PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie pierwsze - g³osowanie


Vanitas
15.12.2012, 15:10
4. G³osowanie
W g³osowaniu mog± braæ udzia³ wszyscy u¿ytkownicy forum The Sims. £±cznie z uczestnikami konkursu, jednak¿e nie mog± oni g³osowaæ na swoj± dru¿ynê – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesiêcy.
G³osowanie zacznie siê, gdy opiekunowie poszczególnych dru¿yn wy¶l± do organizatora ostateczn± prezentacjê przed terminem koñcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sond±, widoczny dla ca³ego forum.
G³osowanie jest anonimowe – to znaczy, ¿e nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Pod pracami nie bêdzie napisane, czyjej s± dru¿yny, aby zminimalizowaæ faworyzowanie. Dlatego te¿ ZABRANIA SIÊ wpisywania, która praca do której dru¿yny nale¿y. W przypadku z³amania tego zakazu, u¿ytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesiêcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na g³osowanie bêdzie czas oko³o 2-3 dni.
Za nastêpuj±ce miejsca bêd± punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3miejsce – 2pkt.
4miejsce – 1pkt.


Czyli w skrócie - nie g³osujemy na swoj± dru¿ynê, nie wyjawiamy, czyja praca do której grupy nale¿y, nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Osoba, która nie bêdzie przestrzegaæ powy¿szych zakazów, zostanie odpowiednio ukarana.
Prezentacja prac: http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1616419#post1616419
Sonda zostanie zamkniêta w wtorek, 18.12.2012 o godz. 19:00

¯yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia!

soraya
15.12.2012, 15:24
Zag³osowa³am i tak szczerze mówi±c uwa¿am, ¿e tylko jedna grupa naprawdê siê postara³a i wycisnê³a z siebie najwiêcej ile siê da³o. BRAWO!

Aperlaxive
15.12.2012, 15:36
Ja te¿ zag³osowa³am. Osobi¶cie uwa¿am i¿ poziom prac jest bardzo wysoki, wiêc wybór by³ trudny.

¯yczê powodzenia wszystkim!

Perplexité
15.12.2012, 15:48
wybor padl na pewna druzyne,ich praca mi sie najbardziej podobala :)

Mroczny Pan Skromno¶ci
15.12.2012, 15:58
Równie¿ ¿yczê powodzenia swojemu typowi i wszystkim dru¿ynom :)

neville
15.12.2012, 16:12
wow, powiem tak - praca jednej z dru¿yn (poza nasz± oczywi¶cie ;]) mnie zaskoczy³a, ale pozytywnie

je¶li reszta prac tej dru¿yny bêdzie taka to walka bêdzie ciê¿ka... ;D

Sqiera
15.12.2012, 16:16
zag³osowa³am, ¿eby nie by³o ;P

ale szykuje siê zaciêta walka :)

Laselight
15.12.2012, 16:35
Nie g³osujê, lecz ¿yczê powodzenia innym.

Cytry¶nia
15.12.2012, 16:44
Hmmm... Ja nie g³osujê, ale muszê powiedzieæ, ¿e poziom jest bardzo wysoki, prace s± na prawdê ³adne, a do tego ja uwielbiam ¶luby! cztery ¿ywio³y s± super! ¯yczê wszystkim powodzenia :)

rudzielec
15.12.2012, 16:53
Przy jednej pracy kto¶ chyba OSTRO odbieg³ od tematu, no ale...
powodzenia ¿yczê!

Shiver
15.12.2012, 18:03
Ja równie¿ wstrzymujê siê od g³osu, ale ¿yczê wszystkim grupom powodzenia :).

Gold_Chocolate
15.12.2012, 19:07
Chcia³abym ¿yczyæ powodzenia wszystkim powodzenia, mimo, ¿e wstrzyma³am siê od g³osu :)

Fallen
15.12.2012, 19:24
¯yczê wszystkim powodzenia, poziom naprawdê wysoki :) Równie¿ wstrzyma³am siê od g³osu.

