PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY


Damian
08.01.2013, 19:32
The Sims 3 Na Studiach oficjalnie zapowiedziany:

Zapowiada się bombowo !

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bSZqix_qYAo

Źródło: http://www.twojesimy.com/2013/01/oficjalny-zwiastun-dodatku-university.html

,,Po University Life czeka na nas Island Paradise, a następnie jeszcze jeden dodatek, gdzie wybierzemy się w przyszłość! To nie koniec The Sims 3, przed nami 3 dodatki!"

Źródło: Facebook TS/czat z producentami.

http://3.bp.blogspot.com/-qv_8Fw5G6h0/UOxR8uLRIrI/AAAAAAAAISs/XuvCJBUidtQ/s640/TS3_UniversityLife_Quad.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-i8pM73VNYe4/UOxR8_wQCFI/AAAAAAAAISw/GQUD8KvmOj4/s640/article_post_width_TS3_UniversityLife_Classroom_Zz z.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-fkdAv2eIAKE/UOxR89lXBnI/AAAAAAAAIS0/tuztQhuXETc/s640/article_post_width_TS3_UniversityLife_Coffee_Shop. jpg
http://3.bp.blogspot.com/-f11Wg_1fN6Y/UOxR9q2IJYI/AAAAAAAAIS4/MK5KxIa9AEg/s640/article_post_width_TS3_UniversityLife_Graduation_D ay.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-b-q_RpSi9RQ/UOxUo2M-JKI/AAAAAAAAIUY/mt-JjsfozmU/s640/705257_10151215879876748_1570458428_o.jpg

Źródło: Twoje Simy/ czat z producentami.

The Sims 3 Szalone Lata 70. 80. i 90. - akcesoria (styczeń)
- The Sims 3 Studenckie Życie (marzec)
- The Sims 3 Island Paradise (czerwiec) - rozszerzenie przepełnione przygodami i odkrywaniem nowych światów. Tropikalny raj, słoneczne plaże i przejrzyście czysta woda. Simowie będą mieszkać w pełni modyfikowalnych łodziach, pięciogwiazdkowych resortach oraz bungalowach, wyruszać w morską podróż po oceanie, a gracze tworzyć także swoje światy do odkrycia. Nowa aktywność to nurkowanie
- akcesoria do The Sims 3 (jesień) - przepełnione obiektami oraz ubraniami, które pochodzą z najbardziej znanych i kultowych filmów. Brzmi świetnie!
- dodatek do The Sims 3 (jesień) - krótko: podróże w przyszłości!

Źródło: SimPress

Może trochę chaotycznie ale to rewelacyjne informacje !

easey
08.01.2013, 19:36
Bardzo fajne te zdjęcia, myślę, że kupię ten dodatek. No i cieszę się, że to nie ostatni dodatek do trójki :)

Damian
08.01.2013, 19:39
Polecam obejrzeć zwiastun - rewelacyjny. :D

easey
08.01.2013, 19:40
Właśnie obejrzałam, świetny jest :D Na pewno kupię.
Tylko skąd kasa O.o

Damian
08.01.2013, 19:40
Sekunda 32 - czyżby szykują się nowe związki :D ?

noir
08.01.2013, 20:03
Sekunda 32 - czyżby szykują się nowe związki :D ?

hmm, zawsze byly xD homoseksualne simsy moga nawet wziac slub, z tego co wiem ;)

a co do dodatku to bardzo sie ciesze, uwielbialem studia w dwojce, wiec mam nadzieje, ze ten dodatek mnie nie rozczaruje.

Kędziorek
08.01.2013, 20:18
przed nami 3 dodatki!
Mój komputer albo portfel - nie wiem co pierwsze popełni seppuku..
Zwiastun jest super, na pewno dostanę ten dodatek w swoje łapska;)

Mile
08.01.2013, 20:30
Genialnie! już nie mogę się doczekać!
Zobaczyłam, że będzie można robić graffiti, ciekawe czy można wklejać własne wzory?

Damian
08.01.2013, 21:17
Polski zwiastun: http://www.youtube.com/watchfeature=player_embedded&v=ACrUn64M6e4

Zacznij imprezę za pomocą Pakietu Imprezowego

Złóż zamówienie w przedsprzedaży na grę The Sims™ 3 Studenckie życie Edycja Limitowana, aby otrzymać posąg Parteusza Maximusa, który umożliwi Twojemu Simowi urządzanie najlepszych imprez w historii. Od szalonych imprez w togach, przez tajemniczą maskaradę, po elegancki bal – dzięki posągowi Parteusza Maximusa goście imprezy Twojego Sima dostaną premię do nastroju, a ich przebranie zmieni się zgodnie z wybranym przez Ciebie motywem przyjęcia!

Nowe ubrania i dodatki: Wybieraj unikalne stroje. Togi, wieńce laurowe i maski na maskaradę pomogą Twoim Simom należycie się przebrać.

Ustal klimat i motyw: Popraw nastroje gości Twojego Sima na przyjęciu i wybierz motyw przyjęcia: w togach, maskaradę, w stylu formalnym, w kostiumach kąpielowych lub w pidżamach.

Zainstaluj Ikonę Kampusu: Posąg Parteusza Maximusa jest nie tylko funkcjonalny, ale i ozdobny! Umieść to imponujące dzieło sztuki gdziekolwiek na kampusie i ciesz się tradycyjnym klimatem, jaki wywołuje.

