PDA

Zobacz pełną wersję : wrogarianowe familje


zły chipsik wrogar
27.12.2012, 11:56
odcinki
odcinek 1-zapowiedź
Odcinek 2-zazdrość
Odcinek 3-pożar i przeprowadzka





RODZINA SMITH ODCINEK 1

Oto i 19-letnia Klara Smith urodzona w Appalosa Plains, po ukończeniu szkoły, przez rok mieszkała z rodzicami zarabiając, wystarczająco dużo
kupiła sobie dom w Sunsent Valley. A o i nasza bohaterka.

http://i47.************/14mukb6.jpg

Klara jest opiekuńcza,rodzinna, ambitna ,świetnie gotuje i wie jak posługiwać się
pieniędzmi.

To była tak jakby zapowiedz za kilka dni będzie next odcinek.

Myrtek
27.12.2012, 12:33
Witaj w OJSG! :)

Pozwolę sobie jednak na wstępie Cię opierniczyć. :)

cześć po wielu miesiącach przygotowań postanowiłem założyć tu temat cóż nie umiem pisać jakiś wielkich arcydzieł ale nie przedłużając zaczynamy
Oto i 19-letnia Klara Smith urodzona w Appalosa Plains po ukończeniu szkoły przez rok mieszkała z rodzicami zarabiając wystarczająco dużo pieniędzy
kupiła sobie dom w Sunsent Valley A o i nasza bochaterka


"Przecinek - jest jednym z najczęściej używanych znaków interpunkcyjnych. Przecina zdanie, czyli je rozdziela. Może być zastosowany pojedynczo lub podwójnie."

"Kropka – w interpunkcji to najczęściej używany znak przestankowy oddzielający, stawiany na końcu wypowiedzenia."


Zaznaczone przeze mnie zdanie (te, które napisałeś) przeczytaj sobie na głos i dopiero tam, gdzie "jest" przecinek weź wdech. Zabrakło Ci tlenu, prawda? Ano właśnie.
Znaki interpunkcyjne nie gryzą, a wręcz używanie ich jest wymagane.

http://i.imgur.com/sbGkT.png

By zdjęcia pojawiły się na forum, kliknij na zaznaczony przeze mnie obszar, skopiuj link i wklej na forum.

Klara jest opiekuńcza,rodzinna,ambitna,świetnie gotuje i wie jak posługiwać sie
pieniędzmi o to parę zdjęć z pierwszego jej dnia mieszkania w SV

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację.

@down: No dobra, dobra, edytowałam. :P A stacje jak chce, to też może sobie postawić.

EDIT: Familie, nie familje, mój drogi...

easey
27.12.2012, 12:37
W sumie to myrtek już wszystko napisała. Na razie krótko, poczekam na następny odcinek.

stawiamy stację xD
up: no oczywiście :D

Stephenowa
27.12.2012, 12:57
Jak zawsze Myrtek zrobiła za tą złą, mądrą ciocię i inni użytkownicy nie mają co pisać. :(
Pomimo to, witamy w tym dziale. :)
P.S. Jak ja nie lubię blond lasek w różu, łełełełe. :<


Edit po przeczytaniu komentarza Altaira
KURDĘ,ludzie, jeżeli nie macie nic do dodania od siebie, to nie piszcie tylko komentarza przyklaskującego osobie, która słusznie wytknęła błędy! Jestem pewna, że Myrtce (? :D) nie chodziło o to, żeby zyskać jak największy odzew z waszej strony, a tylko o pokazanie autorowi jego błędów. Niemiłosiernie mnie irytują osoby piszące 'dziękuję! <3', bo one nic nie wnoszą. Przepraszam za dygresję, ale kuczę, opanujcie się.-.- Wielcy krytycy, jak zwykle.

Laselight
27.12.2012, 13:02
A może familje jest celowe? Przymajmniej tak uważam.

o to parę zdjęć z pierwszego jej dnia mieszkania w SV
Mam problem ze wzrokiem , bo nie widzę zdjęć.

A przecinki nic strasznego , w tym zdaniu
Oto i 19-letnia Klara Smith urodzona w Appalosa Plains po ukończeniu szkoły przez rok mieszkała z rodzicami zarabiając wystarczająco dużo pieniędzy
kupiła sobie dom w Sunsent Valley A o i nasza bochaterka
przyczepię się chaotyczności. Brak przecinków , mogłeś to podzielić na kilka zdań.

bohaterka , nie bochaterka

i wklejaj z tagow [i mg] [/ img] [bez spacji]

tylko tyle mam do powiedzenia.

@down ja lubie stawiać spacje przed przecinkiem. też musiałam

Myrtek
27.12.2012, 13:35
@up: To wiedz, że piszesz niepoprawnie. To tak jakbym ja lubiła wstawiać kropkę przed zdaniem. Lol


Laselight wytykasz błędy, a sama je popełniasz. ;)

bohhaterka , nie bohaterka

masło, nie masło. B)

O ZGROZO! Nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi!

Przepraszam, musiałam.

