PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie pi±te - g³osowanie


Vanitas
06.03.2013, 18:16
4. G³osowanie
W g³osowaniu mog± braæ udzia³ wszyscy u¿ytkownicy forum The Sims. £±cznie z uczestnikami konkursu, jednak¿e nie mog± oni g³osowaæ na swoj± dru¿ynê – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesiêcy.
G³osowanie zacznie siê, gdy opiekunowie poszczególnych dru¿yn wy¶l± do organizatora ostateczn± prezentacjê przed terminem koñcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sond±, widoczny dla ca³ego forum.
G³osowanie jest anonimowe – to znaczy, ¿e nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Pod pracami nie bêdzie napisane, czyjej s± dru¿yny, aby zminimalizowaæ faworyzowanie. Dlatego te¿ ZABRANIA SIÊ wpisywania, która praca do której dru¿yny nale¿y. W przypadku z³amania tego zakazu, u¿ytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesiêcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na g³osowanie bêdzie czas oko³o 2-3 dni.
Za nastêpuj±ce miejsca bêd± punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3 miejsce – 2pkt.
4 miejsce – 1pkt.


Czyli w skrócie - nie g³osujemy na swoj± dru¿ynê, nie wyjawiamy, czyja praca do której grupy nale¿y, nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Osoba, która nie bêdzie przestrzegaæ powy¿szych zakazów, zostanie odpowiednio ukarana.
Prezentacja prac: http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1667438#post1667438
Sonda zostanie zamkniêta w pi±tek 08.03.2013 o godz. 19:00
Przypominam tak¿e, ¿e jest to ostatnie zdanie.

Linki do pobrania prac zostan± udostêpnione po zakoñczeniu g³osowania.

¯yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia!

Malfurion
06.03.2013, 18:26
Musze przyznac, ze tak jak i w poprzednim zadaniu, poziom jest bardzo nierowny. Powodzenia ;)

Fallen
06.03.2013, 19:04
Jedna praca mnie powali³a - SUPERNATURAAAAAAL! :D <3
Zgadzam siê z Ognistym Donem, poziom nierówny. Powodzenia wszystkim dru¿ynom :)

Perplexité
06.03.2013, 19:53
g³os na xx guys.

Meryam
06.03.2013, 19:58
SPN
BO¯E
SPN
KOGO MAM U¦CISKAÆ?


Równie¿ popieram poprzedników, poziom bardzo zró¿nicowany ;P
Zag³osowa³am na X :D

Alcioo :33
08.03.2013, 19:55
Bo¿e... Szanujê wszystkich, a DLACZEGO sonda dalej otwarta?!?!?!? To siê przeci±ga i przeci±ga a g³osy dalej lec± -.-

Malfurion
08.03.2013, 19:57
A dwie druzynki... jak widac znow podejrzanie udaje sie zdobyc glos, gdy przeciwna go zyskuje :)

Alcioo :33
08.03.2013, 19:59
Xd A która pierwsza zyskuje, bo ja nie jestem tutaj tak czêsto ?? Która praca??

Vanitas
08.03.2013, 20:05
Wiecie co, mam dosyæ ci±g³ych podejrzeñ i pretensji. Je¿eli co¶ Wam nie pasuje nikt Was nie zmusza³ do udzia³u.
W zwi±zku, ¿e nie mam zamiaru organizowaæ nastêpnego zadania przed³u¿am g³osowanie do jutra do 19.

Malfurion
08.03.2013, 20:11
No to chyba sobie bedziesz przedluzal do smierci, bo nie zapowiada sie by ktoras z tych dwoch druzyn miala wygrac :)

Modlmy sie o cud! ;p

Alcioo :33
08.03.2013, 20:13
Nie skomentujê, ale ju¿ du¿o osób zobaczy³o to i owo. Dziwi mnie fakt, ¿e zaczyna siê to samo co ostatnio. No có¿. jak napisa³ Genesis.

"Módlmy siê o cud"

rudzielec
08.03.2013, 22:00
Jak dla mnie nic nie jest podejrzane, co innego jakby nagle by³o po 20 g³osów T____T
Ja ju¿ te¿ mam dosyæ tych podejrzeñ, mam nadziejê, ¿e jutro wszystko siê wyja¶ni.

