PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie trzecie - g³osowanie


Vanitas
25.01.2013, 18:03
4. G³osowanie
W g³osowaniu mog± braæ udzia³ wszyscy u¿ytkownicy forum The Sims. £±cznie z uczestnikami konkursu, jednak¿e nie mog± oni g³osowaæ na swoj± dru¿ynê – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesiêcy.
G³osowanie zacznie siê, gdy opiekunowie poszczególnych dru¿yn wy¶l± do organizatora ostateczn± prezentacjê przed terminem koñcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sond±, widoczny dla ca³ego forum.
G³osowanie jest anonimowe – to znaczy, ¿e nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Pod pracami nie bêdzie napisane, czyjej s± dru¿yny, aby zminimalizowaæ faworyzowanie. Dlatego te¿ ZABRANIA SIÊ wpisywania, która praca do której dru¿yny nale¿y. W przypadku z³amania tego zakazu, u¿ytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesiêcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na g³osowanie bêdzie czas oko³o 2-3 dni.
Za nastêpuj±ce miejsca bêd± punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3miejsce – 2pkt.
4miejsce – 1pkt.


Czyli w skrócie - nie g³osujemy na swoj± dru¿ynê, nie wyjawiamy, czyja praca do której grupy nale¿y, nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Osoba, która nie bêdzie przestrzegaæ powy¿szych zakazów, zostanie odpowiednio ukarana.
Prezentacja prac: http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1644911#post1644911
Sonda zostanie zamkniêta w poniedzia³ek 28.01.2013 o godz. 19:00

¯yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia!

Malfurion
25.01.2013, 18:11
Wow. Swietne prace! Zycze powodzenia :)

Alcioo :33
25.01.2013, 18:13
OMG *.* Ale konkurencja -.- Wszystkie prace s± ¶wietne <3 :3
Powodzenia.

Perplexité
27.01.2013, 09:21
g³os na xxx :)
wszystkie prace rewelacyjne,ale co¶ trzeba wybraæ :)

Fallen
27.01.2013, 09:54
Prace s± genialne, poziom naprawdê wysoki. ¯yczê powodzenia. :)

Mroczny Pan Skromno¶ci
27.01.2013, 09:56
równie¿ ¿yczê powodzenia wszystkim :)

Liv
27.01.2013, 10:16
Widzê, ¿e kto¶ w jednej z prac (za) bardzo polecia³ w styl uwielbianej przez simowych architektów Curio...

Mam wra¿enie, ¿e pierwsze 3 prace s± zrobione na jedno kopyto, autorzy 4. postanowili zrobiæ stylizacjê a la polski domek (i widzê, ¿e zostali póki co docenieni ;)) - mi³a odmiana.
¯aden salon nie jest w moim mniemaniu bezb³êdny, ale temu najlepszemu dosta³ siê mój g³os i by³oby mi³o, gdyby decyzji takich jak moja by³o wiêcej ;]

Gold_Chocolate
27.01.2013, 10:46
wszystkie prace ¶wietne :) powodzenia wszystkim :)

Shiver
27.01.2013, 10:54
Prace bardzo ³adne, ale wstrzymam siê od g³osu. ¯yczê powodzenia wszystkim dru¿ynom! :)

rudzielec
27.01.2013, 10:55
mnie osobi¶cie bardzo podoba siê jedna praca <3
¿yczê wszystkim powodzenia!

Madziulka21
27.01.2013, 11:57
G³os oddany :D

Panna_Demoniczna
27.01.2013, 12:37
Na pocz±tku mia³am mieszanie uczucie co do prac wszystkich dru¿yn Bo Wszystkie prace s± ¶wietnie!:) ale g³os odda³am :)!

Vanitas
27.01.2013, 14:17
UWAGA! W zwi±zku z tym, ¿e forum by³o nieaktywne przez jaki¶ czas g³osowanie zostanie zamkniête we wtorek 29.01.2012 o godzinie 19.00.

cheeba
28.01.2013, 01:07
jeju, bardzo ciê¿ko by³o mi wybraæ jedn± pracê, pierwszy raz mia³am tak du¿y dylemat. w poprzednich zadaniach w³a¶ciwie wybiera³am bez zastanowienia, a teraz mia³am problem. wszystkie prace s± niez³e, g³os odda³am na...
powodzenia:)

Searle
29.01.2013, 17:12
Ja ju¿ wybra³am :)

Vanitas
29.01.2013, 18:03
Móg³by¶ chocia¿ nie byæ bezczelny, podejrzewam ze zaraz bedzie Ci mniej wesolo.

Malfurion
29.01.2013, 18:08
Kazdy myslacy czlowiek wysunie wnioski po tym zadaniu ;)
Ja dziekuje za te 8 glosow. Fire plonie dalej :D

Vanitas
29.01.2013, 18:09
Wyniki:

PIERWSZE MIEJSCE

Woda - 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE

Ogieñ - 3 punkty

TRZECIE MIEJSCE

Ziemia - 2 punkty

Jak pewnie zauwa¿yli¶cie na powy¿szej li¶cie brakuje jednej dru¿yny. Dlaczego? Otó¿ z powodu oszustw. Uprzedzam fakty, ze chcecie dowodow - macie je ponizej.

http://imageshack.us/a/img26/1364/provv.png

Gdyby kto¶ mia³ w±tpliwo¶ci czy osoba ze screena wyzej to kto¶ z powietrza:

http://imageshack.us/a/img845/373/provprov.png.

Poki co macie tyle, wiecej przeczytacie w ogloszeniach za jakies pol godziny.

Co wiecej - uprzedzam fakt rzucania siê o to co powy¿ej - je¿eli kto¶ ma jakie¶ w±tpliwosci to prosze do mnie na pm, albo chociaz wstrzymajcie sie do opublikowania reszty wyjasnien.

Shiver
29.01.2013, 18:10
Kiedy mo¿emy siê spodziewaæ kolejnego zadania? :3
E. Czekam w takim razie na og³oszenie.

Malfurion
29.01.2013, 18:13
No takiego obrotu sprawy chyba nikt by sie nie spodziewal

Aperlaxive
29.01.2013, 18:16
Chcia³abym serdecznie pogratulowaæ wodzie zwyciêstwa!
Równie¿ ogieñ stworzy³ piêkn± pracê.

W imieniu mojej dru¿yny dziêkujê za te 6 g³osów (B)).

Sprawy z oszustwem nie skomentujê.

Pozdrawiam!

Fallen
29.01.2013, 18:16
tego sie nie spodziewalam...
coz, dziekujemy za glosy na nasza druzyne :) prace byly swietne, oby tak dalej :)

Meryam
29.01.2013, 18:17
No takiego obrotu sprawy chyba nikt by sie nie spodziewal

Oj, by¶ siê zdziwi³...

Gratulujê wygranym i reszcie dru¿yn, wykonali¶cie kawa³ dobrej roboty :)

Alcioo :33
29.01.2013, 18:17
Dobra. Nie bêdê sobie nerwów traci³ na konkurs z nieuczciwym Panem G. Bardzo dziêkujê ogniowi za udany konkurs.

Kocham was.
I mi³ej wygranej -.- tylko ¿eby Ci do dupy nie wesz³a -.-

Odchodzê.. Nq...

PS: Jutro sobie zobaczysz co z ciebie zostanie, panie G.. :/ I czy tobie bêdzie cholera do ¶miechu -.- I ca³ej publiczno¶ci te¿ radzê siê niecierpliwiæ!

rudzielec
29.01.2013, 18:17
Je¶li kto¶ jeszcze mia³by dodaæ co¶ do tego cyrku na kó³kach jakim jest ten konkurs to bêdê to ja.
Chcia³am zg³osiæ swoj± rezygnacjê z opiekuna Powietrza i wycofaæ ca³± moj± dru¿ynê z konkursu.
Reszcie ¿yczê baaaardzo mi³ej zabawy :)
Dziêkujê za uwagê.

Alcioo :33
29.01.2013, 18:19
Jak mówi³em. Podpisujê siê -.- Do opiekuna !

Malfurion
29.01.2013, 18:19
Oj, by¶ siê zdziwi³...

W pierwszym poscie po ogloszeniu wynikow (a konkretnie nad postem Gina) napisalem co mysle ;) Natomiast nie spodziewalem sie totalnej dyskwalifikacji druzyny powietrza

Meryam
29.01.2013, 18:19
I mi³ej wygranej -.- tylko ¿eby Ci do dupy nie wesz³a -.-PS: Jutro sobie zobaczysz co z ciebie zostanie, panie G.. :/


Nie przesadzasz trochê? To tylko zabawa, olaboga...

Kenny McCormick
29.01.2013, 18:23
Oh, jak mi³o <3
nawet na forum, zrobi³em se tego samego avka, co na fb <3 uroczo :D
chcia³em sie zbanowaæ czasowo na ¿ycznie, ale jeszcze na co¶ poczkeam.
i mia³em naj*****istrz± dro¿ynê ever <3

Dobra. Nie bêdê sobie nerwów traci³ na konkurs z nieuczciwym Panem G. Bardzo dziêkujê ogniowi za udany konkurs.

Kocham was.
I mi³ej wygranej -.- tylko ¿eby Ci do dupy nie wesz³a -.-

Odchodzê.. Nq...

PS: Jutro sobie zobaczysz co z ciebie zostanie, panie G.. :/ I czy tobie bêdzie cholera do ¶miechu -.- I ca³ej publiczno¶ci te¿ radzê siê niecierpliwiæ!

miêdzy innymi na to czekam! :D

Je¶li kto¶ jeszcze mia³by dodaæ co¶ do tego cyrku na kó³kach jakim jest ten konkurs to bêdê to ja.
Chcia³am zg³osiæ swoj± rezygnacjê z opiekuna Powietrza i wycofaæ ca³± moj± dru¿ynê z konkursu.
Reszcie ¿yczê baaaardzo mi³ej zabawy
Dziêkujê za uwagê.

za to Was kocham :*

Vanitas
29.01.2013, 18:25
Altair - jako¶ siê nie bojê. A tak btw. to jest gro¼ba karalna wiêc je¶li chcia³bym to mia³by¶ niez³e problemy.

Laselight
29.01.2013, 18:28
Ja pier***e. Z powodu jednej osoby brak punktow?!
Wk***i³am sie mocno.