Czy Twoi Simowie są gotowi na najlepszy czas w swoim życiu? Studia otwierają nowe możliwości! Poczynając od kontaktów towarzyskich, do rozwoju kariery. Simowie znajdą nowe sposoby uczenia się: zajęcia w pracowniach czy też korzystanie z obiektów związanych z kierunkiem studiów! A studia to nie tylko zakuwanie z książek. Dołącz do protestu, flirtuj przy ognisku – jest cała masa rzeczy, które można robić w Klubie Studenckim. Dzięki nowym miejscom, takim jak tor kręglarski i SimBurger oraz nowym aktywnościom, jak sok-pong i malowanie sprejem pięknych murali, dla Simów to z pewnością będzie najlepszy czas w życiu!

MOŻLIWOŚCI

Osiągnij akademicką doskonałość. Nauka jeszcze nigdy nie była ciekawsza dzięki nowym obiektom powiązanym z kierunkami studiów. Możesz nadawać audycje z własnego radia jako student komunikacji albo złożyć swój szkielet jako student biologii. Twoi Simowie mogą także uczyć się poza pracownią na ćwiczeniach, wykładach w Klubie Studenckim oraz dołączając do zajęć grupowych.

Przygotuj się na imprezę! Podręczniki i grupy wspólnej nauki są ważną częścią studiowania, ale czasami Simowie muszą po prostu poimprezować! Od urządzania ognisk nad jeziorem, po stójki na beczce soku podczas imprezy w akademiku – na studiach jest mnóstwo sposobów, by świetnie spędzić czas.

Twórz powiązania i sieci. Na kampusie są trzy grupy społeczne – kujony, buntownicy oraz ważniaki. Kontaktowanie się z członkami każdej z tych grup zapewnia specyficzne korzyści, od odblokowania wymarzonej pracy, po zdobycie dodatkowej cechy.

Rozbudź w sobie przekorną naturę! Simowie mogą wyrażać siebie, organizując się lub biorąc udział w protestach, tworzyć murale i graffiti, a nawet ściągać na egzaminach.

Liczą się działania. Podobnie jak w prawdziwym życiu, decyzje, jakie Twoi Simowie będą podejmowali w czasie studiów, nawiązane kontakty oraz grupy społeczne wpływają na siebie nawzajem w złożony sposób.

Czerp korzyści także po studiach! Możesz łatwiej dotrzeć na szczyt swojej kariery, dzięki szybszym awansom i wyższej pozycji początkowej. Zapewnią to dobre oceny na uniwersytecie. Jeśli Twój Sim stanie się legendą w swojej grupie społecznej, może nawet zdobyć wymarzoną pracę jako rzeczoznawca sztuki, agent sportowy lub projektant gier wideo!

Zwiedzaj kampus i miasto. Od gry na torze do kręgli, przez flirtowanie z baristą w kawiarni „Prażone Ziarna”, po przeglądanie komiksów w „Komiksach Krzyśka” – na zwiedzenie czeka całe miasto i kampus pełne nowych miejsc.

Misiaa12
09.01.2013, 17:11
Zapowiada się świetnie, kupuję nową pamięć i zbieram! :D
Fajne to "spróbuj czegoś innego". I jak widzę, nowe interakcje pocałunków.

Dżej14
12.01.2013, 22:04
OMG *o* Muszę to kupić, chociaż mój komputer już ledwo dycha xd. Matko, teraz się już doczekać nie mogę :O

Chloé
13.01.2013, 09:42
Super, na to czekałam. Idealny termin premiery, zrobię sobie prezent na dzień kobiet ;) Najbardziej zainteresowały mnie kręgle i graffiti, ciekawe czy nastolatki też będą mogły mazać po ścianach i czy może za to zgarnąć policja. Laptopy tez fajne, dobrze gdyby nie były to opcje zarezerwowane wyłącznie dla studentów.

malinowa_mamba86
13.01.2013, 14:30
Już się nie mogę doczekać :D Podoba mi się graffiti, ściąganie na egzaminach, ognisko i protesty ^^

Trykuu.
13.01.2013, 14:58
zapowiada sie ciekawie:)

Searle
15.01.2013, 17:08
Trailer bardzo mi się podoba - przypomniał mi się klimat dwójkowych Na Studiach.
Martwi mnie tylko ten postęp historii, bo kampus będzie najwidoczniej osobną okolicą.

Misiaa12
15.01.2013, 17:24
Mam nadzieję, że będzie można wybrać czy się gra np. rodzicami którzy nie są na studiach a nie tylko studentami. Szkoda, że nie bd pór roku :/

Violet
15.01.2013, 18:40
Pory roku pewnie Nraas Traveler załatwi :D Będzie można grać tylko studentami.

octavessens
15.01.2013, 20:58
jak to nie bedzie pór roku?

noir
15.01.2013, 21:34
no wlasnie, skad plotki, ze na kampusie nie bedzie por roku? ;f

ametka
15.01.2013, 21:51
ej no właśnie, jak ktoś ma dodatek, to powinny być, a nie.. czy tylko dla mnie to jest logiczne?

Levkoni
16.01.2013, 10:49
No bez przesady, jeszcze w całym necie nie widziałem informacji jakoby miało tam nie być pór roku :| Kto gada takie niepotwierdzone rzeczy powinien od razu dostawać bana, a jeśli już to niech ta osoba wklei tutaj link do takiej informacji, żeby potwierdzić... :|

Dżiglipaff
16.01.2013, 11:46
No no, jestem bardzo zadowolona <3 To jeden z moich ulubionych dodatków z dwójki, jeszcze gdyby tylko dodali coś jak własny biznes to w ogóle byłoby oh i ah <3

Meona
16.01.2013, 18:44
Czy dojdą nowe zawody, związane z kierunkami? Mam nadzieję, że tak.
Jak to miałoby nie być pór roku? Niemożliwe. Oby to były tylko plotki.

