PDA

Zobacz pełną wersję : Głosowanie TS 3


Libby
05.05.2013, 21:07
Głosowanie TS 3:


Opis postaci:
Jak okiem sięgnąć wszędzie rozciąga się step… Z nieba leje się żar… I właśnie tutaj pośrodku niczego samotny jeździec zmierza w stronę słońca. Może na noc dotrze do miasteczka… Pewnie znów zatrzyma się w gospodzie Harriett. W końcu wraca z pełną sakwą.
Nie jest to jednak zwykły rewolwerowiec.
Kim zatem jest Wyatt Selfridge? Ten postawny mężczyzna z włosami związanymi w kucyk w kolorze ciemnego blondu, zielonymi oczami i kilkudniowym zarostem jest najgroźniejszym z łowców głów. Jego zimne spojrzenie przeszywa na wskroś a stalowe pięści są niezrównane w walce wręcz.
Wyatt najpierw strzela a potem zadaje pytania. Życie nauczyło go, żeby nikomu nie ufać. Jest pozbawiony uczuć. Dla niego liczą się fakty. Niezwykłe opanowanie wytrąca jego przeciwników z równowagi. Nie należy do gadatliwych osób, ale jak coś powie, to dosadnie. Choć na swój sposób ma poczucie humoru.
Gdyby był bardziej otwartym człowiekiem, to pewnie miałby wianuszek wiernych wielbicielek. Choć i tak nie powinien narzekać na liczbę kobiet zerkających w jego kierunku. W końcu jest bardzo przystojnym mężczyzną. Mocne, męskie rysy twarzy współgrają z zielonymi, hipnotyzującymi oczami i mocno zarysowaną szczęką. Nawet brak po postrzale niewielkiego fragmentu górnej części lewego ucha nie szpeci go tak bardzo. Jednak Selfridge cieszy się nienajlepszą opinią… Spowija go pewna tajemnica. Nikt nie zna jego przeszłości a mało kto zna jego imię. Jednak dokonania w łapaniu bandytów znają wszyscy.

Która z prac Waszym zdaniem przedstawia prawdziwego Wyatta Selfridge’a?
Prezentacje prac z TS 3 znajdziecie w tym temacie ( http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1703129#post1703129).
Przypominam, że nie można ujawniać, która praca jest czyja i na kogo się głosowało.
Głosowanie potrwa do 10.05.2013 r. do godz. 22:00.
Dziękuję za udział w konkursie i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom :).

Kenny McCormick
05.05.2013, 21:13
Oddałem głos na najlepszą według mnie pracę. Wszystkie są bardzo ładne, ale ta jedna, jest najlepsza! :D

rudzielec
07.05.2013, 17:11
miałam dylemat między dwoma pracami, ale ostatecznie mój głos poleciał do tej najlepszej ;)

Volturia
08.05.2013, 20:47
to oczywiste że każdego głos idzie na, wg niego, najlepsza prace. Mój też!
Jednak jedna klimatem prześcignęła obie i sądzę, że lepiej go przerobić, nie można było. Dawno nie pociągał mnie sim :P BIERE!