PDA

Zobacz pełną wersję : Twórczość Caesuma


Caesum
22.09.2012, 22:50
Nie całkiem wiedziałem, gdzie taki temat założyć, ale uznałem, że ten dział nada się najlepiej.
Czasem mam pomysły na jakieś nowe opowiadania bądź fotostory i lubię wtedy stworzyć sobie jakiś ogólny wygląd, żeby zobaczyć, czy klimat po prostu działa. Przed chwilą skończyłem już drugi taki screen i uznałem, że może najwyższa pora założyć sobie temat, gdzie będę mógł takie screeny pokazywać. Mam nadzieję, że się wam spodobają. :)

Pierwszy z nich pokazałem już kiedyś w innym temacie:
http://i.imgur.com/htmQtBz.jpg

A to jest ten najnowszy:
http://i.imgur.com/xQAsdpx.jpg

Komentarze mile widziane, a wręcz wymagane. : >

Myrtek
22.09.2012, 23:22
Heeyy ^^

Pierwszy screen naprawdę mnie urzekł. Jest piękny, zjawiskowy.
Gdyby tak odejść na kilka metrów od monitora, można pomyśleć, że jest to prawdziwa fotografia. Naprawdę, nie potrafię się wysłowić, a mnie się to rzadko zdarza! :O
Jestem zachwycona!
Ta grafika, efekt świetlny, to ujęcie...MAGIA!
No po prostu JEZUS MARIA!oneone :D

Drugi screen również jest świetny. Tajemniczy, groźny, ale też intrygujący. Diabelski!
Świetna przeróbka i kolorystyka.

Naprawdę napisałabym więcej, ale poruszona nie potrafię nic więcej z siebie wyrzucić.
Brawa, gromkie brawa! *publiczność wzruszona wstaje* ;)

easey
23.09.2012, 06:42
no cóż...myrtek wszystko napisała...Naprawdę bardzo mi się spodobało i czekam na następne, równie dobre dzieła :D

tisi
23.09.2012, 10:49
Te ujęcia są po prostu magiczne... Musiałeś nieźle się napracować nad nimi. Podobają mi się ogromnie :) Będę tu często zaglądać.

Liv
23.09.2012, 11:02
Polanka rządzi <3333
Boskie zdjęcie, naprawdę :>

Najnowsze zaś jest intrygujące :>
Matko, i pomyśleć, że ja kiedyś też miałam masę pomysłów na FS! Ale pstrykanie takich fotek to już wstęp do prawdziwej sztuki! Moje stare zapiski to nic w porównaniu do tego :< Bo co jest w nich twórczego? Mój charakter pisma? :D
Ale to? Kurczę! :redface:

Caesum
23.09.2012, 11:25
Jej, ile komentarzy. <3

Szczerze mówiąc z samymi zdjęciami roboty dużo nie było, robię scenerię bardzo oszczędnie, a w photoshopie to zaledwie kilka efektów. Najgorzej jest znaleźć dodatki w necie, które by pasowały. Jednak jak już się je znajdzie to idzie szybko, podobnie jak ze znalezieniem odpowiedniego kąta, który najlepiej oddaje sytuację. Po prostu pstrykam screenshoty Frapsem jak leci, a później wybieram najlepsze. :D

Liv, masa pomysłów na FS to przekleństwo a nie dar. :D Co chwila czujesz potrzebę napisania czegoś nowego, ale jeszcze musisz dokończyć stare. Dlatego lubię robić takie zdjęcia jak powyżej. Ich robienie nie jest znowu takie trudne, a dzięki temu mogę zobaczyć, czy FS w ogóle by wyszło.
I och jej, mam ostatnio taką ochotę napisać jakieś fantasy, ale coś skromne są dodatki w sieci. Nie znalazłem prawie żadnych wartych uwagi zbroi, a odpowiednich animacji też jest coś niewiele. :/

Cytryśnia
24.09.2012, 15:53
To jeszcze ja się dorzucę :D Bardzo bardzo genialne zdjęcia ;) Szczególnie pierwsze, bo na drugim nie do końca widzę co tam jest, ale też fajne :) Czekam na więcej :)

Lubie
24.09.2012, 16:04
O matko. Wchodzę tu z małym transferem internetu i tu takie cuda. Wiem , na co mam oszczędzać transfer. <3

Powiedz mi, jak ty obrabiasz te zdjęcia ? Czy można zapisać się u ciebie na jakieś korepetycje, czy coś ? : 3

Caesum
24.09.2012, 17:28
Zacznij czytać moje fotostory, tam to dopiero cuda są. BDBD

W pierwszym najważniejsze efekty to "filtr fotograficzny" oraz "flara obiektywu". Jest w nim również bloom oraz ziarno, które były zrobione za pomocą Alien Skin Exposure, jednakże prawie ich nie widać.

Drugi obrazek z kolei był zrobiony podczas dnia. Po prostu oświetlenie jest wtedy lepsze, można samemu dostosować wygląd nocy ustawiając jasność obrazka. Następnie baaardzo dużej wielkości pędzlem placnąłem pomarańczową kropkę imitującą światło ognia, której później zmieniłem styl warstwy, nie pamiętam jedynie na jaki, po prostu sprawdzałem wszystkie. Na tym obrazku również użyłem ziarna i bloomu z Alien Skin Exposure. Bloom ustawiłem mocniejszy niż w pierwszym obrazku, szczególnie to widać patrząc na ogień i czerwone elementy. Ziarno z kolei ustawiłem, by pojawiało się wyłącznie w ciemniejszych miejscach, dla dodania detalu.

