PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Opowieści Podróżników - Nowy dodatek?


octavessens
13.07.2012, 13:30
Dzisiaj w Internecie pojawiła się drobna wzmianka o dodatku The Sims 3: Travellers Tales. W wolnym tłumaczeniu Opowieści Podróżników. Według krótkiego opisu, dodatek ten dodawałby do gry pogodę, na którą wszyscy czekają oraz nowy system wycieczek, który wprowadziłby hotele i nowe miejsca destynacji.

Okładka jest jak najbardziej fałszywa moim zdaniem, chociaż całkiem nieźle się prezentuje. Logo też nie jest takie złe. W każdej plotce jest nieco prawdy, a przypominam, że "w drodze" jest tylko Nie z tego świata, a za jakieś dwa miesiące skończy się promowanie akcesoriów DIESEL, więc niebawem EA zapowie coś zupełnie nowego.
Czy w tej plotce jest ziarnko prawdy?

ARTYKUL Z DOTSIMS. (sims.arhn.eu)

Myrtek
13.07.2012, 13:50
Na jakiej stronie wyczytałeś to?

Co do newsa: sądzę, że to może się okazać prawdą, jak to często bywa, jeśli chodzi o simy. Zapewne zdjęcia i informacje będą usuwane bo to "przeciek". Gdy pokaże się zwiastun czy jakiś filmik, EA każe to wszystko również usunąć, a sami będą milczeć. Ot co, chwyt by ludzie żyli w "niepewności". Myślę, iż to co nam piszesz już istnieje, tyle że może różnić się jakimiś szczegółami.

Lubie
13.07.2012, 14:36
Okładka jest jak najbardziej fałszywa moim zdaniem Jaka okładka ? Jakie Logo ?

Stephenowa
13.07.2012, 15:48
Jeżeli to prawda, to jestem jak najbardziej za - pogody oczekuję jak każdy, a aktualny system wyjazdów w ogóle mnie nie zadowala. Czas pokaże, ile prawdy w tej plotce.

Karel13
13.07.2012, 16:01
Octavessens, mówisz o okładce, a okładki nie widzę... A może to przez mój komputer?

anie_1981
13.07.2012, 16:21
Jeżeli to prawda, to byłabym zachwycona... Nie dość, że pogoda, to jeszcze prawdziwe wakacje, bo jak hotele, to może i plaża i tradycyjne leniuchowanie... Tego właśnie brakuje mi w trójce. Wymarzone Podróże całkiem mnie rozczarowały.

Damian
13.07.2012, 19:38
Domniemana okładka:
http://i.imgur.com/Zxh1gl.jpg
Mi to wygląda na wymysł fanów.

anie_1981
13.07.2012, 20:00
Podejrzewam, że to mogą być zlepki z jakiś innych gier. Mniejsza o okładkę, jeśli zawartość płyty będzie taka, jak w plotkach, to kupuję na 200%.

Lubie
13.07.2012, 20:41
hahaha. *W*
Czy kiedykolwiek na okładce były fryzury nie z gry? :3
Wydaje mi się, że ta babka , co nurkuje, to ma takową.

Spectrum
13.07.2012, 20:46
nie wiem co o tym myśleć. jeżeli to prawda, to bardzo fajnie. co prawda wolałbym jeden dodatek o pogodzie i drugi o prawdziwych wakacjach.. no trudno. trzeba czekać na potwierdzenie. (i czy tylko mi się wydaje ,że twórcy chcą skończyć wydawać dodatki do trójki przed 2013 rokiem?.)

Ariall
13.07.2012, 21:00
Kurcze, było by miło, nie zaprzeczam, jednak chyba trochę za szybko jak na zapowiedzi kolejnego dodatku.

best123
14.07.2012, 21:53
no było by super bo wymarzone podrurze nie zadowalaja moze zrobją jakieś srodki lokomocji lotnisko mam nadzieje i gdzieś słyszałem ze ma być jeszcze 5 dodatkuw a potem the sims 4 :)

Anulaa89
15.07.2012, 18:01
Nie zaprzeczam, że byłby to ciekawy dodatek. A przynajmniej tak mi się na razie wydaje. Cóż pozostaje nam czekać. Niby w każdej plotce jest ziarenko prawdy, ale nie zawsze to się sprawdza. Ja jestem za ;). Mnie się nie wydaje, żeby EA skończyła wydawać dodatki do trójki w tym roku. Co do okłądki to widać, że jest tylko czyimś tworem. Na pewno nie jest od EA.

