PDA

Zobacz pełną wersję : Lust for Blood


Malfurion
14.01.2013, 20:21
Witam :)
Chcialbym przedstawic wam MEP'a, w ktorym bralem udzial. Jako ze, w tym projekcie bralo udzial wiele osob, calosc moze byc niespojna, ale mam nadzieje, ze sie wam spodoba :)
Enjoy!

http://youtu.be/--dA-VUaiao?hd=1

Liv
14.01.2013, 20:35
Twoja część wyróżnia się tymi charakterystycznymi dla Twoich filmików efektami specjalnymi i operowaniem kamerą :) Te oczywiście świetnie odegrały swoją rolę, ale co najbardziej mnie urzekło, to sposób, w jaki pokazałeś tragedię (bo ja to tak zrozumiałam) tego wampira. Reszta -mam tu na myśli filmiki innych - wydawała mi się być zrobiona na jedno kopyto. Owszem, całość to majstersztyk i tu nie ma co kwestionować; niektóre sceny naprawdę mnie mile zaskoczyły, ale patrząc na Twoją część nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że to coś wyjątkowego, innego niż reszta :)
Świetna robota :)

Malfurion
16.01.2013, 23:13
Reszta -mam tu na myśli filmiki innych - wydawała mi się być zrobiona na jedno kopyto. Owszem, całość to majstersztyk i tu nie ma co kwestionować; niektóre sceny naprawdę mnie mile zaskoczyły, ale patrząc na Twoją część nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że to coś wyjątkowego, innego niż reszta :)
Świetna robota :)

Ja mam zupelnie inne odczucia; wydaje mi sie, ze moja czesc slabo wypadla na tle reszzty. Ale to moze tylko moje przeswiatczenie, bo juz naogladalem sie mojego partu wielokrotnie ;)
Ciesze sie, ze ci sie podobalo :)

Morgana, ciebie to w kazdym moim klipie muzyka drazni xD :P

Morgana
16.01.2013, 23:38
Morgana, ciebie to w kazdym moim klipie muzyka drazni xD :P

nieee, w niektorych mi zwisa tak naprawde xd a w niektorych drazni... inny gust mamy i tyle :D

Malfurion
16.01.2013, 23:44
Morgana, muzyka ci zwisa xD
Wiedz, ze w tym przypadku to nie ja dobieralem muzyke. Sam nie slucham takiej ;)

Morgana
16.01.2013, 23:51
Morgana, muzyka ci zwisa xD
Wiedz, ze w tym przypadku to nie ja dobieralem muzyke. Sam nie slucham takiej ;)

hmmm, ciekawie to napisalam B)
ale ogolnie ta twoja muzyka taka jakas jest... dziwna. zazwyczaj mnie ni ziebi ni grzeje, ale przyznam ze pare razy sciszalam, bo mnie denerwowala :O

zaraz nam sie dostanie za offtopa :d

Malfurion
18.01.2013, 20:50
Ale to nie jest moja muzyka :P :D
I nie jest dziwna :P

Morgana
19.01.2013, 17:29
Ale to nie jest moja muzyka :P :D
I nie jest dziwna :P

no pewnie ze nie, to jest moja muzyka, prawda? xD :D :P
dla mnie jest troche dziwna. w sumei nie potrafie powiedziec dlaczego, ale jest ;D

Searle
29.01.2013, 17:54
A mnie się podoba i film i muzyka. Ja takie klimaty lubię.
Jestem pod wrażeniem, że ludzie potrafią tak fajnie montować filmiki - tyle pracy i czasu w to wkładają, a mnie to czasem się nie chce aż wchodzić do gry, bo się tak długo ładuje :P

Malfurion
29.01.2013, 19:47
Fajnie, ze ci sie spodobalo :D
No coz nie jest to latwa sztuka. Czasochlonna i trzeba troszeczke posiedziec, by wyrobic sobie jakis poziom. Mimo, ze jest to czasozerne, moment w ktorym oglada sie juz gotowy projekt.... wynagradza caly poswiecony czas :)