Meryam
09.03.2013, 08:29
Boo¿e, ahaha, jaka drama xD Te podejrzenia s± ju¿ ¶mieszne xD Znajd¼cie sobie ¿ycie, bo to ju¿ siê robi ¿a³osne ;)

Alcioo :33
09.03.2013, 14:24
Boo¿e, ahaha, jaka drama xD ;)

Racja :3 No, ale g³osy znowu lecê jeden po drugim. Praktycznie automatycznie.

Cytry¶nia
09.03.2013, 14:31
Chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e gratulujê Gingersowi, ¿e nadal chce mu siê to ci±gn±æ, ja bym nie da³a rady chyba xD
Jednak jak widaæ sposobem przed³u¿ania daleko nie zajdziemy, bo chwilê po tym jak kto¶ odda g³os znów jest remis. Liczê na jakie¶ rozs±dne rozwi±zanie za strony administracji. Ja jestem ju¿ zmêczona 4¯ i codziennie czekam na koniec. Tyle ode mnie :)

Vanitas
09.03.2013, 20:47
Przepraszam, ¿e piszê dopiero teraz, ale mia³em problemy z internetem.

Wyniki:

PIERWSZE MIEJSCE

Woda - 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE

Powietrze - 3 punkty

TRZECIE MIEJSCE

Ziemia - 2 punkty

CZWARTE MIEJSCE

Ogieñ - 1 punkt

Pomimo, ¿e w sondzie jest remis to jedna z g³osuj±cych cofnê³a swój g³os przez co praca nr 2 ma 12 g³osów (ka¿da dru¿yna dostanie zestaw screenów, ¿eby nie by³o niedomówieñ).

Koñcowa punktacja prezentuje siê nastêpuj±co:

Ogieñ: 10
Powietrze: 14
Woda: 15
Ziemia: 13

Co oznacza, ¿e trzeci± edycjê Czterech ¯ywio³ów zwyciê¿a dru¿yna...

Wody

I mo¿e kilka s³ów na koniec...
Mo¿e ta edycja nie wygl±da³a w ten sposób w jaki chcieliby¶my ¿eby wygl±da³a, ale postaram siê zapamiêtaæ te lepsze momenty. Przede wszystkim wszystkie dru¿yny prezentowa³y niezwykle wysoki poziom, moim zdaniem du¿o wy¿szy ni¿ w innych edycjach. I dlatego chcê wszystkim pogratulowaæ. Udzia³ w tej edycji by³ nie lada wyzwaniem.
I w imieniu ca³ej dru¿yny chcê podziêkowaæ za wszystkie g³osy oddane na nas :)

A teraz po¿egnajcie siê ze sob± w dru¿ynach - jutro stracicie kolory i dostêp do dzia³ów ;)

kalafjor
09.03.2013, 21:03
Dziêkujê za wszystkie oddane na Wodê g³osy i ¶wietn± zabawê.
Chêtnie wezmê udzia³ ponownie. :)

neville
09.03.2013, 21:04
no có¿, ta edycja podoba³a mi siê mniej ni¿ wcze¶niejsza, nie zawsze by³o uczciwie, by³o du¿o przekrêtów, no ale dziêkujê Gingersowi, ¿e zechcia³ zorganizowaæ ten konkurs, bo ja gdybym na jego miejscu mia³ czytaæ te bezsensowne bzdury to bym pad³ :)

gratulujê Wodzie oraz pozosta³ym dru¿ynom za konkurencjê!

No i dziêkujê kochanemu powietrzu za mile i niemile spêdzony czas!

Alcioo :33
09.03.2013, 21:04
Dziêkujê za wszystkie oddane g³osy na powietrze. na prawdê fajnie by³o braæ udzia³ w tym konkrusie i chêtnie zrobiê to ponownie.

rudzielec
09.03.2013, 21:06
No có¿, szkoda, ¿e jedna z userek cofnê³a swój g³os na nas, ale nikogo na si³ê nie zmuszê do g³osowania na powietrze, bo nie na tym to polega.
Gratulujê wygranej dru¿ynie wody, mimo tych wszystkich sprzeczek.
Ja i tak czujê siê jakbym wygra³a, bo zyska³am zajedwabistych znajomych, z którymi z¿y³am siê bardziej ni¿ niektórymi lud¼mi z reala :3
Piszê o wszystkich, nawet o tych, którzy odeszli pod koniec konkursu.
Ranga w tym przypadku jest dla mnie niewa¿na, licz± siê ludzie z którymi prze¿y³am najlepsze trzy miesi±ce na forum :)
Malin, Bluszczu, Kenny, Altair, Lase, dziêkujê wam za te trzy przewspania³e miechy!
MoD i Suzzy, szczególnie z t± drug± nie zd±¿y³am siê dobrze zapoznaæ, ale wam te¿ dziêkujê! Bêdê was wszystkich wspominaæ z u¶miechem na ustach! :P

Mam nadziejê, ¿e mogê napisaæ "do zobaczenia za rok!" Bo ja na pewno bêdê braæ udzia³!
Ave powietrze! :3
Pamiêtajcie, ¿e czy wygrywacie, czy nie i tak jeste¶cie dla mnie NAJLEPSI!

Gold_Chocolate
09.03.2013, 21:10
Gratulujê wygranej dru¿ynie! :) To by³a naprawdê ¶wietna zabawa, mam nadziejê, ¿e uda siê to powtórzyæ. I dziêkujê mojemu przukochanemu ogniowi, oni ju¿ tam wszyscy wiedz± za co <3
ogniste teletubisie jeszcze powróc± :3

Malfurion
09.03.2013, 21:14
Gratuluje wodzie wygranej, jak rowniez pozostalym druzynym swietnych prac na przestrzeni calego konkursu.

Wielke podziekowanie dla Szarionetki za to, ze tak dzielnie dowodzila armia teletubisiow :D Moze i jestesmy ostatni w punktacji, ale zyskalismy cos czego skala nie jest wstanie wyliczyc :)
Dzieki :D

Kicaj
09.03.2013, 21:18
Gratulujê wszystkim i dziêki za g³osy na wódê. Pozdro dla ognia, które od pocz±tku do samego koñca trzyma³o klasê;)

Kenny McCormick
09.03.2013, 21:22
No có¿, szkoda, ¿e jedna z userek cofnê³a swój g³os na nas, ale nikogo na si³ê nie zmuszê do g³osowania na powietrze, bo nie na tym to polega.
Gratulujê wygranej dru¿ynie wody, mimo tych wszystkich sprzeczek.
Ja i tak czujê siê jakbym wygra³a, bo zyska³am zajedwabistych znajomych, z którymi z¿y³am siê bardziej ni¿ niektórymi lud¼mi z reala :3
Piszê o wszystkich, nawet o tych, którzy odeszli pod koniec konkursu.
Ranga w tym przypadku jest dla mnie niewa¿na, licz± siê ludzie z którymi prze¿y³am najlepsze trzy miesi±ce na forum :)
Malin, Bluszczu, Kenny, Altair, Lase, dziêkujê wam za te trzy przewspania³e miechy!
MoD i Suzzy, szczególnie z t± drug± nie zd±¿y³am siê dobrze zapoznaæ, ale wam te¿ dziêkujê! Bêdê was wszystkich wspominaæ z u¶miechem na ustach! :P

Mam nadziejê, ¿e mogê napisaæ "do zobaczenia za rok!" Bo ja na pewno bêdê braæ udzia³!
Ave powietrze! :3

ALE KJUT :* Mi i Malice nie powinna¶ dziêkowaæ za 3 miechy, bynajmniej oficjalnie :P I tak jeste¶cie prawdziwymi zwyciêscami, bo nie macie punktów za jedno zadanie, a przegnali¶cie 1 punktem :3 JESTEM
Z WAS DUMNY! <3

Ruda, Lase, Bluszczu, Altair, Malin za rok wracami i ROZ*******AMY T¡ BUDE

<3

Pozdrawiam, Kennu¶ :3

Fallen
09.03.2013, 21:22
Na wstêpie gratulujê wodzie wygranej, jak i reszcie dru¿yn - bardzo wysoki poziom, wspania³e prace. Mam nadziejê, ¿e za jaki¶ czas spotkamy siê ponownie i walka bêdzie równie zaciêta, a prace jeszcze lepsze :3

Tak jak Genesis, dziêkujê Ognistej Charionette za dowodzenie nasz± grup± Teletubisiów, jak i dziêkujê reszcie ognistej dru¿yny - mamy ostatnie miejsce, ale to nie wygrana jest wa¿na - ¶wietnie bawili¶my siê w swoim towarzystwie od pocz±tku do koñca :) Kocham Was! <3

Shiver
09.03.2013, 21:25
Co tu jeszcze powiedzieæ... Dziêkujê Gingersowi za organizacjê konkursu, wszystkim ¿ywio³om i opiekunom za trudn±, ale te¿ przyjemn± rywalizacjê, no i wszystkim, którzy g³osowali na nasz± dru¿ynê :).
A z ogniem, to ja ju¿ siê zaraz po¿egnam ;).