Vanitas
15.12.2012, 19:41
Dziêkujê za sugestiê, mam zamiar wyja¶niæ ca³± sytuacjê a kolejne posty o za du¿ym/za ma³ym/ nie wiem jakim nosie nic nie wnios±. Poczekajcie na rozwój sytuacji :)

Liv
15.12.2012, 19:43
Mam nadziejê, ¿e dru¿yna, której przed dwie wcze¶niejsze edycje przewodzi³am, nie da teraz plamy i powtórzy zesz³oroczny sukces ;) I by³oby fajnie, gdyby siê okaza³o, ¿e praca, na któr± g³osowa³am, okaza³a siê zwyciêsk± i w dodatku by³a Powietrza :>
Trzymam za Was szczególnie mocno kciuki, co nie znaczy,¿e pozosta³ym nie ¿yczê powodzenia ;) Faktycznie pojechali¶cie z tymi pracami, nie spodziewa³am siê, ¿e wszystkie bêd± takie dobre...

Vanitas
18.12.2012, 18:28
Wyniki:

PIERWSZE MIEJSCE
Ziemia - 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE
Powietrze - 3 punkty

TRZECIE MIEJSCE
Ogieñ & Woda - 2 punkty

Trzeba te¿ co¶ wyja¶niæ:
Pojawi³y siê w±tpliwo¶ci jakoby jedna z grup z³ama³a regulamin zmieniaj±c rysy simów, jednak jak siê okaza³o nie wynika³o to z winy dru¿yny. Dwie inne prace zawiera³y zbyt du¿e zdjêcia co zosta³o ukarane zabraniem tym dru¿ynom po jednym g³osie, co nie zmieni³o jednak wyniku.

Nastêpne zadanie jutro oko³o 19.

Laselight
18.12.2012, 18:31
Powietrze na drugim miejscu :) ¶wietnie.
Dziêki za g³osy.

Meggie
18.12.2012, 18:33
Gratulujê wszystkim grupom :)

Fallen
18.12.2012, 18:33
Dziêki za g³osy i gratulujê wszystkim dru¿ynom ;)
Nie mogê siê doczekaæ nastêpnego zadania ;d

Cytry¶nia
18.12.2012, 18:35
Gratulujê wodzie no i.... ogniowi no i... powietrzu no i.... ziemi! :D Powodzenia w nastêpnych zadaniach :)

Aperlaxive
18.12.2012, 18:38
W imieniu Ziemi dziêkujê za g³osy!
:D

Jednocze¶nie, chcieliby¶my przeprosiæ wszystkie dru¿yny za nieporozumienie. Naprawdê nie chcieli¶my by to tak wysz³o, nie mieli¶my na to wp³ywu.

No i równie¿ gratulujê wszystkim, Wasze prace by³y ¶wietne!

Shiver
18.12.2012, 18:38
Ja równie¿ wszystkim gratulujê i dziêkujê za g³osy :). Te¿ z niecierpliwo¶ci± czekam na kolejne zadanie

Laselight
18.12.2012, 18:38
Innym dru¿ynom tak¿e gratulujê i ¿yczê powodzenia w zadaniu nr 2

Malfurion
18.12.2012, 18:41
Dzieki za glosy. Konkurencja byla mocna, tym bardziej niezmiernie mnie cieszy, ze ktos zdecydowal sie oddac glos na nasza prace :)

neville
18.12.2012, 19:04
gin, nie mia³e¶ mo¿e jednak daæ POWIETRZU pewnej nagrody?
czy ju¿ zapomnia³e¶? ;]

Gold_Chocolate
18.12.2012, 19:39
Dziêkujê za wszystkie g³osy i gratulacje dla pozosta³ych :)

easey
18.12.2012, 19:43
Dziêkujê za g³osy i równie¿ wszystkim gratulujê, prace naprawdê by³y dobre.

Po³ówka
18.12.2012, 19:49
dzieki za glosy :3 i gratuluje pozostalym druzynom, wszystkie prace byly swietne! :) powodzenia w nastepnym zadaniu ^^

Mroczny Pan Skromno¶ci
18.12.2012, 19:52
Gratulujê zw³aszcza zwyciêzcom :). I przy okazji mam pytanie, ile ogó³em bêdzie zadañ?