Kicaj
24.09.2012, 17:37
Oba są cudne<3 To drugie, bardziej mroczne, jest po prostu boskie!

Fallen
24.09.2012, 17:45
Wchodzę tu i SZOK. :O
Pierwsze jest takie magiczne, piękne... Te efekty, dodatki - wszystko idealnie do siebie pasuje, jest wspaniałe!
Co do drugiego - również świetne, mroczne - bardzo mi się podoba!
Czekam na więcej :)

Larandil
26.09.2012, 15:30
w Twoich screenach mozna sie zakochac.

Caesum
25.10.2012, 14:57
Coś mnie wzięło i zrobiłem nowy obrazek. Kobieta miała być lalką, jednak chyba nie całkiem mi to wyszło. :(


Żeby zobaczyć w większej wersji trzeba kliknąć na miniaturkę:
http://i.imgur.com/8Z5dyjil.jpg (http://i.imgur.com/8Z5dyji.jpg)

Jakby kogoś interesowało skąd mam te efekty słońca, to ten u góry jest z moda JJA SunGlare do Skyrim, zaś ten u dołu z moda Beaming Sunglare do Obliviona.

Liv
25.10.2012, 15:38
Magiczne <333
Zarąbiste kadry i obróbka, mistrzu :D Może bym tylko oddzieliła zdjęcia od siebie jakimś obramowaniem ; D

Caesum
25.10.2012, 17:44
Dzięki! <333333

Też myślałem nad obramowaniem, ale nie pasowało to do mojej wizji chaotycznego rozmieszczenia zdjęć, poza tym chciałem uzyskać efekt taki, jaki się widzi czasem w tematach o filmach, czyli kilka random zdjęć z różnych scenek sklejonych w jeden obrazek. :D

Caesum
30.10.2012, 22:40
Nie powinienem tak szybko dawać nowego zdjęcia po poprzednim, no ale:

http://i.imgur.com/ZZ0rcfD.jpg

I jak? Oczywiście liczę na komentarze. :I

rudzielec
30.10.2012, 22:55
no to masz mój koment ;)
zdjęcie świetne, podobają mi sie efekty, ale chyba przesadziłeś z niebieskim kolorem, bo mnie pali po oczach :P

co do lalki na poprzednich fotach, to troszeczkę nie wyszła, bo jej twarz nie wygląda jak u lalki... nie wiem czy widziałeś... na jednym blogu jest zestaw do tworzenia simek -lalek, jeśli będziesz chciał podrzucę linka na priv ;)

bo co do samych zdjęć, to super <3

Caesum
30.10.2012, 23:07
Chodzi ci o te promienie z okna? Jeśli tak, to mnie też irytowały, ale udało mi się je naprawić(ha!) i właśnie podmieniłem obrazek. Teraz lepiej?

Co do lalki - jeśli możesz podać linki to byłbym wdzięczny. :D

rudzielec
30.10.2012, 23:12
Chodziło mi głównie o oczy postaci, nie wiem, czy ja mam taki monitor jasny czy to może efekt na zdjęciu ;)
Te promienie to jest coś wspaniałego <3

@down: no niepotrzebnie :P

Caesum
30.10.2012, 23:14
Oczy postaci miały takie być, specjalnie po to zrobiłem własną teksturę oczu. A co do promieni słonecznych, to ouch, niepotrzebnie zmieniałem? xD

@up: to przywracam poprzednie, a co!

FresH
31.10.2012, 16:37
Ostatnie zdjęcie całkiem fajnie Ci wyszło, ale i tak uważam, że Twoją najlepszą pracą jest ta pierwsza. (<3) Co do ostatniej, to niebieski trochę wali po oczach, ale da się to zaakaceptować. Ogólnie to nie przepadam za takim klimatem, no ale jak na Halloween to się nadaje. XD

Cytryśnia
31.10.2012, 16:49
Hmmm...... Te pierwsze były lepsze, te są jak dla mnie trochę przesadzone :/

Caesum
31.10.2012, 17:34
Dzięki za komentarze(huh, a przy poprzednim tyle się nie pokazało!). :D

Oczy zostały rozjaśnione i wykontrastowane, aby podkreślić źrenice jak główki od szpilek oraz czerwone żyłki. Miały wyglądać na przenikliwe i przestraszone, jednakże musiałem je rozjaśnić, by uzyskać pożądany efekt.