Misiaa12
27.12.2012, 13:47
Wszystko zostało powiedziane nic dodać,nic ująć.
Co do simki jak już powiedziała Stephenowa
blondynka+róż=nienawidzę i dziewczyna ubrana jest na sportowo
czego nie lubię,chyba,że pracuje w tej branży.

zły chipsik wrogar
27.12.2012, 14:02
dziekuje za komcie zrobię koretke tego odcinka już niedługo a co do simki z tym różem chodzi o jej ubranie? Misia Klara nie pracuje w branży sportowej tylko jako kucharka w odcinku jest napisane że ma ceche ''urodzona kucharka''ok i jak odcinek po korekcie?

Misiaa12
27.12.2012, 14:52
Chodziło mi o ubranie,że kiedy jest blondynka i ma różowe ubranie
to nie za bardzo przypada mi do gustu.Zapytałam się w jakiej branży pracuje,ponieważ jej ubranie codziennie jest takie sportowe,a
to,że ma cechę "urodzona kucharka" to nie od razu znaczy w jakiej branży
pracuje :) Czekam na dalsze losy z niecierpliwością.

easey
27.12.2012, 20:50
ok i jak odcinek po korekcie?
To po korekcie?
Dalej jakoś widzę błędy :| No i stacje przed znakami interpunkcyjnymi..

Laselight
27.12.2012, 21:00
Nie widzę korekty.


zarabiając, wystarczająco dużo pieniędzy
Przecinek zbędny. Zarabiając wystarczająco to jedno określenie jest


A o i nasza bochaterka
Pierwszy raz słyszę o zwrocie A o i. Może chodziło ci o słowo "oto".


bochaterka
Bohaterka

I używaj tagu [img] [/ img] do wstawiania zdjęć, nie linki.

Pozatym ok. Ciekawie się zapowiada.

Misiaa12
27.12.2012, 21:26
Nadal nic nie poprawiłaś.Zdania niby są jakieś lepiej napisane,ale bez znaków interpunkcyjnych i wgl. jakieś takie nieposkładane.Jak wkleić zdjęcie miałaś porządnie rozpisane przez myrtka więc nie powinnaś mieć z tym problemu.Czekam na poprawę i kolejny odcinek,bo naprawdę zapowiada się ciekawie.

zły chipsik wrogar
28.12.2012, 09:20
miło że czekacie na next odcinek mam już zdjecia do następnego odcinka ale musze jeszcze załatwić kilka spraw co do odcinka

Myrtek
28.12.2012, 11:16
Gdy spojrzałam na tę Twoją korektę, werdykt zapadł.
Nic tu po mnie i na next czekać nie będę, o.

Potrafię przetrawić wszystko, ale żeby robić przerwę PRZED przecinkiem, a po nim od razu wyraz pisać, to trzeba być kompletnym...

Fallen
28.12.2012, 12:15
Popieram myrtka. Przeczytam może pierwszą część, ale sądząc po tej Twojej "zapowiedzi" czytać dalej nie będę. Popełniasz PODSTAWOWE błędy. [;
Także no... Zobaczę, co będzie dalej.

Słodki Pan Ciastek
11.01.2013, 15:03
Wiem, że sam najlepszy nie jestem, ale...

Ludzie pierwszy odcinek, a wy traktujecie to jakby był to jego setny odcinek i pierwszy raz popełnił by błąd. Myrtku nie musiałaś od razu pisać, że już tu nie zawitasz. Nic nie mam do nikogo na tym forum i tych których na razie poznałem lubię .

Mam nadzieję, że wszystko się poprawi :(

zły chipsik wrogar
11.01.2013, 15:58
Wiem, że sam najlepszy nie jestem, ale...

Ludzie pierwszy odcinek, a wy traktujecie to jakby był to jego setny odcinek i pierwszy raz popełnił by błąd. Myrtku nie musiałaś od razu pisać, że już tu nie zawitasz. Nic nie mam do nikogo na tym forum i tych których na razie poznałem lubię .

Mam nadzieję, że wszystko się poprawi :(

dziekuje ciastku


informacja:odcinek będzie niedługo sorry że musieliście tak długo czekać ale prawie cały odcinek zrobiłem jednym tchem tylko ostatni element [jak to brzmi] nie chce sie zrobić ale niedługo będzie

Słodki Pan Ciastek
12.01.2013, 08:33
Wrogarianie ja cię całkiem nie poparłem.
Błędy są widoczne nawet dla mnie.
Zacznij sprawdzać odcinek przed dodaniem, jednak nie czytaj wszystkiego jednym tchem tylko jak masz przed sobą kropkę, albo przecinek weź oddech i czytaj dalej.
Poczytaj coś o znakach interpunkcyjnych. Ja to zrobiłem i moim zdaniem piszę trochę lepiej niż na początku.

Myrtek
17.01.2013, 14:02
Niestety, te stronki są do pupy. ;)
Chyba jest podobna opcja w Wor(l)dzie.

zły chipsik wrogar
22.01.2013, 15:04
no panie i panowie przed wami...TARARARA 2 odcinek ale nie przedłużając zaczynamy :)

Rodzina Smith odcinek 2

Klara podjęła karierę kucharki na stanowisku ''pomocnik kuchenny''.ale,zaszczytna rola -.-.