Lubie
18.12.2012, 20:26
Chcia³bym pogratulowaæ ka¿dej z dru¿yn. <3 Bardzo ³adne prace, naprawdê na wysokim poziomie. Obawia³em siê, ¿e zajmiemy ostatnie miejsce po obejrzeniu prac, noale. <3

Dziêkujê ka¿demu, kto odda³ g³os na nasz± pracê. Mi³o patrzeæ, ¿e ZIEMIA (<3) jest na samej górze ^^

Oraz chcia³em powiedzieæ, ¿e atmosfery za mi³ej nie by³o w tym zadaniu, mam nadziejê ¿e bêdzie lepsza przy nastêpnych zadaniach.

Searle
18.12.2012, 20:55
Eh... jak zwykle siê spó¼ni³am, ale g³os odda³abym na inn± ni¿ zwyciêska :P

Libby
18.12.2012, 21:20
Dziêkujê wszystkim, którzy oddali g³os na nasz± pracê i gratulujê wszystkim dru¿ynom ;)

Meggie
18.12.2012, 21:33
Oraz chcia³em powiedzieæ, ¿e atmosfery za mi³ej nie by³o w tym zadaniu, mam nadziejê ¿e bêdzie lepsza przy nastêpnych zadaniach.

Lubie z ca³ym szacunkiem, ale chyba nie powiniene¶ nam siê dziwiæ, naszej reakcji. Na szczê¶cie wszystko jest ju¿ wyja¶nione :)

rudzielec
18.12.2012, 23:37
Atmosfera w tym zadaniu by³a wrêcz wybuchowa!
Postarajmy siê unikn±æ takich ekscesów kolejnych razem, bo to ma byæ zabawa i zdrowa rywalizacja, a nie walka na ¶mieræ i ¿ycie ;)
Choæ w pewnym momencie nawet i mnie ponios³o, ale wróci³am do równowagi :P
Gratulujê wygranej Ziemii, choæ osobi¶cie przyznajê, ¿e zakocha³am siê w pracy wody, szczególnie fotach z TS3! <3
Reszta równie¿ postawi³a wysoko poprzeczkê i bardzo mnie to cieszy, bo nie jest nudno!

Ach i mojej grupie gratulujê przede wszystkim, bo to ciê¿ko wywalczone drugie miejsce! Kocham Was moi "Powietrzni Inkwizytorzy"! :D

Malin
19.12.2012, 09:59
Ode mnie równie¿ serdeczne gratulacje, aczkolwiek jestem zszokowana, ¿e mój zdecydowany faworyt, czyli praca numer 4, otrzyma³a tak ma³o g³osów. By³am po prostu pewna, ¿e to bêdzie nasz najwiêkszy rywal. Pomijaj±c nasz± ;) pracê, by³a ona najbardziej dopracowana i naprawdê interesuj±ca. TS3 robi³ chyba geniusz, chylê czo³a za ¶wietne fotki, zw³aszcza tê pierwsz±, rewelacyjna! *.* W tym momencie naprawdê nie mam pojêcia, na jakiej zasadzie przyznawano g³osy, jestem bardzo zdziwiona, ¿e nr 4 uplasowa³ siê tak nisko, bo by³ ¶wietny w ca³okszta³cie.
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich i dodatkowo w tym miejscu dziêkujê za wszystkie g³osy na pracê naszej dru¿yny :)

Btw. aha, i pozdrawiam ³ys± pani± z TS2 moich faworytów :D <3

Meggie
19.12.2012, 14:17
Hahaha dziêkujemy za mi³e s³owa i równie¿ pozdrawiamy! :D<3

£ysa pani te¿ pozdrawia:D

Zdjêcia do TS3 robi³a Kicaj i myrtek ;)

Myrtek
19.12.2012, 15:02
Hoho!
No có¿, trudno, ¿e zdobyli¶my tak ma³o g³osów... ale naprawdê cieszê siê, ¿e nasza praca tak siê niektórym spodoba³a! :)
Niemniej jednak gratulujê pozosta³ym dru¿yn no i oczywi¶cie samym zwyciêzcom. Gdy ujrza³am pracê rywali, a¿ wcisnê³o mnie w fotel! ;)

Laselight
19.12.2012, 15:21
Mo¿na ju¿ pisaæ na kogo siê g³osowa³o? Pod koniec zag³osowa³am na pracê nr X, by³a ¶wietna. Szkoda, ¿e zajêli ostatnie miejsce.