Rozumiem jednak, że przesadziłem ogólnie z photoshopem, no dobrze, następnym razem postaram się zrobić jak najmniej przeróbek. :D

Mroczny Pan Skromności
04.11.2012, 09:13
Och, cudowna <333 :D
Oczy są wspaniałe. Najbardziej mi się podobają xDD
I to tyle ode mnie :)

Malin
11.11.2012, 21:58
Bardzo oryginalny temat, zupełnie inny, niż wszystkie w tym dziale. Spodziewałam się samych Simów, a tu zaskoczenie. Na szczęście miłe.
Udało Ci się mnie zaciekawić i sprawiłeś, że zachciało mi się skomentować Twoje prace, mimo że nic odkrywczego raczej nie napiszę ;)
Podobają mi się. Potrafisz chwytać piękne ujęcia, niby zwykłe, ale na swój sposób magiczne, takie, na które można patrzeć bez końca. To sztuka. Moim faworytem jest... no cóż, może kogoś to zdziwi, ale zdjęcie rąk lalki we mgle. Dawno nie widziałam tak klimatycznego zdjęcia, jest wspaniałe. Masz świetne mody na oświetlenie, ile to daje możliwości na pstrykanie fotek, omg... *.*
Co do ostatniej pracy - może i przeholowałeś z nasyceniem kolorów, zwłaszcza oczu, ale bardziej mi jednak przeszkadza ten szum na twarzy, osobiście bym z niego zrezygnowała. Poza tym zdjęcie jest niesamowite, mina Simki świetna, adekwatna do sytuacji... Całe zdjęcie jest bardzo naturalne. Dla mnie bomba.
W tym miejscu chciałam zapowiedzieć, że będę stałym bywalcem w Twoim temacie. Jakoś tak ostatnio ciężko mnie zaciekawić, a Tobie się to udało.
Czekam na więcej.
Pozdrawiam.

edit:
btw. jak robisz ten efekt przybrudzenia zdjęć? Mam na myśli ten niby "kurz", który widać na fotkach Simki-lalki. Ciekawa sprawa, bardzo to efektowne i klimatyczne.

Caesum
15.11.2012, 22:30
Jeju, wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale zwyczajnie u mnie nie pokazuje kiedy pojawia się nowy post w temacie, mam to zupełnie zepsute. "Oświetlenie" to akurat zwyczajny dzień + lekka zmiana koloru i jasności w photoshopie. Z kolei efekt kurzu, jak i z resztą wiele innych, to zasługa dodatku do photoshopa AlienSkin Exposure. Naprawdę polecam to cudo.

No i cieszę się, że zdjęcia ci się spodobały. <333

Wiki_023
24.11.2012, 18:14
Mi się wydaje że pierwsze jest najlepsze z wszystkich

Caesum
29.07.2013, 20:29
No dobrze, w sumie skoro jestem już na forum, to mogę dalej kontynuować wstawianie swoich obrazków z simsów, czyż nie? W takim razie może zaktualizuję go o obrazki, które nie miały jak pojawić się na forum, ale były na deviancie. No dzięki wielkie za otworzenie tematu, Gingers. <3 Czyli po kolei od najstarszego do najnowszego:

Po moim "halloweenowym" obrazku, który furory nie zrobił postanowiłem, że wrócę do klimatów z pierwszego obrazka. Efektem są te dwa screeny:

How To Tidy Your Room?:
http://i.imgur.com/zFzVMYr.jpg



At the Park:
http://i.imgur.com/AX5WNyq.jpg

No i ostatni to hołd w stronę gry, w którą wprawdzie już nie gram, ale której po prostu uwielbiam styl graficzny, muzykę, fabułę no i w sumie wszystko. Ktoś poznaje tą grę? :D



Ashenvale Forest:
http://i.imgur.com/uPxiFPE.jpg



No i na koniec jak zawsze - I co myślicie?

Malin
30.07.2013, 21:13
Urzekły mnie dwa pierwsze zdjęcia, są naprawdę piękne. Nie potrafię wybrać, które podoba mi się bardziej. Na pierwszym zachwyciłam się wystrojem pokoju i kolorystyką - ściany bardzo ładnie wyglądają w tym ciepłym świetle lampy, aczkolwiek wydaje mi się, że zdjęcie by zmiotło, gdyby za oknem była noc. Sam styl nawiązuje trochę do boho, który kocham i sama zaczęłam praktykować w domu. Bardzo, bardzo mi się to zdjęcie podoba. Drugie również jest niesamowite - świetne ujęcie, kolorystyka jesieni (którą kocham!), to światło <3 Emanuje z tej fotki taki spokój i niczym nie zmącona cisza, czuję się jak na spacerze w parku, tylko w zwolnionym tempie... Niemożliwie urokliwe są te fotki. Oczywiście mój zachwyt nad dwiema pierwszymi wcale nie oznacza, że trzecia mi się nie podoba, wręcz przeciwnie. Jest również bardzo dobra, ale nie wygląda już dla mnie naturalnie i to jej odjęło w punktacji. I niestety chyba nie rozpoznaję gry :<
Czekam na więcej!

rudzielec
02.08.2013, 00:50
Co tak mało komentarzy? T____T

To pierwsze foto jest świetne, ma zajedwabisty klimat, szkoda tylko, że jest zrobione w dzień. Tak jak napisała Malin, miałoby lepszy klimat, gdyby za oknem panowała noc.
Co do drugiego zdjęcia, to kiedy na nie patrzę, zaczynam się uspokajać. Ma taki kojący klimacik! Nic nie zaprząta nam głowy, można się zrelaksować, wsłuchując w szum liści :3
A jeśli chodzi o trzecią fote, to nie wiem co to za gra. Pierwsze co mi przyszło na myśl, że to scena z jakiejś części Final Fantasy, ale ostatecznie stwierdziłam, że nie mam pojęcia :<
Ogólnie fota bardzo fajna, lubię takie klimaty.