Ale niech ju¿ bêdzie, gratuluje wodzie i ogniu.

Vanitas
29.01.2013, 18:29
Chodzi o to, ¿e to nie tylko jedna osoba.

Shiver
29.01.2013, 18:29
Nie rozumiem dlaczego powietrze jest teraz wielce obra¿one. Z³amali¶cie regulamin, na co s± dowody, wiêc Wasza praca zosta³a zdyskwalifikowana. Jakby¶cie byli uczciwi to ten cyrk nie mia³by wcale miejsca.

Cytry¶nia
29.01.2013, 18:30
och, tyle siê dzieje na forum a ja siedzê u babci i pijê herbatê :o
Dziêkujemy za te 6 g³osów B) :D
Sprawê powietrza przemilczê...
No i gratulujê ogniowi i wodzie, ¶wietne prace!

rudzielec
29.01.2013, 18:32
loool spoko, to ja poprosze o ujawnienie kto na kogo g³osowa³ :)
ale wszyscy maj± byæ, tych na wodê, co przebijali nasze g³osy co minutê, tez chcia³abym zobaczyæ :)

Kenny McCormick
29.01.2013, 18:32
Chodzi o to, ¿e to nie tylko jedna osoba.

ROFL, a kto jeszcze? daj dowody na innych O.o Rozumiem odjecie, jednego, czy dwóch punktów, ale wszystkich? z reszt±, to nie wa¿ne, bo odeszli¶my.

__________________

Podpisuje siê pod rudzi±.

Fallen
29.01.2013, 18:35
Ujawnienie g³osów by³oby ¶wietnym pomys³em ;) Chyba wiele jest do wyja¶nienia.

Laselight
29.01.2013, 18:35
loool spoko, to ja poprosze o ujawnienie kto na kogo g³osowa³ :)
ale wszyscy maj± byæ, tych na wodê, co przebijali nasze g³osy co minutê, tez chcia³abym zobaczyæ :)

podpisuje sie. inne rzeczy przemilcze

Aperlaxive
29.01.2013, 18:38
Nie rozumiem oburzenia powietrza.
Ciekawe co by¶cie powiedzieli jakby to kto¶ inny tak post±pi³.

Liczê, ¿e konkurs szybko powróci ;)

e: g³osy mo¿na ujawniæ. Dla mnie to kwestia neutralna.

Shiver
29.01.2013, 18:38
Te¿ jestem za ujawnieniem g³osuj±cych.

Vanitas
29.01.2013, 18:39
Oczywiscie, moge pokazac glosy o ile dostane na to zgode innych administratorow (bo to wkoncu prywatne glosowanie).
Co do wyprzedzania o 1 glos:

Dominic
18:46:02
interesujace
18:46:15
za kazdym razem jak my mamy punkt wiecej to oni wyrownuja

Wiec jak widac dowod jest conajmniej dziwny.
I Kenny wybacz - ale za takie przekrety to odjecie jednego glosu to przesada.

Cytry¶nia
29.01.2013, 18:39
U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 18 (17 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci)
O.o

S±dzê, ¿e powietrze za bardzo siê bulwersuje, ludzie! To tylko konkurs, a nie walka o jakie¶ z³ote kaczki -.-

S³odki Pan Ciastek
29.01.2013, 18:42
Bo¿e ludzie to mia³a byæ tylko konkurs, zabawa, a wy zachowujecie siê tak, ¿e je¶li nie wygracie to wam g³owê utn±...

Czy tylko mi siê wydaje podejrzane to, ¿e dwie dru¿yny sz³y ³eb w ³eb, a na samym koñcu ujawnia siê co¶ takiego, ¿eby druga dru¿yna zosta³a zdyskwalifikowana...

Ja nie bêdê siê do tej ca³ej sprawy mieszaæ, ale powietrze te¿ nie powinno w takiej sytuacji wyklinaæ inne osoby tylko mog³yby znale¼æ jakie¶ dowody, ¿e to nie oni itd.

rudzielec
29.01.2013, 18:43
Ja siê nie oburzam, po prostu rezygnujemy bo nie chcemy braæ udzia³u.
Z tego ju¿ siê paranoja zrobi³a. Je¶li kto¶ g³osuje na nas, a za 30 sekund kto¶ podbija g³os na wodê (kilka razy tak by³o), to chyba to normalne nie jest, podobnie jak koñcówka g³osowania, nagle dwa g³osy siê wziê³y z kosmosu loool!
Jak wyja¶niæ, to do koñca, chcia³abym zobaczyæ wszystkich g³osuj±cych w tym konkursie.
I je¶li nie ujrzê tego za chwilê, to po prostu zacznê uwa¿aæ, ¿e kto¶ podmieni³ g³osuj±cych, bo za d³ugo zwleka z wstawieniem :)

Meryam
29.01.2013, 18:43
Ja chcê tylko przytoczyæ pewien cytat:
a ja pozdrawiam vansy, kartony i wszystkich "po³ówkowiczów" którzy maj± niez³± bêkê w dziale ziemii :3

Od kiedy oszustwem nie jest zagl±danie do dzia³u przeciwnej dru¿yny?

A poza tym podpisujê siê rêkami i nogami pod S³odkim Panem Ciastkiem.

rudzielec
29.01.2013, 18:46
enobaria pogratuluj ludziom którzy zdobyli has³o na konto po³ówki i nie zabieraj g³osu w nie swojej sprawie, bo od nas nikt tam nie wchodzi³, wiemy to od osób trzecich :3
btw. a Ty sk±d o tym wiesz? mo¿e tez masz has³o?

Meryam
29.01.2013, 18:47
btw. a Ty sk±d o tym wiesz? mo¿e tez masz has³o?

Wiem z tego, co ty napisa³a¶ w pozdrowieniach :)
Bo jestem pewna, ¿e Ziemia bez powodu nie zdradza³aby innej dru¿ynie, co robi± w swoim dziale :)

Laselight
29.01.2013, 18:49
Szczerze mówi±c, ten konkurs to jedno wielkie nieporozumienie ;>

rudzielec
29.01.2013, 18:50
@enobario: Czyli wiesz to samo co ja, bo ja to wiem od osób trzecich, dlatego nie chcê siê k³óciæ, bo to sensu nie ma, ca³y konkurs to paranoja i oszustwo, wiêc je¶li kto¶ nas chce o nie oskar¿yæ to niech sam udowodni, ¿e jest bez winy.

Malfurion
29.01.2013, 18:53
Gazetka bedzie miala o czym pisac xD
maly off ;p

S³odki Pan Ciastek
29.01.2013, 18:53
Jak ja nienawidzê k³ótni... ¿art kocham, ale nie w takim przypadku.

Ja nie bêdê siê do tej ca³ej sprawy mieszaæ, ale powietrze te¿ nie powinno w takiej sytuacji wyklinaæ inne osoby tylko mog³yby znale¼æ jakie¶ dowody, ¿e to nie oni itd.
Jednak swoje zdanie tutaj wyra¿aæ bêdê. Mia³em nie pisaæ, ale widzê, ¿e jest to potrzebne.

Bo¿e czemu wy siê tak bulwersujecie!!! On zrobi³ tamto, a ona zrobi³a to, a temu bêdê grozi³, ¿eby mnie jeszcze zbanowali.

Ludzie!!!

Meryam
29.01.2013, 18:59
@enobario: Czyli wiesz to samo co ja, bo ja to wiem od osób trzecich, dlatego nie chcê siê k³óciæ, bo to sensu nie ma, ca³y konkurs to paranoja i oszustwo, wiêc je¶li kto¶ nas chce o nie oskar¿yæ to niech sam udowodni, ¿e jest bez winy.

W takim wypadku jedno pytanie... dlaczego wszyscy pos±dzaj± tylko Powietrze? Nikt nie twierdzi, ¿e pozosta³e dru¿yny pope³ni³y oszustwo, jedynie Powietrze podejrzewa o co¶ Wodê, ale nie ma dowodów. "Ca³y konkurs to paranoja i oszustwo" tylko przez jeden post Kennyego na facebooku, a przypominam, ze Kenny nale¿y do Powietrza. A naj¶mieszniejsze jest to, ¿e wasza dru¿yna zamiast próbowaæ UDOWODNIÆ, ¿e oszustwa nie by³o, to wyzywa i mówi innym, ¿eby udowodnili, ze s± bez winy, GDY NIKT ICH NIE OSKAR¯A.
I nikt was nie zmusza³ do s³uchania tego, co robi Ziemia w swoim dziale.
Tyle w tym temacie, ja siê wiêcej nie udzielam.

rudzielec
29.01.2013, 19:00
Ciastku, ka¿dego mog± ponie¶æ emocje no nie?
Nieraz to one s± przyczyn± pope³nianych przez ludzi g³upot, wiêc spasuj ch³opie.

Don to bêdzie sensacja stulecia :)

Myrtek
29.01.2013, 19:02
Uuu...

Dziêkujê za oddane g³osy. Poziom prac by³ naprawdê wysoki i ba³am siê, ¿e przegramy, a tu ³eb w ³eb! :D

Rudziu...
Czêsto tak bywa, ¿e dru¿yny id± ³eb w ³eb. To, ¿e Wy totalnie zawalili¶cie, nie znaczy, ¿e inni równie¿ musz± graæ nie fair.
Jak po¶cielisz, tak siê wy¶pisz.
Ale sie szopka zrobi³a...

Altair - nie zachowuj sie jak dzieciak, tylko wiñ wspólnika Twojego.

Kenny McCormick
29.01.2013, 19:03
"Ca³y konkurs to paranoja i oszustwo" tylko przez jeden post Kennyego na facebooku, a przypominam, ze Kenny nale¿y do Powietrza.

ROFL, to by³a prywatna wiadomo¶æ ^^

Meryam
29.01.2013, 19:05
ROFL, to by³a prywatna wiadomo¶æ ^^

Nie jestem w to A¯ TAK wtajemniczona.
Ale to bardzo dziwne, bo jeszcze parê minut twierdzi³e¶, ¿e wiadomo¶æ by³a sfa³szowana...

@down: hah, dok³adnie :D

Aperlaxive
29.01.2013, 19:05
ROFL, to by³a prywatna wiadomo¶æ ^^


Rozmowy w dziale Ziemi te¿...

