PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiany w regulaminie i na forum


Björk
06.07.2013, 17:14
Prace dobiegły końca.

Możecie zapoznać się z nowym regulaminem (http://www.forum.thesims.pl/showpost.php?p=1729740&postcount=1), jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi - zapraszam do dyskusji.

Staraliśmy się wziąć wszystkie Wasze sugestie pod uwagę. Mam nadzieję, że osiągnęliśmy kompromis?

Damian
06.07.2013, 17:21
Wreszcie wytyczony maksymalny rozmiar sygnatury.
Regulamin teraz jest czytelniejszy.

Mroczny Pan Skromności
06.07.2013, 17:29
Przede wszystkim, bardzo mnie cieszy, że wzięliście pod uwagę nasze zdania :)
To, co trzeba było poprawić, zostało zmienione, to, co było dobre pozostało.
Zauważyłem tylko jeden mały błąd:
Zabrania się cytowania postów z obrazkami. W przypadku, jeśli cytujesz post zawierający obrazki (znaczniki ), usuń je przed wysłaniem odpowiedzi.
Zapewne miały tutaj być znaczniki [img][ /img], ale niestety zniknęły z powodu braku spacji ;)

Libby
06.07.2013, 17:54
@ up: poprawione ;)

Liv
06.07.2013, 18:02
Zabrania się dodawania dwóch postów pod rząd. Jeżeli nagle Cię „oświeci”, dodaj to do posta poprzez opcję „Edytuj”.
Dwóch lub więcej.
Innymi słowy: żadnych antyklubów, czy wojen w grupach.
Bez przecinka.
Łamanie regulaminu - punktów karnych od 0 do 25 - wygasa po 30 dniach,
Powinno być "nagminne łamanie regulaminu". Podobno z panelu admina da się zmienić ta nazwę. A co do regulaminu, to wiadomo.
Wiecie, jakby któryś mod miał zły dzień/chciał dopiec userowi, którego nie lubi, może dać 25-punktowego pod pretekstem "łamania regulaminu", gdy ten np. ustawi sobie po raz któryś sygnę o wysokości 200 pikseli ;)

Btw, jak czytam te przewinienia, to aż się łezka w oku kręci ;( Aż mi się zatęskniło za moderką xD
Multikonto - ban parmamentny.
Zrobić literówkę w tym zacnym wyrazie to skandal :D
Po zebraniu 30 punktów karnych, automatycznie użytkownik zostaje zbanowany na okres 7 dni.
Zbieraj punkty! 30 Możesz zamienić na darmowe, tygodniowe wakacje :>
Sponsorem wygranej jest administracja Forum The Sims Polska

:D
Jak tylko będziemy mogli, zajmiemy się tym.
Zdanie ze starego regulaminu było spoko.
"Zareagujemy tak szybko, jak to możliwe."
Pamiętaj, żeby zachowywać umiar w raportowaniu i robić to tylko w uzasadnionych przypadkach.
Radziłbym to przerobić, bo wejdzie sobie na forum jakieś niedoszłe Oko Saurona, zauważy, że ktoś pisze o piractwie i zaraportuje, potem wejdzie na profil randomowego usera, gdzie trwa ostra kłótnia z wyzwiskami itd. - zaraportuje, następnie wejdzie do Marudnika, bo ma dosyć takich widoków, oślepią go gwiazdki w czyimś poście, no i ofc trójkącik, a po tym wszystkim - w świetle nowego regulaminu - dostanie warna za nieumiarkowanie w raportowaniu ;)

Jeszcze a propos Marudnika - powinny być tam luzy dla useów, którzy lubią gwiazdki. Czasami niebo nad ich głowami w tym momencie wydaje się tak ciemne, że tylko te gwiazdeczki są w stanie dodać im ulgi - weźcie to pod uwagę :)
Sama dostałam 1-dniowego bana za posta w marudniku i nie chcę, żeby inni czuli się pokrzywdzeni tym jak ja wtedy.


Dziękujemy za pomoc.
Polecam się na przyszłość :D

Żegnaj stary regulaminie, który przeczytałam rejestrując się tu prawie 6 lat temu <chlip> I do którego często zaglądałam podczas mojej żyleciej kariery!