Angela
18.01.2013, 21:20
Z tego co słyszałam pory roku mają działać w miasteczkach akademickich. Plotka wzięła się stąd, że miasteczka miały działać jak okolice wakacyjne. (Nie wiem jak dokładnie, więc nic więcej nie mówię.) Ale producenci powiedzieli, że po prostu nie wyobrażali sobie śniegu w Egipcie...
Co do nowych zawodów, to słyszałam, że dojdzie kilka. Między innymi programista gier komputerowych. Nie mogę teraz znaleźć strony, na której to czytałam, więc więcej nie podam.
Mi "dwójkowe" studia nie szczególnie się podobały, ale ta część ma już zarezerwowane miejsce na moim laptopie. Szczególnie podoba mi się używanie laptopów na ziemi, rysowanie, oczywiście życie towarzyskie - grupy społeczne, nowe pocałunki i smsowanie. ^^ Trochę tego jest i mogłabym dalej wymieniać. Myślę, że to będzie jeden z najlepszych dodatków, nawet jeśli nie będzie dużo kierunków.

anie_1981
20.01.2013, 20:57
Dotarłam do linków ze zdjęciami z jakiegoś czata o The Sims 3 Na studiach, ale nie mogę nigdzie trafić na wersję wideo tego czatu, nie było jej w sieci, czy co?

http://sims.arhn.eu/en/2013/01/the-sims-3-university-life-live-chat-screenshots/

Levkoni
22.01.2013, 11:06
Te screeny są świetne i mnie ostatecznie przekonały do tego dodatku! Z tych obrazków studia kipią pełną parą, aż chce się siedzieć w ławce :D No i już zakochałem się w miasteczku studenckim, uwielbiam jego kolorystykę od traw po budynki!

Violet
22.01.2013, 11:32
Wstawiałam te zdjęcia w temacie "The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce" :)

Angela
24.01.2013, 11:01
Czat z producentami można obejrzeć jeszcze raz tutaj: Part 1 (http://www.livestream.com/electronicarts/video?clipId=pla_ec9e6131-19be-4095-9c71-48be295fcf09) oraz Part 2 (http://www.livestream.com/electronicarts/video?clipId=pla_0c085188-34e7-4f0c-b839-3c4b819ff650&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb)
Jeżeli się nie mylę to w 2 jest dopiero na temat Studenckiego Życia.

Justyna0307
24.01.2013, 14:44
ja lubiłam studia w 2 :D więc 3 też kupię :D rodzina mnie z tymi simsami za drzwi wystawi w końcu :)

anie_1981
24.01.2013, 16:53
To kiedy premiera tego dodatku? Bo chyba jeszcze go nie ma?

Angela
24.01.2013, 16:58
Hmm... Premiera dodatku ma być 7 marca. Na niektórych stronach jest napisane, że 8, ale na pewno początek marca. :)

Levkoni
25.01.2013, 11:03
Wow, już jest nowy dział! Cztery Pory Roku czekały na swój wiele wiele miesięcy od zapowiedzi a tu proszę :D A jak zobaczyłem temat o wrażeniach to w pierwszej chwili sobie pomyślałem "coo?? już wyszedł?" a to tylko przygotowania :)

Tak w ogóle to podoba mi się okolica studencka, jest taka jak lubię, czyli jasnozielona, z drzewkami klasycznymi, no i te budynki  Jeszcze jeden szczegół rzucił mi się w oczy - parkingi. Na pewno nie są to parcele publiczne bo jest na tych parkingach od pyty samochodów, więc zapewne funkcjonują jako obiekty terenu CAW. Fajnie, bo urealnia to miasteczko, w końcu gdyby były tam normalne parkingi parcelowe to na nich nigdy tyle samochodów nie ma, a jednak to kampus, więc musi być masa samochodów;p

anizali
25.01.2013, 13:45
Właśnie miałam to napisać :P

A na studia to też czekam z niecierpliwością.
Miasteczko też mi się podoba. Klimatyczne, żywe - super.

Szkoda tylko, że tak mało kierunków. :(

Psychosis
27.01.2013, 10:10
Miasteczko wygląda świetnie, choć mam wrażenie, że po tym jak wyszły Pory roku, mogę się rozczarować tym dodatkiem. Osobiście uwielbiam studia i strasznie się cieszę, mam nadzieję że będzie to dodatek na w miarę wysokim poziomie. Jak oglądam zwiastun i patrzę na zdjęcia, podoba mi się granie na stole ping - pongowym z kubkami, fryzury też wyglądają świetnie, oczywiście jak na te które dodali w grze. Może powiem coś więcej jak będzie bliżej premiery. ;)

Ejak
27.01.2013, 13:32
Studencki Życie i SimCity 5 są bardzo blisko, jeśli chodzi o premiery. Oby SŻ było tak udane jak Pokolenia albo i lepsze.

Dżiglipaff
27.01.2013, 21:43
Pokolenia były strasznie nudne, ale byłoby super, gdyby studiowanie było podobne do zdobywania awansów w karierze albo odkrywania grobowców w Podróżach <3 takie simsiki najfajniejsze

Levkoni
27.01.2013, 23:02
Właśnie pokolenia są jednym z ciekawszych dodatków ;p Dzięki nim w końcu dzieci i nastolatki przestały być nudnymi grupami wiekowymi bo dostały mnóstwo różnych interakcji. Mnie interesuje jak będą wyglądały wykłady, w końcu uczelnia nie będzie króliczą dziurą i normalnie będziemy obserwować simów podczas wykładów :)

Violet
28.01.2013, 20:52
Na dłuższa metę te wykłady po pewnym czasie będą potwornie nudne według mnie.

ginsei
30.01.2013, 11:06
Nie wyobrażam sobie tych wykładów...

