenowa
15.03.2012, 19:55
To co najmniej dziwne, simy nigdy nie koncentrowały się na jakiejś postaci ze świata rzeczywistego. Piosenki to jedno, ale szczerze wątpię w istnienie akcesoriów zatytułowanych akurat jej nazwiskiem. Pewnie plotka, to byłoby zbyt nietypowe jak na simsy. No i czysta komercja.

anie_1981
15.03.2012, 21:17
Simsy schodzą na psy, jeśli to prawda, to nie kupuję następnych akcesoriów, a jeśli prawdą jest, że następny dodatek będzie o magii, to jego też nie kupuję... W kulki se lecą... Stracili pomysły na coś z sensem, więc tworzą coś bez sensu... A mogliby raczej w takiej sytuacji zacząć kopiować dwójkę, pogodę na przykład...

Ariall
15.03.2012, 22:30
Jeśli na okładce będzie napis "Katy Perry" tudzież jej fota/podobizna simowa - to będzie pierwsze wydawnictwo Simowe ever, którego nie kupię.

Chloé
15.03.2012, 23:15
Mam nadzieję, że te akcesoria okażą się totalną klapą, to odechce się cwaniakom z EA robić nic nie wnoszące dodatki bo z tego co widać koncentrują się na kasie zamiast na potrzebach graczy :/

Aranahia SaDiablo
16.03.2012, 07:45
Znając mnie pewnie i tak kupię, ale przepraszam bardzo...co to ma być!? Ja akcesoria zawsze kupuję pudełkowe, a jeśli chcą nam zaserwować kolejne oczo***nie różowe Simsy, to chyba schowałabym je za planem lekcji, jeśli nie głębiej...a najpierw przegrała na inną płytę jeśli byłaby w tym samym kolorze. Poza tym co takie akcesoria miałyby wprowadzić? Obiekty błyszczące czy inspirowane owocami? A może grami planszowymi i w ogóle taką księżniczkową aurę?...

anie_1981
16.03.2012, 11:42
Niech jeszcze wydadzą wydanie w stylu The Sims - Artur i minimki, czy coś... No ludzie... Straaaszne to..

Kamil
16.03.2012, 12:17
Oby to nie było coś ala Rozrywka rodzinna. :/ Jak zobaczyłem ten tytuł to o mało co nie zwróciłem śniadania...

melonik
17.03.2012, 09:45
Już naprawdę im się pomysły skończyły i nie wiedzą co wymyślać, ja dziękuje za takie akcesoria ;p

Karel13
17.03.2012, 10:55
Na początku wszyscy byli niezadowoleni bo kopiują dwójkę, a jak już wymyślili coś nowego (no niekoniecznie lepszego) to i tak wszyscy się wielce bulwersują, jakby mieli obowiązek kupowania każdego wydania simsów pod groźbą kary.

Kethael
17.03.2012, 13:04
Eeee... ok :| Następny dodatek niech się nazywa Magia Katy, skoro już się na nią tak uwzięli. Do artystki nic nie mam, ale co ona ma wspólnego z simsami. Dla mnie to po prostu nie do pojęcia.

Spectrum
17.03.2012, 14:22
Nazwa tego tematu brzmi dla mnie jak groźba haha, ale tak na serio, dlaczego ona?
Liczę przynajmniej na to, że akcesoria, nie będą przesłodzone. Niestety ich nazwa na to nie wskazuje.

anie_1981
17.03.2012, 14:59
Tu nie chodzi o to, ja tam bym nie narzekała, jakby zrobili dobrą kopię dwójki, ale jak już robią coś od siebie, to żeby to chociaż z sensem było... Wszystkie poprzednie akcesoria były OK, no może najmniej podoba mi się Szybka Jazda, ale np Nowoczesny Apartament był super, tak jak Impreza w Plenerze. Ale akcesoria o jakiejś wokalistce? To ja zamawiam edycję ROXETTE, bo to mój ulubiony zespół. Chcę mieć ubiór sceniczny Marie Fredrikson, moje Simki piosenkarki świetnie by się prezentowały na dużej scenie. Simsy zaczynają się robić strasznie cukiereczkowe i kiczowate. Nie chciałabym mieć wymalowanej Simki na obcasach, w różowej sukience, z różowym pudelkiem pod pachą... :P Autko to pewnie będzie wielka dyniowa karoca :P

florie
17.03.2012, 21:29
A ja żądam Beatlesów, hippisowych ubrań, nowego miasta Truskawkowe Pola, domy w kształcie Żółtych Łodzi Podwodnych i rabbit-hole Klub Złamanych Serc Sierżanta Pieprza. Albo edycje Queen, ze wszystkimi strojami Freddiego (szczególnie z tym z teledysku do I Want To Break Free :D), i torem do wyścigów rowerowych na którym leciałoby Bicycle Race. Nie przepadam za Perry, jak dla mnie jest zbyt infatylna a wszystkie jej piosenki są robione na jedno kopyto. Niech uszanuja fanów i nie mieszają swiata realnego w simsy, bo każdy gracz ma inny gust muzyczny, ktoś chciałby Gage, ktoś Beatlesów a ktoś heavy metalu.

