PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Missing Texture


redmoon
18.08.2012, 12:02
Mam wkurzający problem... Więc tak, niedawno dostałem Karierę i problem polega na tym, że na szkicach mojej stylistki i projektanta zawsze pojawia się napis MISSING TEXTURE jak chcecie mogę wstawić screena.

Pink Panther
18.08.2012, 12:05
Missing Texture znaczy z angielskiego "zagubiona tekstura". Nie jestem jakimś znawcą, ale wydaje mi się, że to błąd z teksturą, który nie wpływa na działanie gry. ;)

Ale niech się wypowie ktoś obeznany w temacie, bo mogę tak gdybać i gdybać, a wcale nie musi być to gdybanie prawdą :D

redmoon
18.08.2012, 14:12
Wiem co to znaczy, koleżanka mi powiedziała, że jak tak będzie się działo na innych zapisach to jedynym sposobem będzie krok ostateczny... reinstalka :((

Pink Panther
18.08.2012, 14:31
Ale to przeszkadza w grze? Jak nie masz przez to żadnych poważnych błędów i możesz normalnie grać, to chyba reinstalka jest niepotrzebna :P

tallje
19.08.2012, 09:55
No dobra, ale niektórzy, na przykład ja, chcą żeby te szkice i nowe projekty wisiały na ścianie, a "Missing Texture" raczej nie powieszę :P

A próbowałaś wyrzucić ten szkic i zrobić nowy? Albo kup nowy szkicownik...

anie_1981
19.08.2012, 11:13
Cóż, może to i nie jest poważny błąd, ale na pewno bardzo denerwujący, współczuję. Miałam kiedyś błąd z teksturami, ale inny. Tapety i podłogi z podstawki dostały dodatkowo znak zapytania, prześwitujący spod spodu. Było tak tylko z budynkiem galerii sztuki w SV, pomogło skopiowanie tego budynku z nowego SV. Ale jak tu pomóc z tą deską kreślarską... Ja też jej nie lubię, bo Simy ciągle chcą na niej rysować, ale kupuję ją i tak, bo ładnie wygląda w piwnicy :P

ultraviolence
19.08.2012, 14:04
Wiem co to znaczy, koleżanka mi powiedziała, że jak tak będzie się działo na innych zapisach to jedynym sposobem będzie krok ostateczny... reinstalka :((

A po co od razu reinstalka? Wystarczy, jak skopiujesz swoje zapisy (Saves) i dodatki pobrane z internetu (Mods, Downloads) w bezpieczne miejsce, następnie skasujesz cały folder The Sims 3 z Moich Dokumentów i odpalisz grę na nowo (nie przejmuj się ustawieniami, będą takie, jak podczas pierwszego uruchamiania simsów po świeżutkiej instalacji). Usunięty folder odnowi się, być może naprawiając kłopot z brakiem tekstury. Wtedy wystarczy, że z powrotem przeniesiesz skopiowane wcześniej foldery w pierwotne miejsce i wsio :) Tak jest chyba prościej... No i zabiera to zdecydowanie mniej czasu.

redmoon
21.08.2012, 06:36
Przeinstalowałem zapisy udało mi się ocalić i działa ! Temat do zamknięcia