PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Vacation Time


Levkoni
14.09.2012, 15:04
Czyżby szykował się kolejny wysyp dodatków do TS3? Jak donosi jeden z portali, na innej hiszpańsiej stronie pokazała się informacja o dodatku do TS3 o podtytule "Tiempo de Vacaciones".

Bezpośredni link do artykułu na polskiej stronie: http://www.simy.pl/news/the-sims-3-vacation-time/

Co o tym myślicie? Ostatnie dodatki są wydawane jak z karabinu. Najpierw prawie dwie zapowiedzi na raz: "Pokolenia" i "Zwierzaki", zaraz pojawia się "Zostań Gwiazdą", następnie dwie prawie jednoczesne kampanie dodatków: "Nie z Tego Świata" oraz "Cztery Pory Roku", a teraz wyciekają pierwsze informacje o "Na Studiach" i "Czas Wakacji". Jak na razie wszystkie takie wycieki okazywały prawdziwe i takie dodatki faktycznie później wychodziły. Jeśli też wierzyć początkowym zapewnieniom EA przy premierze podstawowej wersji TS3 będą to dwa ostatnie pełnoprawne rozszerzenia (EA dawno temu zapowiedziało, że planuje dziesięć dodatków do gry).

Shattered
15.09.2012, 07:25
Jak te dwa dodatki wyjdą to będę wniebowzięta :D
I już nic mi do trójki potem nie będzie potrzebne..
I nie mówicie że jest już WP, bo jednak latanie po grobowcach to nie to samo to zatrzymywanie się w hotelu itp.

kacperprze
15.09.2012, 07:48
Ja znalazłem coś takiego http://sims.arhn.eu/
"Zamieszkaj na egzotycznej wyspie, gdzie otoczenie gwarantuje sielankowe życie. Nurkuj w oceanie szukając zatopionego skarbu, przeczesuj plaże i twórz biżuterię z muszelek oraz kwiatów. Eksploruj wulkany, wodospady i dżungle… możesz spotkać nawet jednego z samotników, tajemniczego tubylca lub mityczną syrenę. Przejedź się na tyrolce lub góralu (rowerze) po aktywnym wulkanie! Simowie myślący o biznesie mogą mieszkać i pracować w bardziej rozwiniętej części wyspy, mogą prowadzić sklepy i stoiska lub stworzyć i zarządzać własnym kurortem. Od małej kabiny plażowej po hotel z pełnym zakresem usług. Wraz z turystami odwiedzającymi wyspę w różnych okresach czasu – każdy ze swoimi dziwactwami, celami i historiami – pojawi się wiele okazji do zarobienia pieniędzy i spotkania nowych Simów do zawarcia długich (lub jednonocnych) przyjaźni."

Otoczenie wyspy sprawia, że zarządzanie (biznesem) jest łatwiejsze i zabawniejsze
Odkrywaj tajemnice wyspy
Plażowe aktywności: opalanie, imprezy na plaży, siatkówka plażowa, wędkarstwo sportowe, snukrowanie
Nurkuj wewnątrz wraków po skarby i perły
Zbieraj muszelki i wyspiarskie pamiątki, twórz biżuterie i inne egzotyczne przedmioty
Nowe ścieżki kariery: poszukiwacz skarbów, ratownik, strażnik górski, szaman
Zawieraj przyjaźnie z tubylcami i syrenami

Jeżeli to prawda to brzmi ciekawie ale mnie zaintrygowały syrenyB)

Pink Panther
15.09.2012, 10:42
@up "Plażowe aktywności: opalanie, imprezy na plaży, siatkówka plażowa, wędkarstwo sportowe, snukrowanie" - niektóre z tych rzeczy będą już w CPR ;)

Ale co prawda to prawda - dodatek zapowiada się na naprawdę świetny. I mam wrażenie, że wydadzą jakiś o wakacjach - jeśli nie w takiej, to w innej formie. Moja Simsowa intuicja :D WP nie było zbyt ciekawe :/

"będą to dwa ostatnie pełnoprawne rozszerzenia" - szkoda, że kończą już tą serię... Pytanie, czy TS4 też osiągnie taki sukces, co trójka. Ale znając EA oni sami nie wiedzą, co robią. Może się okazać, że dostaniemy jeszcze 10 innych dodatków, albo chociaż DLC :P

Laselight
15.09.2012, 13:20
Łee.. syreny. Zenada.
Pisało w tekście coś o biznesach. Może dojdą firmy?

kacperprze
15.09.2012, 19:38
Krótko się pocieszyliśmy http://sims.arhn.eu/
ZDJĘCIE OFERTY ZE SKLEPU ZOSTAŁO ZROBIONE PRZEZ FANA – INFORMACJA NIEPRAWDZIWA
Na SimPrograms cały artykuł skreślony :((

Levkoni
15.09.2012, 19:49
Na simprograms ukazała się informacja, że koleś z tego portalu, który oryginalnie zamieścił rzekomą informację o dodatku wakacyjnym przyznał się do kłamstwa i podrobienia tego. Aczkolwiek informacja ta została już skasowana. Podaję link: http://www.simprograms.com/42953/listing-for-vacation-episland-time-ep/#comments

Jak widzicie wyświetla się nieznaleziona strona. Nie wiem, dlaczego informacja została wykasowana, ktoś narobił chaosu, tylko teraz nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie...

octavessens
17.09.2012, 21:51
****. a napaliłem sie na syreny :<

Levkoni
18.09.2012, 10:13
Jeszcze nic straconego bowiem kiedyś w ankietach od EA była mowa o takim dodatku i syrenach i tym podobnych, więc...

Pink Panther
18.09.2012, 11:59
No to dupa :/

Ale jak pisałem wyżej - "mam wrażenie, że wydadzą jakiś o wakacjach - jeśli nie w takiej, to w innej formie. Moja Simsowa intuicja :D WP nie było zbyt ciekawe :/". Twócy na pewno widzą, że wiele osób napala się na wakacje i pewnie coś o nich jeszcze wydadzą. Oby tylko to nie było jakieś badziewie ze Store.

No chyba, że Seasons potraktowali jako wakacyjny dodatek dodając kąpiel w morzu, opalanie itd.

Levkoni
18.09.2012, 21:41
To znaczy WP było bardzo ciekawe, tak ja uważam, dało mnóstwo opcji i bądź co bądź do dziś chyba jest jednym z bardziej rozbudowanych dodatków do trójki. Tyle, że ten dodatek był zbyt męczący. Ogrom zadań, grobowców i rzeczy do zbadania, jakoś nikomu się nie chciało na dłuższą metę latać za mumiami przerywając życie rodzinne, bo to było konieczne (więcej niż dwoma simami w podróży ciężko było sterować). A najbardziej mnie osobiście drażni w WP to, że wyjeżdżając w podróż czas dla sima się zatrzymuje, moim zdaniem za bardzo to rozwalało rozgrywkę, bo jak wracało się po podróżach to miało się wrażenie, że nie ruszyliśmy w ogóle gry z miejsca. Ja do dziś nie zrobiłem większości zadań i nie zbadałem wielu grobowców i świątyń bo po prostu nie chce mi się z tym bawić i przerywać rozgrywki. Kiedyś zrobiłem specjalnie nową grę z jednym simem tylko po to, żeby przebrnąć przez wszystkie wyzwania WP. Nie udało mi się, było tego dużo i nie chciało mi się tracić czasu na rzecz normalnej rozgrywki.