PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie czwarte - g³osowanie


Vanitas
20.02.2013, 16:40
4. G³osowanie
W g³osowaniu mog± braæ udzia³ wszyscy u¿ytkownicy forum The Sims. £±cznie z uczestnikami konkursu, jednak¿e nie mog± oni g³osowaæ na swoj± dru¿ynê – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesiêcy.
G³osowanie zacznie siê, gdy opiekunowie poszczególnych dru¿yn wy¶l± do organizatora ostateczn± prezentacjê przed terminem koñcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sond±, widoczny dla ca³ego forum.
G³osowanie jest anonimowe – to znaczy, ¿e nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Pod pracami nie bêdzie napisane, czyjej s± dru¿yny, aby zminimalizowaæ faworyzowanie. Dlatego te¿ ZABRANIA SIÊ wpisywania, która praca do której dru¿yny nale¿y. W przypadku z³amania tego zakazu, u¿ytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesiêcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na g³osowanie bêdzie czas oko³o 2-3 dni.
Za nastêpuj±ce miejsca bêd± punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3miejsce – 2pkt.
4miejsce – 1pkt.


Czyli w skrócie - nie g³osujemy na swoj± dru¿ynê, nie wyjawiamy, czyja praca do której grupy nale¿y, nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Osoba, która nie bêdzie przestrzegaæ powy¿szych zakazów, zostanie odpowiednio ukarana.
Prezentacja prac: http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1658591#post1658591
Sonda zostanie zamkniêta w niedzielê 24.02.2013 o godz. 19:00
Przypominam tak¿e, ¿e jest to ostatnie zdanie.

¯yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia!

Perplexité
20.02.2013, 16:51
g³os na xxx :)

rudzielec
20.02.2013, 16:58
JEZUS MARIA! xDD
tak tylko mogê skomentowaæ jedn± z prac :D

powodzenia wszystkim ¿yczê i mi³ej zabawy! :3

Kenny McCormick
20.02.2013, 17:04
Zag³osowa³em na pracê, która wed³ug mnie jest prac± powietrza :3 wszezie rozpoznam tych simów, styl budowania i pisania, ruda jêdzo! :D a w±tpliwo¶ci raczej nie mia³em, bo jedna z prac... ci simowie... ich autorka zawsze robi takich samych simów (w³a¶ciwie, mo¿e zawsze to s± ci sami, tylko fryzury zmienia? :O). Inna z kolei, có¿ powietrze by tego nie zrobi³o, i nie ten styl simów B) nastêpna, i TO bêdzie jedyna konkurencja dla pracy na któr± g³osowa³em. bo jest naprawdê dobra! i przez chwilê nawet sie zastanawia³em, która jest mojej ex dru¿yny. jednak tak jak wy¿ej napisa³em, pozna³em simów cz³onka powietrza, którzy s± prze¶liczni <3

No, mam nadzieje, ¿e zag³osowa³em na dobr± pracê. Tak w ogóle to fajne uczcie, móc w koñcu g³osowaæ na swoich :3

Tak BTW:

Tak! To jest dobre. Nikt nie spodziewa siê kotów w pelerynach!

Zupe³nie jakby autorzy tej pracy wiedzieli o naszych czarnych maszach, kastrowaniu kotów i iMade³kach :D

Meryam
20.02.2013, 18:15
Z ³atwo¶ci± rozpozna³am, czyje s± prace (niestety, niektórzy nie potrafi± pozbyæ siê pewnych nawyków :P).
Zag³osowa³am na, moim zdaniem, najlepsz± ;)

Malfurion
20.02.2013, 20:59
Jedna z druzyn paradoksalnie wybila sie na aferze zywiolowej, inna wykorzystala to jako podstawe do swojej pracy. Hmmm...

Moze to bedzie troche chamskie, ale jestes Kenny bezczelny mowiac otwarcie, ze glosujesz na prace, ktora najprawdopodobniej nalezy do twojej bylej druzyny.