No i również czekam na więcej!

Diana
02.08.2013, 08:59
Zdjęcia są świetne! <3
Najbardziej podobało mi się chyba drugie i trzecie *_*
Ale nie wiem, z jakiej to gry :P
Fotki są fantastyczne, czekam na więcej :)

Caesum
02.08.2013, 10:54
Dziękuję za miłe komentarze. :D No i skoro nikt nie wie, co to za gra, to ja może dam link z malutką podpowiedzią:
http://i42.************/2bxw5e.jpg

No i ogólnie uwielbiam tę grę właśnie za jej styl graficzny - potrafi być niesamowicie cukierkowa ale człowiek i tak nie potrafi się przesłodzić, a do tego każda lokacja ma długą historię ciągnącą się przez łącznie cztery gry. Szczególnie uwielbiam motyw duszków nocnych elfów tańczących w koronach drzew. To chyba najbardziej urzekający sposób przedstawienia duchów jaki kiedykolwiek widziałem. <3

Yuki
15.09.2013, 13:02
Ojejej, co ja widzę? I dlaczego nie widziałam tego wcześniej? Zdjęcia to ty robisz fenomenalne, dodatkowo obróbka wykonana nienagannie. Ostatnie zdjecie jest moim ulubionym, oddaje klimat gry w pełni. :)

Caesum
30.10.2013, 20:41
Dziękuję. <3 Cieszę się, że podobają ci się moje obrazki. :D

Coś ostatnio nie robię screenów, jakoś mam coś innego do roboty. Tym razem screen właściwie z lokacji, którą obecnie tworzę do czegoś innego, co mam zamiar tutaj na forum niedługo wstawić. Siedziałem i pstrykałem fotki w tej parceli i akurat jedno ujęcie, z miejsca mniej widocznego, uznałem za warte pokazania. Klimaty raczej już zaduszkowe:


Dear Catherina:
http://i.imgur.com/0FjQUZE.jpg

Mam nadzieję, że wam się spodoba. :)

Liv
31.10.2013, 08:38
Ładne rzeczy! :D W sam raz na jutrzejsze święto :>
Ale czemu tylko jedno zdjęcie? :<

Diana
31.10.2013, 17:30
Ooo, wreszcie! :D Dawno nic nie wstawiałeś :3
Co mogę napisać? Jak zwykle zdjęcie świetne, podoba mi się kolorystyka, taka ciepła :)
Aż trudno uwierzyć, że to screen z gry :O

Malin
01.11.2013, 09:31
Bardzo mi się podoba. Szalenie klimatyczna fotka, pełne magicznego uroku miejsce. I takie "na czasie", szczególnie dzisiaj.
Uwielbiam oświetlenie na Twoich zdjęciach. Cud, miód i orzeszki :)

Tenebris
02.11.2013, 20:39
Twoje zdjęcia są takie oryginalne.. w życiu nie widziałam czegoś tak fantastycznego. Przy tych fotkach na początku nieco się przeraziłam :D (miny Simów mnie odstraszyły). Ta ostatnia najbardziej mi się podoba. Jest taka.. klimatyczna :-).

Caesum
12.11.2013, 22:35
Jej, dziękuję za wszystkie komentarze. <3

Wprawdzie powinienem robić zdjęcia do następnego odcinka Maskarady, ale jakoś nie miałem dzisiaj ochoty, więc w zamian zrobiłem zdjęcie do tego tematu. Znów naszła mnie chęć na ukazanie lalki i znów chyba poległem, bo simka lalkowata raczej nie jest. No i mam ostatnio fazę na świeczki, oh well.

the Attic:
http://i.imgur.com/Sesk2NW.jpg

Diana
13.11.2013, 17:14
Hm, może nie do końca "lalkowata", ale jest w niej coś takiego przypominającego marionetkę :)
Świetnie wystroiłeś pomieszczenie! :O

Liv
13.11.2013, 18:30
A według mnie wygląda bardzo lalkowato! I jeszcze ta poza :)

Fajny screen :) Bardzo podoba mi się scenografia, aczkolwiek gdyby nie taki tytuł chyba nie wpadłabym na to, że to strych. Bardziej przypomina mi to stary, opuszczony dom :D Z pewnością jednak ma klimacik ;)

Dobra robota :)

Caesum
30.11.2013, 09:37
Tym razem coś innego niż zwykle, ale może wreszcie odpowiedniego do tego działu. :)

Za namową Liv, która już nie mogła patrzeć na mnie marnującego życie w CAS TS3, spróbowałem znowu zrobić własną simkę w TS2. Z kolei dzięki Mefisto uznałem, że pokażę ją na forum. Screeny może i proste, ale szczerze mówiąc w przypadku simów bardzo lubię tego typu prezentacje. No ale dobra, screeny poniżej:

http://i.imgur.com/eXKTa3u.jpg

http://i.imgur.com/Utp0s2R.jpg

http://i.imgur.com/w0cyLDA.jpg

http://i.imgur.com/Js6vEli.jpg

Liv
30.11.2013, 10:17
Rety, wygląda lepiej niż w warsztacie! :D
Co prawda trochę przesadziłeś z tym różem na policzkach, jednak nie zmienia to faktu, że simka ma bardzo ładne rysy twarzy i wgl wygląda uroczo :> Imo najkorzystniej (xD) wyszła na pierwszym i ostatnim zdjęciu :D
Proste tło okazuje się być dobrym rozwiązaniem :)

