PDA

Zobacz pełną wersję : Regulamin


Björk
02.07.2013, 15:30
W związku z zaistniałą sytuacją, postaram się uporządkować kilka rzeczy.

Na początek proponuję rozładowanie napięcia, trochę zabawy, rozluźnienia itp. itd.

Spośród wszystkich osób, które się wypowiedziały w tym temacie utworzyłam metodą losowego, losowania karteczek z nickami pary.

Oto one:

1. Motyka i Lubie

2. Charionette i Malin

3. Apocalypsa i Maqryll

4. Meryam i Mroczny Pan Skromności

5. Rudzielec i Kubuss

6. Kędziorek i Diana

7. Liv i Gingers

8. Libby i Perplexite.

Zdaję sobie sprawę, że nie mogę Was do niczego zmusić, ale naprawdę będzie mi miło jeżeli weźmiecie udział w zabawie, która będzie polegała na zespołowym zrobieniu zabawnego, dowcipnego mini komiksu za pomocą programu paint, albo innego prostego programu, w którym można coś namalować.

Wiem, że pewnie pomyślicie, że jestem straszna, ale będę oceniać prace i cztery najzabawniejsze według mnie - ich autorom nadam wymyślone przez siebie "straszne" rangi na okres miesiąca.

Biorę całą odpowiedzialność za aferę, którą teraz robię, bo nie przedyskutowałam tego pomysłu z nikim (ani spośród użytkowników, ani spośród administracji).

Bezczelnie pomyślałam, że zamiast tutaj dzielić się swoimi "sarkazmami" trochę energii będziecie musieli włożyć w coś innego :)

Przepraszam, jeżeli Was tym uraziłam.

Ale to się tak nie skończy. Ochłoniemy i podejmiemy dyskusję spokojną: Co dalej.

A z konkursem CZAS START. Macie czas do jutra do 21:00 na umieszczenie swoich prac, w temacie, który gdzieś ukryję na forum :D

Aha - i wiem, że złamałam regulamin dając trzy posty pod rząd, że właśnie w chamski sposób wykorzystuję swoje stanowisko i fogle.

Ale naprawdę Was wszystkich wyżej wymienionych BŁAGAM - weźcie w tym udział, bo to też pokaże, że pragniecie coś zmienić, że możecie ze sobą dyskutować i że nam trochę jednak na sobie zależy.

Dodam jeszcze, że poprosiłam całą załogę, aby na czas "ogłoszenia wyników tego konkursu" zrezygnować z dawania banów, ostrzeżeń itp. itd. Chyba, że sytuacja będzie naprawdę wyjątkowo ciężka, wtedy obiecałam sama się tym zająć.

Przepraszam Was raz jeszcze, bo mi strasznie gupio, ale nie mam innego pomysłu póki co.

Gdzieś tam sobie notuję, co Wam mam do przekazania odnośnie poruszanych tutaj problemów. Obiecuję nie zostawić tego ot tak.

A teraz: SZUKAJCIE ;)

Proszę, to dla Was na zachętę... Ważne, by było zabawnie :) Nie wymagam dzieł sztuki.
Bardzo proszę - zróbcie coś śmiesznego razem...

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=4794

Björk
02.07.2013, 15:40
A tutaj dla utrudnienia podaję zasady konkursu.

Proszę, by Wasze prace były w tym straszym formacie 600 x 800 pikseli.

I właściwie to wszystko, ale tutaj możecie zadawać różne pytania.

Alcioo :33
02.07.2013, 15:42
aaa..
temat ma być o simsach, czy z dupy wzięty?

@: Też Cię podziwiam <333

rudzielec
02.07.2013, 15:48
Bjork, ja Cię normalnie podziwiam... Naprawdę! :)

A odnośnie komiksu, to co ma w nim być?

Björk
02.07.2013, 15:48
Może być o czymkolwiek. Byle było śmiesznie :)

kubuss
02.07.2013, 15:54
ej bez kitu, jak skonfigurować ten program bo nieogarniam :p


i żeby nie było że jestem hejterem jestem zainteresowana konkursem :D

Liv
02.07.2013, 16:07
czy stosownym byłoby napisanie że można było trafić gorzej np. być w grupie z Gingersem?
...
Bardziej niestosowne byłoby napisać, że "mam swoje 3 rangi, nie zależy mi na kolejnej" :P
No ale ja niczego takiego nie powiedziałam!

Ale trafiło mi się idealnie, lol :P

Björk
02.07.2013, 16:13
To naprawdę było losowo losowane losowanie.

Kubuss - proszę przystopuj. OK? Ty myślisz, że ja Cię nie pamiętam ;)

kubuss
02.07.2013, 16:18
Bjork ja też Cię pamiętam :) ino już parę latów minęło od ostatnich przebojów z nami w roli głównej :P już stop, wiesz że lubię dorzucić swoje 5 groszy, no ew. półtorej tysiąca ...

rudzielec
02.07.2013, 19:03
a czy to ma być tylko jeden obrazek 800x600, czy może ich być więcej? :3

Björk
02.07.2013, 19:13
Dobra - przepraszam - zmiana ;)

Nie miałam czasu przemyśleć regulaminu.

Uściślam - może być komiks z maksymalnie 4 obrazkami.

Każdy o wielkości 800 x 600 pikseli.

