PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Cztery Pory Roku - pierwsze informacje wyciekły do internetu!


Darkus
31.07.2012, 16:35
Jak wiecie, od niedawna pojawiają się oferty Seasons:rolleyes: Będą trzy wersje:
normalna
limitowana
+ podstawa gry
nie w tym jednak rzecz, do internetu wyciekły pierwsze informacje z prowadzonej w kwietniu ankiety (dostępnej tylko dla poszczególnych graczy):
„Świętujmy zmiany pór roku! Po raz pierwszy w The Sims możesz doświadczyć pór roku na otwartym terenie. Sprawdź świeżutkie ubrania nowej w kategorii „na deszcz” w aplikacji Stwórz Sima. Staw czoła nowym i zaskakującym efektom pogodowym. Ciesz się wakacjami i weź udział w wielu wyjątkowych imprezach sezonowych. Pogrywaj z życiem jak nigdy wcześniej i pozwól swojemu Simowi poczuć piękno i siłę natury!”

W opisie pojawiły się też wzmianki o: temperaturze, zjeżdżalniach wodnych, powolnym tańcu, deskach do skakania (basen), możliwości stawiania gotowych pokojów na parceli, wzmianka o karierze antropologa zajmującego się nauką i UFO, możliwości wysyłania wakacyjnych kartek swoim znajomym na TheSims3.com, możliwości jazdy na sankach, pogodzie, kosmitach, pływaniu w oceanie, możliwości stworzenia Simowego profilu w serwisie randkowym, o karierze meteorologa, latawcach, nowych rodzajach przyjęć: przyjęcie na basenie, kostiumowe, wakacyjne.

Fani mieli też za zadanie określić, które aktywności dotyczące danej pory roku są najciekawsze. Od imprezy z malowaniem twarzy latem, poprzez zimowe jeżdżenie na lodzie i jesienny konkurs jedzenia ciast, aż po wiosenne szukanie jajek (Wielkanoc). Wspomniano także o zawartości Edycji Limitowanej - dodatkowa lodowa parcela stworzona wyłącznie z lodu, zawierająca 10 nowych obiektów. Zapytano też o to, jaka firma najbardziej nadaje się do The Sims 3. Były to m.in.: Swarovski, Adidas, Nike oraz (!) Diesel.

pełny artykuł: http://sims.arhn.eu/d/4pory/na-tropie/

dodatkowo pewna użytkowniczka sims-wikia.com miała mozliwość przetestowania gry podczas zamkniętego pokazu we Francji... oto informacje, niekonieczne wszystkie są prawdą:
The Sims 3, najprawdopodobniej zrodzi kolejny dodatek, bardzo długo oczekiwany przez nas - Cztery Pory Roku/Sezony (Seasons). Ma wyjść 9 listopada jeszcze tego roku. Według strony Le Mag ma wyjść 16 listopada. Tutaj korzystałam ze źródła http://simsvip.com/?p=12298. Jakoś na stronie Le Mag, nie potrafię już znaleźć owej informacji o 16 listopadzie. Więc moge przypuścić, że albo to zwykły żart albo informacje na temat naszej gry są ściśle tajne. x.x Tym razem według stron sims-soul, rinconsimmer.jimdo.com oraz universosim.jimdo.com/ pewna użytkowniczka z sims.wikia miała możliwość przetestowania owej gry, gdzie później podzieliła się ' z ludźmi informacjami ', takimi jak :
Będą Festiwale. Festiwale będą w każdej porze roku (czyli wiosna, lato, jesień i zima). Owe imprezy będą huczne, gdyż będa obowiązkowe stroje, a raczej kostiumy, dekoracje i ... zabawy. Festiwal Wiosny będzie zawierał - kissing booth ( budka=całus. no wiecie o co chodzi XD ), polowania na jajka wielkanocne, nowe wiosenne dekoracje. Festiwal Lata będzie zawierał - dużo fajerwerek; budki, w którym możemy pomalować twarz (simowi ), konkursy na zjedzenie jak najwięcej hot-dogów; stoisko żywności itd. ( takie Amerykańskie jakieś te święta ;o ). Festiwal Jesieni będzie zawierał - konkurs typu zjedzenia jak największej ilości ciast, wyławianie jabłek z beczki z wodą itd. Festiwal Zimy będzie zawierał - bitwy śnieżne. Nowe obiekty/cechy itd. :

-Temperatura - będzie temperatura, a z nimi oparzenia słoneczne, odmrożenia itd.
-Kolędy - będziemy mogli odwiedzać sąsiadów i śpiewac kolędy x.x
-Trampolina - nowe funkcje dla basenu
-Powolny taniec - nowy, romantyczny taniec.
-(?) - nowy sposób chłodzenia w upalne dni
-Ice Bar - nowa, mroźna parcela.
-Nowe rodzaje urlopu
-Bedzie prognoza pogody w TV
-Możemy bawić się latawcem
-Będziemy mogli pływać w oceanie (!)
-Klimat - czyli pojawią się burze, mgły, śnieg, grady itd.
-UFO
-Bitwa na śnieżki
-Możemy dołączyć do klubu UFO
-Pojawią sie też 6 światów, które możemy pobrać ze Store ( oczywiście specjalnie stworzone dla 4 Pór roku )
ice club pojawi sie w edycji limitowanej:redface:

pewien użytkownik odważył sie również napisać do jednego ze sklepów w którym wystawiono ofertę The Sims 3 + Seasons, oto co odpisano:
https://lh6.googleusercontent.com/-v53XxxJDNsY/UBeETzKaBeI/AAAAAAAAAyc/XNeYohb1vS4/s1269/OMG!.PNG
gra zostanie zapowiedziania trzy dni po premierze NZTŚ, tak jak Zwierzaki:)

więc tematem nowego dodatku będzie pogoda, festyny oraz wakacje.. pozdrawiam, będę wam informował na bieżącoB)

Pink Panther
31.07.2012, 16:43
C-U-D-O-W-N-E *.*

Ale zastanawiają mnie wymagania tego dodatku...

octavessens
31.07.2012, 16:55
Watpie by juz promowali Seasons skoro jeszcze Nie z tego świata nie jest wypromowane. Logiczne ze straca za duzo na sprzedaz + dodatek seasons bedzie tak niedopracowany ze sie posram. WOle poczekac i miec cudowny dodatek niz gowniany

Darkus
31.07.2012, 17:14
oficjalnie nie zaczęli promować gry, jednak mają oni ograniczenia co do zaprezentowania dodatku - 5 miechy prze premierą muszą pokazać innym twórcom, serwisom.. gra albo zostanie zapowiedziana podczas Gamescom, albo jak pisałem trzy dni po premierze supernatural:rolleyes:

Searle
31.07.2012, 17:20
Jestem zachwycona! Byle do listopada! :)

zuzapets
31.07.2012, 17:36
Ale super! :D niech już będzie listopad :P

Megan
31.07.2012, 18:06
Aaaaaaaa plywanie w ocenie !! Czekam na ten dodatek bardzo bardzo bardzo..!! Odliczanie do listopada...czas...start! xD

anie_1981
31.07.2012, 18:52
Czyli, że jednak będzie taki dodatek? Były już plotki o dodatku o podróżowaniu, w zasadzie o typowych wakacjach, w połączeniu z pogodą... Tamten się jakoś inaczej nazywał, była nawet okładka (podróba oczywiście). No to jeśli to istotnie prawda... to pozostaje tylko czekać na więcej informacji... Taki dodatek na 200% kupię, chociaż prawie nic o nim nie wiem, za to o tym czy kupię najbliższy mutanto-dodatek jeszcze nie wiem... :P