************************************************** *******



i tak o to Klara mieszkała w sunsent valley,bawiła się na festiwalu lata.

http://i48.************/339j506.jpg

a potem wymiotowała.

http://i49.************/spkcnd.jpg

chodziła po domu duchów w straszne,jesienne dni.
nie zważając na konsekwencje jak np.dołączenie do świata umarłych.
http://i49.************/vcfgp.jpg

Klara bawiła się też w śniegu w mrozne zimowe dni.
i wygłupiała się na festiwalu wiosny.
no a potem znowu to roczne ''koło'' lato,jesien,zima.Klara mieszkała w Sv już 1,5 roku ale miała wrażenie że minęło ledwie 1,5 dnia

************************************************** *******
Klara miała dwa dni wolnego w pracy,postanowiła wykorzytać je,na festiwalu zimy.Pech chciał że spotkała tam kogoś,kogo nie chciała spotykać ani teraz ani nigdy

-nie to niemożliwe!czemu akurat ją musiałam spotkać!?-powiedziała cicho, zdewerwowana Klara.
20-latka chciała uciekać ale zatrzymał ją głos osoby przed którą chciała uciekać.
-O czyżby to panna Klara?Kope lat!-powiedziała szyderczo kobieta
była to Nina Lady w szkole, w Appalosa Plains dziewczyny nienawidziły się,cały czas biły,kłóciły i wyzywały.Nina podeszła do Klary i rozpoczęła
rozmowę.

http://i45.************/wag8j9.jpg
-no witaj,witaj-powiedziała Nina.
-siemka-odpowiedziała Klara sarkastycznie.
-myslałam że spotkam w sunsent valley jakieś znajome twarze,ale ciebie?wżyciu.-powiedziała Nina.
-jak się żyje?-kontynuowała Nina Bo ja mam...
-O nie,teraz będzie Biadolić przez dobre 2 godziny-pomyslała dziewczyna
Nina wkońcu zadała pytanie:
-a ty nie masz chłopa żadnego nie? domyslałam się-Powiedziała Nina chcąc obrazić rozmówce
to poirytowało Klarę już do końca
SŁUCHAJ!-Wrzasneła Klara-JESTEM DALEKA OD TEGO JAKTY SE W SOIM DOMKU ŻYJESZ!!!
-ktoś tu jest zasdrosny.
O JA CI DAM!!!-zagroziła Klara,a nastepnię spoliczkowała swoją rywalkę
http://i49.************/339t65i.jpg
Następnie Klara uciekła do domu.
Gdy się trochę uspokoiła położyła się na łóżku-jak ja sobie znajdę super chłopa to ta ''królowa''się normalnie Posika z wrażenia.
http://i46.************/281rhcg.jpg
Klara założyła konto na Stronie ''znajdz partnera na całe życie.net''Jednak nikt jej tam ''nie pociągał'' będąc w bibliotece Klara Zobaczyła mężczyżne w
którym się, zakochała od pierwszego wejrzenia

http://i45.************/259wbus.jpg
Klara odrazu zagadała do wybranka swojego Serca.
-dzień dobry-Przywitała się Klara.
-Dzień dobry.
-jak się pani czuje?-spytał mężczyzna.
-dobrze.
-Dowiedzmy się czegoś o sobie-Zaproponował mężczyzna.Ja nazywam sie Duncan Snow,Mam 22 lata,marze by być legendą sportu-powiedział Duncan.
-Ja nazywam się Klara Smith,mam 20 lat mieszkam w SV już 1,5 roku maże by zdobyć 5 gwiazdek jako zawodowa kucharka.

i tak o to Klara i Duncan rozmawiali, aż się, zaprzyjażnili.

Czy Duncan odwzajemnia uczucia Klary?

Mam nadzieje że odcinek lepszej jakości niż poprzedni

Alcioo :33
22.01.2013, 15:17
no panie i panowie przed wami...TARARARA 2 odcinek ale nie przedłużając zaczynamy :)

Rodzina Smith odcinek 2

Klara podjęła karierę kucharki na stanowisku ''pomocnik kuchenny''.ale,zaszczytna rola -.-.
Przed "ale" przecinek, a nie po !

************************************************** *******


i tak o to Klara mieszkała w sunsent valley,bawiła się na festiwalu lata.

Z dużej litery zaczynamy zdanie i piszemy nazwy własne. =.=
SV, bawiła się, a nie SV,bawiła się

Klara bawiła się też w śniegu w mrozne zimowe dni.
i wygłupiała się na festiwalu wiosny.
no a potem znowu to roczne ''koło'' lato,jesien,zima.Klara mieszkała w Sv już 1,5 roku ale miała wrażenie że minęło ledwie 1,5 dnia

Grr... mroźne,a poza tym znowu zaczynasz z małej litery!
"lato,jesien,zima" ! lato, jesień, zima.
Piszemy "kropka spacja i dalszy tekst", a nie "kropka i dalszy tekst". Tak samo z przecinkami.

************************************************** *******
Nie chce mi się powtarzać, że nie podkreślasz "ą", "ć", "ś" itp...
Twoje błędy powtarzają się na okrągło -.- CAŁY CZAS !@

Mam nadzieje że odcinek lepszej jakości niż poprzedni

Sorki, raczej nie jest lepszy -.- Cholera! Tego się nie da czytać?!

Czekam na next, oraz na poprawę!!!