9/10

Diana
30.11.2013, 10:23
Jej, jaka piękna! *w* Naprawdę nie wiem, czemu mówiłeś, że tworzenie simów Ci nie idzie. Jest śliczna, wygląda bardzo naturalnie. Oczy i fryzura są super! :3
Może tylko ten róż na policzkach za mocny, jak już wspomniała Liv, ale daję 10/10. :)
Wstaw jeszcze kiedyś jakąś simkę, ta jest cudowna <3
Ps. Właśnie się zorientowałam, że w tym temacie zostawiam swój 500 post :D

Fallen
30.11.2013, 11:25
O raaaaany! Charlotte jest prześliczna, taka delikatna i kobieca. Faktycznie lekko przesadziłeś z ilością różu na policzkach, ale to nie zmienia faktu, że simka mi się bardzo podoba! Uwielbiam kształt jej ust i fryzurę. <3
Podzielam zdanie Livki - najlepiej wyszła na pierwszym i ostatnim zdjęciu, a proste tło wcale nie jest złe. :)

Mimo tego różu, 10/10. :)

Cytryśnia
30.11.2013, 11:27
Jest śliczna! :D
Jedyne co w niej przeszkadza, to ten właśnie róż :P
najbardziej podobają mi się włosy, poza tym jej ciało nie wygląda tak jak każdej innej simki z dwójki c:
bardzo mi się podoba.

Mefisto
30.11.2013, 12:58
Heeej! Czuję się(chociaż w 10%) tworzycielką tej simki!
Dobra, wiesz, że jest przepiękna. Jesteś moim zastępcą, uwielbiam.
A przedostatnie zdjęcie jest naaajs.

Caesum
30.11.2013, 13:25
Jej, a więc mogę uznać, że simka się spodobała. :D Tak myślałem nad tym różem, czy aby nie za mocny, ale z drugiej strony podobało mi się to, jaki dawał efekt cieni, no ale lekcja zapamiętana. :D Co do następnych simów to sam nie wiem. Może jak będę miał wenę, ale na razie nie.

Ps. Właśnie się zorientowałam, że w tym temacie zostawiam swój 500 post
Uuuu gratulacje. I dobry wybór tematu. :D

Heeej! Czuję się(chociaż w 10%) tworzycielką tej simki!
Oj tak! I w ogóle gdyby nie ty Charlotte nigdy by się tu nie pojawiła. :D

Dobra, wiesz, że jest przepiękna. Jesteś moim zastępcą, uwielbiam.
A przedostatnie zdjęcie jest naaajs.
Nie chcę być zastępcą, tylko uczniem. Dawaj nowego sima do tematu znużonych. :C

cerastes
30.11.2013, 13:40
Mnie też bardzo podoba się ta simka, a jeszcze bardziej jej stylizacja - elegancja w stylu Chanel.
Świetne zdjęcia, ale najbardziej podoba mi się drugie, to ze stolikiem. :) 10/10

Libby
30.11.2013, 14:35
Cóż mogę napisać... Simka jest śliczna :D. Ma piękne usta. Może trochę przesadziłeś z tym różem, ale to nic :P. Nie marnuj się więcej w TS 3! Chcę więcej simów!

Tupolew
07.12.2013, 22:56
Simka bardzo mi się podoba, wygląda bardzo młodo. Jedynie bym dał jaśniejsze oczy i inny róż :P. 9/10

Meona
08.12.2013, 15:09
Rzeczywiście, róż trochę przesadzony, ale poza tym simka idealna. Piękne oczy i usta. Dałabym jej 10/10. :)

alpherainn
12.12.2013, 20:53
Charlotte jest piękna ^^
Różu na policzkach trochę za wiele, ale jednak mimo to, ten róż daje jakieś uczucie delikatności. 10/10 :)

Caesum
27.01.2014, 19:50
Dziękuję za komentarze. :D

No a teraz kolejna próba. Tym razem nie simka, a sim. Nazwałem go Jonathan Barrett i myślę, czy by go nie wykorzystać w swoim fotostory jeżeli jako tako się przyjmie. No ale koniec gadania, czas na zdjęcia. Screeny i tym razem proste, ale jak już wcześniej wspominałem bardzo lubię takie prezentacje.

http://i.imgur.com/ByhLUzy.jpg

http://i.imgur.com/yOT1moA.jpg

http://i.imgur.com/S2Cjs6o.jpg

http://i.imgur.com/S2Cjs6o.jpg

Diana
28.01.2014, 14:34
Bardzo ładny sim, jedynie nos średnio mi w nim pasuje. Oceniam 9,5/10. :)
Ostatnie zdjęcie fajnie wyszło. :fun:

yrvie
28.01.2014, 20:56
Ooo, fajnyyy! ;) Naprawde mi się podoba taki młodzieniaszek :D
Ciakwe jakby wygladal z lekkim zarostem? jego fryzura jest idealnie dobrana, kolor zresztą tez, ma czarujące oczy! Estetyczna prezentacja, w dobrym klimacie.
Jeśli komentujesz TS3, zapraszam do swoich simow ;)

