PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 - DIESEL


anie_1981
12.07.2012, 11:40
Pomyślałam, że warto już założyć taki temat. Może czyjeś opinie pomogą innym w decyzji, czy kupić czy nie. Ja kupiłam te akcesoria głównie dla męskiej odzieży, i pod tym względem się nie zawiodłam. Ubrań jest dużo i są dopracowane. Mebli jest malutko, są dopracowane, ale jest ich za mało. Moim zdaniem, jak za tą cenę, to mogli się mimo wszystko bardziej postarać. Zdecydowanie są to najsłabsze akcesoria, nie licząc kiczu Perry, ale to już było nawet poniżej wszelkiej krytyki. Ja nie żałuję, że akcesoria kupiłam, bo zależało mi bardzo na męskiej konfekcji, ale jak komuś na tym mało zależy, to może śmiało olać te akcesoria, mało straci.

Gabiq
12.07.2012, 12:04
Ja w Łodzi mam problem, w Empikach brak w Saturnie i Media też - bynajmniej telefonicznie tak mnie poinformowano, bo nie jeździłam przecież po całym mieście :?? Ktoś wie gdzie można dostać?

nmin
12.07.2012, 14:43
Na plus jest to, że ubrań jest dużo jak na akcesoria, bardzo mi się podobają i są dopracowane.

Na minus - jak można reklamować dodatek jako ciuchy młodzieżowe i nie dać NIC dla nastolatków?!

anie_1981
12.07.2012, 15:55
To jest prawda, te akcesoria wnoszą tylko garstkę obiektów i ubrania dla młodych dorosłych\dorosłych.

Lubie
14.07.2012, 11:56
Wiecie co, ta mapa (http://simfans.de/specials/entdecke_sims3_diesel/index.html) mnie zachęciła do kupna tych akcesorii. <3

Podobają mi się ciuchy dla kobiet, jak i dla mężczyzn. <3

anie_1981
15.07.2012, 11:38
Mówcie sobie co chcecie, ale mi się te akcesoria podobają... obiekty dopracowane, ubrania też. Dżinsy wyglądają super, no wreszcie normalna odzież od EA! No przepraszam, nie od EA tylko od DIESEL'a....

Spectrum
15.07.2012, 13:09
Ja też zakupiłem te akcesoria i nie żałuję. Nowe ubrania (a przede wszystkim jeansy!) są świetne. Meble też niczego sobie. Nowe obiekty z pewnością urozmaicą moją moją rozgrywkę.

Ejak
19.07.2012, 16:00
Nie przekonują mnie te akcesoria, więc ich nie kupię. Mogliby zrobić, większą ilość przedmiotów zamiast wyciskać graczy z ich pieniędzy.

alicja271998
24.07.2012, 16:43
Uważam że za taką cene, jaką płacimy, należy się znacznie więcej, to jest tak jakby zdzierstwo, akcesoria nie są warte swojej ceny, może jakiś poszczególne wyjatki, dokąłdniej dopracowane, bynajmniej akcesoria dotyczące Katy Perry nie były warte nawet 1/2 swojej ceny :D

Rosemarie
25.07.2012, 10:12
Ja też zakupiłem te akcesoria i nie żałuję. Nowe ubrania (a przede wszystkim jeansy!) są świetne. Meble też niczego sobie. Nowe obiekty z pewnością urozmaicą moją moją rozgrywkę.

Ja też nie żałuje. Ubrania zarówno dla simów jak i simek są świetne. Mebli jest za mało, ale nie można mieć wszystkiego. :P

FakeYourDeath
29.07.2012, 16:31
Czy tylko mi sie wydaje, ze dodali jakies nowe ciuchy, ktore powinny byc we wczesniejszych dodatkach? tzn dodali jakies ale pod inna ikonka np po zmroku i nie sa na samej gorze,czyli nie sa tak jakby najnowsze. W pizamach mam jakas nowa bielizne...

easey
07.08.2012, 16:15
u mnie są na samej górze. Jest dużo fajnych ubrań, to jedyne akcesoria które kupiłam i jestem zadowolona ;D

Chloé
07.08.2012, 17:01
Ubrania faktycznie im się udały i po raz pierwszy stroje męskie podobają mi się bardziej od damskich.
Szkoda, że ograniczyli grupę wiekową jaką jest młody dorosły i dorosły, przydałoby się coś Dieselowego dla nastolatków.

Rosemarie
07.08.2012, 19:58
Właśnie, też myślałam, że dadzą coś dla nastolatków, bo stroje dla simów i simek są naprawdę świetne.

FakeYourDeath
07.08.2012, 21:10
u mnie są na samej górze. Jest dużo fajnych ubrań, to jedyne akcesoria które kupiłam i jestem zadowolona ;D


U mnie też ciuchy z diesel są na samej górze. Dlatego zdziwiłam się,że dodali jakieś ciuchy tak po środku pod ikoną np. Po Zmroku... Może to błąd i ich nie miałam wcześniej (chociaż reinstalowałam simsy parę razy od momentu kupienia tego dodatku)

easey
08.08.2012, 09:50
up: możliwe ;)

No a z tymi nastolatkami to trochę głupio, myślałam że coś dla nich będzie ..:/

edit: czekaj, ja tez mam jakieś nowe ciuchy niżej pod inną ikonką... :|

Shattered
18.08.2012, 18:46
Naprawdę świetne akcesoria.. Dżinsy wreszcie wyglądają jak jeansy.. Bluzki są fajne tak samo bluzy...
Ubrania dla kobiet są mniej ładne ale i tak akcesoria warto kupić

Ejak
23.08.2012, 23:42
Takie pytanie, ile jest tych strojów ? Warto wydać 40 zł, za x ilość ?

Spectrum
24.08.2012, 19:00
nie warto. kupujac kazdy pakiet przeplacasz :P

a tak na serio, to rozszerzenie dodaje calkiem ladne ubrania, szczegolnie dla simow. ciuchow jest calkiem duzo i sa one dobrej jakosci.
gorzej z meblami - smiesznie mala ilosc ;<

od siebie dodam, ze wlasnie z tych akcesoriow, sposrod wszystkich, korzystam najczesciej :)

Laselight
24.08.2012, 19:38
Ja tych akcesorii nie mam . Mebli mało , ale nawet ok. Ubrania mi się średnio podobają. Ale może je kupię.

Ziqu
13.07.2013, 15:11
Nie warte swojej ceny, aczkolwiek ubrania są całkiem w porządku :)

Mentosik
12.08.2013, 09:56
Moje ulubione akcesoria :P Obiektow mam duzo ,a ciuchow wlasnie malo fajnych bylo.Ciesze sie,ze wreszcie normalne jeansy dodali :P

KarolinaJ
12.08.2013, 21:38
Są to jedne z moich ulubionych akcesoriów :) Byłam mile zaskoczona ilością i jakością ubrań, meble też bardzo mi się spodobały. Według mnie warto kupić te akcesoria :)

Królewicz Grudkowego Kosmosu
27.09.2013, 11:09
Najlepsze z tych, które posiadam. EA wraz z DIESEL'em postanowili coś sensownego stworzyć dla facetów. Szczególnie cieszę się z Jeansów, bo ts3 dawało tylko jakieś wyciery i bojówki, a te akcesoria wnoszą kochane rureczki.