Kenny McCormick
29.01.2013, 19:07
nie jestem w to a¯ tak wtajemniczona.
Ale to bardzo dziwne, bo jeszcze parê minut twierdzi³e¶, ¿e wiadomo¶æ by³a sfa³szowana...

@down: Hah, dok³adnie :d

gdzie napisa£em, ¯e by£a fa£szowana? -.-

Myrtek
29.01.2013, 19:08
Powiedzcie mi tylko (bulwersuj±cy siê), co by to Ginowi da³o, gdyby wszystko sfingowa³. To tylko konkurs, wirtualny.

NO popatrzcie, nie mam internetu przez 2h i od razu dzieje sie cos ciekawego :D

Meryam
29.01.2013, 19:09
gdzie napisa£em, ¯e by£a fa£szowana? -.-

Oh, jak mi³o <3
nawet na forum, zrobi³em se tego samego avka, co na fb <3 uroczo :D

Bo twoja wiadomo¶æ wcaaaaaale tego nie sugeruje, aaaaani trooochê ;)
Umiem siê pos³ugiwaæ sarkazmem.

rudzielec
29.01.2013, 19:10
W takim wypadku jedno pytanie... dlaczego wszyscy pos±dzaj± tylko Powietrze? Nikt nie twierdzi, ¿e pozosta³e dru¿yny pope³ni³y oszustwo, jedynie Powietrze podejrzewa o co¶ Wodê, ale nie ma dowodów.
no w³asnie, nie ma dowodów! ³atwo skupiæ siê na kim¶, na kogo ma siê dowody :)
"Ca³y konkurs to paranoja i oszustwo" tylko przez jeden post Kennyego na facebooku, a przypominam, ze Kenny nale¿y do Powietrza.
nie, nie, nie, nie przez jeden post Kennego :) chêtnie bym wtajemniczy³a, ale zaraz kto¶ i tak mnie oskar¿y ¿e k³amiê, wiêc sensu to nie ma :)
A naj¶mieszniejsze jest to, ¿e wasza dru¿yna zamiast próbowaæ UDOWODNIÆ, ¿e oszustwa nie by³o, to wyzywa i mówi innym, ¿eby udowodnili, ze s± bez winy, GDY NIKT ICH NIE OSKAR¯A.
I nikt was nie zmusza³ do s³uchania tego, co robi Ziemia w swoim dziale.
Tyle w tym temacie, ja siê wiêcej nie udzielam.
i tak jeste¶my na straconej pozycji :)
nie mam admina, wiêc nie mogê wchodziæ do innych dzia³ów, ani czytaæ wiadomo¶ci ludziom w skrzynkach, wiêc sama nie mogê niczego udowodniæ :)
a co do s³uchania tego co robi Ziemia... ok nastêpnym razem nie bêdê odbieraæ prywatnych wiadomo¶ci :)

S³odki Pan Ciastek
29.01.2013, 19:10
Altair - nie zachowuj sie jak dzieciak, tylko wiñ wspólnika Twojego.
Myrtku.... mi siê wydajê, ¿e ty siê trochê cieszysz z tego, ¿e powietrze odpad³o. Przecie¿ to s± tylko podejrzenia, a nie fakty choæ na fakty to wygl±da.

Moim zdaniem to jest egoistyczna, chamska wojna, a nie jak parê razy powiedzia³em ZABAWA.
Wiem, ¿e czasami nerwy ponios±, ale teraz spytam siê powietrza. Czy próbowali¶cie siê usprawiedliwiaæ, szukaæ dowodów, ¿e takie zdarzenie nie mia³o miejsca? Mogê sobie nawet odpowiedzieæ. Nie, nie szukali¶cie.

Meryam
29.01.2013, 19:13
sama nie mogê niczego udowodniæ :)

To chyba podsumowuje tê dyskusjê.

Myrtek
29.01.2013, 19:15
Z czego mam sie cieszyæ? Z szopki i wspólnych podejrzeñ czy oskar¿eñ?
Proszê nie wchodziæ do mojej g³owy.
Jedynie, co aktualnie odczuwam to totalny szok. :P

Niezabawna zabawa, ot co.

cheeba
29.01.2013, 19:17
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lxjm4n4umw1rn1xxfo1_400.gif

rudzielec
29.01.2013, 19:17
To chyba podsumowuje tê dyskusjê.

dok³adnie, podsumowuje! dodam nawet jeszcze, ¿e mówi wszystko! szczególnie, ¿e ja nie jestem na tyle m¶ciwa by skakaæ po forum i pytaæ siê ludzi "namówi³ was kto¶ do g³osowania na wodê?"
nie, to nie w moim stylu :)

Malin
29.01.2013, 19:23
Tak.

W³a¶ciwie to poczu³am wielk± ulgê po tym zadaniu i naszej rezygnacji. Wreszcie czujê siê wolna i mogê siê zaj±æ swoimi sprawami. To, co mia³o byæ fajn± zabaw±, sta³o siê jakim¶ koszmarem, walk± z nerwami i s³ownymi przepychankami z dzieæmi, które nie potrafi± przegrywaæ. Od samego pocz±tku zasady by³y naginane przez samego organizatora, który tak rzetelnie przestrzega wszystkich punktów regulaminu, je¶li tylko nie dotycz± jego dru¿yny. Nie ³ud¼cie siê moi drodzy, ka¿da dru¿yna prócz wody by³a z góry skazana na pora¿kê w finale, bo skoro organizatorem jest sam pan admin, który mo¿e troszkê wiêcej w dzia³aniach na forum ni¿ ka¿dy inny przeciêtniak, to po prostu nie mog³o byæ inaczej. Wy jeste¶cie tylko pionkami.

Czy jest mi przykro? Nie. Nie, bo wiem, ¿e ten konkurs od samego pocz±tku by³ ustawiony i by³ jedn± wielk± fars±, a trzecie zadanie kompletnie sfa³szowane i nie przez nasz± dru¿ynê. Dziwnym trafem na ka¿dy g³os na nasz± pracê, przypada³ jeden g³os wodzie. W odstêpach kilkuminutowych... Kogo¶ chyba bardzo bola³ ten fakt. Problem polega tylko na tym, ¿e wy macie jaki¶ dowód, a my niestety nie. Chocia¿... mo¿e. Ale to wyjdzie w praniu, mam nadziejê.
Jedyne, co mnie w tym momencie niemo¿liwie wkurza, to fakt, i¿ da³am siê wci±gn±æ w konkurs, w którym uczestnicy to dzieci, które nie potrafi± przyj±æ pora¿ki z godno¶ci±, które ¿ywi± siê wy³±cznie z³o¶liwo¶ciami i pluj± jadem z ka¿dej strony. To mnie wkurza. ¯e ja, taka stara dupa, traci³am bezsensownie nerwy na przygl±danie siê takiej ¿a³osnej s³ownej wojnie. To nie by³o warte nawet funta k³aków. My¶la³am, ¿e bêdzie fajnie, ¿e bêdzie mi³o, ale to, co siê dzia³o, przesz³o moje naj¶mielsze oczekiwania. Czujê niesmak, zawód i ogromne rozczarowanie.

Co do ziemi - moi drodzy, wasze s³owa ¶wiadcz± o was. Nie my¶lcie, ¿e nie wiemy, co siê dzieje. Tak siê sk³ada, ¿e CO¦ jednak wiemy. To takie ¿a³osne, ¿e potraficie tylko obrzucaæ b³otem, zamiast po prostu przyznaæ, ¿e kto¶ zrobi³ co¶ lepiej ni¿ wy. Nie, wy wolicie pisaæ o sraniu na vansy i wymy¶laniu coraz to nowych obelg, zakamuflowanych i rzucanych w nasz± stronê. U was chyba ¶rednia wieku nie przekracza 15. Nikt starszy tak siê nie zachowuje, wybaczcie.

Chcia³am na zakoñczenie podziêkowaæ szanownemu panu adminowi, który to wprowadzi³ ju¿ na samym pocz±tku atmosferê nienawi¶ci i niezdrowej rywalizacji. Gdyby¶ od pocz±tku przestrzega³ regulaminu i kara³, jak nale¿y, to nie by³oby ca³ego tego cyrku i syfu. Ale Ty nie umia³e¶ byæ obiektywny.

http://i1048.photobucket.com/albums/s373/noeemi83/lubie.jpg

Idealne podsumowanie Lubie, brawo. Ca³e szczê¶cie, ¿e to nie my zasmrodzili¶my tê atmosferê.

My¶lê, ¿e ta edycja Czterech ¯ywio³ów powinna byæ nauczk± dla wszystkich, zw³aszcza dla kogo¶, kto bêdzie chcia³ w przysz³ym roku organizowaæ ten konkurs i ju¿ nigdy nie zaistnieje sytuacja, ¿e administrator jest jednocze¶nie organizatorem i uczestnikiem, bo to jest jaki¶ ¿art po prostu i po¶miewisko dla mas.

Có¿, w tym miejscu jeszcze bardzo dziêkujê za wszystkie g³osy na nasze prace (te poprzednie równie¿) i przede wszystkim - mojej dru¿ynie za to, ¿e pozwolili mi ze sob± byæ, znosili moje humory, ¿e byli, ¿e s± tak fantastyczni, za wspania³e konferencje na GG, czarne msze, kupê ¶miechu a¿ do ³ez, wspólne dzia³anie i narzekanie i w ogóle za to, ¿e s±. Jedna dobra rzecz przynajmniej wyniknê³a z tej ca³ej ¿enady - mog³am Was bli¿ej poznaæ. Jeste¶cie fantastyczni :*
Dziêkujê za uwagê i pozdrawiam.

edit:
Rozmowy w dziale Ziemi te¿...
no chyba jednak nie tak do koñca, skoro dostêp do nich mia³a jaka¶ po³owa forum

Reszty nie chce mi siê teraz komentowaæ. Jak znajdê czas, to mo¿e pó¼niej.

Aperlaxive
29.01.2013, 19:30
Po pierwsze, uwa¿am, ¿e Gingers dobrze spe³nia siê w swojej roli (to tylko moje skromne zdanie, mo¿ecie siê z nim nie zgadzaæ)

Po drugie, ostatnie zdanie wskazuje na to, ¿e jednak byli¶cie w naszym dziale? AHA.


W swoim imieniu:

Chcia³abym serdecznie przeprosiæ dru¿ynê powietrza. Rzeczywi¶cie post±pi³am nie za doro¶le.
Nie chcê z Wami d³u¿ej trwaæ na tej wojennej ¶cie¿ce, wiêc mam nadziejê, ¿e mi przebaczycie.