Shiver
31.07.2012, 19:37
Nareszcie! Nie wiem jak wytrwam do listopada, ale mam nadzieję że z czasem informacji będzie więcej. No i już wiem co chcę dostać pod choinkę ^^.

inseparable
31.07.2012, 19:44
oby rzeczywiście tak było! bo póki co to zapowiada się MEGA, czekam na pory roku od początku ts3 ;33

Kamil
31.07.2012, 19:59
Ooo to będzie odjazd! Ale i tak bardziej czekam na NZTŚ :P Fajnie że w pogodowym dodatku będzie można jeździć na rolkach *-*

Electric Shabet
01.08.2012, 00:12
Mi się najbardziej podobają te festiwale. :)
Dodatek kupię, o wiele bardziej mi się podoba niż CPR z The Sims 2. O ile to nie są zwykłe plotki.

eyvee
01.08.2012, 09:29
ooo taaak, mam nadzieje, ze bedzie ten dodatek ;D! nie moge sie doczekac tej pogody, sniegu mhhhmmmm......mozna super historyjki wymyslac z takimi klimatami xD i wolny taaaniec!!!! wkoncu ;D i plywanie w oceanie *,..,* juz chce listopad ;D!

Aperlaxive
01.08.2012, 09:32
O matko to jest super! Nigdy specjalnie nie czekałam na pory roku a tu taki zaskok... Mam tylko nadzieję, że to wszystko jest prawdziwe;)

Darkus
01.08.2012, 10:16
z potwierdzenia gry podczas gamescom nici, zostaną tam zaprezentowane simcity oraz NZTŚ :D

Ariall
01.08.2012, 10:47
Hmmm, według mnie trochę za szybko. Za mała przerwa między rozszerzeniami...

nmin
01.08.2012, 12:17
Wreszcie dodatek wnoszący coś do życia codziennego. Już nie mogę się doczekać :)

miłośniczka zwierząt
01.08.2012, 13:58
No dokładnie za mała przerwa między rozszerzeniami no ale dodatek zapowiada się ciekawie i na pewno go kupię. A co do tych informacji to jak dodatek zostanie potwierdzony to zobaczymy ile z tych informacji jest prawda a ile fałszem.

Violet
01.08.2012, 14:02
Ciekawe jakie beda bledy xd Śnieg w lecie xd

Meona
01.08.2012, 18:34
O jeju! Cudowne *.* i będzie UFO <3 wolny taniec wreszcie! super.. ale ile to będzie ważyć? :O

Kamil
01.08.2012, 22:35
Mam nadzieję że prognozy pogody w simowym tv będą się sprawdzały a nie tak jak w sims 2 że najpierw mówi o deszczu a za chwile wyskakuje drugi dymek o śniegu...

miłośniczka zwierząt
02.08.2012, 08:07
No ja też mam taką nadzieję te prognozy pogody w the sims 2 były trochę wkurzające mam nadzieje że w the sims 3 będzie trochę lepiej. I ciekawa jestem jak śnieg w the sims 3 będzie wyglądał ;).

Lubie
02.08.2012, 13:17
http://i.imgur.com/WCXGW.jpg

Oficjalna Strona The Sims została uzupełniona o nowy dodatek, Seasons.
Ponad to w internetowym sklepie Origin pojawiła się oferta przedsprzedarzy, jednak zniknęła tak szybko, jak się pojawiła.

Na zdjęciu widać lodowy pałac, który zostanie dołączony do edycji limitowanej.

To już pewne, że następnym dodatkiem (tuż po The Sims Nie z Tego Świata) będzie pogodowy dodatek. !!

źródło: simy.pl




@e/
http://i.imgur.com/PUxUO.jpg

Jeszcze na forum strony simy.pl znalazłem to zdjęcie. Czy nie zapowiada się smakowicie ? *.*

Martha Allen
02.08.2012, 15:58
Mnie jakoś The Sims 3 nie pociągnęły. Niby jest śliczna grafika, coraz lepiej i tak dalej, ale mimo wszystko wolę The Sims 2. Jest trochę ciekawiej. Ale nie wiem, może kiedyś się skuszę na The Sims 3. Chociaż osobiście przyciąga mnie Nie z tego świata i Pokolenia, a także zwierzaki, tak samo odpycha mnie obsesja na punkcie Katy. Cóż.

Horsez
02.08.2012, 17:07
boże *.*.*.*.*
zakochałam się!!!!
NIE CHCE TYCH WRÓŻEK, DAWAĆ TO!
:D:D

Spectrum
02.08.2012, 17:58
OMAJGAD *_* !!!
To może być świetne! Będzie śnieg, i pływanie w materacach <3

Nie mogę się doczekać..

Vanitas
02.08.2012, 18:00
*_____*
Genialnie to wygląda. I ciesze się, że połączono 'dwójkowe' podróże z cpr - bardzo lubię te dodatki a wymarzone podróże jakoś nie kojarzą mi się z wakacjami (może nie połączono, ale przynajmniej można pływać w oceanie >D). Szkoda, że okładka jest taka mała, ale z tego co widzę to jest ciekawa - podoba mi się. Wreszcie szykuje się coś dobrego po Katy Perry i Supernatural.

easey
02.08.2012, 18:02
boże *.*.*.*.*
zakochałam się!!!!
NIE CHCE TYCH WRÓŻEK, DAWAĆ TO!
:D:D

AAAa!! Tak, tak, tak! Nie mogę się doczekać! <33

Pink Panther
02.08.2012, 18:03
Byłoby świetnie... Ale ja naprawdę mam co do tego wąty - albo nie wydadzą, albo spaprają :/

Lubie
02.08.2012, 18:08
Z tego co wiem, to zacznijmy od góry i lecimy w prawo...

1. nie wiem co to jest, ale wygląda to tak, jak by simka spadała z koła do wody ? :O
<to tylko moje wymysły :D>
2. simka stoi z parasolką w trakcie burzy. (<3)
3. koleś wycina twarze w dyni. :>
4. jakiś chłopak GRA W PIŁKĘ, tzn kopie ją. :>
5. koleś korzysta z całuśnej butki. XD
6. no i jakiś jeszcze koleś opala się na materacu dmuchanym, a w tle plaża pełna opalających się simów. : >



JA JUŻ TO CHCĘ. <3

Meggie
02.08.2012, 18:16
Oby do świąt! <3

No jak nigdy nie mogę się doczekać :D Jednak wkurzają mnie te "chwyty marketingowe", przez które na pogodę trzeba było czekać tak długo.. -.-

miłośniczka zwierząt
02.08.2012, 19:00
Ja tez już bym chciała ten dodatek ale musimy jeszcze trochę poczekać na niego niestety a ja muszę jeszcze dłużej czekać bo dopiero w grudniu se w niego pogram ;(

Megan
02.08.2012, 19:01
Teraz czekajmy na zwiastun :D

Violet
02.08.2012, 20:06
Taaa ciekawe ile tych simów będzie się opalać 2, 3?

Trykuu.
02.08.2012, 21:07
http://media.tumblr.com/tumblr_m817jms6yb1rsk8x3.gif juz nie moge sie doczekac

miłośniczka zwierząt
02.08.2012, 21:16
No cóż jak zagramy to się przekonamy.