Ah, no i zapomniałam! Zupełnie sensowny i przejrzysty regulamin. Dobra robota! :) Widzicie? Jak chcecie, możecie ogarnąć to forum i zadowolić tych marudnych użyszkodników ;)


EDIT: właśnie, co z nadużywaniem sarkazmów? W regulaminie nic o tym nie ma, a jakieś spięcia przy tym były.

@down: a ja ciągle "moderatorka" :>

rudzielec
06.07.2013, 18:10
Jasno i przejrzyście! Teraz jest super :)
A, że się tak zapytam - regulamin dla moderacji będzie widoczny tylko dla moderacji, czy userzy również będą mogli się z nim zapoznać?

Zbieraj punkty! 30 Możesz zamienić na tygodniowe wakacje :>
darmowe, zafundowane przez moderację forum :D

EDIT: no dobra, kto ze mnie zrobił moderatora emerytkę? :P
przyznać się i poprawić na moderatorkę! :>

Mroczny Pan Skromności
06.07.2013, 18:12
Liv
Redaktor FTS Newsletter
Moderatorka Emerytka
Mędrzec
Profesor Miodek
Oko Saurona
Mesjasz
:D
wejdzie na profil randomowego usera, gdzie trawa ostra
:D:D

Ach, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :P

Oczywiście, coby nie spamować, dopiszę, że najbardziej spodobała mi się "tabela" konkretnych wykroczeń. Uważam, że to się przyda zwłaszcza nowicjuszom :)
Teraz jeszcze przyszło mi do głowy, aby napisać w tym regulaminie ws. aktywacji kont. Chyba, że już nie ma problemów z mailami ;)

Björk
06.07.2013, 18:37
Ja po prostu wiedziałam, że ktoś zauważy te "nagminne" raportowanie. Też się z tym nie zgadzałam, bo nie lubię straszyć, a raporty są przydatne w 99% przypadkach :)
Usunięte.

Uporczywe łamanie regulaminu - zmianiam warna.

Dodałam zapis o moderacji nowych użytkowników.
I zmieniłam na "Zareagujemy bla bla bla"

Liv
06.07.2013, 19:30
Tak, a ten 1% zostanie dla mnie xD
Uporczywe łamanie regulaminu
Me gusta :]

Dzięki :D

Damian
06.07.2013, 19:47
Czemu nie można założyć grupy "Fani ziemniaków" ? :D

2 tygodniowe mi wystarczą podziękuje.

Björk
06.07.2013, 19:50
Czemu nie można założyć grupy "Fani ziemniaków" ? :D

Właściwie - masz rację. Sama lubię ziemniaki, można by się w takiej grupie dzielić przepisami na 1001 dań z ziemniaków :)

I dyskutować o aktualnych cenach.
Popatrzę uważniej na ten punkt i zmienię.

Diana
06.07.2013, 19:54
Przeczytałam nowy regulamin, wreszcie jest jakiś sensowny :D
Zdziwiła mnie nowa nazwa - Wiadomości Odwiedzających. A nie tak jak wcześniej, Shoutbox xD

Björk
06.07.2013, 19:54
Przeczytałam nowy regulamin, wreszcie jest jakiś sensowny :D
Zdziwiła mnie nowa nazwa - Wiadomości Odwiedzających. A nie tak jak wcześniej, Shoutbox xD

Tak jak pisałam - braliśmy wszystkie sugestie pod uwagę.

ddo bwayo
06.07.2013, 20:12
Od siebie dodam tylko, że moim zdaniem regulamin jest bardzo łagodny. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

motyka
07.07.2013, 01:22
Zapewne miały tutaj być znaczniki [img][ /img], ale niestety zniknęły z powodu braku spacji ;)

teraz nawet widać bez spacji :P

co do raportowania, chodziło o to, że zdarzały się sytuacje, że były całkowicie nieuzasadnione, nawet wysyłane ze złośliwości, ale ok :)

@Liv, z sarkazmami nie chodziło mi wtedy o żaden regulamin, to była ogromna nadinterpretacja

Malfurion
07.07.2013, 10:32
3. Absolutnie zakazane
jest używanie treści
wulgarnych i
publikowanie
wszelakich treści
niemoralnych lub
kojarzących się
jednoznacznie z
erotyką.

