PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy dodatek - Island Paradise


octavessens
09.01.2013, 15:56
Podczas czatu z producentami, wyjawiono tajemnicę następnego dodatku po - University Life. Island Paradise będzie dodatkiem dotyczącym prowadzenia hotelu, zwiedzania plaży oraz poznawania podwodnych tajemnic :) dojdzie pływanie łódką itd

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20130108194316/sims/images/9/92/The_Sims_3_Island_Paradise_Logo.png

ajkus
10.01.2013, 01:07
Ciekawe... :)

ginsei
10.01.2013, 06:46
O, może dzięki temu urozmaicą się otoczenia wakacyjne? Wiele osób narzekało, że jak się wykonało zadania, to nie było co tam robić ;)

Levkoni
10.01.2013, 14:40
Tak, czytałem o tym. Opcja budowy i pływania na łódce wydaje się mega interesująca, ale sama tematyka dodatku średnia, bo jeśli ma dotyczyć tylko jakiejś wyspy to trochę kicha :P

Beatrice
10.01.2013, 14:41
Dorzucę ciekawy artykuł ;)
http://sims.arhn.eu/2013/01/lista-informacji-z-czatu/

malinowa_mamba86
10.01.2013, 14:48
Zapowiada się fajnie :D

Zielona Herbata
10.01.2013, 16:23
O ! Jaki suprise ! :)

Mnie się od razu kojarzy z jednym z EP do TS2. Tylko zapomniałam nazwy. :D
Czytając artykuł,który dała Beatrice,mam już chrapkę niezwłoczną na te dodatki ! Byle mi się miejsca znalazło w komputerze :P
I tak sobie myślałam,że może w EP "University Life" będzie Bara-Bara w samochodzie,myliłam się. D: Jaka szkoda ! :(
Czekam na więcej zapowiedzi od EA na temat tych dwóch dodatków ;)

Arisane
10.01.2013, 16:27
Chcę to mieć :D

Nie no, bez jaj. Nie oceniajmy dodatku po możliwościach. Gdy wyjdzie, poczytam sobie wrażenia i gdy wywnioskuję, że jest fajny, postaram się o niego.

Misiaa12
10.01.2013, 17:32
Nie oceniam jeszcze, żadnych konkretnych informacji nie mamy :D No ale zapowiada się interesująco, hotel? mm.

Levkoni
10.01.2013, 18:36
Zastanawia mnie czy będzie można mieć hotel również w okolicy wakacyjnej, lub w mieście w którym gramy? Podsumowując logikę parcel w TS3 będzie to możliwe, bo w sumie można mieć każdy tym parceli wszędzie jeśli się nie mylę.

ginsei
11.01.2013, 06:32
No fakt, w otoczeniu podstawowym (nie wakacyjnym) spokojnie możemy postawić sobie działającą nektarnię, czy zakon z Chin, więc pewnie problemów i z hotelem nie będzie ^^

Meona
11.01.2013, 12:32
jakieś życie znajdujące się pod wodą to zapewne syreny. hmm może być fajnie, ale czekam na więcej informacji.

Searle
15.01.2013, 16:48
Jeśli miałoby to wyglądać jak Podróże z dwójki to jestem ZA! :)

Fallen
22.01.2013, 13:01
Sama nie wiem, co o tym dodatku myśleć. Zapowiada się całkiem ciekawie, jednak jeśli nie zaoferuje troszkę więcej interesujących opcji to pewnie nie kupię. Życie pod wodą - mogą być to syreny (ale mam nadzieję, że nie!), albo chodziło po prostu o rybki i inne podwodne stworki. Podoba mi się możliwość nurkowania, pływania łódką i zbudowania hoteli. Pozostaje czekać na zwiastuny i kolejne informacje :D

anie_1981
22.01.2013, 23:01
Coś w ten deseń już kiedyś wypłynęło, pamiętam tego screena z chata, z laską płynącą łodzią. Komentowaliśmy to, że nie mogą to być Simsy, bo grafika jakaś taka średnia. No może jeszcze nie mogą pokazać czegoś w dobrej grafice. W każdym razie ja to na 200% kupię, bo jest to coś o czym marzyłam od wydania Wymarzonych Podróży, które, jak dla mnie, wcale nie były takie "wymarzone". Pomysł super, na wykonanie trzeba będzie poczekać, ale to nie szkodzi. Nie obejrzałam całego chata, nie chciało mi się oglądać tej części z pytaniami. Ale dodatek zapowiada się bardzo fajnie. Czuję, że oni chcą zakończyć tą serię w wielkim stylu. Wiemy już, że do końca roku chcą zapchać najważniejsze potrzeby rynku. To dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ciekawe, czy od 2014 będą już wydawać czwórkę, czy będą jeszcze pchać dodatki w trójkę.

Beatrice
04.02.2013, 05:02
Drobne info z DOTki ;)
http://sims.arhn.eu/2013/02/data-premiery-island-paradise/

Shattered
05.02.2013, 10:57
Najgorszy dodatek jaki mogli wymyśleć zaraz po NZTŚ

Beatrice
06.02.2013, 04:49
Ale dlaczego najgorszy ? :D
Jeśli dojdzie więcej info to może to będzie dodatek, który w końcu wprowadzi najwięcej nowości, a nie tak jak reszta ściągnięte z dodatków do poprzednich serii... Koncept mi się podoba ;p

miłośniczka zwierząt
07.02.2013, 21:49
Mi też się koncept podoba i kto wie czy ten dodatek nie będzie lepszy od WP. Pożyjemy zobaczymy trzeba czekać na więcej informacji o tym dodatku.

Beatrice
09.02.2013, 10:23
Myślę, że pobicie WP nie jest jakimś dużym wyczynem, bo jak dla mnie to najnudniejszy dodatek. Jak za pierwszym razem się gra to jest naprawdę udany, ale po dłuższym czasie to nigdzie nie wyjeżdżam, jedynie co korzystam to niektóre ubrania i tyle.

Księżniczka Mordoru
09.02.2013, 16:11
Super! Nareszcie coś nowego! Kiedy będę miała możliwość grania w TS3 to będzie dodatek, który kupię w pierwszej kolejności. Wydaje mi się, że ta część będzie naprawdę genialna. Nie mogę się doczekać nowych informacji na temat "Island Paradise".

Mixy
10.02.2013, 10:48
The Sims 3: Island Paradise to dodatek do symulującej życie gry The Sims 3. Podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń, Island Paradise stworzył zespół The Sims Studio, wydzielony specjalnie do tego zadania przez firmę Electronic Arts.

Motywem przewodnim dodatku jest morze i aktywności z nim związane. Po raz pierwszy w serii Simy mogą zbudować łodzie mieszkalne, na pokładzie których wyruszają w nieznane, by odkryć niezbadane wyspy. Oprócz tego wznieść można stacjonarne domy na wodzie, a nawet ekskluzywne nadmorskie hotele. W Island Paradise pojawia się również możliwość nurkowania, czy to przy pomocy prostej rurki do oddychania pod wodą, czy też pełnego stroju płetwonurka.

Grafika i główne założenia rozgrywki pozostają niezmienne w stosunku do podstawowej wersji gry. Island Paradise zapewnia jedynie dodatkową zawartość skierowaną głównie do weteranów The Sims 3.
art. gry-online.pl
Premiera: czerwiec 2013

Co myślicie o tym dodatku?

http://i48.************/t68nmf.jpg

Mixy
10.02.2013, 10:49
Dorzucę coś ciekawego: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20313

miłośniczka zwierząt
10.02.2013, 14:44
fajnie zapowiada się ciekawie. Te stacjonarne domy na wodzie to będzie ciekawe. No cóż z niecierpliwością czekam na więcej info o tym dodatku.

Misiaa12
10.02.2013, 16:00
Łodzie mieszkalne, na których wyruszają w nieznane? Domy na wodzie? Nurkowanie? Już mi się podoba, kupię na pewno zawszę w trójce chciałam coś takiego typu, super.

Misiaa12
10.02.2013, 16:02
Własne hotele, łodzie, nurkowanie czy domy na wodzie to coś za co na pewno kupię ten dodatek. Ale mam nadzieję, że będzie więcej opcji. To jest oficjalna okładka? :O

ginsei
11.02.2013, 07:33
W życiu, przecież widzisz te obszarpania przy cyferce '3'. Będzie inna.

Przyznam szczerze, że się jednak więcej spodziewałam po tym dodatku... Wcześniej wydawał mi się bardziej 'WOW', a teraz, oficjalny opis, jest znacznie bardziej stonowany...

miłośniczka zwierząt
11.02.2013, 10:38
Nie to nie jest oficjalna okładka przecież to widać gołym okiem, że to jest fanowska okładka. Dodatek zapowiada się ciekawie.

Myrtek
11.02.2013, 13:10
Zapowiada się fajnie, choć to wszystko powinno być w WP... mam nadzieję, że sporo to osobny EP, to zaoferują nam sporo.

Okładka nie może być oficjalna, bo:
1-szy -wygląda dwójkowo
2-gi - łódź z mts
3 i 5, to prawdziwe zdjęcie
4 - z tej wyspy ze store
6 - nie wiadomo skąd

Oczywiście warto zwrócić uwagę na denne wykonanie, które jest widoczne wokół loga oraz oddzielanie zdjęć. :P

Katherine
11.02.2013, 14:02
Okładka mi się wydaje nie oficjalna, bo ta laska nie wygląda simsowo. Muszę kogoś zmusić żeby mi kupił. :)

miłośniczka zwierząt
11.02.2013, 14:28
A ja sobie musze kase uzbierac na ten dodatek więc na pewno go kupię długo po premierze ale zapowida się ciekawie. No i pewnie w tym dodatku dojdzie syrena.

Fallen
11.02.2013, 14:29
Okładka na sto procent nie jest oficjalna, co już dokładniej wyjaśniła Myrtek :D
Mam wątpliwości co do tego dodatku, ale podobają mi się łodzie mieszkalne, odkrywanie wysp, no i nurkowanie. ;) Może kupię.

Frezja
11.02.2013, 20:52
Ja kupuję wszystkie dodatki do trójki (z wyjątkiem akcesoriów Katy Perry :P) więc ten na pewno też kupię. Poza tym zapowieada się ciekawie. No i woda to jest to co kocham, także ten dodatek pewnie będzie mi się podobał. :D

octavessens
13.02.2013, 22:37
po co dwa tematy do jednego dodatku? niewiem kto tego forum pilnuje, ale robi sie syf

Björk
14.02.2013, 05:29
po co dwa tematy do jednego dodatku? niewiem kto tego forum pilnuje, ale robi sie syf

Słusznie zauważone :) Dzięki.