Adamsims
02.08.2012, 21:44
Przed chwilą potwierdzili. Zaraz edytuje i dodam tu zdjęcia. Widziałem narty na ścianie, czyli mozna tam dać takze do ozdoby, chyba bedzie mozna postawic tor deskarski(?) i do snowboardu na swojej działce, mozeliwe jest pływanie w mrzu, piłka nożna i halloween. czyli to co pisali. Nie widziałem świąt ale za to wielkanoc(zbieranie jajek) oraz nowy rok chyba gdyż były wypuszczane petardy. Było widać jak UFO porywa sima, a na halloween podobały mi się stroje. Widzialem chyba kogoś z horroru. Jasona. Premiera 13 listopada.

anie_1981
02.08.2012, 22:02
Jestem już zakochana w tym dodatku... Tylko jedno mi się nie zgadza... We wrześniu NZTŚ, czyżby nie miało być akcesoriów pomiędzy dodatkami..? A w ogóle, to wcale bym się nie zdziwiła gdyby Sesons miał być ostatnim dodatkiem do trójki, a od początku 2013 szliby już z czwórką. Tak czy siak, Seasons na pewno kupię, ale czwórki już kupować nie będę. Pewnie ją przetestuję, ale kupować nie zamierzam :P

Fallen
02.08.2012, 22:43
Od dawna czekałam na ten dodatek i w końcu sie pojawi *.*
Gdyby w grudniu, byłby to idealny prezent na święta :P Kupię na 100%!

Mamełe
02.08.2012, 23:06
było czy nie? :)

http://youtu.be/yB5nTGm0j3Q

Levkoni
02.08.2012, 23:09
Zwiastun jest świetny i to co mnie cieszy to to, że będzie można pływać w wodzie i.... MOI UKOCHANI KOSMICI! Aż znowu mi się chce grać w simsy :P

easey
03.08.2012, 08:48
ojacie ojacie, na 100% to kupię! Jeszcze w listopadzie,moje urodziny :D Aaaa już chcę ten dodateek!

Karel13
03.08.2012, 09:16
Zdecydowanie najlepszy dodatek jak do tej pory. :D

Violet
03.08.2012, 10:18
Mogli chociaż nowe animacje zrobić a nie żywcem z dwójki :/

anie_1981
03.08.2012, 10:55
Mogliby dać teraz Pogodę, a Komplet Mutantów później... :P Nie będę się potrafiła cieszyć z Avady Kedavry na wampach i kudłaczach, myśląc o pogodzie, pływaniu w morzu\oceanie i zielonych słodziakach z kosmosu...

Horsez
03.08.2012, 11:55
zwiastun ♥♥ kocham tą gre!!!

Megan
03.08.2012, 12:14
tylko szkoda ze siatkówki nie będzie ;/ ale może w ts 4 już moją ukochaną siate dodadzą :D . ale fajne to opalanie simów ;)

Stephenowa
03.08.2012, 13:03
Dodatek zapowiada się serio genialny, ale czy mi się wydaje, czy trailer jest w SV? Czyli nie będzie nowego miasta? Bo do tej pory przecież każdy trailer był w nowej okolicy..
No, tak czy siak nie mogę się doczekać! :D

Trykuu.
03.08.2012, 13:36
http://media.tumblr.com/tumblr_m817jms6yb1rsk8x3.gif
nareszcie :P

Rosemarie
03.08.2012, 15:16
Zwiastun jest świetny! Tyle nowych atrakcji! Wolałabym mieć już we wrześniu Cztery pory roku niż Nie z tego świata, ale cóż... :P

Kenny McCormick
03.08.2012, 15:18
Gdzie masz kosmitów? :| JA tam tylko widzę dziecko za kosmietę na halloween przebrane.

nmin
03.08.2012, 15:50
Zwiastun pokazuje rewelacyjne rzeczy, już nie mogę się doczekać dodatku. No i będą kosmici, świetnie! :)

Myrtek
03.08.2012, 15:57
W zwiastunie można zauważyć kosmitów: w 0.28 i 0.43 :)
Zapowiada się świetnie - tak wesoło, rodzinnie...dość ludzko :P
Nie wiem jak wy, ale piosenka w zwiastunie wydaje się taka jakby...pożegnalna? No wiecie, coś w stylu "było świetnie, lecz czas się rozstać".

Karel13
03.08.2012, 17:01
Myrtek, odczułem to samo wrażenie! Zdaje mi się, że to ostatni dodatek...

Patiglr
03.08.2012, 17:05
Uwielbiam moment, kiedy zaczyna padać deszcz i wszyscy otwierają parasolki :)

Nowego miasta nie będzie, potwierdził to Graham, argumentując to tym, że:
1. Mieli bardzo dużo pracy przy tym dodatku.
2. Dodatek współpracuje właściwie ze wszystkimi otoczeniami jednakowo i nie jest potrzebne do niego nowe.

Huhuh, Simowie z cechą "Nie cierpi przyrody" będą mieli teraz ciężkie życie ^^

Nie mogę się doczekać!~ ^^

mario
03.08.2012, 17:26
Nie wiem jak wy, ale piosenka w zwiastunie wydaje się taka jakby...pożegnalna? No wiecie, coś w stylu "było świetnie, lecz czas się rozstać".
No i dobrze. Najwyższy czas. Jak Seasons nie będzie ostatnim dodatkiem do TS3, to zacznę wątpić w intencje producentów. Czas na TS4.

Kenny McCormick
03.08.2012, 17:55
Nie wiem jak wy, ale piosenka w zwiastunie wydaje się taka jakby...pożegnalna? No wiecie, coś w stylu "było świetnie, lecz czas się rozstać".

Jakby na końcu filmu, nie? :D A to nie sa kosmici :| Po prostu jakiś ciuch dodadzą i zielony skin pewnie xD

Searle
03.08.2012, 19:01
Wspaniały zwiastun! Grę kupię nawet jakby miała mieć 1000 bugów! :)

Karel13
03.08.2012, 19:05
Pod koniec zwiastuna, chłopiec przebrany za hot-dog'a zostaje namierzony przez kosmitów.

anie_1981
03.08.2012, 20:56
Ja już gdzieś pisałam, że wcale się nie zdziwię, jeśli to będzie ostatni dodatek. I wcale mi nie jest z tego powodu przykro, ostatecznie co jeszcze mogliby wymyślić? Trójka spełnia moje oczekiwania i ciężko mi sobie wyobrazić, jak mogłaby wyglądać następna seria... Jeszcze lepsza grafika, jeszcze więcej możliwości i jeszcze więcej bugów...

Lubie
03.08.2012, 21:31
Wieści z Tweetera od SimGuruGrahan

* w CAS będą filtry długie/krutkie rękawy, szorty/spodnie, swetry/koszule
* będzie również filtr pod kątem dodatków, jak mamy z meblami
* sim automatycznie będzie używał parasoli gdy zacznie padać, bądź wyjdzie na zewnątrz, gdy już pada
* zaawansowani gracze będą mieli pełną kontrolę nad wyglądem działek z festiwalami, lub będą mogli tworzyć je od podstaw, zaś większość graczy będzie mogła skorzystać z parceli, które automatycznie zostaną utworzone w ich mieście (?)
* Pory roku i rodzaje pogody nie są kontrolowane przez świat, tylko przez zapis. W ten sposób można dostosować pogodę w każdym świecie tak, jak będziemy chcieć. (czyt. sami możemy ustawiać pogodę i pory roku w danym zapisie)
* Będzie czujnik temperatury (czyt. termometr), dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć, jak ciepło jest u naszych simów. (do wyboru, stopnie Fahrenheita lub Celsjusza!)
* W The Sims 3 Cztery Pory Roku NIE BĘDZIE SZKLARNI!, lecz w dodatku Nie Z Tego Świata dojdą "Kryte Donice" (?) , dzięki którym będziemy mogli hodować nasze rośliny w domach
* będziemy mogli sadzić dynie w ogrodzie!, a później wycinać z nich głowy (?)
* będziemy mogli pływać na materacu w basenie, jak i an plaży, w oceanie (?)
* Wszystkie drzewa będą traciły liście na jesień/zimę, poza tymi zimnolubnymi (czyt. iglastymi?). Te ze STORE zostaną zaktualizowane pod The Sims 3 Seasons
* Po mieście będą rozrzucone kwiaty, które będą ROSNĄĆ!. Będą to nowe obiekty kolekcjonerskie, które po zerwaniu możemy wsadzic do wazonu. !
* SimGuru Grahan tłumaczy, że SuperNatural i Seanson to tak jakby przeciwieństwa (czyt. fantastyka i urealnienie) , dlatego wychodzą tuż po sobie.