Wiecie co? Ciekawe, że premiera jest na dzień przed dniem kobiet :P

Pożyjemy, zobaczymy ;) Teraz ciężko coś dywagować, nie wiadomo, gdzie wyobraźnia poniesie maxistowskich pracownikó ;)

Angela
30.01.2013, 21:44
Aww! ^^
O nauce na studiach znajdziecie tutaj (http://sims.arhn.eu/2013/01/uniwersytet-poradnik-studenta/)
Bardzo, bardzo mi się to podoba! Gdybym codziennie trzeba było chodzić na "otwarte" wykłady, to rzeczywiście byłoby to nudne. A ten sposób bardzo mi się podoba. (Wybaczcie, że się powtarzam. Już nie mogę się doczekać marca... :D)

Lady88
30.01.2013, 23:34
wow ale super :D już nie mogę się doczekać :)najbardziej interesują mnie te wykłady, które odbywają się normalnie a nie w króliczej norze :D a ciekawe czy będzie można samemu mieszkać w pokoju w akademiku jak w TS2.

Angela
31.01.2013, 03:06
Na pewno znajdzie się jakiś sposób. ^^
Z tego co czytałam, to akademiki będzie można przerabiać jak się chce. Może jak dasz jedno łóżko to będziesz mogła mieszkać sama. :D
Ja żałuje, że nie można zajść w ciążę albo wziąć ślubu. Nie wiem jak z zaręczynami, ale i tak szkoda. Do opowiadań byłoby idealne.

Violet
31.01.2013, 18:23
14 lutego odbędzie się czat z twórcami. :)

Księżniczka Mordoru
01.02.2013, 18:06
Mam wrażenie, że ostatnio kolejne dodatki do simsów to "odgrzewane kluchy". Być może ten dodatek będzie bardzo fajny, ale bardzo szkoda, że nie ma w sobie nic oryginalnego. Szkoda, naprawdę szkoda. Mam nadzieję, że TS4 będzie naprawdę czymś innowacyjnym i wysilą się na nowe dodatki. Wracając do tematu, to w TS2 bardzo lubiłam studia i skoro w TS3 studia będą "rozszerzone" to może być naprawdę nieźle.

Stephenowa
02.02.2013, 19:38
@UP: nie przesadzajmy.. Simsy to symulator życia, czego oczekujesz? Fakt, dodali dodatki (masło maślane..) takie jak Nie z tego świata, ale to normalne, że w każdej odsłonie simsów skupiają się na tematach najbliższych nam - studia, podróże, praca, czas wolny, etc. Z każdą nową 'generacją' dodają jakieś nowe opcje, ale główny zamysł pozostaje ten sam. Ja nie oczekuję niczego innego i szczerze, to nigdy nie nazwałabym ich odgrzewanymi kluchami. :)

A co do dodatku, to jeżeli wyczaruję sobie więcej miejsca na dysku, to z pewnością je kupię. Chyba szykuje się odinstalowywanie akcesoriów. :<
Przyjemnie ogląda się zdjęcia, ogólnie według mnie są na plus. :)

Shattered
02.02.2013, 20:59
Mam wrażenie, że ostatnio kolejne dodatki do simsów to "odgrzewane kluchy". Być może ten dodatek będzie bardzo fajny, ale bardzo szkoda, że nie ma w sobie nic oryginalnego. Szkoda, naprawdę szkoda. Mam nadzieję, że TS4 będzie naprawdę czymś innowacyjnym i wysilą się na nowe dodatki. Wracając do tematu, to w TS2 bardzo lubiłam studia i skoro w TS3 studia będą "rozszerzone" to może być naprawdę nieźle.

Boże, jak mnie denerwują osoby które myśla jak Ty, odgrzewany kotlet
To jaka to by była gra gdyby nie było zwierzaków i pór roku

Simsoholik.<3
03.02.2013, 08:37
Ja osobiście się cieszę i nawet już poprosiłem siostrę żeby mi zamówiła. :D
I zamówiła. *o*

Chloé
03.02.2013, 14:01
Ja też już zamówiłam, edycję limitowaną. Będzie do odbioru w empiku dzień przed premierą. W zeszłym tygodniu pograłam trochę w TS2 na akademiku i wszystko wydawało się bardzo uproszczone w porównaniu z najnowszą odsłoną, mam nadzieję że grając w Studenckie Życie nie będzie się miało wrażenia "odgrzewanych kluch", przy porach roku tego nie było bo dodali sporo nowości i fajnych rozwiązań, nastawiam się na wysoki poziom tego dodatku.

Ejak
03.02.2013, 17:06
Mam wrażenie, że ostatnio kolejne dodatki do simsów to "odgrzewane kluchy". Być może ten dodatek będzie bardzo fajny, ale bardzo szkoda, że nie ma w sobie nic oryginalnego. Szkoda, naprawdę szkoda. Mam nadzieję, że TS4 będzie naprawdę czymś innowacyjnym i wysilą się na nowe dodatki. Wracając do tematu, to w TS2 bardzo lubiłam studia i skoro w TS3 studia będą "rozszerzone" to może być naprawdę nieźle.

Ogólnie The Sims 3 to jedno, a dodatki to takie, bardzo drogie DLC. Seria ta pewnie nigdy się nie skończy, bo gdy jedni się starzeją i im jedna seria tej gry wystarczy to w tym samym czasie dorastają nastolatki i inne osoby, które będą za swoje pieniądze, albo rodziców kupować drogie podobne do siebie dodatki do The Sims X. Takie gry jak Call of Duty, Need for Speed, FIFA, PES i The Sims nie muszą obawiać się utraty renomy. Anyway ktoś kto nie grał w 1 i 2 będzie zadowolony z dodatku do 3.

