PDA

Zobacz pełną wersję : czarodziej- PROBLEM!


marciuMEGA
06.11.2012, 15:46
siema. mam problem: chce zostać czarodziejem mam z czarownicą na sto wszyskie paski ale nie moge się nauczyć! Jak to zrobić?

@mod: milion wykrzykników jest zbędny, nie jesteśmy ślepi

Cytryśnia
06.11.2012, 15:59
Jeżeli to twoja czarownica (tzn nie ta "miastowa") to chyba nie będzie tej opcji zgłębiaj sztuki światła czy coś, jeśli jest miastowa, to poszukaj dokładnie tej opcji, a jeżeli jej i tak nie znajdziesz to zaproponuj czarownicy wprowadzenie się, naucz zaklęcia (jezeli jeszcze go nie umie), przygotuj składniki i zamień sima w czarnoksiężnika, potem możesz wyprowadzić ta czarownice ;)

Kamil
06.11.2012, 17:02
Jeżeli poznałeś naczelną wiedźmę, to kliknij na niej i znajdź opcję "naucz mnie sztuki światła/ciemności". Jeżeli ta wiedźma to inna twoja simka to musisz ją wprowadzić do rodziny i nauczyć magii dopóki nie nauczy się czaru "Magus Mutatio". Później musisz sprawdzić w księdze czarów jakie składniki są potrzebne do tego zaklęcia a potem wytworzyć je w kotle lub kupić od NACZELNEJ wiedźmy. Jeśli będziesz miał składniki to kliknij na simce, która chce być czarownicą, wybierz opcję "rzuć zaklęcie" a potem "magus mutatio". Na koniec dodam, że księga czarów i kociołek znajdują się w wyposażeniu wiedźmy. :)