I proszę! Zrób coś z jakością zdjęć... ;( !

Kędziorek
22.01.2013, 15:20
Po pierwsze: zmniejsz rozmiar zdjęć! 800x600 to jest max.

Klara jest w gorącej wodzie kompana, strasznie łatwo ją wyprowadzić z równowagi.. A co do tego Duncana.. Wymienili raptem kilka zdań ze sobą i zaraz "dowiedzmy się czegoś o sobie", skojarzyły mi się takie "szybkie randki" gdzie para ma kilka minut na dowiedzenie się o sobie jak najwięcej.. hmm..

no cóż, będę czekać na następny odcinek

e: i rzeczywiście, zwracaj większą uwagę na spacje (których brakuje po znakach interpunkcyjnych), polskie znaki i duże litery, proszę:)

zły chipsik wrogar
22.01.2013, 15:23
Po pierwsze: zmniejsz rozmiar zdjęć! 800x600 to jest max.






nie dsyponuje programem który mógłby zmniejszyć zdjęcie

Laselight
22.01.2013, 15:25
Dodam, że dialogi są źle skonstruowane, aż rażą po oczach.
Nie chce mi się ich poprawiać.

Nie uważam, że odcinek jest lepszy od pierwszego, ale gratuluję ci, że nauczyles się je wklejać do postu.

Fotki mają kiepską jakość (przez hosting).

Odcinek jest średni.

@up myślę, że ma lat 10/11

nie dsyponuje programem który mógłby zmniejszyć zdjęcie
nikogo to nie obchodzi

Kędziorek
22.01.2013, 15:33
nie dsyponuje programem który mógłby zmniejszyć zdjęcie

Zauważyłam, że korzystasz ze strony tinypic. Kiedy wybierasz zdjęcia do załadowania na stronę, jest pod spodem taka opcja "Resize", obok z listy wybierasz 15" Screen (800x600) i ta-daam! Zdjęcia zmieniają rozmiar automatycznie przy załadowaniu

Stephenowa
22.01.2013, 15:40
Wyjątkowo przyznam rację - przyjemniej czytałoby się tekst zawierający znaki interpunkcyjne itp... Ale nie czepiajcie się polskich znaków, haha, to akurat czasami może uciec każdemu. :D:D
Pomijając wszystkie te rzeczy, które wypisali poprzednicy, jestem ciekawa, czy ten tajemniczy Pan z biblioteki będzie zainteresowany Klarą, no i czy Nina tak łatwo odpuści po zobaczeniu ich razem.. :rolleyes:
W każdym bądź razie, czekam na więcej. :)

P.S ROBACZKU, nie choleruj tutaj, że czegoś nie da się czytać, błagam.. Wypowiadasz się ostrzej niż osoby znające się na rzeczy kiedyś w twoim opowiadaniu! Trochę mniej hipokryzji..

Myrtek
22.01.2013, 15:50
Marna jakość, to zapewne wina grafiki bądź hostingu.
Ja aktualnie korzystam z photobucket i jestem bardzo zadowolona.
Chcesz czy nie, musisz zmniejszyć ich rozmiar.
Altair
Czekam na next, oraz na poprawę!!!
Przed "oraz", nie stawiamy przecinka.
Rada na przyszłość - jeśli kogoś pouczasz, pisz poprawnie sam. ;)

Słodki Pan Ciastek
22.01.2013, 16:07
matka bosko józefie święty!!!ludzie zanim zaczniecie hejtować to poprawcie swoje wypociny a nie-.-
Oj wrogarianie. Tu pisze wrogarianowe "familje". Więc to twojego autorstwa. My tu piszemy co możesz poprawić, żeby lepiej pisać. I wiesz co moi poprzednicy moim zdaniem piszą świetnie. Więc nie odgrywaj się pisząc kłamstwa :D

Ja nie będę już pisać o interpunkcji bo dużo osób już o tym napisało.
Klara już się zakochała <3 Tylko, żeby mi się już w następnym odcinku nie obściskiwali! :D

Czekam na next.

@rudzia:Tak, to znowu ja! Niestety dla niektórych, mam uprawnienia w tym dziale i pilnuję tu porządku. Wydaje mi się, że wystarczy tych postów z wytykaniem błędów po piętnaście razy, nie sądzicie? Posty typu "zgadzam się z..." nic nie wnoszą do tematu, jeśli ktoś już te błędy wytknął, to nie powtarzajcie po nim, bo polecą warny za spam.
To jest dział do oceniania simowych historii, więc trzymajcie się tematu!

Zielona Herbata
22.01.2013, 17:00
Wrogarian,jako,że jesteś początkujący,i popełniasz błędy nie zwracam na to uwagi. Czytałam to z przyjemnością. Sama się przyznam,że w pisaniu nie jestem perfekcyjna,wolę raczej nie wytykać błędów w pisowni itd. Początki w pisaniu takie bywają. :) Zdjęcia się niezbyt przyjemnie ogląda,ojć. :( Ale myślę,że z szybkością nauczysz się wklejać zdjęcia ;) Bardzo mi się podoba Klara,nie ma się co dziwić,skoro odczuwam powoli do dodatków z internetu lekką niechęć. Mam nadzieję,iż z Duncanem będą ładną parą :)

To tyle,co miałam do napisania na temat odcinka. Zaś na temat tego małego "sporu",jak to tak delikatnie nazwę,to nie mam komentarza. Nie będę pisać,chociaż bym miała,a nie mam zamiaru psuć sobie,i komuś tego wtorkowego dnia.

