PDA

Zobacz pełną wersję : jak wprowadzic - apartament


Marmolada
06.04.2012, 16:26
W kazdym apartamencie jest po kilka mieszkan. Kiedy zaczynam wprowadzac sima do mieszkania, dookoła reszta drzwi/ mieszkan jest pusta, nikt nie mieszka. Chciałam powprowadzac inne rodziny do tego samego apartamentu, ale nie wiem jak mogę to zrobic. probowałam juz wieloma sposobami i nic.

anie_1981
06.04.2012, 17:42
Nie da się... EA Games dało nam takie wielkie apartamentowce, ale i tak mieszkać w nich może tylko jedna rodzina... Te dodatkowe mieszkania nie są nawet urządzone, bo po co, skoro nie da się do nich nikogo wprowadzić... W dwójce mogły mieszkać 4 rodziny w apartamentowcu, w trójce tylko jedna.

Marmolada
06.04.2012, 19:39
dziękuję za odpowiedz. krótko i zwięźle, więc chyba można zamknąc temat.

Filleable
06.04.2012, 20:33
Ej, czekajcie. Czyli co? Mieszkasz w apartamentowcu i nie masz nawet sąsiadów? :O

Björk
07.04.2012, 05:45
Ej, czekajcie. Czyli co? Mieszkasz w apartamentowcu i nie masz nawet sąsiadów? :O

A nie - czasami się zdrarza, że w tych "zaciemnionych" pokojach żyją NCP, ale już nie można ich odwiedzić. Żeby tam mieszkali, podczas budowania trzeba użyć Testing... i kliknąć na drzwi z Shiftem. Wtedy pojawi się opcja, by lokal był "zamieszkany"

Deer
14.08.2012, 17:57
Nie prawda, u mnie zawsze jest sąsiad. I to jest tak że moge go nawet odwiedzić więc nie mówcie że te mieszkania są nawet nie urządzone. :O

Trykuu.
24.08.2012, 13:11
niby jak? Chyba, ze z tym odwiedzeniem to Ci chodzi, ze on wparuje na korytarz.

justinea4
24.08.2012, 15:26
W wieżowcach może mieszkać wielu simów, ale tylko 1 rodzina ma mieszkanie do którego można wejść. Jak już wspomniano pozostałe mieszkania zamieszkiwane są przez NCP. maxiuwa- możesz odwiedzić sąsiadów, którzy mieszkają w innym wieżowcu lub po prostu wywołać ich ze swoich "pokoi" domofonem.