Pozdrawiam.

Malin
29.01.2013, 19:33
Restless, nie chce mi siê teraz z Tob± dyskutowaæ, ale wyobra¼ sobie, ze kto¶ chyba jednak mo¿e waszej wspania³ej dru¿yny nie lubiæ i sk³ada donosy tam, gdzie trzeba. Nie trzeba nigdzie samemu wchodziæ.
Ode mnie EOT.

Myrtek
29.01.2013, 19:34
Dobre podsumowanie, Malin. ;)

Nie ¿ebym broni³a naszej dru¿yny czy co¶... Ale kiedy bylo¶my Twoim zdaniem faworyzowani?
Nie rozumiem Waszego oburzenia na temat tego, kto by³ opiekunem o co niby robi³.
Tak jak i Wy, harowali¶my i z nadziej± oczekiwali¶my ka¿dego g³osu.
Mimo ¿e Gin mia³ dostêp do ka¿dego dzia³u, nic nam nie zdradzi³.
Zapewne zaraz mnie odrzucicie miêchem, bo ONA BRONI GINGERSA I F OGÓLE BEE!
Mi tam siê ta sonda dziwna nie wydaje.
Je¶li za¶ kto¶ z mojej dru¿yny oszukiwa³ albo próbowa³, ja nic o tym nie wiem i mam nadziejê, ¿e niczego nieczystego nie próbowali! :)

Kiedy Gin. Nagi±³ dla nas regulamin? :o

Edit: bo chyba admin ma do ka¿dego dzia³u dostêp? :|

S³odki Pan Ciastek
29.01.2013, 19:46
Zgodzê siê z Malin.
Kto¶ organizuje i uczestniczy to jest nielogiczne.
Na pocz±tku wierzy³em, ¿e ogieñ mo¿e zwyciê¿yæ, ale potem po chwili namys³u wiedzia³em, ¿e zwyciêzc± bêdzie woda. Nie dlatego, ¿e maj± ¶wietne prace choæ wszystkie prace s± ³adne, tylko dlatego bo maj± Gingersa.

Nie wiem jak to wszystko komentowaæ, ale siê staram wywnioskowaæ parê rzeczy.
Mo¿e konto Kennego by³o sfa³szowane, a mo¿e Gingers chcia³ oszukaæ wszystkich, ¿eby wygraæ.
Moim zdaniem dru¿yna, która wygra to powinna byæ ziemia lub ogieñ bo widzê, ¿e najmniej siê k³óc±, nie wyzywaj± innych (przynajmniej nie widzia³em), i przede wszystkim bawi± siê.

Ja mo¿e napisze jak ja rozumiem s³owo konkurs.
zabawa 65%
wspó³praca 34%
rywalizacja 1%

I nie wiem, która strona z k³óc±cych siê ma racje, ale bardziej wierzê dru¿ynie z powietrza...

Vanitas
29.01.2013, 19:47
Malin - nie badz smieszna. Wszystkie te nieporozumienia na linni wy-ja zrodzily sie najpierw w Waszych glowach a pozniej je urzeczywistnili¶cie. Od poczatku nie pasowalo Wam doslownie wszystko (bo zadanie mialo byc dzisiaj, a nie jutro, bo jak ja moge miec dostep do dzialu (a moze zeby zobaczyc czy przypadkiem nie oszukujecie), bo Was ignoruje i nie odpowiadam na pytanie (na ktore odpowiedzialem, tylko ze odpowiedz nie byla korzystna dla Was), bo nie dostaliscie 25% punktow wiecej co jest wytlumaczone tutaj, po raz setny zreszta. Skopiowalem moja relacje z gg bo nie chce mi sie tego pisac enty raz:

wczesniej mnie przy pierwszym zadaniu posadzali o stronniczosc
20:03:41
bo szukalem rozwiazania problemu z praca z suwakami i z nieregulaminowymi zdjeciami
Dominic
20:04:21
chcac zebhy nitk nie byl zbyt poszkodowany zaproponowalem ze dostana 25% wiecej punktow niz normalnie by dostali
20:04:34
bo myslalem ze faktycznie cos bylo kombinowane z suwakami
Dominic
20:04:44
ale sie okazalo ze nie bylo
20:04:59
wiec stwierdzilem ze nie powinni dostac tych 25%
20:05:04
bo w sumie to za co
Dominic
20:05:22
a druzynom z nieregulaminowym zdjeciem zabfralem po 1 glosie bo zaproponowala mi tak rudzielec
Dominic
20:06:02
i wtedy wlasnie stwierdzili ze postapilem tak zeby nie zaszkodzic swojej druzynie
20:06:24
wytlumaczylem im ze nie bo gdyby niedotyczylo to mojej druzyny to w ogole nie bylo by kary za te za duze zdjecia
20:06:31
bo to prawda
Dominic
20:06:53
ale odjalem po tym glosie zeby wlasnie nie bylo ze specjalnie staram sie ochronic swoja druzyne

I gdybym dzialal na korzysc swojej druzyny to chyba nie zajelibysmy ostatniego miejsca w pierwszym zadaniu.
Sami jestescie sobie winni tej sytuacji, a probojecie to zrzucic na kogos innego. Wybaczcie, ale po osobach w tym wieku spodziewal bym sie wyzszego poziomu niz ten ktory ostatnio soba reprezentujecie.
(A tak btw. co do wchodzenia do waszego dzialu to sorry, kto jak kto, ale wy nie powinniscie sie na ten temat wypowiadac).

Moze zamiast szukac problemu dookola poszukajcie go blizej. Jakos inne druzyny nie mialy ze mna problemow, tylko Wy (albo sobie nie przypominam).

Skylinn
29.01.2013, 19:50
Jezu, 21 ogl±daj±cych :O
Btw. Przykro mi, ¿e sta³o siê, jak siê sta³o, bo ogl±danie waszych prac i branie udzia³u w g³osowaniach sprawia³o mi wielk± rado¶æ.
Nie bêdê os±dzaæ, kto na kogo nadaje, kto pope³ni³ b³±d, a mo¿e w ogóle, kto pope³ni³ swego radzaju "przestêpstwo", jednak szkoda, ¿e forumowa bitwa, która zapowiada³a siê wspaniale, zakoñczy³a siê jedn± wielk± k³ótni± i dla niektórych k³amstwami.
Mam nadziejê, ¿e wkrótce wszystkie spory zostan± rozwi±zane i wszelkie k³otnie raz na zawsze siê zakoñcz±, bo z tego, co pamiêtam, to nie zdarzy³y siê w Czterech ¯ywio³ach po raz pierwszy. I to w tej edycji.
Pozdrawiam wszystkie dru¿yny.

Myrtek
29.01.2013, 19:57
S³odki Pan Ciastek - mo¿e Ciê zaskoczê, ale nie k³óc± siê, bo ich sprawa nie dotyczy.
Co Ciê ugryz³o? Co, bo Twój (moze) faworyt przegra³ w tej jednej konkurencji?!
Ludzie...
Ni tak, jakby¶my mieli ostatnie miejsce, to wszyscy siedzieliby cicho, a jak raz siê co¶ uda³o, to bulwers. Ok...

Gold_Chocolate
29.01.2013, 19:57
Gratulujê wszystkim dru¿ynom.. Bra³am pierwszy raz udzia³ w tym konkursie,jakie mam odczucia teraz to chyba mówiæ nie muszê.
Przykro mi, ¿e to siê tak skoñczy³o.

Lubie
29.01.2013, 20:02
Chcia³em bardzo podziêkowaæ za te skromne, ale bardzo wa¿ne dla nas 6 g³osów.

Gratulujê te¿ wodzie, bo ich praca na prawdê by³a zaje***ta . <3
Ogieñ, bardzo ³adny salonik w ts2, taki przytulny. A w ts3 niez³a gra ¶wiate³. <333 ¶wietnie to wysz³o

Pozdrawiam. ; )

Liv
29.01.2013, 20:04
Btw,
Kto¶ organizuje i uczestniczy to jest nielogiczne.
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=57706
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61581
lithium, foda-se i centaurea_cyanus to, dla niewtajemniczonych, ta sama osoba. W obu edycjach by³a opiekunk± i prowadzi³a konkurs, maj±c do dyspozycji pomoc innych osób z administracji. I tak, mia³a dostêp do dzia³ów innych dru¿yn.

Fallen
29.01.2013, 20:09
Chcia³abym tu tylko napisaæ, ¿e dziêkujê za wszystkie komentarze dotycz±ce naszej pracy :)

Malfurion
29.01.2013, 20:09
Tak btw. ja do tej pory nie wiem, ktora praca byla czyja :| XD

Shiver
29.01.2013, 20:10
Te¿ dziêkujê za s³owa uznania dla naszych prac :).

Stephenowa
29.01.2013, 20:10
Tak btw. ja do tej pory nie wiem, ktora praca byla czyja :| XD

O w³a¶nie.

Fallen
29.01.2013, 20:27
Pierwsza ognia, druga wody, trzecia powietrza i czwarta ziemi.
Nie mylê siê? ;)

rudzielec
29.01.2013, 20:27
I gdybym dzialal na korzysc swojej druzyny to chyba nie zajelibysmy ostatniego miejsca w pierwszym zadaniu.
a co to ma do rzeczy? koñcowy wynik chyba bardziej siê liczy ni¿ pierwsze zadanie.
Sami jestescie sobie winni tej sytuacji, a probojecie to zrzucic na kogos innego.
Oczywi¶cie. A Ty to zwyczajnie zrzucasz na nas.
Wybaczcie, ale po osobach w tym wieku spodziewal bym sie wyzszego poziomu niz ten ktory ostatnio soba reprezentujecie.
Wiesz co Gingers? My¶la³am, ¿e mimo m³odego wieku równie¿ mam do czynienia z osob±, która zachowuje siê dojrzale, a nie unika odpowiadania na moje pytania i w ogóle rozmów ze mn±, tylko dlatego, ¿e wysz³a jaka¶ dziwna k³ótnia w pierwszym zadaniu. Stara³am siê nawi±zaæ z Tob± kontakt, bo nie chcia³am siê k³óciæ, ale Ty mia³e¶ to w dupie. Czy tak siê zachowuje odpowiedzialna osoba? Albo hejcenie na nas na konfach, których sam chcia³e¶ nam zabroniæ... Wybacz, ale to ¶mieszne jest.

