PDA

Zobacz pełną wersję : Własny Akademik


Szron
01.01.2013, 09:48
Zbudowałem własny akademik na Uniwerku Simowym. Problem jest w tym, że przy tworzeniu wybrałem "Społeczność" jako tryb parceli. jak mogę to zmienić? (o ile oczywiście należy zrobić parcelę mieszkalną przy budowie akademiku)

I czy jeśli wstawiłem odpowiednie drzwi, odpowiednią lodówkę, piecyk i wpisałem odpowiedni kod, to czy inni Simowie przyjadą do mojego akademiku, by w nim zamieszkać? Co należy zrobić by tak się stało?

Z góry dzięki za pomoc. :D

Kamil
01.01.2013, 12:20
Wejdź do parceli i wpisz kod changelotzoning dorm. Jeżeli masz te odpowiednie drzwi i kuchenkę to wszystko będzie okej. Simy przyjdą normalnie, bez żadnego kombinowania :D

Szron
04.01.2013, 19:19
W informacjach o parceli jest napisane, że typ to Akademik. Mam odpowiednie drzwi i kuchenkę.

Stworzyłem sobie fajną 8 - osobową grupkę studentów i chciałem ich wprowadzić do akademiku. Niestety po wejściu mam otwarty tylko tryb budowy i kupowania. Tryb Życia zaznaczony jest na szaro i nic nie mogę zrobić! Usunąłem budkę i śmietnik, zmieniłem jeszcze raz parcelę najpierw na mieszkalną, a potem na akademik, ale dalej nic... Nie mogę grać. Co robić? :(

Malin
04.01.2013, 19:34
Usunąłem budkę i śmietnik
No to chyba najgorsze, co mogłeś zrobić. Tego się nie usuwa... Skrzynka na listy i śmietnik to podstawa na parceli.

@down:
ach, to w takim razie nic już nie piszę. Co, jak co, ale w kompetencje Liv nie będę się wtryniać, aczkolwiek jeśli o skrzynki i kosz chodzi, to właściwie pierwszy raz słyszę, żeby można było prawidłowo bez nich grać.

Szron
04.01.2013, 19:39
Podejrzewam, że usuniecie kosza i budki telefonicznej pomoże.
:(
A czy mogę cokolwiekzrobić, by grać w tym akademiku? Zależy mi na nim, bo spędziłem nad nim 3 godziny. ;<

Czyli budowę akademiku zaczyna się od budowy na "parcela mieszkalna"? Przynajmniej czegoś się nauczyłem. ;p

Simka Zabawy
12.01.2013, 11:41
Miałam podobny problem, próbując zrobić pierwszy akademik. Nie wiem czy Ci podziała, ale spróbuj tak: Zamień z powrotem parcelę na mieszkalną i sprawdź czy skrzynka i kosz się pojawił, a następnie znów zamień parcelę na akademik. Pamiętaj, aby wcześniej wyprowadzić simów.