PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z aktualizacją


Bravurka
05.09.2012, 15:49
Mam THS Nztś i chciałam je zainstalować ,ale mam grę w wersji 1.31. Zawsze przed dodatkiem była aktualizacja, ale po włączeniu gra sama się aktualizowała w instalatorze, teraz tego nie ma wyskakuje komunikat żeby zrobić to samemu. Nie chce robić tego przez lauchera bo wyskoczy znaleziono nieprawidłowy plik, dlatego pobrałam ręcznie aktualizacje z 1,31 do 1,33 ale i tak wyskakuje ten błąd. Folder mods i download mam wyrzucone na pulpit. co robić?

Levkoni
05.09.2012, 16:01
Najnowsza aktualizacja jest oznaczona numerem 1.38 więc jak widzisz, masz 1.33 więc musisz pobrać też aktualizacje, które były pomiędzy 1.33 a 1.38. Poza tym z jakiej strony pobierasz aktualizacje? Jeśli z simprogramms to na tej stronie niektóre aktualizacje niestety są albo wadliwe, albo nie działają z polską wersją simów (przynajmniej u mnie tak było) więc proponuję pobrać patche z innej strony, np. z chomikuj.

Lubie
05.09.2012, 16:07
CO ? Na płycie nie ma aktualizacji ? Teraz to się kompletnie zawiodłem na nich.

kacperprze
05.09.2012, 16:26
A jeśli ja nie aktualizowałem simsów od kariery a na moim komputerze stacjonarnym nie mam internetu to zainstaluje ??:|:|

Bravurka
05.09.2012, 16:59
to tak mam wersje 1.31 i juz pobrałam łatkę żeby zaktualizować do 1.33 ale wyskakuję w niej błąd
CO ? Na płycie nie ma aktualizacji ? Teraz to się kompletnie zawiodłem na nich.
ja też jestem zdziwiona, nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym, ze mam edycje limitowana.

Chloé
05.09.2012, 20:48
Na płytce jest aktualizacja, nie trzeba w ogóle aktualizować przez launchera. Wyłącz neta na czas instalacji. Też mam edycję limitowaną i żadnego problemu z tym.

Juhas
05.09.2012, 20:55
Bindi ma rację, wyłączenie neta jest znaczące przy instalacji simsów :)

Też kiedyś miałem masę błędów i tym podobnych śmieci, póki nie wyczytałem że trzeba wyłączyć internet, czasem u mnie jeszcze antywirusy ;)

anie_1981
05.09.2012, 20:56
Potwierdzam, jest aktualka na płycie. Katalog Support\Updates. Zabierz z gry wszystkie mody, cracki i tym podobne rzeczy a powinno być OK. Ja nigdy nie wyłączam neta do aktualizacji i wszystko jest OK.

Bravurka
09.09.2012, 20:49
tak aktualizacja była na płycie, ale moja gra jej nie widziała. musiałam wszystko odinstalować, jeszcze raz zainstalować po kolei, zaktualizować dużą łatą tą 1GB no i poszło :)

Fatumka
30.09.2012, 16:47
Ja mam odrobinę inny problem, chociaż również z aktualizacją. Zainstalowałam NZTŚ i aktualizację z płyty, gra ma wersję 1.38. Od jakiegoś czasu pojawia się informacja w launcherze, że jest dostępna aktualizacją do wersji 1.39. Gra ma kilka drobnych błędów, które bardzo nie rażą, ale pomyślałam, że może po aktualizacji miną, więc znalazłam wreszcie trochę czasu i chciałam zaktualizować grę. Niestety... Launcher chyba się przy tym zawiesza. Nauczona doświadczeniem daję mu sporo czasu, pół godziny do 40 minut nawet, ale nie wyskakuje żadna informacja o ściąganiu aktualizacji(a zazwyczaj wyskakiwało), a sam launcher "nie odpowiada". Próbowałam kilka razy bez skutku. Czy mogę zaktualizować grę w jakiś inny sposób? Ktoś w ogóle rozpoznaje, w czym jest problem?

Ilona
04.10.2012, 17:58
zamykam,ponieważ już taki temat istnieje,wystarczy tylko poszukać http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51252&page=33