Tak więc,wrogarianie,czekam na next ! :P

Wiem,że za to ostatnie mogę dostać warna,przeczuwam to nieco. Mówi się trudno. Chciałam tak napisać,by nikogo nie urazić i żeby nie było nieprzyjemnych komentarzy.

zły chipsik wrogar
22.01.2013, 17:52
ok ludzie narazie przerwa w OJSG bo całe forum jest przeciwko mnie no i rudzielec popsuł mi odcinek!

Vanitas
22.01.2013, 17:56
Nikt nie jest przeciwko Tobie i nikt Ci niczego nie zepsuł. Gdybyś znał regulamin w odpowiednim stopniu wiedziałbyś, że trzeba pomniejszać zdjęcia. A co do 'hejtowania' (to chyba dzisiejsze słowo dnia) to wszyscy mają taki stosunek do Ciebie jaki Ty do nich. Proszę zakończyć szopkę bo do niczego dobrego to nie prowadzi, a wręcz przeciwnie.

zły chipsik wrogar
22.01.2013, 17:59
gingers w nosie mam wasza opsesje ze zdjęciami róbcie se co chcecie,zamknijcie mi temat shejtujcie ja i tak se robie od was przerwe

Alcioo :33
22.01.2013, 18:05
i tak se robie od was przerwe

JPRDL ! Człowieku. Szkoda słów, jesteś nieobliczalny. Za hejt robić sb tzw. "przerwe" =.= masakra! Człowieku, a co my ci zrobiliśmy? My chcieliśmy ci pomóc, ale najwidoczniej twój poziomem inteligencji nie ogarnia naszego myślenia, więc zamknij się w swojej szarej rzeczywistości i płacz pod kaloryferem, bo innego wyjścia nie ma!

Myrtek
22.01.2013, 18:15
Banned...
Bo trzeba znać umiar, wrogarianie.

Laselight
22.01.2013, 18:21
Banan 1-dniowy? O północy minie?

Po co tak się zachowywał? Żeby mieć banana?

zły chipsik wrogar
13.02.2013, 06:36
ok ludziska niedługo będzie odcinek mam już zrobione do niego zdjęcia odsyłam póki co do tematu ''reklamy''
panie i panowie czas po przerwie na 3 odcinek smthcó'w [nie wiem jak zrobić apostroł]więc zaczynamy.....

RODZINA SMITH ODCINEK 3
Klara co raz bardziej zaprzyjaźniała się z Duncanem często spotykali się np.na zimowym festiwalu.

Pewnego dnia po wyjściu z Duncanem Klara poszła na ''samotny''spacer zrobiła na śniegu Aniołka {jak to brzmi :D].

Gdy Klarhttp://i47.************/2rnzwj8.jpga po długim spacerze wróciła do domu zobaczyła ogromny pożar.
http://i48.************/eqz1as.jpg
bezwłocznie zadzwoniła po straż pożarną ona naszczęscie szybko przyjechała
IMG]http://i49.************/zaflh.jpg[/IMG]
[nie bijcie za kuchenkę, bo zrobiłem ten pożar, inaczej ale się zgasił i postanowiłem ''dopalić''łazienkę kominkiem].
-spokojnie proszę pani-powiedział łagodnie strażak zaraz to zgasimy
-nie jestem mężatką!-powiedziała
właśnie szkoda, że nie-pomyslała
-w takim razie przepraszam-przeprosił strażak
http://i47.************/2bbodd.jpg
pożar został szybko zgaszony [JEE]ale okazało się, że wcześniej był dużo większy, ale się zgasił [właśnie to ciekawe, że w simsach się płomienie pożaru same gaszą oczywiście nie po godzinie simowej].Klarze nie pozwolono mieszkać w tym domu ze względu na bardzo duże ryzyko zawalenia się domu firma budowlana miała w prawdzie zacząć jak najszybciej zacząć remonotować dom to Klarę pocieszyło trochę SV. Prowadziło pomoc dla osób w takiej sytuacji jak Klara, ale polegało, to na tym, że mieszka się z osobą, która się zgłosi a Klara nie chciała mieszkać z obcą osobą..To przecież móglbyć Gwałciciel nienotowany,skryty i dobrze przygotowany do swojej pierwszej zbrodni
Klara była zmęczona
http://i46.************/w1d14.jpg
jakoś sobie poradzę pomyślała nie mam 5 lat!!!

niestety mimo faktu, iż Klara nie miała 5 lat, to nie poradziła sobie najlepiej była bardzo zmęczona aż miała niebieską skórę [jak jakaś demonica :D]
wkońcu zamroziła się
http://i50.************/5eyftf.jpg
[przepraszam za omdlęcie, ale tak ''orginalnie'', to nie chciała zamarznąć]

niestety była 1:00, a ludzie w SV bardzo obawiają się przebywania poza domem w trakcie nocy [w celu uniknięcia napadów]
4h później