Malin
28.01.2014, 21:30
Ostatnie zdjęcie rzeczywiście świetne, ten dymek jest tak realny, poza naturalna, super! Nie wiem, skąd ją wytrzasnąłeś, ale ja ją chcę! Fajny klimat zdjęć nadany przez ubiór, nie potrafię określić daty, ale to tak sporo lat do tyłu ;)
Sam sim jest naprawdę bardzo dobry, chociaż nie jestem zwolenniczką tak delikatnej urody. Ja bym mu strzeliła jakiś zarost, bo teraz on wygląda straaaasznie młodo! :P Usta ma fajne; mi nie wychodzą takie wąskie u mężczyzn, wyglądają jakoś tak obleśnie i brzydko, jak rozjechane, a u Ciebie taki ładny efekt :< Oczy (i brwi!) są piękne, sim ma takie łagodne i pogodne spojrzenie, strasznie mi się podoba.
Ogólnie jestem bardzo na tak! :)

Caesum
28.01.2014, 22:04
Dziękuję za miłe komentarze. :D Przyznaję, że nosy mi za bardzo nie wychodzą. Przy Jonathanie starałem się, by wyszedł mu taki orli nos, żeby jakoś zbalansować jego urodę. Zarost próbowałem i to różny, ale nic mi do niego nie pasowało. Właściwie jedyne, co by mu pasowało, to chyba tylko dyskretne, wiktoriańskie wąsiki.

Do ust jest specjalny suwaczek w bodyshopie, który je robi bardziej ściśnięte. Wystarczy zrobić normalne usta, potem użyć tego suwaczka i później już tylko zmienić szerokość. :P

Poza uzyskana z połączenia Custom Modeling Poses Overlay Hack V2 w/Face Overlays + Custom Prop Hack for Movie Makers & Storytellers + Fourth-Wall Options. Pierwszy do pozy i miny(połączenie whistle+smile), drugi do obiektu papierosa i animacji ręki, a trzeci do ustawienia gdzie patrzy sim. :D

yrvie - obawiam się, że za często do działu TS3 nie zaglądam. Nie lubię designu simsów w trójce i to mi przeszkadza w obiektywnej ocenie.

rudzielec
29.01.2014, 11:24
Dawno mnie nie było w tym dziale, potwornie się zapuściłam :P
Może nie będę się rozpisywać na temat poprzednich simów, po prostu napiszę coś na temat ostatniego, który szalenie przypadł mi do gustu!
Nie wiem czemu, gdyż na ogół nie podobają mi się simowie z gołą buzią (czyt. bez zarostu xD), ten jednak jest idealny! ^__^
I nos jest fajny, podoba mi się jak rzadko który :P
Poza na ostatnim zdjęciu po prostu genialna, przyznam się, że sama nie raz korzystam właśnie z kilku, mieszając je, co daje nieraz bardzo fajny efekt :3
Musisz gdzieś wykorzystać tego sima, on nie może się zmarnować! :)

cerastes
30.01.2014, 16:10
Fajnie przedstawiłeś sima w tym dżentelmeńskim wydaniu. ;) Najbardziej podoba mi się na pierwszym zdjęciu, ale ostatnie zdjęcie najbardziej mnie zaciekawiło. :P Udało Ci się bardzo naturalnie upozować sima. Myślałam, że korzystałeś z jakiegoś "gotowego" ustawienia, a tu jak się okazuje tyle trzeba było kombinować z kodami... Bez wahania: 10/10. :fun:

Muse
02.02.2014, 13:08
Obserwuję ten temat od dłuższego czasu i powiem szczerze, jestem zachwycona Twoimi pracami.
Jonathan ma ciekawą urodę. Orli nos bardzo mu pasuje, zrównoważył rysy twarzy. Usta wyszły Ci cudownie - nie za wąskie, nie za wydatne. Zmieniłabym jedynie oczy - mają za dużą tęczówkę i zbyt ciemny kolor.

Tupolew
08.02.2014, 11:12
Ten sim ma coś brytyjskiego w sobie, nie wiem dlaczego O,o. Jedyne co bym mu zmienił to kolor włosów i brwi na ciemniejszy ;).

aneurysm
09.02.2014, 22:13
Jonathan Barrett Jest genialny. Piękne włosy, skóra, oczy.. Wszystko. Choć ja dałabym mu delikatny zarost żeby nie wyglądał tak zupełnie chłopięco. Zdjęcia rzeczywiście są imponujące, ostatnie robi wrażenie. Ubrałabym go jednak nieco inaczej. Marynarkę dałabym czarną, do tego jeansowe spodnie. Ta kratka kojarzy mi się z Sherlockiem i jakoś nie pasuje mi do tego sima.

