PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 14[16]-Komentarze


Charionette
23.06.2012, 22:50
Zapraszam do wypowiadania się w sondzie :P

dżin.
23.06.2012, 22:57
Okay, wypowiem się trochę więcej na temat konkursu w MjM.
a) Jeżeli decydujesz się na projekt salonu, projekt ten ma znaleźć się albo osobno na osobnej parceli, albo dobudowany do gotowego już domu, ale dobudowany wg całkowicie twojego pomysłu. Jednakże, jeśli decydujesz się na "dobudówkę" musisz wcześniej pokazać zdjęcie domu(rzuty) przed i po dorobieniu kilku ścian.
b) Jeżeli decydujesz się na projekt miejsca do odpoczynku w ogrodzie, wtedy wówczas możesz albo stworzyć nową parcelę i na niej aranżować, albo do gotowego domu dorabiasz ów miejsce. Jednakże przy tej opcji należy podać rzut domu z ogrodem(zależy czy wcześniej posiadał) przed i po zmianach.
c) Możecie wybrać tylko jedną opcję, którą zagospodarujecie.
d) Jeżeli decydujesz się na projekt salonu, możesz wykonać go w postaci tarasu, lecz wówczas musisz także zadbać, by wokół znajdowała się przyjemna przestrzeń(np. stawik i wokół rośliny). Element ten (tj. ogród przy wyborze salon - taras) nie będzie brany pod uwagę, jednak jest on wskazany, gdyż idea konkursu polega na miejscu do wypoczynku.
e) Powtarzam: Idea konkursu polega na tym, iż macie zaprojektować miejsce dobre do letniego wypoczynku, więc jakiego stylu użyjecie - to już wasz wybór

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dot. konkursu kierujcie je bezpośrednio do mnie.
Odpowiedzi po przekazaniu ich do użytkownika, opiszę tutaj.

Lubie
23.06.2012, 23:05
O ja cię . <3
WYGRAŁEM. :p

O i znowu nabór, teraz też spróbuję, lecz nie popełnię tego samego błędu.
(kto wie, ten wie.)

Chciałbym powiedzieć, że tak pusto trochę było bez rankingu. ;(

Podoba mi się "Forum Mówi" . Dobra robota, Bluszczyku. : p

I fajnie, że konkurs w "M jak Mieszkanie" . Na pewno wezmę udział.

Ogólnie gazetka wam dobrze wyszła. XD

dżin.
23.06.2012, 23:07
Ranking będzie trochę później, bo czekamy aż ddo bwayo wyśle nam od siebie poprawioną wersję artykułu, bo Liv go usunęła ze swojej skrzynki.

Lubie
23.06.2012, 23:08
O, to dobrze. XD

Czyli jednak gazetka wyszła BARDZO DOBRZE. :3

Chloé
27.06.2012, 10:06
Kolejny udany numer. Gratulacje dla Lubie z okazji wygranej i przejęcia rangi ;)

Pojawił się pomysł przekształcenia działu “Co w kinie piszczy?”. Na czym to miałoby polegać? Zamiast pisania tylko o rzeczach związanych z kinem pisałabym jeszcze o książkach. Bardzo proszę o wypowiadanie się w komentarzach, co sądzicie o tym pomyśle i o propozycjach ewentualnej nazwy.

Bardzo dobry pomysł. Moja skromna propozycja na nazwę to "Trochę kultury, człowieku" albo "Coolturalnie" :P

Rosemarie
27.06.2012, 12:41
Bardzo dobry pomysł. Moja skromna propozycja na nazwę to "Trochę kultury, człowieku" albo "Coolturalnie" :P

Te nazwy są naprawdę świetne. :D Poczekam jeszcze na inne propozycje, a później ewentualnie wybiorę jakąś z pośród kilku. ;)

Lubie
27.06.2012, 17:53
TAK. "Trochę kultury, człowieku" to na prawdę dobra nazwa. Przyda się taki dział w gazetce. Nie mam od dawna nic do czytania, a przez te 2 miesiące (przerwa między wydaniami) będę miał jak czas zabić XD

Jestem ZA. !!

Rosemarie
26.08.2012, 23:39
Nazwa nowego działu została wybrana. :> A jest nią "Trochę kultury, człowieku", która według mnie jest najlepsza i najbardziej trafna. :)

Shiver
27.08.2012, 19:13
Kiedy wyjdzie kolejny numer gazetki, jeśli można zapytać ;)?

Charionette
01.09.2012, 20:07
Planujemy ok. 20 września :)