Libby
09.03.2013, 21:56
Gratulujê wygranej Wodzie i dziêkujê wszystkim za wspóln± zabawê ;). Dziêkujê równie¿ tym, którzy oddali na nas g³os w trakcie tych wszystkich zadañ ;).
Ka¿dy z nas na pewno bêdzie mia³ co¶ mi³ego do wspominania ;).
Na pewno na d³ugo zapamiêtamy hejtowanie kartonów, czy wymy¶lanie kolejnych zadañ xD.
Generalnie by³ to ca³kiem mi³o spêdzony czas :).
Dziêki, Ziemio :D!

Lubie
09.03.2013, 22:07
Gratulujê wygranej Wodzie i dziêkujê wszystkim za wspóln± zabawê ;). Dziêkujê równie¿ tym, którzy oddali na nas g³os w trakcie tych wszystkich zadañ ;).
Ka¿dy z nas na pewno bêdzie mia³ co¶ mi³ego do wspominania ;).
Na pewno na d³ugo zapamiêtamy hejtowanie kartonów, czy wymy¶lanie kolejnych zadañ xD.
Generalnie by³ to ca³kiem mi³o spêdzony czas :).
Dziêki, Ziemio :D!

Podpisujê siê pod tym nogami i renkami, moje wy ziemniaczki. :**

Gratulacje Wodzie, za wygran±. Zas³u¿ona. :33
Szkoda, ¿e nie wygrali¶my. :c

Aperlaxive
09.03.2013, 22:30
Chcia³abym serdecznie pogratulowaæ Wodzie. Wasze prace by³y ¶wietnie, a wygrana s³uszna.
Dziêkujê Dru¿ynie Ziemi za cudown± wspó³pracê i Gingersowi za organizacjê tego konkursu.

Mam nadziejê, ¿e w przysz³ym roku konkurs bêdzie kontynuowany!

Laselight
10.03.2013, 08:49
Nie mog³am byæ przedtem, ale to nikogo nie obchodzi ;D

Na pocz±tku chcia³am podziêkowaæ za wszystkie g³osy oddane na nas :* Dziêki wam zajêli¶my drugie miejsce, które tak¿e jest wysokim miejscem. Nie uda³o siê wygraæ, ale trudno. Ranga nie jest a¿ taka potrzebna do ¿ycia. Jedna mi starczy.

Dziêkujê tak¿e mojej dru¿ynie powietrza: rudzi, Altairowi, neville'owi, Kenny'emu, Malince, MoD i Suzzy za mi³o spêdzony czas i konfy na gg <3

Mimo wielu przekrêtów, edycja by³a ok.

Chcia³am pogratulowaæ tak¿e dru¿ynie wody wygranej.

Meryam
10.03.2013, 08:59
Gratulujê Wodzie wygranej, ale przede wszystkim chcê pogratulowaæ pozosta³ym dru¿ynom, bo walczyli do koñca. Mimo pewnych do¶æ niepewnych momentów nikt siê nie podda³ i to siê liczy najbardziej :) No i chcê podziêkowaæ wszystkim, ¿e umilali¶cie dzieñ swoimi niesamowitymi pracami. Widaæ, ¿e by³o w nie w³o¿one mnóstwo czasu i energii <3

Jeszcze raz gratulujê wszystkim :D

Cytry¶nia
10.03.2013, 09:35
Nie wie¿e ¿e to ju¿ koniec ;_;
Dobrze pamiêtam jak wszyscy dostali kolorowe nicki i jak wtedy wesz³am na forum i by³o tak kolorowo! A teraz znów jeste¶my niebiescy i ju¿ jest koniec i w ogóle... Te kilka (d³ugich) miesiêcy by³o wspania³ym prze¿yciem i na pewno zg³oszê siê za rok. Chcia³abym podziêkowaæ organizatorom i przede wszystkim ziemi z któr± prze¿y³am wspania³e chwile. Dziêki 4¯ pozna³am ludzi, z którymi mo¿e nigdy nie zamieni³abym ani s³owa, dlatego jest mi ju¿ ¿al ¿e to wszystko siê skoñczy³o i ¿e nie by³o mnie wieczorem aby wtedy prze¿ywaæ koniec >D
dziêkujê wam!
I gratulacje dla zwyciêzców!