Kędziorek
14.02.2014, 11:53
Ten pan bardzo mi się podoba, a to duży komplement, bo normalnie za tą fryzurą nie przepadam. Tu jednak nie wyobrażam sobie gościa w innej :)
Ma fajne brwi, usta również bardzo dobrze zmodyfikowane. I chociaż zawsze tworzę facetów z zarostem (bo bez niego wydają mi się w większości bardzo lalusiowaci), to tutaj by chyba żaden zarost nie pasował. Psułby efekt moim zdaniem.
Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, a ostatnie zdjęcie jest świetne po prostu ;)

Caesum
17.05.2014, 16:15
Wielkie dzięki za komentarze. ;) A teraz coś trochę innego. Jak już kiedyś wspominałem w innym temacie, do swoich fotostory lubię tworzyć całe lokacje, nie tylko pojedyncze sceny. Później i tak prawie ich nie widać, dlatego też uznałem, że moją najnowszą lokację, którą właśnie robię, pokażę już zawczasu. Jeśli ktoś czyta(ł) moje FS, to może będzie wiedział co to za miejsce.

http://i.imgur.com/1diiZVS.jpg

http://i.imgur.com/tnb4ScX.jpg

http://i.imgur.com/zhRvtDx.jpg

http://i.imgur.com/UuSLBqL.jpg

A w spoilerze jeszcze kilka różnych screenów z innych miejsc, które kiedyś zrobiłem, ale nikomu nie pokazałem. Są to miejsca z fotostory, projekty obiektów i takie tam. Są też dwa usunięte screeny z Maskarady, które były zrobione zanim jeszcze dwa ostatnie odcinki zostały w pełni napisane. Żal mi było zostawiać te wszystkie screeny ukryte, mimo że nie są jakieś piękne i cudowne.
http://i.imgur.com/K09Ii65.jpg

http://i.imgur.com/eTpcfmB.jpg

http://i.imgur.com/D1291mj.jpg

http://i.imgur.com/bP4S8Eg.jpg

http://i.imgur.com/1ItIPQY.jpg

http://i.imgur.com/bsRxkmq.jpg

http://i.imgur.com/O1UIa15.jpg

http://i.imgur.com/6LVQDVq.jpg

http://i.imgur.com/76VrpNy.jpg

http://i.imgur.com/lrgOKEz.jpg

http://i.imgur.com/WCnMVax.jpg

http://i.imgur.com/4qSeSN0.jpg

http://i.imgur.com/G0w4j2n.jpg

http://i.imgur.com/t1a0yYs.jpg

http://i.imgur.com/rfVFQje.jpg

http://i.imgur.com/E3RCln3.jpg

Libby
17.05.2014, 16:31
Weź się schowaj... :( Rewelacyjna lokacja. Jak myślę o moich domkach w Simsach, które w zasadzie nigdy nie były tak dopracowane, mam ochotę zapaść się pod ziemię...
Nie jestem jakimś ekspertem, ale jak dla mnie pomieszczenia i zdjęcia są świetne. Długo musiałeś siedzieć, żeby to wszystko tak dopracować. Chętnie zobaczę więcej Twoich prac :).

Diana
17.05.2014, 17:42
Właśnie, świetne są. ;_;
Bardzo ładne ujęcia, pomieszczenia, kolory... wszystko. <3 Zazdroszczę Ci talentu. D:

Caesum
18.05.2014, 11:44
Wielkie dzięki za komentarze. :D Co do pomieszczeń, one są w głównej mierze atrapami, więc nie wiem nawet czy by dało się w nich mieszkać. W sumie nie widzę ku temu przeszkód, ale nigdy nie próbowałem sprawdzać. Łatwiej więc jest zrobić coś, gdzie sim i tak by się na co dzień nie poruszał.

Ogólnie może bym i spróbował zrobić jakiś grywalny dom, ale parcele są jak dla mnie za małe. Atrapa domu i ogrodów do Maskarady zajmuje mi dwie parcele, a gdybym pewnie miał zrobić środek to pewnie i to by mi nie wystarczyło. xD

Volturia
05.06.2014, 23:20
Eh, codziennie na uczelni siedze z następcami Picassa, Michała Anioła, Kandinsky'ego itd., wiec może moje pojecie 'arcydzieła' u mnie jest spaczone, ze nie padłam z wrażenia, ale na pewno pokiwałam głową z wielką aprobatą!
Mnie akurat bardziej przykuła uwaga 'panowania' nad simsami. Niby w tym nic trudnego, może gdybym grała od 3 lat częściej niż łącznie 25razy, to bym była wstanie w końcu wsadzić simowi coś do rąk - jak Ty papierosa Johnemu :P Shit, nigdy nie chcą mi działać boxy z tymi dodatkami typu barasolki/papierosy itd.

Pewnym jest, że Twoje grafiki obecnie są jednymi z najlepszych na forum :) czekam na więcej zdjęć.