Jak to sie ma do dzialow tworczych: VS i FS?

6. Jeżeli nadal nie
zgadzasz się z decyzją
podjętą przez
administratora/
moderatora, możesz to
przedyskutować
publicznie w tym
temacie: Księga Skarg i
Zażaleń

no brawo :D
oby mialo to jakas moc sprawcza :P

1. Użytkownik ma prawo
do założenia jednego
konta na naszym
forum.
* Każde konto założone
z tego samego IP
będzie traktowane jako
multikonto tego
samego użytkownika.

Ten punkt jest zle sformulowany. Wynika z niego, ze tylko konta zalozone z tego samego ip kwalifikuja sie jako multikonto ;)

Liv
07.07.2013, 10:42
Ten punkt jest zle sformulowany. Wynika z niego, ze tylko konta zalozone z tego samego ip kwalifikuja sie jako multikonto
Racja, tyle że gdyby wypisać wszystkie sposoby, w jakie administracja może wykryć multikonto (w tym jeden bardzo kontrowersyjny, czyli "na wyczucie" :P), ten punkt byłby strasznie długi i strasznie pomocny dla tych, którzy chcą z czystym (i nowym :P) kontem wrócić na forum ;)

A z drugiej strony bany za multikonta są dawane tu tak rzadko, że ten punkt w zasadzie można by skrócić do "w przypadku wykrycia przez administrację dwóch lub więcej kont tego samego użytkownika (multikonto), zostanie on zbanowany permanentnie."

@down: no ale jak już podają sposoby na wykrycie mk, to albo wszystkie, albo żaden :)
Z tymi adresami IP jest jeszcze taki kruczek, że coraz więcej userów ma zmienne... Więc często to nie adres jest podstawą do zbanowania, tylko zupełnie coś innego.

Malfurion
07.07.2013, 10:45
liv, przeciez nikt nie mowi ze maja wszystko wynotowac :P
a skoro regulamin jest swiezy, to trzeba wylapywac takie luki :)

ps. przeklinam pisanie z fona! :P

up. no przeciez sama dalas. wykrycie, jest jak najbardziej trafne

rudzielec
07.07.2013, 11:04
Jak to sie ma do dzialow tworczych: VS i FS?
A no właśnie, bo tu jest w ogóle ciekawa sytuacja.
Nigdy w regulaminie (przynajmniej od kiedy ja tu jestem), nie było żadnej wzmianki na temat FS i VS, lecz Centa będąc administratorką powiedziała mi, żebym zaznaczyła na początku FS, że są takie i takie treści i wszystko będzie ok. Nie wiem jak jest teraz, ale wydaje mi się, że w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Malfurion
07.07.2013, 11:11
poczekajmy na oficjalne stanowisko w tej sprawie
jako ze nas ten punkt najbardziej interesuje :D

Björk
07.07.2013, 11:16
Poprawiłam punkt o multikontach.

Co do zakazu treści wulgarnych - dzięki Rudzielcu za podpowiedź. Po prostu dopiszemy (jak ktoś sformułuje) taki punkt dotyczący FS i VS.

Aha, ale na szybko usunęłam słowo "ABSOLTUTNIE" - bo absolutnie nie jest zakazane. Tylko przesadne używanie wulgarnych słów.

Malfurion
07.07.2013, 11:26
w punkcie 3 zasad ogolnych, mozna poprostu dopisac ze w dzialach tworczych zalozyciel tematu ma obowiazek poinformowac uzytkownikow, o zawartych w nim materialach (nieprzestepnych dla mlodszych odbiorcow) :)

anizali
07.07.2013, 11:53
Tu się zgadzam.

Może by również dodać o kolorach podpisów/avatarów.
Takie oczo***ne, że tak to nazwę, kolory też nie wpływają dobrze, na korzystanie z forum, moim zdaniem...

Damian
07.07.2013, 12:22
Albo znaczniki co dane "coś" zawiera, symbole czy coś w tym stylu.

motyka
07.07.2013, 12:23
zaktualizowałem regulamin o FS/VS, przeczytajcie koniecznie (punkt 4. - zasady ogólne)

@anizali - tutaj raczej nie możemy tego zabronić, dość ciężko zdefiniować takie kolory :P poza tym to już by było za duże ograniczenie moim zdaniem

anizali
07.07.2013, 12:41
Rozumiem :)
Będę czytać najwyżej w okularach przeciwsłonecznych :D

Mroczny Pan Skromności
07.07.2013, 14:41
A propos kolorów rang, to czy istnieją jakieś regulacje, które mówią, co ile można zmieniać kolor? :>

O nie xDDDD

Björk
07.07.2013, 14:47
Do pewnej chwili nie były potrzebne, ale dla jednego usera wymyśliłam co jeden miesiąc :D

No i teraz się wkopałeś :D Dopisałam w regulaminie Rang.
Ale to też podziała w drugą stronę - ustawisz sobie rangę w badziewnym kolorze i co?
Będziesz czekał miesiąc na kolejną zmianę?
Do tej pory nie było problemu z tym, że jeżeli ranga była słabo widoczna, zmienić jej kolor natychmiast.
Uważajcie - czego sobie życzycie :D

Lubie
07.07.2013, 14:56
Do pewnej chwili nie były potrzebne, ale dla jednego usera wymyśliłam co jeden miesiąc :D

HMM, ciekawe dla kogo. <myśli>


Ale można przecież zrobić tak, że zmiana co miesiąc, ale jeżeli kolor się nie spodoba, można zmienić natychmiast, z baaardzo małym odstępem czasu (5-10 minut)

@down: no to jest dobre rozwiązanie.

Björk
07.07.2013, 15:00
Może zróbmy tak - nie wysilajmy się celem regulowania wszystkiego. Przecież wiecie, że nie jestem mściwa i jak komuś się kolor nie spodoba - poprawię. Miejmy do siebie trochę zaufania. OK?

kubuss
07.07.2013, 21:08
nie popadajmy w paranoję. bo zaraz dojdzie do tego że będzie dzienny limit pisania postów. nie trzeba wszystkiego od razu do regulaminu wklepywać, bo z przejrzystego zrobi się badziewny.

Björk
08.07.2013, 06:40
Jakby było - to kliknęłabym "Lubię To" ;)

Damian
18.07.2013, 18:26
Można by było dodać do regulaminu system refreshowania tematów, przydatne w dziale pomoc, poszukuje gdzie nikt się nie wypowiada a temat leci w dół strony.
Np. Temat można refreshować co 24 h pisząc np "@ref"
Nie liczyłoby się to do warna za post pod postem.
Co wy na to ?

Caesum
18.07.2013, 18:59
Co 24h godziny to z pewnością za mało. Jak już to co 48h albo nawet i więcej i to tylko w działach pomocy/gdzie mogę to znaleźć.

motyka
18.07.2013, 19:38
są sposoby na odświeżanie tematu bez potrzeby pisania postem pod postem

Libby
11.01.2014, 15:08
Wprowadzono zmiany w regulaminie.
Zmodyfikowane punkty to 9. w Postowaniu oraz 4. w Konsekwencjach.
Zapoznajcie się z nimi ;).

Liv
11.01.2014, 15:11
Mam pytanie co dotych banów - na życzenie też się liczą? xD

Libby
11.01.2014, 23:17
Nie, bany na życzenie się nie wliczają.

Malfurion
11.01.2014, 23:21
A czy obowiazuje amnestia w stosunku do banow przed aktualizacja punktu regulaminu? XD

@down do 5 by mi troche brakowalo :P

Libby
11.01.2014, 23:33
Nie! Jesteś na celowniku :D!
A tak poważnie, to bany będą się naliczać od teraz.

Alcioo :33
12.01.2014, 09:53
mam pytanie - mogę dostać informację ile miałem banów? bo po dwóch przestałem liczyć :fsad:

Björk
12.01.2014, 12:20
Trzy Maqryllu. Słownie: 3.

Caesum
12.01.2014, 13:06
Czy bany od Trichelle się liczą? :D

EDIT: laseczkaaa - ! D:

Mroczny Pan Skromności
12.01.2014, 13:07
pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu adminów :P

bany będą się naliczać od teraz.

Alcioo :33
13.01.2014, 10:35
Trzy Maqryllu. Słownie: 3.

kłóciłbym się, że to nie jest postać słowna (mówię tutaj o cyfrze 3) tylko cyfrowa, postacią słowną jest to co napisałaś na początku, mianowicie "trzy".


Czyli mam rozumieć, że bany liczą się od teraz, tak? :)
Oh, bardzo miło ^^

Meryam
09.02.2014, 18:01
Hmm, nie ma żadnego tematu gdzie można zapytać, wiec dam to tu:
Co z oświadczeniem? Bo my tu czekamy i czekamy... ;)

@down: Ok, dzięki :)

Charionette
09.02.2014, 18:06
Oświadczenie pojawi się jeszcze dziś :)

Rainbow
06.12.2014, 16:28
Pragnę oznajmić, iż od dziś tj. 06.12 roku pańskiego 2014 Kędziorek została mianowana Administratorem. Pokój jej duszy i wiadro cierpliwości. :blowkiss: :fun:

Liv
06.12.2014, 18:29
Nareszcie.

A co z motyką? Czekamy na jego wielki comeback?

alpherainn
07.12.2014, 15:22
Gratulacje, w pełni zasłużony awans :)

A cd. motyki, to też mnie to interesuje. Administrator powinien przynajmniej raz na jakiś czas wejść na forum.

Björk
07.12.2014, 17:16
Tak więc chciałam wyjaśnić, że motyka już jakiś czas temu składał rezygnację, więc oficjalnie ją przyjęłyśmy...
Dodatkowo, zgadzam się z Wami, że (choć to przykre) ktoś kto nie zagląda na forum nie powinien posiadać uprawnień administratorskich, choć myślę, że nawet motyka by się w tym ze mną zgodził, że miecie takich uprawień, obliguje do dbania o forum, a nie zaspokaja potrzebę wyróżniania się :)
Tutaj oficjalnie mu podziękuję, bo swego czasu był dla nas nieocenionym wsparciem :)
A skoro już weszłam do panelu admina, to pozwoliłam sobie urozmaicić trochę forum :)

Lubie
07.12.2014, 17:49
A skoro już weszłam do panelu admina, to pozwoliłam sobie urozmaicić trochę forum :)

Nic nie widzę :( Pomocy :(

EDIT: dobra, widzę, nvm :D

Liv
07.12.2014, 18:06
Szefowo, doprawdy, nie musiałaś :fun:
Dziękuję za poprawienie humoru (właśnie zdałam sobie sprawę, że jutro polegnę na kolokwium...), no i oficjalnie również życzę Ci udanego i beztroskiego (jak tylko się da!) tygodnia :D

No i cieszę się, że mamy jasną sytuację co do zarządu forum :>

Aperlaxive
07.12.2014, 18:39
Gratuluję Kędziorek :)
Szkoda, że tak wyszło z motyką. Był dobrym administratorem.

Ja wciąż nie widzę... Mógłby mnie ktoś oświecić?

Marcysia
07.12.2014, 18:53
UP: Oświecę cie:
http://i.imgur.com/q37CNIM.png

Fajny pomysł, tylko jak taki świeżak i dzieciak jak ja moge odpowiedzieć na masę pytań?
(Posłuchać się starych wyjadaczy!) :D

Charionette
07.12.2014, 19:30
Niee, nie to Bjork zmieniła ;) zmieniła nick Kędziorkowi i Liv :D
Co do ankiety - nie trzeba odpowiedzieć na każde pytanie :)