Desire
10.03.2013, 13:31
Gratuluje wszystkim dru¿ynom, a szczególnie wodzie.
Mi³o by³o braæ udzia³ w tym konkursie.
Wasze prace by³y genialne.
Jeszcze raz gratulacje. :)

Malin
12.03.2013, 16:31
Pisa³am tu ju¿ du¿o wcze¶niej, ale naprodukowa³am siê, nie skopiowa³am wysy³anego tekstu i pech chcia³, ¿e akurat w chwili wysy³ania postu, moje ³±cze siê zbuntowa³o i straci³am wszystko to, co napisa³am :(( Nie³adnie jednak tak zostawiæ temat bez komentarza, dlatego wiêc piszê teraz :>

By³am wprawdzie sercem za zwyciêstwem innej dru¿yny, niemniej jednak serdecznie gratulujê wygranym. Prace podczas ca³ego konkursu sta³y na bardzo wysokim poziomie (chocia¿... przy jednym z pierwszych zadañ by³o widaæ przepa¶æ miêdzy wykonaniami dru¿yn). Naprawdê ciê¿ko by³o czasem wybraæ, która jest najlepsza. Uczestnicy bardzo siê postarali.

Ja, podobnie jak inni, bardzo z¿y³am siê z cz³onkami swojej brygady, czego raczej siê nie spodziewa³am, bo reakcje na og³oszenie sk³adów dru¿yn nie by³y zbyt entuzjastyczne i ba³am siê, ¿e siê nie zgramy. Wysz³o jednak zupe³nie inaczej, ekipa okaza³a siê prze-kochana i nawet, gdy ju¿ odesz³am z dru¿yny, nic siê nie zmieni³o. Rudello, Bluszczku, Kenie, Lase i Altairze - jeste¶cie wspaniali, uwielbiam was, moje krejzole :* Po spadku ci¶nienia i uspokojeniu nerwów po "aferze ¿ywio³owej" dosz³am jednak do wniosku, ¿e nie ¿a³ujê udzia³u, bo mog³am was dziêki temu bli¿ej poznaæ i to jest dla mnie nagroda.

Dobra, koniec tego sentymentalnego wywodu, jeszcze raz gratulujê dru¿ynie Wody i pozdrawiam ca³± resztê. :)

Meggie
13.03.2013, 15:23
Wybaczcie, ¿e dopiero teraz, ale nie mia³am jak to nazwa³a cheeba dostêpu do ¶wiata ¿ywych:D
Gratulujê swojej dru¿ynie jak i pozosta³ym, bardzo zaciêta rywalizacja ;) Dziêkujê za zabawê i ¿ywiê nadziejê, ¿e miêdzy wszystkimi cz³onkami pozostanie mi³a atmosfera;)

Mroczny Pan Skromno¶ci
13.03.2013, 16:03
@up: czemu jeszcze masz kolorek? xD

Gratulujê dru¿ynie wody i wszystkim dru¿ynom, bo chocia¿ bywa³o ró¿nie, to wydaje mi siê, ¿e nie by³o tak ¼le :)
Szkoda, ¿e sam nie mog³em wzi±æ udzia³u, miejmy nadziejê, ¿e kiedy¶ mi siê uda :D

@gngs: kolorek to nagroda ;)
@ja: to dziwne w takim razie, ¿e nie wszystkim dali¶cie ich nagrody xD

Shiver
13.03.2013, 16:06
@up
Podejrzewam, ¿e Meggie zostawi³a go sobie w ramach nagrody ;).

A ¿eby nie by³o offtopu, to chcia³bym pogratulowaæ Wodzie zwyciêstwa (bo w poprzednim po¶cie tego nie zrobi³em :|). W pe³ni zas³u¿ona wygrana :).

Meggie
13.03.2013, 19:53
Ka¿dy mia³ wybór chrupku czy chce co¶ :) A ja na wspomnienia zostawi³am sobie kolorek:D