Chodzi też o to, by nikt za bardzo się nie przejmował i nie przemęczał.
Może podam przykład: mogą być dwie postaci schematyczne i podpis: "przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba" :)

I to byłby jeden obrazek.

rudzielec
02.07.2013, 19:13
to może zrobić większy format, ale wrzucić na forum w linku? :P
<wiem, kombinuję :D>

Björk
02.07.2013, 19:18
Nie - ruda patrz mój poprzedni post. Pamiętaj chodzi głównie o zabawę - nie miałam czasu przemyśleć regulaminu. Niechaj będą do 4 obrazków w podanej rozdzielczości.

Sorka za nieporozumienia.

rudzielec
02.07.2013, 19:23
ok, dzięki! <3 :3

Björk
02.07.2013, 19:27
Ok. Czekam na pracę :) Im szybciej tym lepiej, a na razie zmykam. Trzymajcie się wszyscy i ochłońcie :)

Dobranoc :)

Lubie
02.07.2013, 20:23
Mam pytanie, co ma do tego "konkursu" temat "Jak poprawnie skonfigurować program HP Connection Menager na komputerach LG" ? to ma jakiś związek ? mamy zrobić, jak skonfigurować ten program, czyj jak ?

kubuss
02.07.2013, 20:31
""A z konkursem CZAS START. Macie czas do jutra do 21:00 na umieszczenie swoich prac, w temacie, który gdzieś ukryję na forum ""

czytanie ze zrozumieniem, ah jak boli..

Lubie
02.07.2013, 20:32
nie doczytałem do końca, mój błąd.

Liv
03.07.2013, 11:28
Bjork, da radę wydłużyć termin składnia prac o jeden dzień?

Björk
03.07.2013, 11:32
Bjork, da radę wydłużyć termin składnia prac o jeden dzień?

Nie da rady :)

Jak zwykle ambitna. W tym pseudo konkursie, nie chodzi o to by stworzyć arcydzieło. Rozumiesz?

Liv
03.07.2013, 11:56
Gin wpadł dzisiaj tylko na chwilę, zaczęliśmy rysować, ale nie damy rady skończyć, bo go zwyczajnie nie będzie do momentu zakończenia konkursu.

Pewnie, mogłabym wszystko narysować sama, ale zależy Ci na tym, żebyśmy zrobili coś razem, prawda?

Poza tym, nie umiem rysować w paincie :P Ten z Win7 jest zbyt udziwniony :P Więc tu nie estetyka czy ambicja mną kierują, tylko idea przyświecająca temu konkursowi.

Björk
03.07.2013, 17:58
Livka - ale część narysowaliście wspólnie. Wstawiaj i się nie przejmuj :)

A jak Ci będzie łatwiej to możesz w jakimkolwiek programie narysować.

Liv
03.07.2013, 18:07
No ale właśnie jego części u siebie nie mam! :( I w tym problem! :(

Zresztą, co Ci szkodzi przedłużyć? :>
Bjorka, ale ja Cię bardzo, bardzo, bardzo, bardzo i jeszcze bardziej bardzo proszę! :> Zrobisz mi tym większa przyjemność, niż Ci się wydaje!
Jak ja wszystko narysuję to to już nie będzie to samo! Bo i idealnie się złożyło na tematykę obrazka, że jestem w parze z administratorem :>

NO PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS!

Malin
03.07.2013, 18:08
Björk, a czy uznasz format 800x600? ;) Bo w takim właśnie zrobiłyśmy pracę. Teraz patrzę, że miało być 600x800. Niby nic, ale różnica w kształcie jest...

edit 1:
(proszę, jestem zbyt zrąbana po robocie, żeby jeszcze raz zabierać się za rysowanie wszystkiego od nowa...)

edit 2:
widzę, że praca 800x600 też jest wstawiona w temacie, więc dodałam naszą mimo wszystko.

Alcioo :33
03.07.2013, 18:21
Wolałbym, żeby termin nie był przesunięty. Wcześniej sam chciałem się o to kłucić, bo simsy mi nie działają. Apocalipsy teraz nie ma, ale obrazki zdążyłem zrobić. Robiłem na szybko, w pocie czoła, więc wolałbym bez przedłużania :C

Sorki Liv, ale serio ;*

Libby
03.07.2013, 18:41
Bo format miał być 800x600. Jest o tym w tym temacie.

Björk
03.07.2013, 18:48
Tak naprawdę wszystko jedno w którą stronę jest obrazek ustawiony.

Liv - no sama widzisz... jak to ze zmianą terminu.

A ponieważ już widzę, jak trudno będzie wybrać to proponuję w między czasie zadanie dodatkowe.
Ułatwi mi bardzo wybór zwycięzców.

Niechaj każdy napisze o każdej osobie z tej listy coś NAPRAWDĘ MIŁEGO!!!

Motyka
Lubie
Charionette
Malin
Apocalypsa
Maqryll
Meryam
Mroczny Pan Skromności
Rudzielec
Kubuss
Kędziorek
Diana
Liv
Gingers
Libby
Perplexite

Punkty będą się sumować ;)

Liv
03.07.2013, 19:03
<rysuje w zabójczym tempie>

Ohoho, o sobie tez mam napisać coś miłego? :D

Charionette
03.07.2013, 20:02
Ale ze kazdy ma napisac cos nt tych osob czy dopisac do zgloszenia ( czyli zsumowanie opinii pary)

Liv
03.07.2013, 20:04
Lol, mogę nadal oddać (nie wyrobiłam się...), czy dać sobie spokój? :P

motyka
03.07.2013, 20:06
dawaj dawaj, nie pogniewamy się :P

Björk
03.07.2013, 20:13
Liv - jako ta żyleta powinnaś wiedzieć, że regulamin, regulaminem i nie ma przebacz.

Jest 21:09 i.... czekam na Twoją pracę :)