Searle
16.07.2012, 09:54
hahaha. *W*
Czy kiedykolwiek na okładce były fryzury nie z gry? :3
Wydaje mi się, że ta babka , co nurkuje, to ma takową.

Może to fryzura, która w tym dodatku dochodzi? :)

Mnie też ta okładka na fake wygląda, ale dodatek jak najbardziej pożądany - nie dość, że pogoda, to jeszcze stare dobre podróżowanie!

Pink Panther
16.07.2012, 10:41
Nie róbmy sobie nadziei, na razie to tylko plota ;) Zresztą wydaje mi się, że to "ziarnko prawdy" w niej jest naprawdę malutkim ziarnkiem. Po 1 nie wydaje mi się, żeby EA było tak dobre i połączyło dla nas pogodę z dopracowanymi wakacjami... No chyba, że ta "pogoda" będzie ograniczać się do takiej, jaka była w TS1 Wakacje - na plaży wieczne słońce, w górach wieczny śnieg itd. Ale z drugiej strony, jeśli twórcy naprawdę dobrze by to dopracowali, pewnie zarobiliby na tym mnóstwo kasy, przecież każdy fan Simsów będzie chciał sobie takie coś kupić.
Po 2 ten dodatek kojarzy mi się z dodatkiem do dodatku. Przecież mamy już Wymarzone Podróże, na co ulepszone wakacje? Fakt, ten pomysł z hotelami jest udany, ale mogli wprowadzić go już do WP...
No to w skrócie, bo bardzo się rozpisałem :D Pomysł mi się podoba, żeby nie było, że ja tylko potrafię krytykować, ale szczerze wątpię, żeby go wydali w takiej formie, jeśli już zamierzają. A pogoda raczej będzie osobno.

Spectrum
16.07.2012, 18:07
Ulepszone wakacje, to coś takiego jak ulepszone wampiry ;) Zacznijmy od tego, że to niezbyt profesjonalne ulepszać coś, co zostało już stworzone. Wygląda na to, jakby EA przyznało się do błędów.

Nie mówię, bardzo fajnie, gdyby takowy dodatek wyszedł, lecz okładka to zapewne fake. Takie skuterki wodne, fryzurę oraz deskę surfingową to ja mam w grze ;)

Trzeba czekać na dalsze informacje :D.

Pink Panther
16.07.2012, 18:51
Tak jak mówi Einarr, dodatek byłby świetny, gdyby wyszedł. Zapewne kupiłbym. Ale można tak sobie gdybać, a wątpię, żeby takie cudeńko wyszło i nie zawiodło nas z żadnej strony. Znamy EA ;)

Lubie
16.07.2012, 19:52
ahm, a poza tym widać, że ta okładka nie jest od EA, bo jest o wiele ładniejsza od innych.

Żeby pojawiły się te poprawione wakacje, bo WP to kompletny nie wypał... A pogoda. *w*

Meona
16.07.2012, 20:50
To się dzieje za szybko. Nie łapię się już w tym. No, ale byłoby fajnie, nie zaprzeczam. Jeśli to będzie prawda to ze względu na pogodę dodatek jak najbardziej :D

Megan
17.07.2012, 11:28
czy tam jest syrena .? xD o mój boshe tam jest surfer, tam jest samolot, statek, i ta motorówka czy jak to tam. xd jeżeli ten dodatek jest prawdziwy to już wiem że go kupię .! na to właśnie czekam (i czekałam wcześniej na zwierzaki ;p) i Lubie na okładce PZ z tego co pamiętam była 1 fryzura nie z gry ,tej laski co ją paparazzi pstrykali xD

suomii
17.07.2012, 12:08
Wiadomo, że okładka nieoryginalna, ale jeśli byłby taki dodatek, który ta okładka prezentuje, to nie zastanawiałabym się długo :D

Karel13
17.07.2012, 19:04
Szalola - okładka 100% fake, a syrena to babka, która nurkuje. :D

Shattered
17.07.2012, 19:27
Fajnie by było gdyby to było prawdą, ale EA pewnie rozdzieli to na dwa dodatki żeby więcej kasy zebrać.

