PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej?


Vanitas
30.01.2013, 18:24
Proszę każdego uczestnika z grup Ogień, Woda, Ziemia o wypowiedzenie się czy nadal chcecie brać udział w konkursie. Natomiast osoby z Powietrza proszę o wypowiedzenie się czy chcecie podjąć ze mną negocjacje. Warunkiem ponownego uruchomienia konkursu jest wypowiedzenie się każdego z uczestników, w zależności od wyników zostaną podjęte dalsze decyzje.

Alcioo :33
30.01.2013, 18:27
Bardzo przepraszam, ale nie zrozumiałem co mamy zrobić :) Poproszę jaśniej .. ;)

Vanitas
30.01.2013, 18:29
Napisać czy jesteście gotowi brać udział dalej w konkursie.

Bjork editZastosowałam, pozytywne modelowanie odpowiedzi ;)

Fallen
30.01.2013, 18:31
Tak, nadal chcę brać udział w konkursie. :)
e: popieram Wisienkę (pozdrawiam najwspanialszą drużynę - Ogień <3)

Malfurion
30.01.2013, 18:35
Jak najbardziej :)

Lubie
30.01.2013, 18:38
Ja mogę brać dalej udział w konkursie.

Cytryśnia
30.01.2013, 18:38
No cóż, patrząc na to, że zrobiliśmy już trzy zadania, włożyliśmy w to tyle nerwów i pracy, do tego wszyscy (albo przynajmniej większość) zżyli się ze swoimi drużynami i ich członkami (pozdrawiam kochaną ziemię! <3), moja odpowiedź brzmi: tak, chcę aby konkurs nadal trwał i się zakończył świetną zabawą i wspaniałymi wspomnieniami :)

Myrtek
30.01.2013, 18:47
Ja również, o ile bedziemy sie bawić, a nie stresować. ;)

Meggie
30.01.2013, 18:51
Powiem bez bicia- jest mi to obojętne.

rudzielec
30.01.2013, 18:58
Może trochę się rozpiszę, ale ok, bo w sumie nie chce tego tak zostawiać.
Po pierwsze chciałam napisać, że chcemy nadal brać udział w konkursie, ale odpadną od nas dwie osoby, będzie to Kenny i Malin.
A po drugie, chciałam jeszcze raz przeprosić za tą głupią sytuację, jaka wynikła w tym niemałym zamieszaniu, niestety mną również kierują emocje.
Nie chcę tu pisać o tym, co wynikło z długiej konwersacji między mną i Bjork, ale mam nadzieję, że przestaniecie wyżywać się na nas słownie, bo my NAPRAWDĘ sobie na to nie zasłużyliśmy.
Tak więc zgodnie z moim sumieniem, przepraszam wszystkich, którym moje słowa wyrządziły jakąkolwiek krzywdę, broniłam jedynie swojej drużyny.
Nie chcę jednak żyć ze świadomością, że połowa forum ma do mnie jakieś "ALE", stąd moje przeprosiny, nie chcę się z nikim gniewać.
Mam nadzieję, że nadal będziemy się dobrze bawić.
To tyle ode mnie i mojego sumienia, które w tej chwili zostało oczyszczone :)

Shiver
30.01.2013, 19:07
Też chcę dalej brać udział w konkursie :)

Gold_Chocolate
30.01.2013, 19:23
Chcę dalej brać udział w konkursie. :)
Fajer <3

Libby
30.01.2013, 19:28
W 4ż włożyliśmy sporo pracy i serca ;)... Jestem za wznowieniem konkursu.
Jeśli zakończymy teraz, ta edycja już zawsze będzie się kojarzyć tylko z aferą...

Vipera
30.01.2013, 19:28
Ruda, jestem dumiana z ciebie :P
@ruda: miło mi z tego powodu!

Ja tam bym chciała, biorąc pod uwagę, że zostałam dodana do drużyny a jeszcze nic nie zrobiłam.
Będzie powtórka 3 zadania?

Aperlaxive
30.01.2013, 19:36
Chciałabym dalej brać udział w konkursie.

easey
30.01.2013, 20:14
Ja również chciałabym dalej brać udział. Zżyłam się z ogniem <3

Kicaj
30.01.2013, 21:03
Uczucia mam mieszane. Jeśli jednak moja grupa decyduje się kontynuować udział, jestem z nimi.

Charionette
30.01.2013, 21:05
Oczywiście, że chcę dalej brać udział :)

Mój fajer <333

Lexi
30.01.2013, 22:13
Jesli woda jest za to ja trzymam sie razem z nimi :)

Kenny McCormick
31.01.2013, 12:19
Jak napisała Rudzia, ja rezygnuje z konkursu :) Tym samym, proszę o usunięcie nicka i zablokowanie dostępu do działu powietrza :)

A... No i za mnie, do drużyny wchodzi Master of Disaster. Ona, jak i drużyna, zgodzili się na to :3

Pozdrawiam, Kenny.

<3

Malin
31.01.2013, 13:29
Nie mam głowy, by wymyślać coś nowego, więc skopiuję tylko fragment tego, co pisałam już w dziale Powietrza, myślę, że powinno wystarczyć za całe wyjaśnienie, a jak nie, to odsyłam do mojej wypowiedzi w zamkniętym przez Bjork temacie:
Ja ze swej strony rezygnuję z dalszego udziału, za dużo mnie to kosztowało nerwów, stresów, zbyt wiele facepalmów poleciało, zbyt dużo słów napisano w temacie, który zamknęłaś. Pewna granica (dobrego smaku też) została przekroczona i nie dam się dalej tak traktować, tym bardziej, że za stara już jestem na takie rzeczy. Starałam się unikać wszelkich pyskówek i nic nie pisać, chociaż czasami palce aż świerzbiły, by coś odpisać co niektórym... Jednak stwierdziłam, że to poniżej mojej godności, choć nerwy ucierpiały i to porządnie. Naprawdę niepotrzebne mi to w dalszym ciągu.
Bardzo się cieszyłam na ten konkurs, pierwszy raz brałam w nim udział, czytałam w archiwum o poprzednich edycjach i byłam zachwycona, ale to, co się stało... to trochę za wiele jak dla mnie. Po dobrej zabawie nie ma śladu, pozostał tylko niesmak i ogromne rozczarowanie, zwłaszcza osobami, które szanowałam i miałam o nich dobre zdanie.
Tak więc ja rezygnuję. Kto za mnie wejdzie, nie mam pojęcia, ale wiem, że będzie to dobra decyzja drużyny.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Vanitas
31.01.2013, 15:05
Pozwól, Kenny, że to jednak ja zdecyduję kto wejdzie na Twoje miejsce.
Nie wymagam wyjaśnień, chce tylko wiedziec czy zostajecie czy odchodzicie.

rudzielec
31.01.2013, 15:23
@up: właśnie, bo zapomniałam zapytać, czy są już w ogóle jacyś kandydaci, lub chętni na miejsce Malin i Kennego?

Kenny wybacz, ale nie możesz tak z góry ustalić kto za Ciebie wejdzie no :<

Shannon
01.02.2013, 09:43
również nadal chcę brać udział w konkursie

neville
02.02.2013, 21:47
ja tak samo <przychodzi po zakończeniu afery>


tak samo czyli, że chcę brać udział