Moze zamiast szukac problemu dookola poszukajcie go blizej.
mam go bardzo blisko, wrêcz pod nosem.

Na temat reszty siê nie wypowiem, bo szkoda moich s³ów, nie bêdê siê t³umaczyæ bo przewa¿nie to t³umacz± siê Ci, co s± najbardziej winni, a sprawdza mi siê to za ka¿dym razem.

Nie rozumiem tez postawy co niektórych. Ale to ju¿ osobna sprawa. Widocznie nikomu tutaj nie mo¿na ju¿ ufaæ, ani na nikim polegaæ, dziêki wam, straci³am jak±kolwiek wiarê w ludzi.
Nie obmywam siê z winy, bo to sensu ¿adnego nie ma, ale NIKT TU NIE JEST BEZ WINY. Powtarzam NIKT.
I Restless, je¶li Twoje s³owa odno¶nie przeprosin by³y szczere, to ja równie¿ przepraszam wszystkich, których w jakikolwiek sposób urazi³am. Nie chcê siê z nikim k³óciæ, mimo ¿e niektórzy ju¿ mnie skre¶lili.
Mam swój honor, w przeciwieñstwie do co niektórych i potrafiê przeprosiæ.
Ale równie¿ nie bêdê bra³a ca³ej winy na siebie, bo ka¿dy tutaj ma co¶ na sumieniu.

To tyle ode mnie.

Stephenowa
29.01.2013, 20:32
A wiêc ze szczerym sercem mówiê, ¿e g³osowa³am na najlepszych wed³ug mnie i, jak widaæ, nie tylko mnie. :)

S³odki Pan Ciastek
29.01.2013, 20:34
Ale równie¿ nie bêdê bra³a ca³ej winy na siebie, bo ka¿dy tutaj ma co¶ na sumieniu.
No tylko szkoda, ¿e wiele osób w tych czasach nie ma sumienia... :(

Cytry¶nia
29.01.2013, 20:38
ojesu, wy nadal siê k³ócicie? Zd±¿y³am dojechaæ do domu i umyæ w³osy. Szkoda, ¿e mój pierwszy raz w 4¯ bêdê tak wspominaæ :<

Vipera
29.01.2013, 20:54
Po co siê tak w ogóle k³óciæ? Starczy zamieniæ sondy w nastêpnym konkursie na pw do moda/admina, który nie bierze udzia³u w konkursie i tyle. Niech te wiadomosci zostan± w skrzynce i w razie w±tpliwo¶ci mo¿na pokopiowaæ kto wys³a³ i na kogo.
No chyba, ¿e macie mo¿liwo¶æ ukrycia g³osów, to wtedy pw raczej zbêdne.

Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e (w razie jak co¶ jest nie tak) wina zawsze spada na organizatora, niestety. Poza tym, wina nigdy nie le¿y po jednej stronie, a wiêkszo¶ci przypadków jest to zwykle nieporozumienie. Mo¿liwe, ¿e z czego¶ tak ma³ego urós³ wam gigant.

A mo¿e tak rozejm i powtórka ostatniego zadania? W koñcu z nim by³ najwiêkszy problem. Szkoda konkursu :)

Alcioo :33
29.01.2013, 20:57
Hmm... Nie komentujê sprawy z ziemi±, ale do cholery! Co robi za³o¿yciel konkursu (wiem, nie on jeden nim jest, ale i tak ma do wszystkiego dostêp) w konkursie? kto mu udowodni wchodzenia na niektóre strony? Co¶ mi siê nie wydaje, ¿e kto¶ uda³by siê do np.: Multimedii, o rachunek, albo faktórê, której pewnie by nie dosta³. No có¿, wysz³o jak wysz³o, ale dziêkujê wszystkim osobom, które odda³y g³os na moj± (by³±) dru¿ynê (Która ju¿ zostanie moj± rodzin±). Pragnê podziêkowaæ równie¿ ogniowi, który wspiera³ nas od dawna. Dziêkujê mojej dru¿ynie za te wszystkie konfy na gg, za ¶miechy z innych ludzi (nie podajê nicku) za wymy¶lanie 4 zadania (Rudzia^^) i za wszystko co by³o dobre. Osobi¶cie godzê siê z faktem, ¿e moje pierwsze 4¯ zosta³y wg mnie zakoñczone wygran±(Przynajmniej za nied³ugo bêd±). S±dzê, ¿e tzw. MK zosta³y za³o¿one nie raz, ale kto to sprawdzi? Wiem, ¿e IP itp, ale zawsze s± prywatni znajomi. Je¿eli nastêpne 4¯ zostan± prowadzone przez uwielbianego przeze mnie Administratora, Creatora oraz ¶wi±tecznego Dekoratora TS3, Pana Gingersa to z wielkim szacunkiem, ale moje palce najwy¿ej mog± wyl±dowaæ w mojej du**e ni¿ na klawiaturze, aby wystukaæ s³owa "Biorê udzia³" albo co¶ w tym stylu. Uwa¿am, ¿e na forum mo¿na policzyæ dobrych administratorów, ale oczywi¶cie, ¿e czarna owca musi byæ. Dziêkujê uczestnikom 4¯, którzy ma³o brali udzia³ w dyskusji np: Myrtek? Jeszcze raz dziêkujê za te wszystkie mi³e chwile w moim PIERWSZYM udziale w 4¯, ale uwa¿am, ¿e by³o warto <3 Pozna³em bli¿ej nowych u¿ytkowników, którzy chyba mnie zaakceptowali^^. Dziêkujê za wspó³pracê mojej dru¿ynie, dziêkuje uczciwym przeciwnikom, oraz kochanej publiczno¶ci, która oddawa³a g³osy na moj± dru¿ynê.
Nie wiem czy nie zrobiæ sobie przerwy na forum, bo moja psychika nie wytrzyma tego co siê dzieje. Nie s±dzê, ¿e ca³e moje ¿ycie po przyj¶ciu ze szko³y musi wygl±daæ tak: "No cholera? Co on znowu wymy¶li³? Jakim cudem z minuty na minutê dostali g³os?". Dziêkujê i Pozdrawiam.

@UP: Zauwa¿cie, ¿e razem ze wzrostem zadañ, ilo¶æ osób g³osuj±cych te¿ wzrasta³a, podejrzane czy przypadek zainteresowania?

Meggie
29.01.2013, 21:45
Hola hola. Chcê co¶ powiedzieæ!
Jeste¶cie wszyscy ¶mieszni, a¿ mi siê nie chce wierzyæ, ¿e doros³a, a¿ zbyt doros³a kobieta jak rudzielec zachowuje siê w tym momencie ABSURDALNIE. Od razu by³o mówione, ¿e za TAKIE ³amanie regulaminu, jak zrobi³ to Kenny grozi dyskwalifikacja. Dojrza³a osoba, poczuwaj±ca odpowiedzialno¶æ za swoj± dru¿ynê wyrazi³aby skruchê i przeprosi³a. Jednak¿e rudzielec czuje siê pokrzywdzona- pytam wiêc czym? W naszym temacie nie by³o mowy kompletnie o tym co to w innych dru¿ynach. Po co? Gingers by³ sprawiedliwym opiekunek i organizatorem, pogodzi³ te dwie role ze sob±, nie rozumiem waszego oburzenia. Jak mogli¶my byæ faworyzowani, skoro zwyciêzca zosta³ wy³oniony drog± G£OSOWANIA. Kompletnie nie rozumiem waszej dziwacznej logiki. Jeste¶cie kompletnie niedojrzali i szukacie dziury w ca³ym, tylko dlatego aby wybieliæ siebie. To przez was samych ta ca³a "zabawa" sta³a siê chor± rywalizacj±, bo od pocz±tku wam NIC nie pasowa³o!
Altair, Kenny- wybaczcie, jeste¶cie dla mnie jak dzieci. Nie mogê inaczej tego okre¶liæ, ale potwierdzacie b±d¼ te¿ zani¿acie swój wiek. Ale rudzielec? My¶la³am, ¿e przynajmniej po dojrza³ej (tak mi siê wydawa³o) kobiecie mo¿na spodziewaæ siê innych reakcji.
Czy to forum to sens waszego cholernego ¿ycia? Czy nie potraficie przyznaæ siê do b³êdu i PRZEPROSIÆ? Tak najzwyczajniej w ¶wiecie? Zrobili¶cie szopkê z tych ca³ych 4¯ wszem i wobec obwieszczaj±c, ¿e to jest do dupy, to wam siê nie podoba, a to ¿e co¶ tam a to ¿e sro¶ tam. PARANOJA.

Tyle w tym temacie. Brak s³ów. Dziêkujê.


edit: Altair zostañ agentem FBI, nie¼le Ci idzie.


Oczywi¶cie. A Ty to zwyczajnie zrzucasz na nas.

O a przy tym to ju¿ nie wiedzia³am czy ¶miaæ siê czy p³akaæ. To takie dziwne, ¿e zrzuca siê winê na kogo¶ kto pope³ni³ b³±d.

rudzielec
29.01.2013, 22:06
Loool ja ju¿ za siebie przeprosi³am, na kolanach klêkaæ nie bêdê, a paranoj± jest teraz to co Ty piszesz, wiêc skoñcz mnie oczerniaæ, bo sobie tego nie ¿yczê.

Kenny McCormick
29.01.2013, 22:25
Meggie, przeczytaj regulamin O.o NIE BY£O NIC O DYSKWALIFIKACJI DRU¯YNY [ale jak pewnie zdarzy³a¶ zauwa¿yæ, my zrezygnowali¶my!], co najwy¿ej u¿ytkownika :3 http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64365 kto¶ napisa³ takie dlugie, nudne co¶,ale co poradziæ, nale¿y to przeczytaæ, wiêc zachêcam Ciê do lektury :3

Kicaj
29.01.2013, 22:45
@Kenny, osoba, która (tak jak Ty) gardzi regulaminem, niech siê nie wychyla i nie poucza w tym temacie -,-

Oczywiscie, moge pokazac glosy o ile dostane na to zgode innych administratorow (bo to wkoncu prywatne glosowanie).

"Prywatne", no w³a¶nie. Ja bym raczej zapyta³a u¿ytkowników czy chcieliby siê ujawniæ w kwestii g³osowania, które notabene by³o anonimowe.