Caesum
04.01.2015, 09:53
Otwieram temat, chociaż może nie wiem, czy dla takiego apdejtu warto, no ale trudno, stało się. :D
Bodaj wczoraj jakoś uznałem w końcu, że Bella z Ravencrest musi zmienić wygląd, bo straszy małe dzieci. Dzięki tutorialowi Liv(który został napisany na moim gg), udało mi się podmienić Bellę z moją wersją z Bodyshopa. Tym samym chciałbym zwrócić uwagę, że miałem ograniczone możliwości, jeśli chodzi o dodatki CAS, ponieważ postanowiłem sobie mieć tylko i wyłącznie zamienniki makijaży, fryzur etc. Efekt jednak w miarę mi się spodobał, bo wyczułem w nim połączenie TS1 i TS4, dlatego też daję poniżej moją Bellę Ćwir. :D

http://i.imgur.com/KuRB9ub.jpg

http://i.imgur.com/ARryQYG.jpg

http://i.imgur.com/6GZwxAb.jpg

---

A tu kilka bonusowych screenów:

http://i.imgur.com/gSh7AW8.jpg

http://i.imgur.com/4Fxd7tC.jpg

http://i.imgur.com/dubCIcf.png

Liv
04.01.2015, 11:24
bo straszy małe dzieci.
Jak pedobear? :O
Dzięki tutorialowi Liv(który został napisany na moim gg)
3-4 zdaniowy w dodatku! :>
http://i.imgur.com/gSh7AW8.jpg
<Bella sprawdza, czy słoik rzeczywiście jest pusty>
B: TAK! JEST PUSTY!
:D

Dopiero na zdjęciach z bliska widzę, że Bella ma szminkę równie "gradientowaną" jak sukienka :D Ale ja jednak postawiłabym na klasykę, jeśli chodzi o makijaż (tyczy się to też cieni).
I chyba jednak bardziej adekwatne byłoby porównywać B. z Twojej wersji "dwójkowej" do tej z TS4 :)

Ale robota niemniej dobra :)

Kędziorek
28.02.2015, 18:19
Ale się rozkraczyła w tej kiecce :D

Nie no, Bella Ci wyszła ślicznie. I widzę, że złapała niezłą opaleniznę :P Ma bardzo ładne oczy, zmieniłabym może szminkę, bo średnio mi się podobają takie gradientowe.
Głównie po naszyjniku widzę, że chciałeś nawiązać do TS4 (tak myślałam, że jakoś mi znajomo wyglądał xD)

Tak czy siak nie dziwię się, że ma kobitka takie powodzenie.

8,5/10 :)

Caesum
22.09.2015, 21:01
Witam po przerwie!

http://i.imgur.com/t74MSHH.jpg (http://imgur.com/G7I8bVL)
(kliknij aby otworzyć w rozmiarze 1280x720)

Po dłuuuugim czasie nic nie robienia w końcu zdecydowałem się otworzyć znowu simsy. Znalazłem tam swój dawny projekt drzewa i uznałem, że w może spróbuję z jego pomocą stworzyć las. O ile sam las nie wyszedł dokładnie taki, jaki chciałem, to spodobał mi się efekt i uznałem, że może zrobię w związku z tym jakąś fotkę. Mam nadzieję, że wyszło znośnie, bo trochę zardzewiałem przez ten czas.

Liv
22.09.2015, 21:43
trochę zardzewiałem przez ten czas.
Nie masz pod ręką Coli? :D
Witaj wśród żywych :D
Bardzo klimatyczne ujęcie :D Mając na uwadze to, co i w jakiej ilości ostatnio lajkujesz na fb mam nadzieję, że będzie więcej tego typu ujęć w tym temacie :love:

Libby
23.09.2015, 15:19
Wcale tak bardzo nie zardzewiałeś :P Zdjęcie jest mega :D

Caesum
25.09.2015, 18:28
Nie masz pod ręką Coli? :D
Witaj wśród żywych :D
Bardzo klimatyczne ujęcie :D Mając na uwadze to, co i w jakiej ilości ostatnio lajkujesz na fb mam nadzieję, że będzie więcej tego typu ujęć w tym temacie :love:
Niestety tylko pepsi. :( No i dziękuję! :D Uwielbiam takie klimaty, więc z pewnością jeszcze z czymś podobnym wyskoczę.

Wcale tak bardzo nie zardzewiałeś :P Zdjęcie jest mega :D
Dziękuję! :)

A teraz nowa simka, którą niedawno zrobiłem. Tym razem polskie imię, bo wzorowana na jednej z dziewczyn z Laboratorium Pieśni. Podobieństwo jest raczej niewielkie, ale efekt mniej więcej taki jaki chciałem uzyskać.

http://i.imgur.com/vXH7fWz.jpg

http://i.imgur.com/LQNlW1t.jpg

http://i.imgur.com/6zrwq4r.jpg

http://i.imgur.com/UNnBddb.jpg

EDIT: Zapomniałem dodać zbliżenie na twarz. Teraz już powinno być ok. :)

Diana
25.09.2015, 21:26
Śliczna simka! Na ostatnim zdjęciu wyszła bardzo uroczo. No i moja imienniczka :)

Shiver
03.10.2015, 19:20
Jakim cudem ja się tutaj nigdy nie wypowiedziałem? :O
Bardzo klimatyczne zdjęcia, piękne simy, przegląda się ten temat z czystą przyjemnością :love: No i myślę, że to w pewnym sensie pokazuje też, że dwójka to nie jest gra przestarzała jak niektórzy mogą myśleć i da się super rzeczy niej wycisnąć :)
Czekam na więcej :aww: