PDA

Zobacz pełną wersję : Zadanie trzecie


Vanitas
11.01.2013, 16:57
Zadanie 3

Zadanie polega na urządzeniu rodzinnego salonu

Wymagania:

1. Zadanie dotyczy gier The Sims 2 i The Sims 3
2. Salon musi mieć wymiary takie jak na poniższym schemacie.
3. Możecie dowolnie dodawać okna, drzwi, półścianki, kolumny, kominki. Dozwolone jest także dodawanie ścian, jednak nie można nimi podzielić pomieszczenia.
4. Dozwolone jest używanie dodatków z internetu.
5. Budżet na urządzenie salonu jest nieograniczony.
6. W salonie musi znaleźć się sofa, fotel, telewizor, półka na książki i stolik do kawy. Reszta zależy od Was.
7. Prezentacja powinna zawierać maksymalnie 6 zdjęć salonu o maksymalnych wymiarach 800x600 px. + rzut. Nie wstawiacie zdjęć z zewnątrz pomieszczenia.
Opiekunowie drużyn muszą przesłać kompletną pracę do mnie, do 24.01.2013 do godziny 19.00. Po tym czasie prace zostaną opublikowane oraz zostanie utworzona sonda.

http://i1059.photobucket.com/albums/t436/GingerSs/2zad_zps702e9eb3.png

4. Głosowanie
W głosowaniu mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum The Sims. Łącznie z uczestnikami konkursu, jednakże nie mogą oni głosować na swoją drużynę – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesięcy.
Głosowanie zacznie się, gdy opiekunowie poszczególnych drużyn wyślą do organizatora ostateczną prezentację przed terminem końcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sondą, widoczny dla całego forum.
Głosowanie jest anonimowe – to znaczy, że nie ujawniamy, na kogo głosowaliśmy. Pod pracami nie będzie napisane, czyjej są drużyny, aby zminimalizować faworyzowanie. Dlatego też ZABRANIA SIĘ wpisywania, która praca do której drużyny należy. W przypadku złamania tego zakazu, użytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesięcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na głosowanie będzie czas około 2-3 dni.
Za następujące miejsca będą punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3 miejsce – 2pkt.
4 miejsce – 1pkt.

Tutaj (http://forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=23938) znajduje się link do wyłania do mnie prywatnej wiadomości.

Życzę powodzenia wszystkim grupom! :)

Lubie
11.01.2013, 17:00
Można pomieszczenie umieścić w domu ?

Czy te linie na obrazku muszą być ścianami, czy półścianki/płotki mogą być?

Kenny McCormick
11.01.2013, 17:12
LOL, a muszą być 2 salonu z obu gier, czy drużyna wybiera se jedną gre i robi jeden salon?

Shiver
11.01.2013, 17:15
Czy salon musi być tak urządzony, aby można było w nim grać, czy można ustawić rzeczy w dowolny sposób?

Vanitas
11.01.2013, 17:20
Lubie - można, ale pokazujecie tylko salon, reszta domu nikogo nie obchodzi ;) Linie zaznaczone na obrazku to zwykłe ściany więc płoty/półścianki nie mogą być.
Kenny - lol z obu gier.
Qwerty - można ustawiać rzeczy w dowolny sposób.

Lubie
12.01.2013, 13:41
Jak rozumoesz słowa "rodzinny salon" . Czy on musi pokazywać "mamy trójkę dzieci, jesteśmy wielką rodziną" czy może być zwyczajny salonik.?

I czy dobrze zrozumiałem, nie można niszczyć ścian , które są na obrazku.
I czy można dobudować jakieś pomieszczenie (ale będą wszystkie ściany na swoim miejscu)

Malin
13.01.2013, 19:38
Czy ta półka na książki musi być w typowo eaxisowym stylu (duża, stojąca), czy też może być w jakimś innym kształcie, np. stolik z ułożonymi na nim książkami, wisząca gdzieś półeczka itp. (ściągane dodatki mają czasem dziwne meshe ;)). I czy musi nadawać się do użytku przez sima, czy też mogę ją sama "zaaranżować" z dekoracyjnych przedmiotów (tzn. sama ułożyć jakieś książki na stoliku)?

rudzielec
14.01.2013, 22:11
czy ten salon musi być taki typowo rodzinny, czy może to być zwyczajnie urządzone pomieszczenie z wymaganymi przedmiotami?

@down: chyba z przedmiotami Gin... :P

Vanitas
15.01.2013, 15:33
Szafka może być w innym kształcie, książki mogą być ułożone samodzielnie.
Może być zwykłe pomieszczenie z wymaganymi przedmiotami.

Vanitas
23.01.2013, 20:53
UWAGA! Data oddawania prac zostaje przesunięta o jeden dzień, do 25.01.2013 do godziny 19.00.

anizali
24.01.2013, 18:11
Można się jeszcze `doczepić` do 4Ż?

Vanitas
24.01.2013, 18:24
Niestety konkurs właściwie będzie się już kończył (zostało 1 zadanie) a wszystkie drużyny mają pełne składy - więc nie :(

Charionette
24.01.2013, 18:30
Gin, jak to kończył? Tylko 4 zadania?
Zawsze było 5, ale można by było pomyśleć nad czymś jeszcze.

rudzielec
24.01.2013, 18:39
W sumie pięć zadań było ok..
Trochę szkoda byłoby skończyć konkurs na czterech.

Fallen
24.01.2013, 18:40
Zgadzam się, nie dałoby rady pomyśleć jeszcze nad piątym? ;x

Alcioo :33
24.01.2013, 18:41
Popieram pomysł ;) Szkoda kończyć tak wcześnie :(

Cytryśnia
24.01.2013, 18:42
łeee, będą tylko 4 zadania :< szkoda, ja zawsze mam pecha. Jak widziałam zawsze było 5. A sama mam mnóstwo pomysłów na zadania :3
Nawet jakiegoś prostego i banalnego nie będzie? Kocham moją ziemię i chce mieć z nią 5 zadań! B)
jak to brzmi...

Laselight
24.01.2013, 18:48
Tylko 4 zadania? To jakiś żart? Myślałam, że będzie standardową liczba zadań.
Chciałabym, żeby było 5, ale z drugiej strony...
Jestem ciekawa ostatniego zadania.

Libby
24.01.2013, 21:20
Szkoda. Myślałam, że będzie 5 zadań :(... Może dałoby się coś jeszcze wymyślić jako piąte zadanie?

Malfurion
24.01.2013, 21:40
Mi sie widzi piate zadanie, ktore mialo by polegac na przedstawieniu wlasnego zywolu :D W free formie (czyli to mogloby byc wszystko, praca graficzna, jakis tekst itd.) Co prawda prace byly by jawne z oczywistych powodow, ale mysle ze mogloby to byc ciekawe ;)

rudzielec
24.01.2013, 21:54
@up: chyba, że każda drużyna przedstawiłaby wszystkie cztery żywioły na swój sposób ;)

wtedy byłoby to anonimowe.

Malfurion
24.01.2013, 21:57
Co prawda mogloby byc i tak, jednak mysle ze prezentacja wlasnego zywiolu jest jednak ciekawsza :)

Sqiera
24.01.2013, 22:01
A nie można zrobić losowania? Każda drużyna wylosuje żywioł, który ma przedstawić. Oczywiście jasne jest, że nie można przedstawiać własnego żywiołu.

Malfurion
24.01.2013, 22:07
Mi glownie chodzi o to, aby wykorzystac to co moim zdaniem powinno byc w ogole mysla przewodnia calego konkursu, czyli zywiolow. I fajnie by bylo bym mogl pracowac nad zywiolem do ktorego naleze. Kazda druzyna poprostu musiala by przedstawic SIEBIE z jak najlepszej strony ;)

Alcioo :33
25.01.2013, 09:36
Ale, że przedstawimy się w The sims, czy jakoś inaczej, bo chyba nie da się przedstawić np.: Wody, albo ziemi w TS, to nie możliwe, ale np.: woda.. zrobić jak najlepsze ujęcie znad jeziora, albo czegoś, ziemia- strasznie ładne ogrody, albo coś? Ogień- grupowe ognisko w jak najlepszym klimacie? Powietrze- i tu właśnie dupa -.- Jak przedstawić powietrze /?

Mroczny Pan Skromności
25.01.2013, 12:01
Altair, może zbyt dosłownie potraktowałeś to "zadanie" :P
W poprzednich edycjach było więcej zadań, ale i drużyny były większe. W sumie dla mnie to obojętne, bo nie biorę udziału ;)

Liv
25.01.2013, 12:51
Powietrze- i tu właśnie dupa -.- Jak przedstawić powietrze /?
Wbrew pozorom bardzo łatwo... ;) Zresztą, we wszystkich drużynach są zdolne bestie i dadzą radę ;)

Dla mnie też to obojętne. Jako widz nie czuję tych emocji.