Je¶li chodzi o samego Gina - jest dobrym organizatorem, nie przekazywa³ ¿adnych informacji, ba - ¶rednio siê odzywa³ (a szkoda, bo fajny go¶æ etc.). Wszelkie pos±dzanie go o stronniczo¶æ, fa³szowanie czegokolwiek, etc. uwa¿am za ca³kowicie nieracjonalne i ¶mieszne. I ogó³em my¶lê, ¿e wali go i ca³± nasz± grupê, czy bêdziemy pierwsi czy ostatni w tych zasranych 4¯, które mia³y byæ fajn± zabaw±, a w tej chwili okaza³y siê jak±¶ dziecinad±. Tyle ode mnie.

rudzielec
30.01.2013, 09:39
@Kenny, osoba, która (tak jak Ty) gardzi regulaminem, niech siê nie wychyla i nie poucza w tym temacie -,-
napisa³a osoba, która sama kiedy¶ z³ama³a regulamin :3
w sumie ja te¿ kiedy¶ z³ama³am, ale nikogo próbujê pouczaæ w ten sposób.

Oczywiscie, moge pokazac glosy o ile dostane na to zgode innych administratorow (bo to wkoncu prywatne glosowanie).

"Prywatne", no w³a¶nie. Ja bym raczej zapyta³a u¿ytkowników czy chcieliby siê ujawniæ w kwestii g³osowania, które notabene by³o anonimowe.
ahahahahaha! ¶miech na sali! halo, ¶miejê siê, s³yszycie?!
zgoda innych administratorów? czy oni byli organizatorami konkursu? czy brali JAKIKOLWIEK udzia³ w tym konkursie?
podpowiem wam: NIE.
zas³anianie sie administracj± jest ¶mieszne, je¶li na forum ma siê w³adzê absolutn± :)
Pytanie userów o zgode? PARANOJA! tam nie ma imienia, nazwiska, czy adresu zamieszkania, s± tylko nicki! a czê¶æ wypowiedzia³a siê ju¿, ¿e chcieliby poznaæ wyniki g³osowania, nieprawda¿?

Reszty nie skomentujê, bo nie ma czego :)
A odpowied¼ na ujawnienie g³osowania jest dla mnie teraz bardzo jasna.
Ju¿ chyba nic, dodawaæ nie muszê :3
Wszêdzie przekrêty!

Kicaj
30.01.2013, 09:57
Gratulujê niesamowitej zdolno¶ci przekszta³cania ka¿dego kontrargumentu na swoj± korzy¶æ.
I nikogo nie pouczam w kwestii regulaminu, którym w oczywisty sposób gardzê (choæ jako nieliczna najprawdopodobniej go znam), tylko wskazujê Kennemu, i¿ móg³by sam tego nie robiæ.

Wiem, ¿e nie ma tu ¿adnego imienia, nazwiska czy innych danych osobowych, które s± chronione prawem, aczkolwiek mo¿e kto¶ sobie nie ¿yczy ujawniania w³asnego g³osu? Pomy¶la³a¶ o tym w ca³ym swoim jak¿e dojrza³ym fochu? Kilka osób na ponad piêædziesi±t, które zag³osowa³o, to trochê ma³o. Ale zapewne siê mylê i Ty mi to ³adnie wyja¶nisz.

Tak, wszêdzie przekrêty. Wszystkim zale¿y na jakim¶ gównianym 4¯ i równie gównianej nagrodzie.
<"gówno" wg regulaminu nie jest przekleñstwem>

rudzielec
30.01.2013, 10:13
Dupa to te¿ nie przekleñstwo, a ja mam w dupie wygran± w tym konkursie :)
Skoro kto¶ siê boi ujawniæ swojego g³osa, to po co g³osowa³? Ja tam na przyk³ad g³osowa³am na ogieñ i nie bojê siê tego powiedzieæ, bo nikt mnie za to nie zabije.
Je¶li o mnie chodzi, to koniec dyskusji, bo mam "bardzo dojrza³ego focha", a skoro ju¿ wam tak przeszkadza mój wiek, którego siê czepiacie na ka¿dym razem (brakuje innych argumentów, czy jak?), to dodam tylko, ¿e ju¿ mi siê nie chce dyskutowaæ z dzieæmi, poczekam, a¿ przyjdzie kto¶ dojrza³y i siê wypowie.

Vipera
30.01.2013, 10:42
Có¿, widzê, ¿e zosta³am zignorowana, to siê przypomnê, a co! :P

http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1646962&postcount=87
Zaproponowa³am dwa rozwi±zania. K³ótnie s± zbêdne.

Meryam
30.01.2013, 10:47
Ja chcê tylko zaproponowaæ, ¿eby wszyscy ³askawie siê zamknêli.

S³odki Pan Ciastek
30.01.2013, 12:06
Wiecie co moim zdaniem grupa powietrza zaczyna zachowywaæ siê tak dziecinnie, ¿e nie powiem. O i zaraz bêd± lecieæ posty w stylu: Ale to oszu¶ci, kto¶ musi zareagowaæ na to co oni robi±. A powinno byæ tak: Dobrze przepraszam je¶li kogo¶ urazi³em, nie bêdê siê k³óciæ.
I do ludzi, którzy nieustannie czepiaj± siê wieku rudzielca. To tylko i wy³±cznie jej sprawa. Mo¿e spodziewali¶cie siê czego¶ innego po dojrza³ej osobie, ale jak widaæ rudzielec nie wierzy, ¿e Kenny móg³ zrobiæ co¶ takiego. Sam nigdy bym nie podejrzewa³ Kennego i dalej mam nadziejê, ¿e czego¶ takiego nie zrobi³. To by³a jego prywatna wiadomo¶æ... sam by³em namawiany na g³os, ale was zaskoczê. Nie przez powietrze i nie na forum tylko gdzie¶ indziej.

...

Meryam
30.01.2013, 12:11
To tylko i wy³±cznie jej sprawa.

To by³a jego prywatna wiadomo¶æ...

Ty chyba ¿artujesz.

S³odki Pan Ciastek
30.01.2013, 12:16
Ty chyba ¿artujesz.
Nie wiem czemu mo¿e mi wyt³umaczysz?

Myrtek
30.01.2013, 13:49
Ja czytam, czasem co¶ nie co¶ skrobnê, ale pa³k± siê przegiê³a.

Ruda, nie ¿e co¶, ale zachowujesz siê jak rozwydrzony bachor.
Wiesz dlaczego sporo osób wypomina wiek? Bo jako DORO¦£A osoba, powinna¶ schowaæ swoj± ura¿on± dumê do kieszeni i opierdzielaæ Kenny'ego.
Wy zawinili¶cie? Wasz problem.
Ach, NO tak. Trzeba sie wy¿yæ na Ginie, bo ma sie na niego focha czy cokolwiek innego.
Haha d±¿enie do wygranej?
Ka¿dy chce wygraæ, ale widocznie nie tak chorobliwie jak powietrze.
To, które miejsce zajmiemy, bardziej wodzie (jak to mówimy na ¦l±sku) "Wisi, dyndo i powiewo, ale OK.
Rudzielec - CHAMSKO odwracasz kota ogonem. Nie spinaj siê, bo sytuacja jest nieprzyjemna dla ka¿dego z nas.

Co Wy chcecie udowodniæ ujawnieniem wyników?!
Ja to w sumie mam gdzie¶, ale to by³o PONOÆ anonimowe.
Cyrk, jaki¶ g³upi cyrk z NICZEGO.
Powinni¶cie opu¶ciæ g³owy i wycofaæ sie z pola bitwy.
Dziêkuje za uwagê, takie moje zdanie, ale pewnie i tak zaraz kto¶ to przekreci.

Perplexité
30.01.2013, 13:56
osoby takie jak Myrtek,Meggie zawar³y w 100 procentach,co o tej sprawie w tej chwili my¶le!
przemy¶lcie ich s³owa albo dajcie ju¿ spokój (wybierzcie lepiej to drugie)
bo atmosfera jest teraz niezbyt ciekawa przez to ca³e zamieszanie ;/ .

Malfurion
30.01.2013, 14:06
Co do ujawnienia glosowania to jestem za. I to nie tylko przy tym zadaniu, ale przy ubieglych rowniez. Co prawda glosowanie bylo anonimowe, ale jako, ze uczestnicy maja watpliwosci, mysle ze sa podstawy by to zrobic ;)

SPC, nie wiem czy dobrze to zrozumialem, ale sadzisz, ze Gin spreparowal ta wiadomosc na FB? :|

Aperlaxive
30.01.2013, 14:24
@up, na to wygl±da.

Popieram Viperê. B³agam Was, dajmy ju¿ sobie z tym wszystkim spokój.
Ka¿dy ucierpia³ na k³ótni w jaki¶ sposób.

Cytry¶nia
30.01.2013, 14:33
Pffff, nie mo¿ecie wreszcie zamkn±æ tego tematu i daæ temu wszystkiemu ¶wiêty spokój?

Alcioo :33
30.01.2013, 14:33
Hola, hola ;) To jeszcze nie koniec, przynajmniej nie na razie.

Ma³y Screen pewnej dru¿yny.. Kilka osób dosta³o takie co¶.
http://i.imgur.com/je5Qe9g.png
Oraz wieczorkiem prawdopodobnie wpadnie jeszcze jeszcze jeden Screen, który przedstawia winê szanownego Creatora -.-

Ch edit: usunê³am znaczniki, nie rozje¿d¿amy forum :)

rudzielec
30.01.2013, 14:37
No ka¿dy ucierpia³ a wszyscy i tak po mnie jedziecie. Tak jakbym ja by³a ta feee a wy najbardziej pokrzywdzeni.
Nie bêdê przepraszaæ po piêædziesi±t razy i nie mam zamiaru przyznawaæ siê do czego¶ co sobie mo¿na nabazgraæ w photoshopie.
Zejd¼cie ze mnie, bo wasze hejterstwo przechodzi ju¿ wszelkie granice, znajd¼cie sobie inny obiekt do "torturowania", wszystko ma swoje granice do cholery.

Lubie
30.01.2013, 14:38
Wydaje mi sie, ze ro jest zartobliwie napisan, czyli nie na serjo. ; l

Perplexité
30.01.2013, 14:38
ja *******e
incepcja.