************************************************** ********************************************
naszczęscie Klare znalazł Duncan i ją w domu rozmroził [happy end :D..... no może nie do końca]
-Co jest? -spytała zdezorientowana 20-latka
-widocznie się zamroźiłaś-odpowiedział Ducan
-hmmm.co się stało, że w nocy chodzisz po mieście? -spytał Duncan [nie wiem czy w następnym odcinku nie zrobię mu ksywki ''tukan'' :D]
-spalił mi się dom, a nie chciałam mieszkać z obcymi powiedziała dziewczyna
-możesz zamieszkać ze mną-zaproponował Duncna
-nie chcę sprawiać kłopotów
-nie sprawisz mam nawet 2 sypialnie
-ok.co mam do stracenia
-możesz tu mieszkać, ile będzie potrzeba
-bardzo ci dziękuje-podziękowała Klara
http://i50.************/351a32r.jpg
następnie Klara w swym nowym domu wykąpała się,najadła i poszła spać

jak klarze będzie się mieszkać z Ducnanem? i czy Klara poderwie Duncana
Bonus:
zapamiętajcie ten bonus, bo to pierwszy bonus w tym OJSG
Klata Duncana

http://i45.************/2ps0izd.jpg
przeróbka zdjęcia reklamy tego odcinka by moncia12

http://i48.************/312hftt.jpg


no i to, by było na tyle.Papa P:

Mile
14.02.2013, 17:57
W takiej sytuacji ( pożar i zniszczenie domu ) Klara powinna skorzystać z pomocy miasta, ale na szczęście znalazła wybawce. :) Królewicza na białym koniu, który ją odmroził i zaprosił do swojego domu, miły facet.

Bardzo przystojny ten Duncan, mam nadzieje, że im sie razem ułoży.:)

Czekam na dalsze losy :)

Luflee
14.02.2013, 18:06
Ta literka "Z" na tym ( http://i50.************/5eyftf.jpg ) zdjęciu jest świetna:D
Dzięki że dodałeś to zdjęcie:)
Czekam na dalsze losy:)

Słodki Pan Ciastek
14.02.2013, 18:46
Yhym...

Powiem jedno masz problem z: na początku zdania nie dajesz wielkiej litery, jeśli używasz znaki interpunkcyjne to nie dajesz po nich spacji, ogólnie wiele razy widziałem, że musi być kropka, a ty ciągnąłeś dalej przez to zdanie było bezsensowne, robisz zdjęcia z niepełnymi ścianami z kryształkami i z chmurkami.
Nie wiem czy czegoś nie pominąłem.
Nie wiem też czemu na bonus dałeś klatę Ducana.

Czekam na next.

P.S Pisze się oryginalnie, a nie "orginalnie''

iness92
15.02.2013, 00:39
Hmm, to opowiadanie wedlug mnie jest na pewno ˝originalne˝ :) nie wiem o co chodzi z ta mężatką i strazakiem :p i trochę ciężko czyta się tekst, gdy piszesz tak jak powyzej. Co do tego wybawiciela blondynki to jestem ciekawa jak to dalej między nimi się potoczy.

zły chipsik wrogar
15.02.2013, 18:57
ech.....nie wiem czy kontynułować te Ojsg przez ogólny klimat fs [czyli ludzie oceniają jakby to bylo fs]i dlatego że ludzie do tego tematu wstawiają obraźliwe tagi nie wiem kiedy bedzię 4 odcinek :(:(:(:(:(:(
Mile dam nastęny odcinek jak wszystko pobiore itp.[pewnie tu mnie od takiej strony nie znają ale takie sprawy troche załatwiam :D]
E2:przerwa bo rudzielec sie do mnie przyczepił

Stephenowa
15.02.2013, 19:40
Oj nie, nie rób z siebie ofiary, to że użytkownicy chcą, żebyś pisał bez karygodnych wręcz błędów nie oznacza, że oceniają to jak fotostory.
Ale mówiąc o odcinku... Cóż, trochę szybko. Nie wiem, kim jest ten facecik z gołą klatą. Serio.
I przyjemniej czytałoby się, gdybyś częściej stawiał kropki. Yup. :)
Cóż, tak czy siak, powodzenia.

P.S. Co to za geniusze dały takie tagi? Serio, ludzie, pomyślcie trochę nad sobą, bo to już zbyt wredne jest.

Mile
15.02.2013, 19:51
Zgadzam sie ze Stefenowa, nie mozna tak komuś obrzydzać pisania tutaj, zastanówcie się, czy wam by było milo czytać takie tagi we własnym temacie?

