PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót na studia


KarolinaJ
08.07.2012, 11:21
Hej :)

przeglądam forum i przeglądam, nie znalazłam więc zdecydowałam się napisać.
Poszukuję modu który pozwala dorosłym Simom na powrót na studia.
Mam Simkę która rzuciła studia po pierwszym roku, urodziła dziecko i teraz chciałaby wrócić do studenckiego życia...:rolleyes: No ale koniec historyjki, jeśli ktoś wie skąd mogę pobrać ten mod będę bardzo wdzięczna.
Widziałam już dawno dawno temu na pewnym forum była o nim mowa ale teraz nie mogę odnaleźć tego tematu :(

Pomóżcie dobrzy ludzie :P

Fisia
08.07.2012, 12:22
Hm... Nie wiem, czy o to chodzi, ale możesz pobrać insimenator: http://www.mediafire.com/?nd013ois1u5ps70 Gdzieś na forum są napisane wszystkie jego opcje, a jest ich dużo. Można zmieniać wiek np z emeryta w małe dziecko, więc tym sposobem możesz z powrotem zmienić się w nastolatka i pójść na studia. Dziecko Sima nie pójdzie razem z nim, więc jeśli nie jest dorosłe, musi w domu zostać z nim opiekun.

KarolinaJ
09.07.2012, 23:14
Fisia dzięki za odpowiedź :)
Mam insimenator od dawna także mogę pokombinować z wiekiem i udać się na studia, myślałam jednak o tym modzie bo miałam cichą nadzieje, że np. emeryt może nim pozostać i być jednocześnie studentem :P
Tylko nie jestem pewna czy ten mod tak właśnie działa.. nawet znaleźć go nie mogę więc póki co zrobię jak radzisz ;)