Laselight
30.01.2013, 14:38
Ja te¿ siê muszê wtr±ciæ.

Te k³ótnie niczego nie daj±. Po co siê awanturowaæ o byle g³upotê?
Ca³a ta dyskusja jest bez sensu.

I nie wiedzia³am, ¿e wolno powietrze nazywaæ "kartonami".

Cytry¶nia
30.01.2013, 14:40
Altair, po 1. Nawet nie napisa³am która jest nasza praca (wiêc to ju¿ traci sens). Po 2. To by³ ¿art, bo niby jak nie wiedz±c która jest praca ziemii osoba ta mia³a zag³osowaæ?

Aperlaxive
30.01.2013, 14:40
I nie wiedzia³am, ¿e wolno powietrze nazywaæ "kartonami".

Ja te¿ nie bêdê po raz enty Was przepraszaæ.

Alcioo :33
30.01.2013, 14:41
Wydaje mi sie, ze ro jest zartobliwie napisan, czyli nie na serjo. ; l

Proszê : http://i.imgur.com/o3ttrZr.png

Wiêc mo¿e nr pracy zosta³ wys³any na GG Skoro o nie poproszono?

za duzy obrazek

Cytry¶nia
30.01.2013, 14:42
Altair, o co ci chodzi, ju¿ siê w tym gubiê!

Vanitas
30.01.2013, 14:42
B³agam Was, nie badzcie smieszni. Teraz uwazacie ze sfalszowalem dowod? :)
http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1646780&postcount=58 dziekuje, pozdrawiam
I jezeli ktos zostal tutaj oczerniony to ja, bo zwyczajnie wylaliscie na mnie pomyje, zeby sie oczyscic.
Co do opublikowania glosow to musze miec zgode innych administratorow bo userzy glosowali bedac przekonanym o tym, ze ich glosy pozostana anonimowe.
Alatair - Twoj dowod jest, za przeproszeniem, z dupy bo CW nie poda³a która praca nale¿y do ziemi :)

Kenny McCormick
30.01.2013, 14:47
Gingers, przeczytaj co Alitar napisa³ pod obrazkiem ;)
skoro kto¶ prosi³ o gg, to... ?O.o reszte mo¿na se domówiæ. a twoim obowi±zkiem, jest to sprawdziæ :D

Vanitas
30.01.2013, 14:57
My¶lê, ¿e nie Twoim zadaniem jest pouczaæ mnie co jest moim obowi±zkiem a co nie :)

Kenny McCormick
30.01.2013, 15:00
My¶lê, ¿e nie Twoim zadaniem jest pouczaæ mnie co jest moim obowi±zkiem a co nie :)

To forum to taka ma³a szpo³eczno¶c. obowi±zkiem nas wszystkich jest sugerowanie w³adz± co maj± robiæ alby wszystkim bylo lepiej.

<3

Myrtek
30.01.2013, 15:02
a twoim obowi±zkiem, jest to sprawdziæ

Widzisz jak siê ¶mieje? Ach... ja te¿ nie.
Taki suchar, ¿e a¿ suche. :)

Mo¿e faktycznie na GG wszystko napisano co i jak... ale tu ju¿ dowodów nie macie w sumie...

Rudzielec
nie mam zamiaru przyznawaæ siê do czego¶ co sobie mo¿na nabazgraæ w photoshopie.

Zastanawiam siê czy tu siê ¶miaæ czy p³akaæ. :|

Kenny!
Powiedz wprost, bez ¿adnych dodatkowych t³umaczeñ, czy co¶. Tak jak na testach, wybór miêdzy odpowiedziami A i B.
Czy Ty naprawdê napisa³e¶ to, co jest widoczne na screenie, który wklei³ na pocz±tku dyskusji Gin?
TAK CZY NIE?

Alcioo :33
30.01.2013, 15:10
Dziêkujê, ale ja ju¿ nie chcê nic mówiæ, poniewa¿ brakuje mi 10 pkt do banu, a wiêc DZIÊKI PANIE ADMINIE za dawanie pkt, o byle co.. rozumiem, ¿e kto¶ rozpiszê siê na 1000000 zdaæ i kto¶ to sytuacje i napisze "uwa¿am tak samo" ale w tej sytuacji? PS: Za takie co¶ nie ma 10 pkt -.- Dowody, niby s±. ale o ich s³uszno¶ci, my (powietrze) bêdziemy rozmawiaæ TYLKO z Bjork.

Meryam
30.01.2013, 15:12
Nie wiem czemu mo¿e mi wyt³umaczysz?

Bo po pierwsze, to nie jest tylko i wy³±cznie sprawa Rudej, to jest sprawa WSZYSTKICH. Ja osobi¶cie czujê siê oszukana, mimo, ¿e nawet nie bra³am udzia³u w 4¯. G³osowa³am na Wodê, bo ich praca mi siê najbardziej podoba³a, a nie dlatego, ¿e kto¶ mnie namówi³, jak twierdzi czê¶æ Powietrza.
Po drugie, prywatna wiadomo¶æ? Serio? Kenny niedawno twierdzi³, ¿e to by³o zafa³szowane, potem siê przyzna³ twierdz±c, ¿e to by³a "prywatna wiadomo¶æ", a nie publiczny post.
Wiêc ja twojego posta traktujê jako jeden wielki ¿art.

Hola, hola ;) To jeszcze nie koniec, przynajmniej nie na razie.

Ma³y Screen pewnej dru¿yny.. Kilka osób dosta³o takie co¶.
http://i.imgur.com/je5Qe9g.png
Oraz wieczorkiem prawdopodobnie wpadnie jeszcze jeszcze jeden Screen, który przedstawia winê szanownego Creatora -.-

A ty we¼ siê dziecko drogie ogarnij trochê. Nie by³o napisane, która praca to praca Ziemi, w poprzedniej edycji sama pisa³am do niektórych osób takie wiadomo¶ci typu "G³osuj na Wodê, jeste¶my najlepsi!" bez podawania numeru pracy i dla ¿artu. Bez przesadyzmu.
A pro¶ba o GG by³a PO wiadomo¶ci i wcale nie znaczy, ¿e na GG by³ numer pracy, bo serio, jakby nie mo¿na by³o zapytaæ o numer gadu. Jak to napisa³ Kenny:
reszte mo¿na se domówiæ
WSZYSTKO mo¿na sobie dopowiedzieæ.

To forum to taka ma³a szpo³eczno¶c. obowi±zkiem nas wszystkich jest sugerowanie w³adz± co maj± robiæ alby wszystkim bylo lepiej.

A to juz jest kompletna bzdura. Sugerowanie w³adzy co maj± robiæ lepiej nale¿y po pierwsze do zadañ administratora, który nie raczy ³askawie przywlec dupy na swoje forum, a po drugie jest to zadanie Regulaminu, którego maj± przestrzegaæ wszyscy, ³±cznie z administracj± forum.

No ka¿dy ucierpia³ a wszyscy i tak po mnie jedziecie. Tak jakbym ja by³a ta feee a wy najbardziej pokrzywdzeni.

BO ROBISZ Z SIEBIE OFIARÊ. Jakby¶ to ty ucierpia³a najbardziej, "ojej, przez to wszystko muszê zrezygnowaæ, ratujê swój honor, nie bêdê nikogo przepraszaæ, bo to mnie najbardziej skrzywdzono" - ja tak widzê twoje wypowiedzi. I na dodatek zamiast broniæ w³asnej dru¿yny, to oczerniasz Wodê, która ma z t± spraw± tylko wspólnego co ¶winia z gwiazdami.

I Powietrze mo¿e tak wreszcie zbierze dupê w troki i potwierdzi, ze oszukali, albo zaprzeczy PRZEDSTAWIAJ¡C DOWODY.


Czujê siê, jakbym rozmawia³a za band± 8-latków. Po pierwsze, ta k³ótnia nie wniesie nic, poza sztywn± atmosfer± na forum. Po drugie, mo¿e zamiast siê k³óciæ, przedstawicie jakie¶ dowody? Po trzecie, obwinianie Gingersa i tak wam nic nie da, bo koniec koñców, zaczê³o siê od Powietrza. Odwracanie kota ogonem nigdy nikomu nie wysz³o na dobre.
I na koniec, mo¿e by¶cie tak w koñcu do cholery zamknêli ten temat?

Nie cytujemy z obrazkami ;)

Kicaj
30.01.2013, 15:15
To forum to taka ma³a szpo³eczno¶c. obowi±zkiem nas wszystkich jest sugerowanie w³adz± co maj± robiæ alby wszystkim bylo lepiej.



Jako politolog stwierdzam, i¿ Twój argument jest inwalid±;)

Vanitas
30.01.2013, 15:15
Altair:

1. Ka¿dy u¿ytkownik, który nie bêdzie siê stosowa³ do regulaminu i zaleceñ administratorów/moderatorów poniesie odpowiednie konsekwencje, dalej zwane kar±. Stopieñ kary bêdzie zale¿ny od administratora/moderatora, który podejmie siê jej na³o¿enia. Przeczytaj punkt pi±ty w zasadach ogólnych.

Dziekuje za uwage. Wlasciwie to juz powinienes miec bana za obrazenie wczoraj mnie i calej wody. A tak w ogole to twoj warn nie jest tematem tej dyskusji.
Niby s±? Nie b±d¼ ¶mieszny.

Myrtek
30.01.2013, 15:21
Ja czekam na odpowied¼ Kenny'ego, chyba, ¿e sprytni jej uniknie, jak przeczuwam.
Czemu z Bjork?
Ona i Gin pe³ni± tê sama fukncjê, zreszt± ona bywa rzadko na forum. ;)

rudzielec
30.01.2013, 15:27
Jezu ludzie... a id¼cie wy w cholere bo robicie siê ¶mieszni :)
Nie do¶æ, ¿e nie umiecie czytaæ ze zrozumieniem, to jeszcze wypisujecie jakie¶ pierdo³y.
Leje ju¿ na to wszystko, bo mam serdecznie do¶æ, róbcie sobie co chcecie, piszcie co chcecie, pozabijajcie siê nawet I DONT CARE.

Stephenowa
30.01.2013, 15:29
Myrtku... Kochany myrtku. NIE WSZYSTKO MUSISZ WIEDZIEÆ, ju¿? Wa¿ne, ¿e Bjork wie..