Wrogarian nie bierz do głowy, dawaj kolejny odcinek, z czasem się wyrobisz. :)

Słodki Pan Ciastek
15.02.2013, 20:14
Ja mu nic nie zniechęcałem. Sam miałem, albo nawet robię błędy w moim OJSG. No, ale chcę, żeby lepiej pisał. Czy to coś złego?? Wrogarian nie obrażaj się ja po prostu ci pomagam, a nie na odwrót.
Nie bierz sobie do głowy moich debilnych tekstów ;)

Wstawiaj odcinek :D

zły chipsik wrogar
27.02.2013, 18:06
ludzie słuchajcie mam problem z kompem więc na odcinek troche poczekacie za niedługo przedstawie wam nowe postacie które zadebiutują w 4 odcinku

Luflee
27.02.2013, 18:12
Czyli nie będzie już Klary itp.?

zły chipsik wrogar
27.02.2013, 18:38
Czyli nie będzie już Klary itp.?

ona będzie i inni też tylko napisałem że ZADEBIUTUJĄ czyli stare postacie zostaną tylko dołączą nowe a klara itp.nadal będzie
Edit:dobra to te postacie pisze to by zprezentowac nowe postacie no i to są informacje o nowym odcinku dobra.....zacznijmy może od nowej simki:
imie i nazwisko:Shelly crash
jej zdjęcie:

http://i54.************/2yn2tzd.jpg

nie wiem czy ją widać więc dodam jej zdjęcie jak gada do siebie [to świruska ma ceche szalona więc może rozmawiać ze sobą jak ktoś nie wie]
http://i51.************/2ih4gtu.jpg
co o niej powiem:wariatka i tyle dodam że jest w ciąży nie powiem z kim wspomne też że w OJSG zrobi coś skandalicznego ma grupę wiekową ''młody dorosły''ile ma lat konkretnie będzię w odcinku tylko spostrzegawczy to zobaczą
stan cywilny:Panna
przeszłośc:za czasów szkoły chodziła z Duncanem
ok a teraz facet
Imie i nazwisko:Austin than [imię te zostało zaczerpniete z filmu ''Austin i Ally]
jego zdjęcie:
http://i53.************/30llyxx.jpg
warto też coś o nim wspomnieć:ma grupe wiekową ''młody dorosły''ile ma lat dowiecie się w odcinku co zrobi w OJSG? napewno coś dobrego
przeszłośc:nie ma przeszłości o której warto wspomnieć [nawet jej nie wymyśliłem]
stan cywilny:kawaler
mam nadzieje że zabardzo niczego tu nie zdradziłem
A i teraz zdjęcia są troche większe nisz wcześniej jak będą za duże to zmniejsze

Słodki Pan Ciastek
27.02.2013, 19:08
Zdanie zaczyna się dużą literą ;) I zauważyłem, że piszesz imiona dużą, a nazwiska małą.


[imię te zostało zaczerpniete z filmu ''Austin i Ally]

Nie wiem po co to pisałeś. Skoro to i tak zwykłe imię. To, że się dowiedziałeś o tym imieniu w jakiejś bajce, serialu (ja tam nie wiem z czego) to nie znaczy, że musisz to pisać. To zwykłe imię. Dużo osób takie ma.

Mam nadzieję, że szybko dodasz odcinek.

Luflee
27.02.2013, 19:24
Nie doczytałam do końca:P
Mam nadzieje że szybko dodasz odcinek.

Chwalisława
28.02.2013, 15:27
Jej! Nie ma to jak chodzić w zimie w krótkich butach, chociaż śnieg jest ponad kostki.
Jego stan cywilny to Anna?
I tak jak Słodki Pan Ciastek napisał: Nazwisko, również pisze się z dużej litery.
Poczytaj trochę o przecinkach i będzie lepiej, bo tekst bez przecinków, czyta się gorzej.

Muffshelbyna
03.03.2013, 13:36
Klara będzie mieszkać z Duncanem? Zaprzyjaźnią się, a może coś więcej? ;D

No i jak widzę będą nowe postacie... Shelly coś namiesza, może odżyje jej uczucie do Duncana, skoro kiedyś byli parą? ;)

zły chipsik wrogar
24.03.2013, 09:07
Hej wszystkim tu długo wyczekiwany odcinek...4! nie przedłużając zaczynamy...
RODZINA SMITH ODCINEK 4
************************************************** *********Klara wstała o 8:30 po śniadaniu postanowiła pojechać na festiwal zimy wsiadła w taksówke i ruszyła.
http://i46.************/2ily9p5.jpg
http://i47.************/jb6y4k.jpg
Gdy Klara dojechała na miejsce,zobaczyła płaczącą Nine.
http://i47.************/14uufiu.jpg
Klara postanowiła powiedzieć jej coś niemiłego
-O nasza ''królowa''płacze-powiedziała.
Nina otarła łzy i powiedziała.
-daj sobie spokój-nie ciebie rzucił narzeczony-odpowiedziała Nina
-haha-kobieto masz 21 lat a płaczesz ''publicznie''jak dziecko które nie dostało lizaka.
Steve to jednak świnia-pomyslała Nina.
uderzyła klare.
-to teraz się policzymy.
i rozpoczeła się między dziewczynami bójka, Klara zwyciężyła
i poszła krzykneła jescze:
SAMA JESTEŚ SOBIE WINNA ŻĘ WZIEŁAŚ GOŚCIA TUŻ PO MATURZE.