xometr
18.03.2012, 02:41
A teraz pomyślcie że mogą być akcesoria Justin Bieber o.0 . Na dodatku z Katy zarobi i EA i sama zainteresowana. Wiele nastolatek lubi coś takiego i wyłudzi kasę od rodziców dla swojej idolki by mieć w grze graty z nią związane, to samo bylo ze zwierzakami itd. Oni wydają akcesoria/dodatki dla kasy i jeśli coś najbardziej debilnego dla nas ale z możliwie dużą rzeszą odbiorców może a nawet na pewno będzie zaimplementowane w grze. A teraz pobawię się we wróżkę i przepowiem wam że w the sims 4 zrobią dokładnie to samo. Jak tylko zacznie siadać sprzedaż gratów do 3 usłyszymy o jej następczyni. Najgorszą zbrodnią nie są dodatki a chore store. Dopóki ktoś będzie płacił cięzki pieniądz za 3 przedmioty, EA bedzie nam serwować takie kwiatki.

Master of Disaster
18.03.2012, 07:09
O tak, edycja Roxette to by było coś. Też bardzo lubię ten zespół i kiedyś marzyłam, żeby mieć taki głos jak Marie. Jakby coś takiego zrobili, to pewnie nawet wróciłabym do trójki (na trochę). I też bym się ucieszyła, jakby wreszcie zaczęli przenosić dobre rozwiązania z dwójki i dodatków do niej (PORY ROKU, goddamit!), nie mówiąc już o tym, co było już od początku i w trójce też powinno być (jak kąpanie niemowlaków i małych dzieci - serio, jak się okazało, że S3 nie daje takich możliwości, to zrezygnowałam z dzieci :/).
Na razie to ja się przyłączyłam do bojkotu trójki - można powiedzieć, że tfurcy sami się o to prosili.

Karel13
18.03.2012, 08:47
Ja myślę, że te akcesoria będą ostatnimi promowanymi przez Katy.
Cieszmy się, że nie wzięli Nicki Minaj, czy jak tam ona się wabi. :)
Wtedy byłoby już nadto sztucznie.

velocifero
18.03.2012, 20:40
Ja uważam, że mogliby dodać w Store kilka zestawów z ikonami popkultury (Madonna, Grace Jones itp.). Zawierały by one ze dwie fryzury, ciuchy oraz nową scenę wraz z wystrojem :)

Karel13
19.03.2012, 16:56
Nie powinni dodawać w ogóle takich zestawów.
Zrobią Madonnę i tak dalej, a co jeśli ja chcę Gagę?

Laurencja
19.03.2012, 19:55
Zrobiliby jakieś heavy metalowe akcesoria, a nie z katy pery.

Kenny McCormick
19.03.2012, 21:20
To samo se pomyślałem, Madonna w TS3, gra ma lepszą sprzedasz, a Madonna reklamę płyty :D Może Madonne dadzą do dodatku "religia, papież i dziewice" :P

A tak nba serio, ja tak Katy, lubię. Ona gra wogle w simy? Bo kiedyś już miała coś z TS2OŻ wspólnego :rolleyes:

Aranahia SaDiablo
20.03.2012, 10:54
Zrobią Madonnę i tak dalej, a co jeśli ja chcę Gagę?



A ja chcę Mansona albo Davisa, a jeszcze lepiej Takanoriego. Każdy może sobie to powiedzieć, ale zapewne nikt nie ucieleśni tych pragnień - zaraz wyskoczyłoby coś w stylu: "Zrobiliście tego, więc czemu nie chcecie dodać tamtego? To niesprawiedliwe! Obraziłem się, więc nie kupię następnego dodatku!" - skutkiem będzie spadek sprzedaży na co EA nie chce sobie pozwolić. Szczerze mówiąc dziwię się, że w ogóle zdecydowali się na tą nieszczęsną Katy Perry...

Filleable
20.03.2012, 12:34
Rozumiem Zostań Gwiazdą, bo ona tylko promowała ten dodatek. Ok, gwiazda chce zarobić, więc sygnuje sobą coś. Ale robić dodatek z nią w nazwie? Dla mnie to już przesada, bo jak ktoś na górze: co ona ma wspólnego z Simsami? Jak chcą robić z nią dodatki to niech będą na Store jak już kiedyś było bodajże kilka bluzek z jakąś tam wokalistką. A konkretnie to chodzi mi o to:
http://pl.store.thesims3.com/shakira
http://pl.store.thesims3.com/sexpistols
http://pl.store.thesims3.com/kiss
http://pl.store.thesims3.com/ozzy
http://pl.store.thesims3.com/lilwayne
Takie coś z Katy mogłoby być, no ale cały dodatek...