Zycze powodzenia ogniowi ;P

Gold_Chocolate
20.02.2013, 21:29
Muszê powiedzieæ, ¿e poziom nie jest a¿ tak wyrównany jak przy innych zadaniach. :)
Powodzenia wszystkim <3

Shiver
21.02.2013, 15:26
@up
Dok³adnie ;).
Równie¿ ¿yczê powodzenia wszystkim dru¿ynom :).

Zielona Herbata
22.02.2013, 17:07
Ka¿da praca,moim zdaniem jest ¶wietna ! :)

Powstrzymujê g³os,i ¿yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia. ;)

Xaxs
24.02.2013, 16:38
Dwie prace znacz±co odstaj± w kwestii jako¶ci zdjêæ, a jedna z nich od drugiej je¶li chodzi o tekst. Wybór jest prosty. Dwie pozosta³e z mizernymi zdjêciami od razu mo¿na odrzuciæ.

Vanitas
24.02.2013, 18:20
Wyniki:

PIERWSZE MIEJSCE

Powietrze - 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE

Ziemia - 3 punkty

Ogieñ - 3 punkty

TRZECIE MIEJSCE

Woda - 2 punkty

W zwi±zku z tym, ¿e po tym zadaniu 3 prace maj± tak± sam± liczbê punktów odbêdzie siê zadanie pi±te, jednak bêdzie ono krótsze i zostanie opublikowane jutro.

Lubie
24.02.2013, 18:23
L(o)L
By³êm przekonany, ¿e praca 1 jest ognia. *o*
CA£E ¯YCIE ¯Y£EM W K£AMSTWIE
a no wiêc, powiem tyle, ¿e gratulujê powietrzu, ciekawa praca. woda, która my¶la³em, ¿e jest ogniem, wasza tez ... + muszê was okrzyczeæ, dlaczego ja tam by³em ?
Ogieñ, wam te¿ gratulujê, fajny pomys³.

Czekam na fina³owe zadanie.

Cytry¶nia
24.02.2013, 18:28
Wiedzia³am >D
Gratulujê wszystkim dru¿yn±, prace bardzo pomys³owe :)
Wodo, wasz pomys³ by³ chyba oryginalny, ale po zdjêciach (jak s±dzê) kalafjora od razu wiedzia³am, ze to wy :rolleyes:
Ogieñ, prze¶mieszna praca :D
Powietrze te¿ ciekawe :)
brawo :D no i czekamy na fina³....

rudzielec
24.02.2013, 18:38
Ja to bym siê najmniej spodziewa³a, ¿e pierwsz± pracê napisa³a woda :D
Ale to bardzo mi³e zaskoczenie, nawet pasujemy do siebie z D¿inem na ostatnim zdjêciu, udana z nas para xDD

Gratulujê wszystkim fajnych prac, zag³osowa³am w ostatniej chwili i muszê powiedzieæ, ¿e ciê¿ko mi siê by³o zdecydowaæ :P

Mam nadziejê, ¿e w ostatnim zadaniu wy³oni siê ju¿ zwyciêzca, bo tego napiêcia nie wytrzymam xD

Meryam
24.02.2013, 20:38
O, jakie zaskoczenie ^^ Osobi¶cie my¶la³am, ¿e pierwsza praca nale¿y do Ognia lub Powietrza, a tu proszê :P
Gratulujê wszystkim dru¿ynom, spisali¶cie siê na medal ;)

Alcioo :33
24.02.2013, 20:44
Hmm co tu du¿o pisaæ :3 Gratulujê wszystkim. Naprawdê ¶wietne prace, ale po chwili zastanowienia wiedzia³em, która praca nale¿y do której dru¿yny :) Oczywi¶cie czekam z niecierpliwo¶ci± na "dodatkowe" zadanie i dziêkujê wszystkim za g³osy.

Gold_Chocolate
24.02.2013, 21:45
gratulujê wszystkim :)