Simsoholik.<3
03.02.2013, 17:42
Ja też już zamówiłam, edycję limitowaną. Będzie do odbioru w empiku dzień przed premierą. W zeszłym tygodniu pograłam trochę w TS2 na akademiku i wszystko wydawało się bardzo uproszczone w porównaniu z najnowszą odsłoną, mam nadzieję że grając w Studenckie Życie nie będzie się miało wrażenia "odgrzewanych kluch", przy porach roku tego nie było bo dodali sporo nowości i fajnych rozwiązań, nastawiam się na wysoki poziom tego dodatku.
A moja siostra ma się zgłosić po to 7 marca. :rolleyes:
Nie no , myślę że ten dodatek będzie fajny. Ale zawsze mam wrażenie że np. ,, To będzie extra!'' i wgl. Ale później się okazuję ,, A tam..nic wielkiego..."
Więc.. mam mieszane uczucia co do tego dodatku. :| Ciesze się że wreszcie dodadzą dla dziewczyn bejsbolówki bo tak to muszę z netu ściągać i wgl. -.-
Ciekawe czy te wykłady będą ciekawe. Ten dodatek NA RAZIE oceniam na 7\10
Mam nadzieję że w którymś dodatku dodadzą martensy. ;)

Shattered
03.02.2013, 18:26
martensy? a co to jest?
Tyle nowości będzie w tym dodatku, kręgle, ping pong, rzut dyskiem
Szkoda że gra zwalnia z każdym dodatkiem
Sądzę jednak że to przesada aby emeryt miał iść na studia, bo jak mi się wydaje że gdzieś czytałam że tak ma być, że będzie mógł

anizali
04.02.2013, 13:45
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjkwf7fFdBJ_v0UZyizivLDk_H8-0XGPehuTYjpRKHx9m8c3MZOA

Martensy to coś takiego jest.
(Google nie boli, jakby co)

Ja tam jestem pozytywnie nastawiona do tego dodatku.
Już nie mogę się doczekać :)

10ola01
05.02.2013, 10:12
Czy ja dobrze widzę na okładce SŻ logo Maxis? Na innych okładkach go nie było.

A co do dodatku: The sims 2 na studiach to był mój ulubiony dodatek, więc mam nadzieje że z trójką też tak będzie. Tutaj:http://our-little-world-xd.blogspot.com/2013/02/9-sims-3-studenckie-zycie.html możecie poczytać trochę o Studenckim Życiu.

Shattered
05.02.2013, 10:56
Nie mogę się doczekać czatu, ciekawe jak będą wyglądały te zdjęcia robione smartphonem, mam nadzieję że nie będą takie małe
Może niedługo zobaczymy ekran ładowania

Mixy
06.02.2013, 11:24
Zwiastun jest świetny. Mimo, że "The Sims 3" i dwa dodatki stoją u mnie na półce to w nie, nie gram ale chyba zacznę :). Na pewno kupię ten dodatek.

Gejowniczek
10.02.2013, 16:33
Kapitalny zwiastun. Wiecie może jakie kierunki będzie można studiować? Ciekawe czy będzie można studiować bezrobocie. Na przykład socjologię z politologią. Albo administrację europejską. Później będzie można, dajmy na to, maczać fryty w oleju albo zasuwać na kasie. Ciekawe czy dadzą umiejętność obsługi wózka widłowego. Tyle opcji, nie mogę się doczekać.

Dżiglipaff
10.02.2013, 19:24
Skąd w Tobie tyle nienawiści do takich kierunków? Filozofia była w dwójce, możliwe, że tutaj tez będzie.

NaNiKo
10.02.2013, 20:18
Eh, miałam w to grać w razie, gdybym nie zaliczyła sesji i wywaliliby mnie ze studiów xD Ale nie wywalili, będę musiała na dwa fronty jechać. Bardzo, bardzo mnie to kusi, aż zrobię chyba swojemu wróżkowi dzieci, żeby mieć kogo wysłać na studia później ^^
Tylko laptop mi tego nie pociągnie już raczej, więc czeka mnie radosny wydatek zanim jeszcze wydadzą grę.

Zastanawia mnie... Opłaca się kupować edycję limitowaną z tym czymś *czego nazwy nie pamiętam a nie chce mi sie sprawdzać, liczę na to, że wiecie o czym mówię ;d*

Gejowniczek
10.02.2013, 22:09
Skąd w Tobie tyle nienawiści do takich kierunków? Filozofia była w dwójce, możliwe, że tutaj tez będzie.

Jakiej nienawiści? Po prostu lubię realizm w simsikach. A o filozofii nic nie pisałem - mało która absolwentka pedagogiki umiałaby skończyć filozofię na przyzwoitej uczelni.

ginsei
11.02.2013, 07:26
Dżiglipaff nie bierz wszystkiego tak na poważnie ;)

Kierunki już ktoś gdzieś wymieniał, trzeba by było poszukać.

Co do tego super, hiper, ekstra dodatku, to ma dawać m.in. nastrójnik i sprawiać, że imprezy będą udane. Co jeszcze robi - nie pamiętam ;)

miłośniczka zwierząt
11.02.2013, 10:36
Ja kupię ten dodatek bo naprawde zapowida się ciekawie;). z niecierpliwością czekam na czat ;).

