PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze


Charionette
20.12.2012, 15:29
Zapraszam do komentowania :)

Zielona Herbata
20.12.2012, 15:30
Ja już będę pierwszą osobą ! :D
Wzięłam się od razu,jak piorun do czytania !
Cieszę się,że moja zmiana nicku została oceniona na 5 gwiazdek,oraz,że mój avatar ma w tym roku 5 pozycję :)

Życzę również redakcji wesołych świąt i szalonego sylwestra ! ;)

neville
20.12.2012, 15:31
To ja powiem jedną rzecz :)

w przyszłym numerze najpewniej nie będzie już "nowinek technicznych", zastąpi je nowy dział, również będzie trochę o technice, lecz w bardziej luźnej formie + dołączę ciekawe porady, tak jak w tym numerze

tylko... nie mam pomysłu na nazwę, więc byłbym wdzięczny za wszelkie propozycje ;)

Laselight
20.12.2012, 16:09
Numer wyszedł świetnie!


Porady nt. końca świata są świetne. Tylko nie wiem czy je wykorzystam. :(
PrezentyxDD Ranking awatarów wyszedł świetny.
Polecane dodatki - świetnie, chciałabym TS2
Ranking - widzę, że jest moda na zmianę nicku, zwłaszcza wśród zarejestrowanych w tym roku. Było co czytać ;D

nie wymieniłam wszystkich artykułów, bo każdy był świetny.

Shiver
20.12.2012, 16:11
Świetna gazetka :). Bardzo mi miło, że zostałem już drugi raz wyróżniony przez Jina. Dziękuję bardzo, to dla mnie spore zaskoczenie :).
A z takich drobnych spraw to w temacie z gazetką Charionette zgubiła ''s'' ;).

@Ch: Nie wiem o czym mówisz, wszystko jest w porządku xDDDD

rudzielec
20.12.2012, 16:19
świąteczna gazetka wyszła wam świetnie :3
przeczytałam i jestem pod wrażeniem, podobały mi się wszystkie artykuły, choć uważam, że za bardzo mi posłodziliście :P
no ale do rzeczy - oby więcej takich udanych gazetek, bo czyta się z ogromną przyjemnością :3

Aperlaxive
20.12.2012, 16:54
Gazetka bardzo ciekawa, rewelacyjny numer.
Szczególnie chciałabym pozdrowić Mrocznego Pana Skromności. Twój artykuł to mistrzostwo!
Również "Trudne Sprawy" przypadły mi do gustu ^^

Tylko... Troszkę mi przykro, że zostałam pominięta w rankingu nicków.

Cytryśnia
20.12.2012, 17:02
Fajny numer, taki świąteczny :D Co można więcej powiedzieć, szczególnie podobał mi się artykuł mrocznego pana :P

Mroczny Pan Skromności
21.12.2012, 12:00
Wow, nie sądziłem, że mój artykuł tak się Wam spodoba :D Myślałem, że po, moim zdaniem, bardzo dobrym poprzednim artykule, będzie gorzej xD. Dziękuję Wam bardzo za docenienie mojej pracy, tym bardziej, że właśnie stuknął mi rok bycia redaktorem :D
Szkoda tylko, że końca świata nie ma, moje porady się nie przydadzą :<

Laselight
21.12.2012, 12:13
Szkoda tylko, że końca świata nie ma, moje porady się nie przydadzą :<
Koniec świata został uznany za święto ruchome. Porada się przyda później.

Malfurion
21.12.2012, 18:47
Ciekawy numer. Dzieki za czwarte miejsce (swiateczny avek), oraz za neutralne stanowisko co do zmiany nicku :D :P
Po raz kolejny boli mnie to, ze znow nie bylo zadnej wzmianki o VS :P
Generalnie nie mam jakis wiekszych uwag :)

La Tortura
22.12.2012, 08:46
Ja chciałabym tylko podziękować tym, którzy w błyskawicznym tempie udzielili odp. do 'forum mówi'. :)

Malin
22.12.2012, 19:35
Och, nie będę oryginalna, bo mi też aktualne wydanie bardzo przypadło do gustu. Artykuły ciekawe, rankingi zabawne (kopyta i basen z rybkami <3). Mój ulubiony dział, czyli "Polecane TS2" jak zwykle mnie nie zawiódł. Numer bardzo pozytywny w odbiorze.
Dzięki za docenienie avatara i tak wysoką pozycję ;) to taka "5-minutówka" powstała na potrzeby chwili, w oryginale obrazek jest o wiele bardziej poważny, no ale to świąteczne szaleństwo nawet statecznym sowom dało się we znaki ;)

btw.
Tylko... Troszkę mi przykro, że zostałam pominięta w rankingu nicków.
Mi też się to kiedyś przydarzyło, wypatrywałam w dwóch numerach, ale nic z tego. Jak widać, zdarza się, nie ma się co przejmować ;)

Myrtek
23.12.2012, 19:30
Ten numer jest świetny!
Przyjemnie się go czytało i ubawiłam się po pachy. :)
Najfajniejszy artykuł to ten o schronieniu się przed końcem świata.
Dobrze się też czytało nowe "Trochę kultury człowieku". Dział ten to istny traf w dziesiątkę.

Dzięki również za szóste miejsce na najlepszy świąteczny avatar.
Co do Ojsg - tak, Gio swoimi Tuckerami zrobił niezłą furorę albo raczej jedna z głównych bohaterów. :P
Szkoda tylko, że nie wymieniono jeszcze drugiego i trzeciego miejsca na naj. ojsg, bo chętnie dowiedziałabym się o ciekawych historyjkach, gdyż nie wszystkie poczytuję.
To chyba jedyny artykuł, który mnie zawiódł, bo po cichu liczyłam, że ktoś moje Moonlight Falls doceni. ;)

Połówka
30.12.2012, 20:13
Fallen i Mroczny Pan Skromności zrobili najlepsze artykuły, tak trzymać! Co do FTS Ontop, nie myślałeś, żeby poszerzyć całość również o twórczość indywidualną, nie tylko same działy z simsów? ;p
Do większości także nie mam większych uwag. Zastanawiające jest tylko, co ma artykuł "Nowinki techniczne" do nowinek technicznych. Autor tegoż artykułu nieco (a nawet bardzo?) minął się z powołaniem. Nie widzę tu ani krzty informacji poszerzających moją wiedzę o technice, a czytając ten dział oczekuje się chyba, jak sama nazwa wskazuje, najnowszych wieści z dziedziny technologii, a nie dosyć oczywistych "ciekawych" "porad", co kupić nastolatkowi. Same "porady" byłyby jeszcze do przyjęcia, gdyby dotyczyły sprzętu. Co mi po "radzie", czy sprezentować jakiejś modnej strojnisi sukienkę z metką Dolcze end Gabana czy fanowi Legii szalik ulubionej drużyny w tym dziale? To chyba ostatnie czego można było się spodziewać czytając to. Jakość tego tekstu jest beznadziejna. Ciekawe, jak ten tekst wyglądał przed edycją korektorki. Odnoszę wrażenie, że musiała się ostro napracować ;p Let's the hate begin!
Życzę weny twórczej na następne artykuły ;)