PDA

Zobacz pełną wersję : 5 nowych dodatków do The Sims 3?


Kamil
10.07.2012, 11:26
Na simprograms pojawiła się nowinka o pięciu nowych dodatkach do The Sims 3!
"Po zainstalowaniu patcha, który wydany został podczas premiery nowych akcesoriów - Diesel, w menu startu pojawiły się nowe pozycje z ikonami, świadczące o tym, iż do The Sims 3 dojdzie jeszcze pięć dodatków!

Lecz wszystko zotało już zatuszowane nowym patchem. Wraz z wgraniem nowego pakietu nie zobaczycie już sześciu ikon (tak, sześciu, w tytule jest pięć, ponieważ nie uwzględniałem akcesoriów Diesel), ale tylko ikonkę dodatku Diesel. Tak przy okazji, premiera dodatku Nie z Tego Świata już zapowiedziana. Jak dobrze pamiętacie, w poprzednim artykule, który napisałem kilka dni temu, wymieniałem wam również większy dodatek Seasons oraz miejszy pakiet Seaside Stuff. Po podliczeniu zostaje nam jeszcze jeden SP (stuff pack) i jeden EP (expasion pack). Jak myślicie, co to może być?"
Źródło: simprograms

Meona
10.07.2012, 12:18
:O
hmm znając ich może zrobią powtórkę z 2 i dadzą studia.. na akcesoria nie mam zbytniego pomysłu i nie jestem w nich obeznana, bo raczej nie kupuję. a EP tak jak wcześniej pisałam studia albo może.. odwalą jakieś uzupełnienie WP lub zwierzaków :D nie spodziewałabym się czegoś oryginalnego, ale kto wie.. mogliby nas czymś zaskoczyć.

Searle
11.07.2012, 11:29
tutaj (http://www.simszelda.blogspot.com.es/2012/07/futuras-expansiones-sims-3.html) są te ikonki opisane

1.The Sims 3 Diesel

2.The Sims 3 Supernatural

3.The Sims 3 Seaside

4.The Sims 3 Seasons

5.The Sims 3 Refresh

tyle tylko,ze według informacji stad (http://www.simtimes.de/die-sims-3-refresh-das-verbirgt-sich-dahinter-11325/) The Sims 3 Refresh jest to podstawa gry zawierająca najnowsza aktualizacje i według Amazon.de ma być dostępna w sprzedaży 16.08.2012

Trochę szkoda, że nie dodadzą więcej dodatków (marzy mi się jeszcze coś w stylu Na Studiach i Własny Biznes), ale cieszę się, że w końcu następnym będą pory roku.

Ejak
19.07.2012, 16:03
Nie zdziwię się jeśli te informacje są prawdziwe, wszystko układa się tak, że w 2013 roku zobaczymy 4.