Katherine
11.02.2013, 13:39
Już wiem na co pójdzie kasa z urodzin! Dodatek szykuje się świetny, a ten 'island paradise' również.

miłośniczka zwierząt
11.02.2013, 13:56
Mnie najbardziej ciekawi czy ta śmierć poprzez przygniecenie naszego sima będzie też możliwa jak sima przygniecie to składane łóżko.

octavessens
13.02.2013, 22:38
simorośl wygląda słabo - ale embargo nie pozwala pokazać zdjęcia

Troya
14.02.2013, 08:30
Dodatek świetnie się zapowiada, kupię na pewno :)

miłośniczka zwierząt
15.02.2013, 19:21
No ja na 100 % go kupię po tym jak obejrzałm dziennik producenta to zapowiada się, świetnie.

Damian
15.02.2013, 21:41
Zastanowię się nad kupnem, nudzi mnie te powtarzanie dodatków.

redmoon
16.02.2013, 08:02
Czy tylko ja zauważyłem, że w gameplayu producenta widać faceta przebranego za lamę tańczącego Gangnam Style ? Ale sam dodatek zapowiada się świetnie, ale chyba nie kupię, bo potwornie mi się tną simsy i nie idzie jak grać:D (mam bardzo słaby komputer, jak na trójkę). Podejrzewam, że to przez CPR, może specjalnie odinsaluję, bo NS to mój ulubiony dodatek do dwòjki.:)
EDIT : Wyłączyłem pogodę i gra chodzi 7x szybciej. KUPUJĘ W DNIU PREMIERY !!!

miłośniczka zwierząt
16.02.2013, 14:58
No ja też to zauważyłam ;). Ja na pewno kupię ale po premierze bo i tak musże uzupełnić braki w the sims 3. Bardzo mi ise podobają te 3 nowe kariery w tym dodatku no i ogólnie ten dodatek mnie bardzo zainteresował.

Violet
16.02.2013, 19:31
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bMyrwtcIuLA dziennik producenta

Damian
16.02.2013, 22:28
Właśnie oglądnąłem dziennik producenta i jestem pod wrażeniem ile funkcji przyniesie dodatek. Obawiam się tylko jak to wygląda na normalnych komputerach i w normalnej grze, czy na prawdę tyle osób jest w tym kampusie czy po prostu góra trzy.
Ciekawe jakie nowe funkcje otrzyma simorośl, wspomniane było o tym ?

Violet
17.02.2013, 10:35
Wspomniane było o tym że nie będzie miała jakiś wskaźników potrzeb a w zamian będzie miała potrzebę nawożenia (czy jakoś tak) i jak będzie chodziła to będzie za nią ścieżka z kwiatów.

EDIT: http://www.simy.pl/news/druga-czesc-relacji-z-pokazu-studenckiego-zycia-w-warszawie-galeria-z-rozgrywki/ tu sa informacje

Misiaa12
17.02.2013, 17:26
Jak dla mnie zapowiada się doskonale! Fajne funkcje, których brakowało w dwójce. Szczerze jak dla mnie Studia w 2 były najgorszym dodatkiem. Teraz z zapowiedzi wynika, że tu mi się szybko nie znudzą. Zajęcia "na żywo", smartfony w których jest wiele opcji, plecaki, laptopy na których się siedzi na różne sposoby... Super, że Maxis znów nad tym pracował, to widać. Simorośl z wyglądu to dla mnie porażka.

Ilona
17.02.2013, 20:38
tutaj możecie zobaczyć,jakie dojdą obiekty,ciuchy i fryzury http://www.simtimes.de/specials/angespielt-unsere-vorschau-zu-die-sims-3-wildes-studentenleben/7/

noir
17.02.2013, 21:28
nie poszaleli. obiektow jak zawsze malo, na dodatek nie sa zbyt piekne ;/ no ale coz, w koncu to simsy ;x

Dżiglipaff
17.02.2013, 23:12
Ciekawe, czy tak jak w 2, simorośl nie będzie miała żadnych typowych dla simów potrzeb, ale "kupić lodówkę" - kiedy może nic nie jeść i "kupić toaletę" - kiedy nie ma potrzeb fizjologicznych jako najważniejsze marzenia.

octavessens
18.02.2013, 00:49
ta simorośl ma okropne listki na głowie, w dodatku jej kiecka jest śmieszna. spaprali. naprawde jestem troche zszokowany - co to za problem stworzyć jedną rase na dodatek (za 100 zł szt.) i zrobić to porządnie? jak patrze na fryzure simorośli i tą sukieneczke to zastanawiam się czy to simorośl stworzona z ziół czy z grzyba

ginsei
18.02.2013, 10:17
Zamiast Simorośli (bo ni uja nie pasuje do tematyki tego dodatku), powinni dać coś bardziej studenckiego... Tylko co? 'Wieczny student'? :D

Damian
18.02.2013, 14:47
Lamę powinni dać ale nie jako przebranie :D

Simsoholik.<3
18.02.2013, 15:20
Dla mnie ten dodatek będzie super. Mam nadzieję że będzie opcja: Tańcz -> Gangnam Style x:P

Dżiglipaff
18.02.2013, 19:19
A mnie się własnie bardzo podoba, simorośl to taka kreatura elfo-podobna z usposobienia i tutaj dobrze to widać
ta z trójki o wiele fajniej zrobiona niż dwójkowa

octavessens
18.02.2013, 20:43
dwójkowa sto razy lepiej zrobiona imho. ta trójkowa jest śmieszna poprostu

Troya
21.02.2013, 12:05
Simorośl wygląda jakby miała glony na głowie :] Dwójkowa faktycznie lepsza.