Ilona
30.03.2012, 08:55
pojawiły się pierwsze screeny z nowych akcesorii,a tłumacząc tytuł z Niemieckiego,to akcesoria będą się nazywać "Słodki świat Katy Perry"
,jak dla mnie,to kicz totalny

http://www10.pic-upload.de/30.03.12/pbqwiyl4ww44.jpg (http://www.pic-upload.de/view-13547524/image1.jpg.html)

http://www10.pic-upload.de/30.03.12/do3c2gq2xfs4.jpg (http://www.pic-upload.de/view-13547525/image2.jpg.html)

http://www10.pic-upload.de/30.03.12/uq57u4ip36gq.jpg (http://www.pic-upload.de/view-13547550/katy-pery-suesse-welt-origin.jpg.html)

Chloé
30.03.2012, 13:20
Jak widzę takie rzeczy to aż mi wstyd, ze jestem fanką serii Simsów. Bardzo mnie ciekawią przyszłe wyniki sprzedaży tego czegoś.

Emallie
30.03.2012, 13:26
O.o
Niech się lepiej wezmą za cztery pory roku! Mogliby zrobić chociaż akieś sensowne akcesoria a to ewentualnie na store. Ja na szczęście nigdy nie kupię żadnych akcesoriów.

Spectrum
30.03.2012, 13:28
Boże, jakie dziadostwo! Takiego czegoś się po EA nie spodziewałem...

Lubie
30.03.2012, 14:00
Zaspokój potrzeby swoich Simów stylem wprost od Katy Perry. The Sims 3 Katy Perry Sweet Temptation zawiera przeróżne rzeczy dekoracyjne, meble i wspaniałe ubrania oraz fryzury, zainspirowane prawdziwymi obiektami wprost ze sceny Katy, która doda trochę słodkości oraz zabawy twoim Simom. Dodatek zawiera trzy nowe i spektakularne lokacje: miejsce spotkań znajomych, park oraz basen – wszystkie udekorowane rzeczami w stylu Katy Perry!

Osłódź życie twoich Simów rzeczami inspirowanymi Katy Perry: gitarą w kształcie babeczki, elementami idealnymi do pokoju zabaw, drzewami w kształcie waty cukrowej oraz wiele więcej.

Przemebluj domy oraz sąsiedztwo Simów w Karmelifornię pełną fantastycznych i kolorowych mebli i elementów dekoracyjnych.

Zmień styl twoich Simów nowymi parcelami oraz ubraniami, które do złudzenia przypominają jedzenie.

Zmodyfikuj simowe sąsiedztwo trzema prestiżowymi miejscami, które dodadzą trochę stylu od Katy Perry.

Świętuj piątek z twoimi Simami: włącz w radiu simową wersję popularnej piosenki Last Friday Night.

Z najsłodszymi akcesoriami, których nigdy nie będziesz mógł zjeść, będziesz miał różnorodność akcesoriów i ubrań, a także trzech nowych miejsc, to coś więcej niż paczka akcesoriów.


Zestaw akcesoriów nie został jeszcze zapowiedziany, więc teraz trzeba tylko czekać na oficjalne oświadczenie od zespołu The Sims. W wielu chatach na żywo lub wywiadach producenci mówili, że bardzo słuchają społeczności, bowiem to ich komentarzami się kierują. W tym przypadku jest oczywiste, że nie dotrzymują słowa...

Skąd: simy.pl (http://www.simy.pl/news/akcesoria-katy-perry-sweet-temptation-juz-w-origin/)



Moim zdaniem to jest tak przesłodzone, że aż mi niedobrze... :O
A po angielsku akcesoria nazywają się "Katy Perry Sweet Temptation" :|
Dzięki EA, może zaoszczędzę 40 zł...

ultraviolence
30.03.2012, 14:01
Hmm... To już będą drugie akcesoria, których nie zakupię :) Szkoda miejsca na dysku na takie badziewie.

EDIT:
"gitara w kształcie babeczki" - ahahahahah, padłam!