**********
To na razie wszystko, bo Grahan poszedł na obiad. >D
Po obiedzie odpowie na więcej pytań.

źródło : twitter.com

Levkoni
03.08.2012, 21:34
Jakby na końcu filmu, nie? :D A to nie sa kosmici :| Po prostu jakiś ciuch dodadzą i zielony skin pewnie xD

Kosmitów można zobaczyć w 3 miejscach w filmie. Raz się wita na plaży z simem, z tyłu widać, wcześniej gdzieś też jest przy tych budkach. Na ostatniej klatce koleś przebrany za hot doga widzi kosmitów i prawdopodobnie to jest moment porwania sima przez kosmitę. Poza tym na screenach uchwyconych z filmiku widać doskonale zielonych panów w kosmicznych skafandrach :)

Violet
03.08.2012, 23:01
http://www.youtube.com/watch?v=d0KmolrnuRw Polski zwiastun

Mamełe
04.08.2012, 07:42
Wieści z Tweetera od SimGuruGrahan

* zaawansowani gracze będą mieli pełną kontrolę nad wyglądem działek z festiwalami, lub będą mogli tworzyć je od podstaw, zaś większość graczy będzie mogła skorzystać z parceli, które automatycznie zostaną utworzone w ich mieście (?)


Według mnie chodzi o to, że do edycji potrzebny będzie buydebug itd.

Meona
04.08.2012, 08:59
o boże :O materace, kwiaty! i będzie można zrobić sobie halloween ^.^ no i fajnie, że simy będą mogły używać parasolek, a nie tak jak w ts2.. szkoda, że nie będzie szklarni, ale cóż.. fajnie oby tego nie spartolili :D

Levkoni
04.08.2012, 09:26
Odlot chociaż szkoda, że nie będzie szklarni, to był fajny element w poprzedniej odsłonie. A co do tego czy to ma być ostatni dodatek, to wydaje mi się, że po Seasons ma być dopiero ostatni, tak wynikało z danych, które wykryli maniacy gdzieś na sklepach itd. Tak czy siak, w 2013 roku na 99% zagramy już w TS4 ;)

Violet
04.08.2012, 10:31
eh myślę że kolor parasolki będzie można wybrać. Czy w realu z nikąd kiedy zaczyna padac deszcz pojawia się parasolka? :/

Horsez
04.08.2012, 10:51
to też może być denerwujące, bo sama osobiście uwielbiam chodzić po deszczu- me gusta.
brakuje mi jednak w The Sims 3 , chodzenia za rękę.:(

anie_1981
04.08.2012, 12:01
To mają nosić parasolkę w ręku? Skoro nawet samochody lądują w plecaku i już to zaakceptowaliśmy, to parasolkę tym bardziej nosi się w plecaku... Z resztą emeryci laski też noszą w plecakach...

Lubie
04.08.2012, 12:17
Violet, by sim wyciągał parasolkę podczas deszczu trzeba mieć ją najpierw w wyposażeniu. :)

mario
04.08.2012, 12:32
Czy w realu znikąd, kiedy zaczyna padać deszcz, pojawia się parasolka? :/
Nie, ale czy w realu ludzie teleportują się do i z samochodu? xD

inseparable
04.08.2012, 12:39
w realu nosisz w torbie/plecaku a w simsach pewnie w wyposażeniu :D

Kenny McCormick
04.08.2012, 12:47
eh myślę że kolor parasolki będzie można wybrać. Czy w realu z nikąd kiedy zaczyna padac deszcz pojawia się parasolka? :/

No... Mogli dać lepiej plastikowe płąszcze na deszcz. Myślałem, że se kupię, ale oglądając zwiastuny, wolę TS3 nie z tego świata. Chociaż Halloween fanie sie zapowiada ^^.

Violet
04.08.2012, 21:04
Czyli będzie można chodzić bez parasola?

Hefalump
05.08.2012, 08:36
Co do trailera...
Powraca to samo: A-NI-MA-CJE
A więc: Fajnie oglądać gościa który na desce jeździ po takim czymś do tricków na początku trailera, co nie? No tak, tym bardziej że jest jedna animacja i będzie non stop jeździć IDEALNIE po środku tej skoczni. Nie mówiąc o liściach które wyglądają jak półokrąg z liśćmi które wyglądają jak wylana masa z której latają liście.
I tak oto prezentuje się "zawsze idealna" gra. Mam nadzieje że komuś uświadomiłem że trailer i gra zawsze się różnią nie mówiąc o OJSG= BŁĄD ZAPISU

Meona
05.08.2012, 08:56
Violet - w deszczu to nie wiem chyba nie. Ale mi się wydaje, że musimy kupić parasolkę, wrzucić do wyposażenia i na niej ustalić czy automatycznie mają wyjmować czy nie.. inaczej by nie mogło być.

anie_1981
05.08.2012, 11:03
Dziwnie się pisze posty, gdy nie od razu się pojawiają :P

Violet, kiniusia1. Na chłopski rozum to chyba faktycznie będzie trzeba kupić parasol, bo można go podobno po swojemu "pokolorować", a gdyby pojawiał się znikąd, nie byłoby to możliwe... Pewnie podobnie jak z laskami emerytów, będą automatycznie rozdawane sąsiadom. Nieraz widuję emerytów, którymi nigdy nie grałam, a chodzą o lasce... skąd ją wzięli... gra im dała. Skoro więc nie kupimy naszym ludziom parasola, to pewnie będą moknąć...

Hefalump, od wieków nie miałam błędu zapisu, a gram na jednym zapisie nieraz bardzo długo, więc teoretycznie niemalże miałby prawo do błędu podczas zapisu. Też zauważyłam, że sterta liści wygląda okropnie, ale w tej grze nie wszystko jest idealne. A co do jazdy na desce, to wcale nie wiadomo, czy zawsze będzie idealnie, to będzie nowa umiejętność, więc początki mogą być trudne. Gdybyśmy chcieli idealnej gry, gdzie zawsze wszystko działa, to na pewno nie wybralibyśmy Simsów... To wielka, kompleksowa gra, przy takich wielkościach i zaawansowanych opcjach nie trudno o błędy. Nie bez powodu im więcej możliwości EA daje Simsom, tym więcej jest błędów. Fakt, niektórych dałoby się pewnie uniknąć... Ale to już czynnik ludzki i ich parcie wyłącznie na kasę.

Myrtek
05.08.2012, 11:08
Parasolka zapewne będzie do kupienia (działać będzie jak laska, prawdopodobnie).
Są dwa rodzaje parasoli: zwykłe i ulepszone. Te drugie będą się cechować tym, że ta ruła, czy jak to się tam zwie... Będzie się świecić, jak miecze świetlne w star wars :p

Co do animacji: owszem, skorzystali z dwójki, ale to nie powinno nas dziwić. W animacjach między odsłonami 2 i 3 jest delikatna, aczkolwiek zauważalna różnica. Simy animacje wykonują nieco płynniej (jak na nich).

Stephenowa
05.08.2012, 12:40
Co do trailera...
Powraca to samo: A-NI-MA-CJE
A więc: Fajnie oglądać gościa który na desce jeździ po takim czymś do tricków na początku trailera, co nie? No tak, tym bardziej że jest jedna animacja i będzie non stop jeździć IDEALNIE po środku tej skoczni. Nie mówiąc o liściach które wyglądają jak półokrąg z liśćmi które wyglądają jak wylana masa z której latają liście.
I tak oto prezentuje się "zawsze idealna" gra. Mam nadzieje że komuś uświadomiłem że trailer i gra zawsze się różnią nie mówiąc o OJSG= BŁĄD ZAPISU

Wybacz, ale za grosz nie zrozumiałam wyróżnionych fragmentów. Zwłaszcza tego o liściach,hah. :)
Nie jestem pewna czy dobrze rozumuję, ale na trailerze były dzieci, które podczas deszczu skakały po kałużach podczas gdy inni mieli wyciągnięte parasole. Czyli albo dzieci ten obowiązek nie dotyczy albo sami sobie wybieramy co, kto i kiedy nakłada. :)

Anulaa89
05.08.2012, 14:01
Jezu! Choćbym miała nie kupić nic do jedzenia przez kilka dni to nie kupię a kupię te 4 pory roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie potwierdzone. Jak ja się cieszę. Mogą mieć 100000000000 bugów i tak kupię. (nie no lepiej żeby nie miały :D) zapowiada się ciekawie, ale miejmy nadzieję, że się nie rozczarujemy. Wreszcie z przyjemnością będę grała w Simsy... Mam tylko nadzieję, że to nie ostatni dodatek :( - chciałabym jeszcze jakiś odpowiednik na Studiach albo Własnego Biznesu... No ale najważniejsze że będziemy mieli 4 pory roczku :)

Hefalump
05.08.2012, 18:06
Najwyraźniej nie zwracasz uwage na szczegóły, a brak szczegółów tlumaczycie: "ASDFGH Komputer mi sie spali, dobrze jest!"
Ja jestem aczkolwiek wymagającym graczem :)

Lubie
05.08.2012, 18:37
Stephenowa
* sim automatycznie będzie używał parasoli gdy zacznie padać, bądź wyjdzie na zewnątrz, gdy już pada
Jeżeli sim ma parasol w wyposażeniu, wyciągnie, jeżeli nie ma to chyba raczej jasne, że nie wyciągnie. A dzieci taplały się w kałuży bez nich, bo to chyba raczej lepiej wygląda... A na gameplayu (ostatni czat) dziewczynka nie miała parasola jak padało, bo "chcieli, by trochę zmokła" (dosłownie tak odpowiedzieli na jedno pytanie na twitterze. :O)

Stephenowa
06.08.2012, 07:55
Okej. Wybacz, nie jestem na bieżąco z gameplayami. Już rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie jak dla głupiej. :)

nmin
06.08.2012, 10:20
Pewnie zmoknięcie będzie wywoływało negatywny nastrójnik albo nawet przeziębienie :)

Pink Panther
06.08.2012, 13:56
Tutaj jest dużo o nowym dodatku: <<KLIK>> (http://www.ea.com/pl/news/producent-the-sims-3-cztery-pory-roku-o-nowym-dodatku) ;)

TheSimka3
07.08.2012, 08:39
Podejrzewam, że z parasolką będzie tak jak z laseczką dla starszych osób z dodatku Pokolenia ;). Mnie nie obchodzi ilość błędów, jakość dochodzących przedmiotów, po prostu chcę wreszcie zmianę pogody w simsach :P. Jestem tylko ciekawa co do Simowej ''Gwiazdki''.

Horsez
07.08.2012, 10:01
to tak jak trochę The sims 2 cztery pory roku+ czas wolny+ akcesoria na święta:)
Nie ma co postarali się:D

Psychosis
07.08.2012, 10:10
Myślę, że dodatek wprowadza wiele fajnych funkcji do gry. Ślicznie wyglądają simowie pod parasolami, bardzo podoba mi się też opcja wiosennych festiwali. Dzieci szukające jajek wyglądają uroczo! I te drzewa, jakby rodem z kraju kwitnącej wiśni. Myślę, że gdybym miała wybierać 2 dodatki w które bym się zaopatrzyła przy zakupie TS3, byłyby to zwierzaki i CPR. ;)

anie_1981
07.08.2012, 11:07
Na gameplayu w chacie z twórcami gry, była pokazana parasolka w wyposażeniu Sima.

Chloé
07.08.2012, 11:31
Tutaj jest dużo o nowym dodatku: <<KLIK>> (http://www.ea.com/pl/news/producent-the-sims-3-cztery-pory-roku-o-nowym-dodatku) ;)

Świetny link i dużo informacji, dzięki!

2 nowe umiejętności, 2 nowe cechy i nowa praca dorywcza:

Chociaż nie ma żadnych pełnych nowych karier, jest praca dorywcza, którą mogą podejmować tylko kosmici, stając się „obiektem testowym” w ośrodku naukowym.
Kocham kosmitów.

Co tam Nie z tego świata, ja chcę 4 Pory Roku! Już, teraz, natychmiast :D

Adamsims
07.08.2012, 14:58
Według jakiegos Grahama(coś mi mówi to nazwisko) na Gamescon 15-19 sierpnia będzie kolejna duża zapowiedź simów. Najbardziej pasują akcesroaia ktore mają premeire w październiku, ale duża premiera. Myśle ze to klamstwo bo akcesoria są najmniejszą mozliwą premierą, dodatku następnego kategorycznie nie zapowiedzą, a na simsy 4 za wczęsnie gdyz wychodzi Sim City czyli do marca musimy czekać. Ogolnie to skoro simy 4 mają być w 2014 to myśle że w marcu juz zapowiedź powinna być. :D Co do komenatrzy na temat tego ze 4 pory roku sa ostatnie to wychodza one teraz gdyz jesienią jest wyższa sprzedaż i jest to bardzo oczekiwany dodatek wiec nie chcą zniszczyć sprzedaży Sim City.

Myrtek
07.08.2012, 21:43
Adamsims - mimo tej chaotycznej wypowiedzi, gdzie masło jest maślane, chyba za drugim razem zrozumiałam. Chyba :p

neville
08.08.2012, 11:44
http://www.simy.pl/news/automatyczne-wspomnienia/

ow yeah, zero wspomnień! Od razu będzie mniej bugów, a gra będzie płynniejsza.

BlackBerry
08.08.2012, 12:16
http://www.thesims3.com/community/blog.html?blogid=445011 <- Tutaj też znajdziecie trochę screenów i informacji o nowym dodatku (Po angielsku).

Damian
09.08.2012, 07:07
Szybko wydali ten dodatek wrzesień Zostań Gwiazdą a w listopadzie Cztery Pory Roku.
Może chcą już zakończyć serię The Sims 3

Adamsims
09.08.2012, 17:13
up Akurat przeczytałem ze ktoś potwierdził że to nie koniec simów. =) Wdają teraz gdyż zblizaja sie swięta co oznacza wyższą sprzedaż oraz SimCity w lutym i by dodatki ze sobą konkurowały.

Ariall
09.08.2012, 19:35
Pewnie zapowiedź akcesoriów oddzielających Nie z tego świata i Cztery pory roku.

Damian
10.08.2012, 06:40
up Akurat przeczytałem ze ktoś potwierdził że to nie koniec simów. =) Wdają teraz gdyż zblizaja sie swięta co oznacza wyższą sprzedaż oraz SimCity w lutym i by dodatki ze sobą konkurowały.
Tak to by było sensowne
Wracają kosmici z The Sims 2 ! :D
Macie może jakieś informacje o nich ?

Violet
10.08.2012, 10:36
Akcesoria na szybko? ;/ A fakt po nich można się tego spodziewać

Adamsims
10.08.2012, 14:43
Tak to by było sensowne
Wracają kosmici z The Sims 2 ! :D
Macie może jakieś informacje o nich ?
Nie jestem wielkim fanem kosmitów i innych stworków ale narazie chyba praktycznie nic o nich nie mówią. Wiem ze kosmici(tylko oni) będą mogli pracować w laboratorium jako obiekty doswiadczalne czy ktos taki. =)
Też myśle ze to akcesoria październikowe. Czyli zrobili nas w ciula.

Ariall
10.08.2012, 15:11
Po nagłej zapowiedzi Seasons nic mnie nie zdziwi - więc pewnie tak. Akcesoria.

anie_1981
10.08.2012, 15:53
Coś czuję, że akcesoriów albo nie kupię, albo kupię po nowym roku. Nie mogę aż tyle kasy, w tak krótkim czasie wydać na "głupoty".

Dokładnie za miesiąc, będę miała NZTŚ w rękach... ;) Wolałabym CRP teraz we wrześniu, a NZTŚ w listopadzie... Ale nie można mieć wszystkiego... Kosmitami na pewno będę się bawiła, bo zawsze lubiłam te zielone ludziki. Mogliby coś więcej powiedzieć, w dwójce kosmici porywali facetów i ich... zapładniali... Fajny był filmik jak facet rodził. Bardzo mi brakuje tych filmików okolicznościowych...

easey
10.08.2012, 16:43
Coś czuję, że akcesoriów albo nie kupię, albo kupię po nowym roku. Nie mogę aż tyle kasy, w tak krótkim czasie wydać na "głupoty".

Dokładnie za miesiąc, będę miała NZTŚ w rękach... ;) Wolałabym CRP teraz we wrześniu, a NZTŚ w listopadzie... Ale nie można mieć wszystkiego... Kosmitami na pewno będę się bawiła, bo zawsze lubiłam te zielone ludziki. Mogliby coś więcej powiedzieć, w dwójce kosmici porywali facetów i ich... zapładniali... Fajny był filmik jak facet rodził. Bardzo mi brakuje tych filmików okolicznościowych...

mi też brakuje tych filmików. no, fajnie to wyglądało jak gość rodził xD Ciekawe jak będzie z tym portalem randkowym :| czy jakoś tak.. ehehh :D

Ariall
11.08.2012, 11:07
Jeśli portal randkowy działałby na zasadzie:
1. Mega-desperacja - ahh, założę konto na tym portalu.
2. Po kilku godzinach wiadomość o potencjalnym kandydacie - pasuje mi albo next
3. Umawianie się na randki w ciemno
4. itd...

To byłoby fajne. :D

Searle
11.08.2012, 11:25
Myślę, że Pory roku będą jednym z lepszych dodatków. Sądząc po trailerze dojdzie dużo przedmiotów i dużo interakcji. Będą rolki, zbieranie kwiatów i umieszczanie je w wazonie, dużo gier, szukanie jajek (pisanek).... Super po prostu!

Lexa
11.08.2012, 11:31
Zebrałam trochę kasy i miałam ją wydać na "Nie z tego świata", ale jak dowiedziałam się o "Czterech porach roku", natychmiast zmieniłam zdanie i na pewno zaopatrzę się w ten dodatek. Pory roku to coś, na co czekałam od początku, a patrząc na te wszystkie zdjęcia i filmiki... mój apetyt rośnie. Już nie mogę doczekać się listopada! :)

ultraviolence
13.08.2012, 19:27
Trochę screenów (mam nadzieję, że się nie powtarzają):

http://i.imgur.com/XfEM3.jpg

http://i.imgur.com/qOEBm.jpg

http://i.imgur.com/wbMXS.jpg

http://i.imgur.com/ZFbqP.png

http://i.imgur.com/oD8eD.jpg

http://i.imgur.com/uyYL0.jpg

http://i.imgur.com/NajyR.jpg

http://i.imgur.com/ps0XC.png

http://i.imgur.com/hvVxa.jpg

http://i.imgur.com/HPMde.jpg

http://i.imgur.com/LfPYq.jpg

http://i.imgur.com/WspV7.jpg

http://i.imgur.com/pZkUX.jpg

http://i.imgur.com/3GCLW.jpg

http://i.imgur.com/k5N8g.png

http://i.imgur.com/Sq7mw.png

http://i.imgur.com/lAHBn.jpg

http://i.imgur.com/gDPrr.jpg

anie_1981
13.08.2012, 20:08
Fajna jest ta fotka, na której facet pływa zimą w morzu... Mors jakiś, czy co? :P Pewnie ma cechę "im mi zimniej tym weselej".

Deer
13.08.2012, 20:43
Z tego co wiem październikwowe akcesoria zwą się seaside, na polski tłumaczą wypoczynek nad morzem czy coś w tym stylu B) Więc w sumie by się zgadzało, dają nam akcesoria na morzem jako taki przedsmak pełnego wypoczynku w CPR :redface:

suomii
14.08.2012, 07:57
Dawno mnie tu nie było. Tak patrzę na te zdjęcia i wydają się takie... amerykańskie :D Szczególnie scena z Halloween, kojarzy mi się z Krzykiem xd

anie_1981
14.08.2012, 12:41
I tak faceta w morzu zimą, nic nie przebije... :P Szkoda, że nie będzie nowego miasta. Lubię bawić się nowymi miastami, choć zazwyczaj trwa to krótko...

ultraviolence
14.08.2012, 14:17
Nie wiem czy zauważyliście, ale ja na jednym screenie wypatrzyłam nawet przybysza z kosmosu :D Szkoda, że znalazłam nigdzie zbliżenia.

A tak na marginesie, ufoludki dochodzą w CPR czy w tym wcześniejszym dodatku?

Kamil
14.08.2012, 14:18
Albo nowe miasto z porami roku, albo pory roku w każdym więc lepiej jest tak jak jest :P
Ufo dochodzi w CPR.

anie_1981
14.08.2012, 17:02
Kamil, pory roku i tak byłyby w każdym mieście... To normalne, że możliwości z dodatków są we wszystkich miastach. Jak dotąd to tylko jeżdżący barek z BP jest tylko tam.

Rosemarie
14.08.2012, 17:26
Ufo dochodzi w CPR.

Świetnie. Będę miała co robić. :D Chcę już ten dodatek. <3

Violet
14.08.2012, 18:25
Myślałam że będzie jakiś pasek z porą roku a nie koło zdjęcia sima tylko znaczek :/

Chloé
14.08.2012, 20:59
Świetne zdjęcia, szczególnie zimowe, fajna piżama męska taka kalesoniasta :D i szron na oknie.
Kocham zime, w TS2 najdłużej u mnie trwała. Już nie mogę się doczekać.

easey
15.08.2012, 08:04
Wie ktoś czy będą mogły dwa simy chodzić pod jednym parasolem? :D

ultraviolence
15.08.2012, 11:54
Wie ktoś czy będą mogły dwa simy chodzić pod jednym parasolem? :D
Na 100% to będzie niemożliwe. Skoro dwójka simów nie może wspólnie wybrać się na konną przejażdżkę czy zwyczajny jogging, to nie robiłabym sobie nadziei.

Kamil
15.08.2012, 13:10
Anie - Graham mówił, że albo miasto z porami roku albo bez miasta i pory roku wszędzie.
Violet - Słyszałem że na początku gry będzie się pojawiac takie okienko...chyba takie jakie było w ts2 ale pewny nie jestem.

Megan
15.08.2012, 13:42
A ktoś powie cy będzie można surować?

easey
15.08.2012, 14:38
Łee szkoda. Ale mam pozy z parasolem i chyba tam jest coś dla pary ;>

anie_1981
15.08.2012, 14:51
Dokładnie. Ja czekam na więcej informacji o kosmitach, normalnie aż bym prawe że pograła w dwójkę, by się pobawić zielonymi ludkami. Jak miałam ochotę na kosmitów, to szłam do Dziwnowa do Dziwaków... Gdyby miało dojść nowe miasto, to z pewnością Dziwacy byliby tam niezbędni.

Searle
15.08.2012, 15:14
Z ufoludków nawet się cieszę, chociaż nie lubię nadprzyrodzonych stworzeń, to jednak kosmici to coś czego mi brakowało, bo przecież zielone ludziki były nieodzowną częścią The Sims 2 :)

Adamsims
15.08.2012, 20:40
W dzień każdego festiwalu simy mają mieć wolne. iChodzą plotki ze będzie zmiana nazwy dodatku na "4 festiwale w w roku". Strasznie mnei to wkurza. Juz wystarczy mi ze simki dostają 4 dni urlopu po urodzeniu i nici z kariery. A pozatym co takiego w tych festiwalach że wolne aż będzie? Spędzimy tam pół dnia czy raczej godzinke-dwie?

Stephenowa
16.08.2012, 11:54
Czemu niby 4 dni macierzyńskiego rujnują karierę? To takie urealnienie jest.
Te festiwale chyba są takimi 'świętami narodowymi', bo nie widzę innego wyjaśnienia, dlaczego mamy (my -simowie) mieć wtedy wolne. A znając tempo simów, to wykonanie tylko paru czynności na takim festiwalu zajmie im pół dnia. ;)

Karel13
16.08.2012, 12:15
Adamsims... Jeśli chodzi Ci o simową godzinę, to pamiętaj, że jest to tylko minuta (więcej zajmie Ci dojazd na miejsce), a jeśli o ludzką, to tyle trwają na oko dwie simowe doby + kilka godzin :D

Jessica
16.08.2012, 14:04
Ja się najbardziej cieszę z kosmitów, tyle na nich czekałam! Dodatek wydaje się być całkiem ciekawy, ale zapewne nie będzie wszystko tak ładnie pięknie jak o tym piszą :/

anie_1981
16.08.2012, 16:15
Tak w ogóle, to nie jestem pewna czy każdy festiwal daje wolne, oni chyba mówili, że "Latem" będzie wolne.

Kamil
16.08.2012, 16:15
iChodzą plotki ze będzie zmiana nazwy dodatku na "4 festiwale w w roku".
Hahahaha to ja zasugerowałem taką nazwę w "pogaduszkach" ponieważ gadają tylko o festiwalach xD Ale nikt nic nie mówił że na prawdę ma byc zmiana nazwy xd

Ariall
16.08.2012, 17:03
Chodzą plotki ze będzie zmiana nazwy dodatku na "4 festiwale w w roku".

Nie zrobią tego. Chociażby nawet przez to, że powstała już zapowiedź, wielkie tablice, oni sami używają "Seasons". Nie sądzę, aby chcieli motać przy najbardziej oczekiwanym dodatku (= najbardziej dochodowym)

Damian
17.08.2012, 06:49
http://3.bp.blogspot.com/-pzjsOFbp3BU/UCrAzuBTwXI/AAAAAAAACmo/pqZXOPfntA4/s400/616715_10151004232291748_121290589_o.jpg
Było już te zdjęcie ?
Ciekawe na jaki okres czasu będzie opalenizna z solarium

Ariall
17.08.2012, 10:06
Nowe informacje na temat CPR:

Drapacze chmur będą pokrywały się śniegiem.
UWAGA: pływanie w oceanie będzie możliwe także bez dodatku Cztery pory roku, po zainstalowaniu aktualizacji, która ukaże się przed wydaniem dodatku.
Latem drzewa w Appaloosa Plains będą takie same jak teraz.
Możliwa regulacja temperatur, czasu, jak długo śnieg będzie na ziemi i drzewach, oraz jak długo będą kałuże na ziemi.
Nie można będzie dopłynąć do latarnii w Sunset Valley, ale do kilku bezludnych wysp Barnacle Bay już tak. Również na wyspach Barnacle Bay będzie możliwe rozstawienie namiotu.
Ogrody to nie temat dodatku, stąd brak ogrodników.
Będzie specjalne miejsce na festiwale w Sunlit Tides.
Podczas wiosennego festiwalu Simowie będą walczyć o tytuł króla i królowej tańca.
Brak nowego rodzaju ulubionej muzyki i kolorów. Nie pojawią się także nowe rozgłośnie radiowe.
Możliwość zmiany pogody za pomocą opcji kodu testincheatsenabled true.
Simowie w mieście automatycznie przebiorą się w ciepłe ubranie.
Małe dzieci nie mają żadnych interakcji związanych z pogodą.
Efekty pogodowe się nie łączą.
Nowe rodzaje duchów w Trybie tworzenia Sima.
5 nowych gnomów.
Wczesnowiosenne przymrozki.
Wystawione na zewnątrz sprzęty nie psują się pod wpływem opadów deszczu.

suomii
17.08.2012, 10:15
Mmm solarium, mimo, że sama nie chodzę, moje simy z chęcią skorzystają :). Właśnie, ciekawe, czy będzie surfing.

Horsez
17.08.2012, 12:37
UWAGA: pływanie w oceanie będzie możliwe także bez dodatku Cztery pory roku, po zainstalowaniu aktualizacji, która ukaże się przed wydaniem dodatku♥ miło miło:) Jednak się postarają:D

Lubie
17.08.2012, 12:43
LOL
Niby "albo miasto albo pogoda wszędzie" a czas mają na zrobienie jakiegoś "Sunlit Tides".
No a jak, lepiej zrobić miasto , za które trzeba dopłacić, niż dać je w dodatku. :O
No ale fajnie, że przez T.Cheastenabled będzie można kontrolować pogodę.

Ariall
17.08.2012, 12:53
Wydaję mi się, że to dlatego, że to są dwa inne zespoły. Tzn. Store ma swoich projektantów i są też Ci, którzy są odpowiedzialni za grę bezpośrednio...

LOL
Niby "albo miasto albo pogoda wszędzie" a czas mają na zrobienie jakiegoś "Sunlit Tides".
No a jak, lepiej zrobić miasto , za które trzeba dopłacić, niż dać je w dodatku. :O


Z drugiej strony to oczywiste - większe zarobki :D Im bardziej się postarają, tym większa premia... :D

Adamsims
17.08.2012, 22:39
Ariall zmiana nazwy dodatku to była ironia. =)
Te 4 dni urlopu to i tak dużo. Nie uzywam sprzatacze, robie pranie a mimo to i tak mam wiele czasu, co rpawda jest lepiej od dwójki gdzie praca i obowiązki domowe trwały tylko połowe dnia.

Gamescom już sie zakończył? EA znów nas ...? Miała być WIELKA zapowiedź a tu miasto. Co prawda byłem zły ze zapowiedzą tylko akcesoria ale miasto to jest przesada! Ale i pochwale za temperature. Bardzo ciekawie sie to zapowiada. Wiadomo jak bedzie z śniegiem? Będą poziomy jak w dwójce czy wszystko płynnie?

Ejak
18.08.2012, 18:45
UWAGA: Pływanie w oceanie będzie możliwe także bez dodatku Cztery pory roku, po zainstalowaniu aktualizacji, która ukaże się przed wydaniem dodatku.

To mnie cieszy.

cordian
06.09.2012, 20:58
Nasze czworonogi (głównie mam na myśli psy) nie będą mogły pływać w oceanie :/

easey
09.09.2012, 09:45
CO!? Łee, ale głupio :// Chciałabym urządzać wyścigi pies vs sim:D W sumie to fajnie, ze pływanie dojdzie w aktualizacji.

Ejak
09.09.2012, 20:03
Może jakaś aktualizacja później umożliwi pływanie psom.

Levkoni
10.09.2012, 11:09
Jak nie aktualizacja to jakiś mod to zrobi, w końcu animacja pływania psów jest, więc wystarczy jak ktoś to po prostu przerobi, nie znam się na tym, ale pewnie to możliwe.

beata18ns
14.09.2012, 12:08
gorzej jak pora roku będzie trwać trzy dni :|, chyba, że będzie to możliwe do ustalenia, żeby np 10 dni trwała pora roku zima, 10 dni lato i po 5 przejściowe jesień wiosna

Olson
29.09.2012, 16:49
O, jak super!

Premiera 15 listopada? Jeej, ale wtedy się będzie dziać. :D

Anulaa89
29.09.2012, 19:25
beata18ns przecież gdzieś tam w opisach pisało, że można ustawić sobie dowolną długość trwania pór roku. Nie wiem czy konkretnie każdej z osobna, ale ogólnie napewno.

Pink Panther
05.10.2012, 19:37
Nie wiem, czy ktoś podał już ten link, ale jest tam dużo nowości, obczajcie :)

http://sims.arhn.eu/2012/09/ekskluzywny-material-od-isims/

Lady88
06.10.2012, 20:23
Strasznie nie mogę się doczekać, najbardziej intrygują mnie parasole, których było brak w TS2. Super, że można jeździć na Snowboardzie czy pływać w morzu. Jest to najbardziej wyczekiwany przeze mnie dodatek odkąd pojawiła się seria TS3. Kupię w dniu pojawienia się w sklepach (często zdarzało się w Saturnie w Warszawie, że gra w sklepie była ok 3 dni przed premierą). Odliczam dni i godziny :)))) ahhh :)

Pink Panther
08.10.2012, 08:01
Wyczytałem na FB, że jutro (wtorek, 9 października) o 10 rano odbędzie się Maxis Broadcast Live o dodatku Seasons. Mam nadzieję, że czymś nas zaskoczą :)

Tutaj macie fejsbukowego linka, poczytajcie sobie, strona oczywiście po angielsku:
http://www.facebook.com/events/349352808488623/

Violet
09.10.2012, 09:14
U nas o 18

Pink Panther
09.10.2012, 17:50
Wreszcie mnóstwo informacji o kosmitach, ta dam! http://sims.arhn.eu/2012/10/eapl-kosmici/

Ten punkt mi się podoba:

"gracze mający zainstalowany dodatek The Sims™ 3 Kariera, będą mogli używać swoich kosmitów, by patrzyli w niebo z wyczerpującym wysiłkiem umysłowym, w celu przyciągnięcia meteoru, który z niszczycielskim skutkiem spadnie w wybranym miejscu."

Za to ten nie :/

"UFO mogą także wywoływać gwałtowne burze na świecie, przez przelot w atmosferze i rozsiewanie chmur, które zsyłają opady. Kosmici wciąż doskonalą ten aspekt swojej technologii, więc uważaj na szalone burze śnieżne w środku lata." - burze śnieżne w środku lata? Takie to trochę dziwne, jakby czegoś nie dopracowali i chcieli zakamuflować kosmitami :/

Lubie
09.10.2012, 21:47
Nie o to chodzi. To takie anomalie pogodowe w których macza swoje paluszki nasz kochany zielony przyjaciel . Jak dla mnie to ma wielki sens.

TheSimka3
10.10.2012, 08:53
Kurcze, przypominają mi się stare, dobre czasy z The Sims 2. Gdy na dworze było po kolana śniegu, a moje simy piły kawkę przy kominku, dzieci bawiły się zabawkami, nagle przychodził Mikołaj... Ten dodatek na 100% muszę mieć w mojej kolekcji. Czuję, że będzie wspaniały i znów poczuję ten ''simowy'' nastrój :). Nie chcę rozprzestrzeniać plotek, lecz słyszałam, że po Czterech Porach Roku ma wyjść coś o studiach. Chyba ''Dziki Akademik'', lecz pewna nie jestem. Dodatek o akademiku ma być ostatnim dodatkiem The Sims 3. Lecz informacje nie są potwierdzone.

Anulaa89
10.10.2012, 17:16
Super. Byłam sceptycznie nastawiona do kosmitów - ale wygląda na to, że ich zacznę lubić :D.

Ne gram dopóki nie będę miała 4pór roku! Wybuduje moim simom kilka domów - od najtańszego do willi żeby potem nie zajmować się takimi głupotami. Tylko co jakiś czas jak już zarobią to przeprowadzka hehe :D. Ojj śnieg za oknem i simowie grzejący się przy kominku.. albo grabienie liści.. już się nie mogę doczekać :)

Laselight
10.10.2012, 17:17
O dodatku wprowadzającym studia było już na forum. Jeszcze to nie jest potwierdzone przez nasze kochane EA.

Saphira
13.10.2012, 17:52
Świetny dodatek, już sie fajnie zapowiada solarium, opalanie się na morzu i pływanie w oceanie, deszcz i parasole, wiosennae płaszcze przeciwdeszczowe i nowe fryzury...
Ale chyba nie będę mieć tego dodatku bo za bardzoby obciążał całą grę. No i ci kosmici... Mam nadzieję, że długość pór roku będzie można reguylować, np. w opcjach :) .

Dżej14
17.10.2012, 15:53
Nie wiem czy już ktoś to dodał, ale jest dużo informacji http://pl.sims.wikia.com/wiki/The_Sims_3:_Cztery_Pory_Roku Już nie mogę się doczekać :D

Właśnie znalazłam piosenki, które będą w CPR http://www.simcookie.com/ fajnie :D Ja się już doczekać nie mogę ;P

@mod nie piszemy posta bezpośrednio pod swoim postem, opcja "edytuj" nie gryzie

Karel13
19.10.2012, 17:41
Dosyć dawno mnie nie było.
Podobają mi się kosmici!

Mile
28.10.2012, 13:00
Będzie można umawiać się na randki internetowe
http://sims.arhn.eu/2012/10/sposob-na-milosc/

Laselight
31.10.2012, 15:48
nowe informacje:
http://sims.arhn.eu/2012/10/ikonki-por-roku/
http://sims.arhn.eu/2012/10/tlo-z-ekranu-ladowania/

ekran mi się nie podoba.

JBronkar
03.03.2013, 02:29
Będzie można umawiać się na randki internetowe
http://sims.arhn.eu/2012/10/sposob-na-milosc/

Napiszę Ci, że moja simka zaczęła pisać listy miłosne do sima i są najlepszymi przyjaciółmi, lecz piszą do siebie sprośne rzeczy. Natomiast chciałam kliknąć do niego np. zaproś go, albo zadzwoń itp. a nigdzie nie widzę. :|