10ola01
02.03.2013, 11:08
Mi podoba się strój simorośli, włosy byłyby ok gdyby nie te brązowe "pasemka", przez które włosy wyglądają paskudnie. Mam nadzieje że te pasemka będzie można zmienić na zielono.

Muffshelbyna
03.03.2013, 14:01
Fajnie ;D coś mi się tak wydaje, że z tym dodatkiem będzie można poszaleć ;> Nie mogę się już jego doczekać, szczególnie ciekawią mnie studenckie rozrywki i graffiti ...

Lady88
03.03.2013, 14:23
mnie najbardziej ciekawią te otwarte wykłady i mieszkanie w akademiku :)

Anulaa89
03.03.2013, 15:26
Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać tego dodatku bardziej niż czterech pór roku. :) Uwielbiałam studia w dwójce pomimo, że były nudnawe, wiec i w trójce je będę bardzo lubiła.

AiOtsuka
04.03.2013, 15:39
Sims na studiach był moim ulubionym dodatkiem w sims2 i jedynym powodem, dla którego nadal w ogóle trzymam sims 2 na komputerze :)) także bardzo się cieszę z tego dodatku, będę go już miała jutro (albo pojutrze, zależy od mojego wujka :)) i chyba znowu się wciągnę w grę :P
Simorośl wygląda świetnie! Śmiesznie, ale mi się podoba :)
Najbardziej interesuje mnie jak po polsku będzie się nazywał taniec gangnam style :D

joutsenet
04.03.2013, 17:27
ma ktoś już grę albo wie gdzie można ją dostać ?

AiOtsuka
04.03.2013, 17:53
ma ktoś już grę albo wie gdzie można ją dostać ?

W Ameryce już jest! ;)

W Europie gra będzie już w sklepach do pojutra (raczej jutro już powinny być w każdym), niestety w sprzedaży w Polsce wystawią je dopiero za 2 dni..

Lady88
04.03.2013, 18:25
W Ameryce już jest! ;)

W Europie gra będzie już w sklepach do pojutra (raczej jutro już powinny być w każdym), niestety w sprzedaży w Polsce wystawią je dopiero za 2 dni..

Nie prawda!
Są już :) właśnie instaluję, a zakupiłam w jednym z warszawskich sklepów Saturn :)

joutsenet
04.03.2013, 18:44
No to spodziewamy się jutro pierwszego raportu z nowej gry.Już dawno żaden dodatek mnie tak nie ekscytował ;)

Lady88
04.03.2013, 19:17
Na razie mogę napisać pierwsze info - Kierunki jakie są dostępne to : Biznes, Technologia, Nauka i medycyna, Sztuki piękne, Komunikacja i Wychowanie Fizyczne. Nowe cechy charakteru: Awangarda, Nieodparta, Niezręczna towarzysko. Nowy gatunek muzyczny - Geek-rock. W telefonie komórkowym, a raczej teraz już smartfonie nowe opcje społeczne: smsowanie, transmisja wideo i przeglądanie sieci. Nowe cele życiowe: Doskonała studentka (czyli skończyć studia z wysoką średnią), Mistrzyni Absolwentów (skończyć 3 kierunki), Poważanie na ulicy (osiągnąć 10 poziom sztuki ulicznej oraz mieć 7 murali-arcydzieł) i chyba tyle ;)

AiOtsuka
04.03.2013, 21:59
Nie prawda!
Są już :) właśnie instaluję, a zakupiłam w jednym z warszawskich sklepów Saturn :)

Kurcze widzisz w Warszawie to zawsze wszystko szybciej mogą :( a ja muszę czekać aż wujek z pracy jutro wróci i mi je przyniesie dopiero :(( a tak to bym sobie już w nocy zainstalowała i od rana gra!
Chwal sie od razu screenshotami jak coś!

Lady88
04.03.2013, 22:23
ok :)
Wyjazd z domu na studia
http://imageshack.us/a/img534/4851/screenshot155640x480.jpg

Przed akademikiem
http://imageshack.us/a/img827/1456/screenshot157640x480.jpg

Korzystanie z laptopa
http://imageshack.us/a/img826/2749/screenshot172640x480.jpg

Wspólna nauka, można uczyć się na smartfonie
http://imageshack.us/a/img191/8906/screenshot179640x480.jpg

Pierwsze starcie z kręglami :P
http://imageshack.us/a/img832/8656/screenshot187640x480.jpg

Na wykładzie
http://imageshack.us/a/img19/8578/screenshot175640x480.jpg

AiOtsuka
05.03.2013, 08:12
Dzięki za ssy! Mam pytanie - jak wyglądają te wykłady? Ile trwają i co się na nich robi?

pixidixxi
05.03.2013, 08:32
Fajnie wyglądają te wykłady :D A czy tam jest ogólnie dużo ludzi na campusie, czy tak jak zawsze to jest w simsach, że po kilka?
Czekam na więcej zdjęć :) Chciałabym zobaczyć jak wygląda akademik i te imprezy :P

EDIT: Jeszcze zapomniałam Was zapytać, co się dzieje z moją rodziną, która została w domu? Można przełączać między domem a studentem?

Mamełe
05.03.2013, 10:34
Kapitalny zwiastun. Wiecie może jakie kierunki będzie można studiować? Ciekawe czy będzie można studiować bezrobocie. Na przykład socjologię z politologią. Albo administrację europejską. Później będzie można, dajmy na to, maczać fryty w oleju albo zasuwać na kasie. Ciekawe czy dadzą umiejętność obsługi wózka widłowego. Tyle opcji, nie mogę się doczekać.


Pewnie nie, bo to nie polska gra ;) W USA jest normalniej, nie trzeba mieć skończonych studiów, żeby dostać jakąkolwiek pracę.