Daruj sobie taki protekcjonalny ton, bo na prawdê nie wiem, czy p³akaæ czy siê ¶miaæ.

Myrtek
30.01.2013, 15:33
Hahaha... Altair, oszczêd¼ sobie, bo przez to nikt nie zacznie Ciê traktowaæ powa¿nie.

Nie wszystko muszê wiedzieæ? Gdyby to nie by³oby nic z³ego, to my¶lê, ¿e nie mieliby¶cie nic przeciwko ujawnieniu. Ale ups... ;)
To samo mog³aqbym powiedzieæ, ¿e nie wsyzstko musicie wiedzieæ, tj. ujawnienie g³osów. W sumie wysz³oby na to samo.

Libby
30.01.2013, 15:43
Nie bêdê komentowaæ ca³ej tej sytuacji. Widzê jednak, ¿e muszê powtórzyæ co¶ kolejny ju¿ raz... :/
http://3.bp.blogspot.com/-xSy096CUWa8/UFYnMdieOmI/AAAAAAAAJ08/ZfNkg_skygU/s1600/kartony.jpg
To powy¿ej to s± KARTONY. Te, które zabi³y Hankê M. Je¶li kto¶ nie potrafi czytaæ ze zrozumieniem, to radzê wróciæ do podstawówki.

Kêdziorek
30.01.2013, 15:43
Tak mnie tylko zastanawia, co wam to wszystko da? Powietrze, nie przepraszajcie, nie obwiniajcie, tylko udowodnijcie, ¿e to nie wy.. Chocia¿ szczerze mówi±c wiem, ¿e o wiele ³atwiej udowodniæ czyj±¶ winê ni¿ niewinno¶æ. A bez dowodów nie ma co rzucaæ oskar¿eñ na innych..

K³ócicie siê od wczoraj, a jedyne co zyskali¶cie to pod³y nastrój. Wiem, ¿e ka¿da grupa nie¼le siê namêczy³a nad tymi pracami i jestem pod wielkim wra¿eniem, naprawdê, ale wzajemne oskar¿anie raczej do niczego nie doprowadzi.. Najgorzej, ¿e wci±gacie w to innych u¿ytkowników. Wielu z nich g³osowa³o jak im siê podoba³o, a wy teraz chcecie wszystko upubliczniæ i zaraz mo¿e bêd± wysy³ane pytania w stylu „Czemu na nich g³osowa³e¶? Namawiali ciê do tego?” Wybaczcie, ale to jest chore.. Mój g³os doprowadzi³ raz do wyrównania wyników i co? To znaczy, ¿e jestem w jakiej¶ wyimaginowanej zmowie?

Najlepiej by by³o gdyby wyniki ka¿dej konkurencji by³y ukryte do czasu zakoñczenia sondy (tu siê zgadzam z Viper±), wtedy nie by³oby szans, ¿eby kto¶ specjalnie przebija³ g³osy i oby³oby siê bez takich sytuacji.
Niepotrzebnie podgrzewacie atmosferê, mówiê to do wszystkich, no, do wiêkszo¶ci w ka¿dym razie.. Zamiast zakoñczyæ sprawê z godno¶ci±, wa³kujecie to, jak gdyby to co¶ da³o.
Zgadzam siê z enobari±, ¿e dobrze by by³o zamkn±æ ten temat, bo niczego nie wnosi, a teraz jest tylko miejscem k³ótni, która, powiedzmy sobie szczerze, kompletnie nic nie znaczy.

Lexi
30.01.2013, 15:51
Tak czytam o co posz³o i powiem wam, ¿e jedyne co mogê zrobiæ to wzi±æ tego jetpack'a odlecieæ z tabliczk± "Nothing to do here". Dowody s±, ja adminom radze siê z tym nie pie*****æ i postawiæ sprawê krótko bo z niektórymi tak trzeba bo zaraz maj± do dodania swoje 5 groszy. Nie wiem jak to by³o i nie moja w tym g³owa. Nikogo tutaj nie bêdê oczernia³a tylko proszê o jedno. Nie piszcie nic wiêcej tutaj, bo takie naje¿d¿anie na siebie nie ma sensu. Przyznam siê, ¿e ja na nikogo nie g³osowa³am przez 3 zadania, bo uzna³am, ¿e nie chce mi siê. Sprawdziæ mo¿na. Z tego co wiem woda nie oszukiwa³a, a wrêcz powiem, ¿e mieli¶my burzliw± dyskusjê, która praca ma i¶c na konkurs. Moja czy Gina. Ogólnie jako moderator powiem, ¿e powinny siê posypaæ warny za to, ¿e wszyscy offtopuj± bo ten temat dotyczy g³osowania, a nie naje¿d¿ania na siebie wiêc radzê uwa¿aæ, to tyle ode mnie.

PEACE!

@Edit: Popieram kêdziorka, ludzie przeczytajcie to co napisa³a, bo to jedna z nielicznych m±drych wypowiedzi w tym temacie. Co do glosowania to powinna byæ ukryta sonda to co wcze¶niej by³o powiedziane, lub g³osowanie przez pw do admina, który nie organizuje 4¯ i nie jest w to zaanga¿owany.

Vanitas
30.01.2013, 15:59
Ale ukryta sonda czy g³osowanie do admina nie bior±cego udzia³u nic by nie da³o - nadal mo¿na poprosiæ kogo¶ by zag³osowa³ na dan± dru¿ynê, tak jak to mia³o miejsce w tym zadaniu.

S³odki Pan Ciastek
30.01.2013, 16:10
Ludzie... ju¿ bêdê pisa³ po raz kolejny...
Odpu¶cie sobie bo naprawdê wasze komentarze s± ¿enuj±ce, a szanowne powietrze my¶li, ¿e co¶ to zmieni, a nie zmieni...

Naprawdê tyle osób zesz³o siê tu tylko i wy³±cznie z powodu tej k³ótni... a owa k³ótnia nic nie zmieni. Przez to co wy w³a¶nie robicie psujecie innym zabawê, pokazujecie jacy jeste¶cie ¿a³o¶ni i my¶licie ¿e ka¿dy zawini³ tylko nie wy. Przez to mam mieszane humory, raz siê z was ¶mieje, a raz jestem ca³kiem powa¿ny...

Björk
30.01.2013, 16:25
Po pierwsze - konkurs mia³ byæ fajn± zabaw±, o któr± wiêkszo¶æ z Was sama prosi³a.
Gingers podj±³ siê realizacji tego bardzo trudnego zadania i wed³ug mnie wywi±zuje siê dobrze ze swoich obowi±zków.
Nie obserwowa³am konfliktu od pocz±tku, wiêc nie wypowiadam siê arbitralnie, ale wed³ug mnie jeden z cz³onków dru¿yny powietrza z³ama³ zasady namawiaj±c innych do okre¶lonego g³osowania.
A przy okazji - wyniki g³osowania nie zostan± upublicznione, aczkolwiek da³am je do wiadomo¶ci innych modów, by ocenili, czy dosz³o do jaki¶ nadu¿yæ. Wed³ug mnie nie dosz³o.
Gingers jako opiekun konkursu (tak jak zauwa¿y³a Liv - poprzednia organizatorka tak¿e by³a opiekunem jednej z dru¿yn) mia³ prawo podj±æ decyzjê, któr± podj±³, choæ ja na jego miejscu chyba da³abym bana czasowego.
Oczywi¶cie mo¿na w tym miejscu polemizowaæ, ¿e nikt nikogo nie z³apa³ za rêkê i nie ma dowodów, ale wychodzê z za³o¿enia, ¿e warto mieæ choæ trochê zaufania do innych ludzi.

Tak mnie tylko zastanawia, co wam to wszystko da? Powietrze, nie przepraszajcie, nie obwiniajcie, tylko udowodnijcie, ¿e to nie wy.. Chocia¿ szczerze mówi±c wiem, ¿e o wiele ³atwiej udowodniæ czyj±¶ winê ni¿ niewinno¶æ. A bez dowodów nie ma co rzucaæ oskar¿eñ na innych..

K³ócicie siê od wczoraj, a jedyne co zyskali¶cie to pod³y nastrój. Wiem, ¿e ka¿da grupa nie¼le siê namêczy³a nad tymi pracami i jestem pod wielkim wra¿eniem, naprawdê, ale wzajemne oskar¿anie raczej do niczego nie doprowadzi.. Najgorzej, ¿e wci±gacie w to innych u¿ytkowników. Wielu z nich g³osowa³o jak im siê podoba³o, a wy teraz chcecie wszystko upubliczniæ i zaraz mo¿e bêd± wysy³ane pytania w stylu „Czemu na nich g³osowa³e¶? Namawiali ciê do tego?” Wybaczcie, ale to jest chore.. Mój g³os doprowadzi³ raz do wyrównania wyników i co? To znaczy, ¿e jestem w jakiej¶ wyimaginowanej zmowie?

Najlepiej by by³o gdyby wyniki ka¿dej konkurencji by³y ukryte do czasu zakoñczenia sondy (tu siê zgadzam z Viper±), wtedy nie by³oby szans, ¿eby kto¶ specjalnie przebija³ g³osy i oby³oby siê bez takich sytuacji.
Niepotrzebnie podgrzewacie atmosferê, mówiê to do wszystkich, no, do wiêkszo¶ci w ka¿dym razie.. Zamiast zakoñczyæ sprawê z godno¶ci±, wa³kujecie to, jak gdyby to co¶ da³o.
Zgadzam siê z enobari±, ¿e dobrze by by³o zamkn±æ ten temat, bo niczego nie wnosi, a teraz jest tylko miejscem k³ótni, która, powiedzmy sobie szczerze, kompletnie nic nie znaczy.

I w pe³ni siê zgadzam z t± wypowiedzi± ;)
Z tym, ¿e nie wiem, czy jest mo¿liwo¶æ ukrycia g³osowania do czasu og³oszenia wyników.

Ja czekam na odpowied¼ Kenny'ego, chyba, ¿e sprytni jej uniknie, jak przeczuwam.
Czemu z Bjork?
Ona i Gin pe³ni± tê sama fukncjê, zreszt± ona bywa rzadko na forum. ;)

A tutaj tylko sprostujê, ¿e na forum bywam codziennie, ale zajmujê siê miêdzy innymi aktywowaniem u¿ytkowników i uzupe³nianiem kolekcji gier w panelu u¿ytkownika ;)