PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da się zmienić Simowi osobowość?


anie_1981
10.08.2012, 15:02
Szczerze powiedziawszy, od paru dni bawię się The Sims 8 w 1. Już pozapominałam te wszystkie tricki itd., a chciałam zmienić Simom charakter... Gram tą rodziną z samouczka, zawsze ją lubiłam. Kiedyś nie miałam Abrakadabry, więc niektóre obiekty są dla mnie nowe, no mniejsza. Za tydzień oddaję znajomej grę a na razie próbuję trochę "usprawnić" grę. Kody niby są, ale dla mnie niezbyt przydatne.

Czytałam o kodzie Interests, podobno "zmienia charakter i zainteresowania", ale mi tylko pojawia się okienko z liczbą zainteresowań i nie udaje mi się nic z tym zrobić... Zainteresowania to akurat mam gdzieś, ale charakter to by się przydało zmienić.

Liv
10.08.2012, 16:08
O tym kodzie pierwsze słyszę ; o
Z tego, co ja pamiętam, charakter można zmienić na trzy sposoby: przez wypicie żółtego eliksiru z tego stołu alchemika ze Światowego Życia, po porwaniu przez ufo, no i za pomocą programu.
Pierwsze dwa są raczej eksperymentalne i możesz się "pobawić" grą, trzeci - wiadomo.
Będziesz potrzebować "The Sims Edit 2", który można znaleźć tu (http://www.simprograms.com/the-sims/the-sims-1/the-sims-programs/programs-the-sims-skinningcharacter-editors/).
Aczkolwiek nie daję gwarancji, że zadziała, bo u mnie były z nim problemy...

@down: a jednak... :(

anie_1981
10.08.2012, 17:37
No i nie mogę użyć programu, jakiś tam błąd wyskoczył. Dzięki wielkie za odpowiedź, poszukam jeszcze jakiś rozwiązań. Może uda się w końcu uruchomić te program. Jest jakiś RunTime error 35602