PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 - Najgorszy dodatek


Laselight
21.10.2012, 20:04
Jest temat o najlepszym dodatku do trójki , ale nie znalazłam żadnego o najgorszym.

Jaki dodatek , waszym zdaniem jest najgorszy i dlaczego.

Moim zdaniem są to Wymarzone Podróże. Zwiedzanie grobowców się szybko nudzi , wakacje polegają na odpoczynku. Dzieci nie mają co robić poza domem.

Pink Panther
21.10.2012, 20:10
Ja głosuję za NZTŚ. Według mnie przez te wszystkie paranormalne istoty i magię Simsy straciły cały swój urok. Od żadnej strony ten dodatek do mnie nie przemawia :/

FakeYourDeath
21.10.2012, 21:49
Tez glosuje na WP. Nie wyjezdzam w ogole na wakacje,juz mnie to znudzilo. Bo ile mozna lazic po tych grobowcach? :/ W TS2 mialy swoj urok. Statek,yeti,taniec hula i te fajne hotele :<

nmin
21.10.2012, 22:10
Ja także uważam, że WP to niewypał. Po zakupie stworzyłam Simkę, którą odkryłam wszystko co się dało, po czym mi się znudziło. Kiedyś wysłałam rodzinę do Francji, pomyślałam, że może chociaż pochodzą sobie po mieście i muzeum. Owszem, pochodzili. Zaraz potem wysłałam ich na noc do hotelu i natychmiast po śniadaniu ruszali z powrotem do domu. Otoczenia wakacyjne są piękne, ale nie da się ich używać na co dzień. Dodatek nie wnosi do mojej gry kompletnie nic, nawet obiekty i ubrania nie są przydatne.

Arisane
04.11.2012, 16:32
Też daję głos na WP. Nudzi mnie już :rolleyes:

Alcioo :33
04.11.2012, 16:34
JA też na WP..

olaawolaa
18.11.2012, 15:19
Przez pomyłkę zagłosowałam na Pokolenia, a chciałam na WP. Jak już ktoś pisał, chodzenie po grobowcach się nudzi, mało nowych opcji, wycieczki składają się głównie z chodzenia po grobowcach. Nie moge wbić nigdy 3 poziomu wizy, wykonuje misje, a po jakimś czasie szukając kolejnych nie pokazuje mi się nic. Budowle typu wieża eiffla trzeba przywoływać kodem.

Kędziorek
18.11.2012, 15:34
Też głosuję na WP. Jak dotąd jedyny dodatek, który postanowiłam wykasować. Nie dość, że zamulał grę, trudno bez kodów zdobyć trzeci poziom wizy, to jeszcze gdy wyjeżdżałam za granicę to wielkość save'a podskakiwała mi z powiedzmy 80mb do 300mb albo i więcej, więc podziękowałam bardzo. Zresztą ile można chodzić po grobowcach i wykonywać te same misje? Gdyby chociaż były tam jakieś kurorty wypoczynkowe czy coś, żeby człowiek miał wybór, a tak..

Searle
18.11.2012, 19:47
Jak dla mnie dodatku Nie z tego świata mogło by w ogóle nie być.

Anulaa89
18.11.2012, 20:10
Jak dla mnie Zostań Gwiazdą mogłoby nie istnieć wg mnie nie wprowadziło czegoś szałowego... Już nawet Nie Z Tego Świata, do którego podchodziłam bardzo sceptycznie mi się spodobało...

Shattered
18.11.2012, 20:15
Najgorszy wg mnie to oczywiście Nie z tego świata..
Co to w ogóle jest? Symulacja życia a tu jakieś wiedźmy, jak bym chciała pograć w wiedźmy to bym pograła w Wiedźmina albo Final Fantasy.
A jak bym chciała zombie to bym pograła w ResidenT eVIL

Zielona Herbata
10.12.2012, 19:55
Ja należę do osób,które zagłosowały na Wymarzone Podróże.


Dlaczego ?
Jak się z czasem pozwiedza te wszystkie miejsca,to potem nuda. Sim tylko łazi,łazi i łazi po tym mieście,bez sensu. Niestety,wada,jaka występuje u mnie w grze,to,że jak podróżować to save'a mieć w Sunset Valley. W innych miastach mam bugi. :|
EA mogło dać więcej niż 3 kraje do zwiedzania. Mogli dać np. Hawaje i Indie,a nie tylko Chiny,Egipt,Francja.
Dodatek był fajny z czasem,a teraz ? Żałuję chyba wydanych pieniędzy. Jedyny kraj,jaki mi się w tym dodatku podoba to Egipt i Francja.

zły chipsik wrogar
01.03.2013, 06:23
również na WP -.- ten dodatek polega tylko na badaniu grobowców

anie_1981
01.03.2013, 10:24
Nie będę wyjątkiem, Wymarzone Podróże. Może dlatego, że to ich pierwszy, więc i nieprzemyślany, ale w ogóle dodatek to porażka na całej linii.

- Bezsensowne jest jechanie tam więcej niż jednym Simem, okazje na zwiedzanie grobowca są jednoosobowe! Jedna osoba coś robi, pozostałe się lenią, bo nic więcej się nie da zrobić.
- Zero atrakcji, poza zwiedzaniem grobowców i ewentualnie uczeniu się nowym umiejętności, dla dzieci to już w ogóle tam nic nie ma.

Instaluję ten dodatek tylko dla obiektów, bo podobają mi się te egipskie ozdoby, oraz kufry do przechowywania drobiazgów, są fantastyczne, biorąc pod uwagę chociażby znikanie wyposażenia Sima, lodówki po opuszczeniu domu.

Lady88
01.03.2013, 11:28
Fakt WP są beznadziejne, ale dla mnie jeszcze gorszy jest Nie Z Tego Świata! Wkurza mnie to, że kiedy jest pełnia to robi się taki dziwny kolor światła w domu, a pod domem pełno tych stworów, na dodatek kiedy robię imprezę to 3/4 gości to wilkołaki, bleeee :/ WP można ominąć nie jeżdżąc na wakacje, ale NZTŚ już nie bardzo, bo te stwory są wśród nas :/

Muffshelbyna
04.03.2013, 19:04
Wymarzone Podróże wg mnie najgorsze, nowe umiejętności jakoś mnie nie powalają, okolice są zwyczajnie nudne, grobowce na początku fajna atrakcja, potem już się lekko nudzą. Dzieci i nastolatkowie nie mają praktycznie w ogóle co robić, gdy są na wakacjach. W sumie dorośli/młodzi dorośli też, bo nowe miejsca zwiedza się szybko, w podobnym tempie wypełnia misje, a przyjaciele zza granicy to nie aż tak wielka atrakcja...

felipe312
17.07.2013, 21:22
Nie z tego świata. Nie lubie i tak istot nadnaturalnych w dodatkach, a co dopiero dodatek skupiony na istotach nadnaturalnych. Uważam to za przesadzone. Symulacja życia to nie symulacja "Zmierzchu" xD