Lady88
05.03.2013, 17:22
Dzięki za ssy! Mam pytanie - jak wyglądają te wykłady? Ile trwają i co się na nich robi?
Jedne zajęcia w tzw króliczej dziupli trwają 2 godziny, a te otwarte z profesorem to nie wiem, bo nie liczyłam. Wygląda to tak, że profesor wykłada, a studenci mogą albo notować, albo spać albo zadawać pytania ale to ostatnie jest niedopracowane, bo wygląda to tak, że student podnosi rękę do góry, ale nie ma żadnej rozmowy między studentem a profesorem.

Fajnie wyglądają te wykłady :D A czy tam jest ogólnie dużo ludzi na campusie, czy tak jak zawsze to jest w simsach, że po kilka?

EDIT: Jeszcze zapomniałam Was zapytać, co się dzieje z moją rodziną, która została w domu? Można przełączać między domem a studentem?
Jest sporo simów, ale oni różnie się przemieszczają.
Chyba nie można przełączać, gdyż kiedy jedziesz simem na studia to tak wygląda jakby sim jechał na wakacje. Czyli nie da się wejść z Menu głównego w Uniwersytet simowy. Trzeba stworzyć Sima np w Sunset Valley, kupić mu dom a następnie wysłać go na studia. A i w czasie studiów wiek sima się zatrzymuje, czyli jeśli jesteś młodym dorosłym i jedziesz na studia mając 15 dni do zmiany wiekowej na dorosłego, to podczas studiów ta ilość dni się nie zmniejsza.

Okrzyk Simowy jest taki sam jak w dwójce
http://imageshack.us/clip/my-videos/19/5curckyxeadhdxkkvtqwdu.mp4/

http://imageshack.us/a/img11/3189/screenshot184640x480.jpg
http://imageshack.us/a/img845/6636/screenshot180640x480.jpg
http://imageshack.us/a/img827/8098/screenshot177640x480.jpg
http://imageshack.us/a/img59/8314/screenshot167640x480.jpg
http://imageshack.us/a/img15/7646/screenshot164640x480.jpg
http://imageshack.us/a/img46/2663/screenshot163640x480.jpg

http://imageshack.us/a/img685/2719/screendh.jpg
http://imageshack.us/a/img836/5636/creen2.jpg

Chloé
06.03.2013, 01:24
Lady88 jaką masz wersję gry, zwykłą czy limitowaną?

Lady88
06.03.2013, 06:46
Zwykłą :) jakoś nigdy nie kupuję wersji limitowanych, bo są droższe, a w Saturnie tylko zwykła jest.

Alcioo :33
06.03.2013, 08:48
Hmmm... co tu teraz zapowiadać? Jak gra od trzech dni znajduje się w sklepach. Premiera w Polsce była szybciej niż "teoretyczna" premiera na świecie. Widziałem na pewnym zagranicznym blogu, że gra znajduje się u nich od początku marca, a więc? Z każdym dodatkiem tak jest. Z tego co pamiętam to jedynie sama podstawa do The sims 3 została wprowadzona na rynek równo z datą premiery. Ja osobiście kupię grę za kilka dni, bo ceny na pewno spadną, a nie sądzę, żaby pseudo maniacy tej gry wykupili cały zapas.

AiOtsuka
06.03.2013, 09:43
Ja swoje już instaluje :)) mam nadzieje, że niedługo będzie dział na ssy, bo uwielbiam je robić! :P

Alcioo :33
06.03.2013, 11:14
Ach... <33 A jednak rodzice sprawili mi ten prezent :3
http://i.imgur.com/uwIIo9K.png

@mod: nieregulaminowe zdjęcie!

NaNiKo
06.03.2013, 15:19
A ja swoją kupiłam na empik.com bo zapłaciłam 85 złoty za wersję limitowaną. Tylko nie wiem przez to, czy będę mogła je odebrać już jutro, czy jak na Empik przystało diabli-wiedzą-kiedy. Niby pan mi w sklepie powiedział, że w dniu premiery powinno być, ale~

Damian
06.03.2013, 17:04
Taka informacja, elektroniczna wersja gry The Sims Studenckie Życie najtaniej w całym internecie (71 zł) w sklepie Twoich Simów - warto.

10ola01
06.03.2013, 17:38
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151316847985079.1073741825.35298715078&type=1 Tu jest kilka zdjęć ze SŻ.

10ola01
06.03.2013, 17:39
Dzięki za ssy! Mam pytanie - jak wyglądają te wykłady? Ile trwają i co się na nich robi?

http://our-little-world-xd.blogspot.com/2013/02/9-sims-3-studenckie-zycie.html Tu jest troche o wykładach

AiOtsuka
06.03.2013, 19:21
A ja swoją kupiłam na empik.com bo zapłaciłam 85 złoty za wersję limitowaną. Tylko nie wiem przez to, czy będę mogła je odebrać już jutro, czy jak na Empik przystało diabli-wiedzą-kiedy. Niby pan mi w sklepie powiedział, że w dniu premiery powinno być, ale~


Ooo ja za wersje limitowaną zapłaciłam 90zł! :P
Nadal sobie nie pograłam, tyle co zainstalowałam to trzeba było zrobić zakupy :( właśnie wróciłam i zabieram się do tworzenia sima! :)

NaNiKo
06.03.2013, 19:34
Taka informacja, elektroniczna wersja gry The Sims Studenckie Życie najtaniej w całym internecie (71 zł) w sklepie Twoich Simów - warto.

Mi zależało na wersji płytowej. Ale to faktycznie całkiem przyjemna cena jak na dodatek do simsów.