i poszła do teartu na film ''toffu i heniek garnek ratują świat''
************************************************** *******
tymczasem w domu.
************************************************** *******
Duncan chodził nerwowo .
http://i46.************/2utrszc.jpg
cholera kiedy on zadzwoni-myslał
w końcu,telefon zadzwonił
http://i46.************/yh2eh.jpg
-dzien dobry-odezwał się głos w słuchawce.
-dzien dobry-odpowiedział,Duncan macie informacje?-spytał.
-nie.
-ciągle nie jest w stanie wyjawić prawdy?.
-tak.
-ok.czekam na informacje-powiedział Duncan i się rozłączył.
************************************************** *******
tymczasem w domu u Shelly.
************************************************** *******
-pani Shelly-powiedział psycholog-musi pani powiedzieć jak było.
-nie....on mnie znienawidzi.
-ale tak będzie lepiej.
-wiem że jest pan psychologiem i kładzie pan nacisk na prawdę ale to teraz poważna sprawa!.
-spokojnie prosze pani.
-JAK JA MAM BYĆ SPOKOJNA!?-wrzasneła Shelly.
http://i45.************/vyup7a.jpg
-spokojnie prosze pani-powiedział psycholog,jak będzie pani gotowa powie pani o wszystkim.
psycholog się oddalił i zatelefonował.
http://i48.************/1q3m9x.jpg
-dzien dobry-powiedział psychiatra.
-dzien dobry czy Shelly jest gotowa na wyjawienie prawdy?-spytał Autsin?
-nie,jescze nie-odpowiedział.
-okropnie kiepsko-zmartwił się Austin.
http://i47.************/2cniezb.jpg
jaką tajemnice skrywa Shelly?
i czy Duncan i Austin dowiedzą się o co chodzi?
przekonacie się w następnych odcinkach

Alcioo :33
24.03.2013, 09:32
Odcinek fajny, ale przecinki., kropki, male litery na poczatku zdania, bledy typu 'żę ,. Strasznie to denerwujace. Musisz nad tym popracowac.A i jeszcze fotki. Sa kwadratowe i troche za male. No coz czekam n wiecej i na poprawe ;)

Sory za bledy, ale na tablecie nie pisze sie zbyt wygodnie ;)

Słodki Pan Ciastek
24.03.2013, 09:32
Tak mnie zastanawia. Czy ty w ogóle czytasz tak zwane przez ciebie "hejty"? Bo w ogóle nic się nie zmienia. Mówiono ci o łatwych do zmienienia rzeczach, a nic się nie poprawiło. Czytam to z małą chęcią bo mi się już odechciewa...

La Tortura
24.03.2013, 13:15
o so hozi...

Nie wierze, że po tylu napisanych postach i straconym czasie userów ty nadal swoje... Jeśli chociaż ogarniałabym o co chodzi. Muszę to przeczytać minimum pięć razy, a tyle czasu nie mam. ;) Gdybym była tobą przeczytałabym jeszcze raz wypowiedzi życzliwych [ o dziwo nie ironizuję ;] ] i wyciągnęła wnioski. Nikt oprócz Ciebie nie będzie miał korzyści z tego, że w końcu nauczysz się pisać. Wszyscy robią błędy, ale to co robisz ty to istna rzeź dla humanistów. :p
Wejdę tu może jeszcze raz, może poprawisz się chociaż trochę. Jeśli nie - wtedy nie widzę sensu zwracać na ten temat uwagi.

Co do poprzednich odcinków - dziwnie to wygląda, sprawa z Duncanem oczywiście. Tak hop siup pozwala jej u siebie mieszkać? MI byłoby głupio tak zwalać się komuś na głowę, no ale rozumiem - taka sytuacja. Nic więcej nie napiszę, bo mam wrażenie, że nie wszystko z tej ojsg rozumiem. o.O

Miscellaneous
28.03.2013, 21:52
Wrogarianie, nie każdy będzie Cię krytykował. Tysiące użytkowników ma ochotę zwrócić mi uwagę z powodu mojego stylu pisania, a więc nie jesteś sam. :)
Jeśli chcesz poprawić gramatykę i błędy ortograficzne, radzę pisanie któtkich historyjek i czytanie książęk - tak nauczyłam się Angielskiej interpunkcji i ortografii.

Czekam na kolejną część, i życzę powodzenia! :)

zły chipsik wrogar
21.05.2013, 15:21
hej ludze! postanowiłem porzucić klare i zacząć new history!.mam już prawie zrobioną 1 cześć 1 odcinka.więc cierpliwości drodzy czytelnicy! :D

Zielona Herbata
22.05.2013, 05:36
Nowa historyjka, jak miło :) Nie mogę się doczekać. ;)

Diana
26.05.2013, 17:44
Hm, teraz przeczytałam trochę tej starej historii... Dobrze, że robisz nową bo tą było trudno ogarnąć (z resztą nie tylko mnie) ;)
No to czekam na to nowe opowiadanie i mam nadzieję, że tym razem napiszesz je bez większych błędów :)

zły chipsik wrogar
15.01.2014, 14:37
jednak postanowiłem że zrobie tak:zaczne historie Klary od początku tylko lepszą.niedługo dam LEPSZĄ zapowiedź
ps.mój 150 post OŁ YEA


Witajcie! mam dla was pare informacji: powracam z Nowym OJSG (: wkrótce będzie 1 odcinek (:

Searle
13.02.2014, 15:56
Masz fajny pomysł, ale z wykonaniem nieco gorzej. Poprawa pisania to powienien być Twój punkt numer 1 w tworzeniu historii.

I co z tą nową opowieścią? Kiedy będzie?