Kethael
30.03.2012, 18:28
Akcesorii nie zbieram, ale mimo to nie mogę uwierzyć, że twórcy simsów posuwają się do czegoś takiego. Porażka na całej linii.

anie_1981
30.03.2012, 18:30
To na pewno będą świetne akcesoria i na pewno je kupię... No dobra, pozwoliłam sobie na malutki żarcik, bo prawda jest taka, że takiego kiczu nie zainstalowałabym, nawet gdyby ktoś mi sprezentował te akcesoria... Rany co oni chcą zrobić z Simsów?! Barbie w Krainie Gumisiów?! Niestety nie musimy czekać na potwierdzenie tych akcesoriów, na pewno powstaną, gdyż... ostatnio zgłaszałam błędy w Simsach do pomocy technicznej, i na liście dodatków są już te akcesoria...

dżin.
31.03.2012, 14:04
Nie wiem, czy już ktoś czasem o tym nie wspominał, ale jak już chcą robić akcesoria poświęcone jakiejś gwieździe, to lepiej by im wyszło wykorzystanie Lady Gagi. Co jak co, ale jej wizerunki sceniczne i te inne duperele ..em... są jakby trochę lepsze od tych Katy Perry. I przede wszystkim jest z czego wybierać.

Filleable
31.03.2012, 15:07
Zaspokój potrzeby swoich Simów stylem wprost od Katy Perry.
Potrzeb moich simów to na pewno nie zaspokoi, a moich tym bardziej -_-
Barbie w Krainie Gumisiów?!
Umarłam :P

Generalnie to też ich raczej nie kupię. Dla mnie to akcesoria dla plastików (http://stuff.swir.us/2011/03/03/plastik-fantastik_763.jpg). Takie to wszystko rózowe i ble.

Electric Shabet
31.03.2012, 17:37
Lubię Katy Perry, nawet bardzo, mam jej płytę, ok, ale to co oni tu robią to już przesada. Nie wiem w ogóle po co oni się decydowali na dodatek z jakąkolwiek gwiazdą. To jest w pewien sposób dyskryminacja innych ludzi - ktoś woli Gagę, ktoś Lovato, ktoś beatelsów, a ktoś coś jeszcze innego. W ogóle po kiego oni się decydowali na tą słodziutką Katy? Z California Girls i Last Friday Night? Jak już tak bardzo chcą Perry, to nie mogą to być żołnierskie akcesoria z Part Of Me, albo artystyczne/imprezowe w starym stylu z The One That Got Away? >>

ultraviolence
01.04.2012, 11:10
Tak, tak, zawsze na początku wymienią trzy najbardziej charakterystyczne przedmioty, a potem zapada złowieszcze "...i wiele, wiele więcej" :D Zauważyliście, że zazwyczaj oznacza to raptem dziesięć dodatkowych obiektów? Te legendarne już słowa padają w opisie niemalże każdego dodatku czy akcesoriów i za każdym razem wywołują na mojej twarzy kpiący uśmiech. Jeszcze trochę, a EA zostanie okrzyknięte "mistrzem niedotrzymanych obietnic" ;P

PS Ostatnio zauważyłam, że lubię się na nimi znęcać, ale przyznajcie sami, że sobie zasłużyli. Wypuszczając na światło dzienne takie gnioty, jak "Słodki świat Katy Perry" (czy jakoś tak - mdli mnie od samej nazwy), muszą liczyć się z tym, że spłynie na nich fala niepochlebnej krytyki. Skoro z założenia seria The Sims miała być grą uniwersalną, skierowaną do jak największego grona odbiorców, dlaczego tworzą produkt, który całkowicie temu przeczy? Halo, jeśli Katy chce zarobić, niech z łaski swojej wciśnie swój ryjek gdzie indziej - ma przecież tyle możliwości! Ale nie, trzeba było wleźć z buciorami w świat simów i "uszczęśliwić" graczy babeczkową gitarą i drzewem z waty cukrowej...

Boże, widzisz i nie grzmisz.

Kenny McCormick
01.04.2012, 11:28
Boże, widzisz i nie grzmisz.

Dokładnie :P

Módlmy się za TS3, żeby to... to... to coś nie wyszło. Bo ja sam nie wiem co to ma być :|

anie_1981
02.04.2012, 17:07
Ja chcę cukrowego Małego Kucyka! :D Najlepiej ze skrzydełkami, rogiem na czole i tatuażem w kształcie serduszka na... tyłku :P To największa Simo-tandeta w historii!

Electric Shabet
02.04.2012, 22:14
Ale serio, skoro się już na tą Perry uparli, to mogliby zrobić obiekty z E.T. Byłyby bardziej futurystyczne i lepiej by się sprzedawało. Ba! Mogliby z tego zrobić dodatek z kosmitami, czy możliwością wylecenia w kosmos. Teledysk wrzucę, jakby ktoś nie wiedział, jak wygląda.

http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM

Filleable
03.04.2012, 12:47
Może myślą, że skoro wszystkie akcesoria robią takie "normalne" to gracze pragną odmiany. :/

Ilona
03.04.2012, 18:00
na dalsza dyskusje zapraszam tutaj http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63173