Kicaj
17.07.2012, 22:44
Wyczuwam absolutny fake. Nie ma bata, aby EA dało dwa tak fajne motywy w jednej części. Tak jak powyżej uważam, że JEŻELI się coś takiego pojawi, to w osobnych dodatkach.
Przy czym, takie coś kupiłabym na bank.

alpherainn
18.07.2012, 08:29
Zapowiada się ciekawie, jeśli zostanie wprowadzona pogoda to może zakupię, wojaże w simsach praktycznie nic mnie nie obchodzą, obejdzie się bez podróży w nieznane. Co innego pogoda :) Przynajmniej będzie ciekawie.

anie_1981
18.07.2012, 10:47
Ja tak samo uważam, to niemal na pewno fake. Ale gdyby to była prawda, to na 200% to kupuję, nawet, jeśli byłoby w dwóch osobnych dodatkach. Jakiś tam jednak mały procent nadziei mam. Skoro ulepszają wampiry z PZ, to mogą też ulepszyć wakacje z WP...

Megan
18.07.2012, 11:29
ahaaa wygląda jak syrena xD ale chyba tylko dla mnie ;D ale byłoby fajnie gdyby to był 1 dodatek a nie 2:( ale zobaczymy co się okaże.

ultraviolence
18.07.2012, 14:46
Wyczuwam absolutny fake. Nie ma bata, aby EA dało dwa tak fajne motywy w jednej części. Tak jak powyżej uważam, że JEŻELI się coś takiego pojawi, to w osobnych dodatkach.
Przy czym, takie coś kupiłabym na bank.

Święta prawda, są za bardzo łasi na pieniądze. Pogoda i możliwość wyjazdu z rodziną na wakacje? Zapomnijcie, że dostaniecie to w jednym dodatku. Gdyby tak było... Cóż, zdziwiłabym się. BARDZO.

Karel13
18.07.2012, 16:44
Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to jest prawda. To będzie najprawdopodobniej ostatni dodatek do Simsów, więc może chcą dać graczom to czego chcą?

Megan
18.07.2012, 19:55
karel - zgadzam się. narazie jak to zwykle tu się robi, trzeba czekać aż ktoś wrzuci coś z jakiejś strony co potwierdza że ten dodatek wyjdzie :) i na ikonke, i na oficjalną okładkę :D

Patiglr
18.07.2012, 20:35
Nie chcę nikogo rozczarowywać, ale okładkę dodała niedawno na Facebook'a użytkowniczka o nazwie SimGuruDotty, niedługo potem też ją usunęła, natomiast Graham Nardone na Twitterze zaprzeczył fakt, że pracuje ona w EA.

Spectrum
18.07.2012, 20:45
@Up, może tak być.

Niestety wątpię, ze takowy dodatek byłby dopracowany. Jeżeli twórcy simsów nie potrafili zrobić porządnie rozszerzenia 'Po Zmroku', to co dopiero dodatku, który dodawałby pogodę i wakacje.

Ejak
19.07.2012, 16:12
Ciekawy dodatek, ale pewnie nie zostanie stworzony. Chyba, że go podzielą na dwie rzeczy, czyli pogodę i podróże.

Searle
22.07.2012, 14:50
ahaaa wygląda jak syrena xD ale chyba tylko dla mnie ;D ale byłoby fajnie gdyby to był 1 dodatek a nie 2:( ale zobaczymy co się okaże.

Mnie to też wygląda na syrenę. A taki "nowy stwór" pasowałby do pogody i wakacji idealnie :)

marciuMEGA
13.02.2013, 12:45
nawiasem mówiąc: Travellers Tales to firma co zrobiła kilka z gier z serii Sonic The Hedgehog :D I BYŁY SŁABE!