Rainbow
27.12.2014, 00:12
jak już sami zdążyliście zauważyć, pojawiła się na forum możliwość dania komuś punktu reputacji. jest fajnie, wszyscy się cieszą, tłum szaleje. właśnie - tłum szaleje. zauważyłam, że póki co reputacja jest wykorzystywana do dawania sobie punktów za byle jakie posty, a powody to "super avatar" albo "ahahah". moze ustalmy sobie teraz, że dzisiaj był fajny dzień testowy i się wszyscy pobawiliśmy, ale za kolejne bezsensownie przyznane punkty admini będą je odejmować, albo w najgorszym razie warnować. reputacja nie została dodana po to, zeby się bawić, tylko dlatego, żeby przyznawać punkt za jakąś sensowną wypowiedź, tak, jak sami chcieliście. a jeśli będzie wykorzystywana w taki śmieszkowy sposób, jak powyżej, to widać, że reputacja nie ma sensu i ją po prostu wywalę.

także proszę nie szaleć :fun:

Lubie
27.12.2014, 00:15
reputacja za dobry odcinek/dom/sima to reputacja "spamowa" czy nie?

Liv
27.12.2014, 00:17
A ja się zastanawiam, czemu nie zorganizowaliście się jeszcze z regulaminem dot. reputacji.

Rainbow
27.12.2014, 00:23
reputacja za dobry odcinek/dom/sima to reputacja "spamowa" czy nie?

nie, no bo ponoć ma was "motywować do pracy" :P

A ja się zastanawiam, czemu nie zorganizowaliście się jeszcze z regulaminem dot. reputacji.

też nie wiem ;_; to też dlatego specjalnie wstałam z łóżka!

Liv
27.12.2014, 00:30
Zróbcie okres ulgowy do czasu powstania regulaminu w takim razie :) Prawo nie działa wstecz.

Rainbow
27.12.2014, 23:52
@up tak niech też będzie ;) tylko mimo wszystko nie szalejcie z tą repką, jak was proszę ;p


edit:
pragnę oznajmić iż został wgrany nowy styl, tak jak chcieliście ;) nazywa się Sims Modern, gdyby ktoś szukał

no i reklama z góry strony wywalona. prawdopodobnie bedzie musiała wrócić żeby shooters nie przyleciał i nie zrobiła się chryja, ale bedzie już wtedy na dole

@down też o tym właśnie pomyślałam, wiec w sumie wywalenie reklamy to nie taki głupi pomysł, gorzej tylko jak od razu zamknie forum bez patrzenia co sie stało, ze pieniążki nie płyną :D

konformistyczny lodzik
27.12.2014, 23:54
no i reklama z góry strony wywalona. prawdopodobnie bedzie musiała wrócić żeby shooters nie przyleciał i nie zrobiła się chryja, ale bedzie już wtedy na dole

jak przyjdzie shooters to wtedy mu powiemy wszystko czego oczekujemy

i tyle ;D

Rainbow
28.12.2014, 17:21
pragnę oznajmić, iż już nie będę marionetką w rękach Szlachcica, gdyż stał się Administratorem Technicznym. gratuluję i życzę powodzenia na nowej drodze życia :D

Pink Panther
28.12.2014, 17:30
Gratuluję! :D

Wreszcie jakiś facet w administracji :v

Liv
28.12.2014, 17:31
NIECH ŻYJE SZLACHCIC! :love:

La Tortura
28.12.2014, 17:57
Gratulacje Szlachcic!

LepkiePaluszki23
28.12.2014, 18:11
Gratuluję i życzę dużo pomysłów na forum :)

Meryam
28.12.2014, 18:32
Gratsy! :D

Caesum
28.12.2014, 19:09
Dziękuję za ciepłe wody powitanie. Obiecuję, że nie rozwalę forum. A przynajmniej postaram się tego nie zrobić. xD

W ogóle to mi przypomina, jak kiedyś straaaasznie zazdrościłem koleżance moda. To było jakieś x lat temu, zaraz po usunięciu Trichelle z fts. Widać cierpliwość popłaca. :D

Paździoch Menda Złośliwa
28.12.2014, 19:11
No, to otwieraj pan bibę w offtopie :D idę po ciacho i ogólnie to gratuluje.

Charionette
29.12.2014, 13:34
Zapoznajcie się z regulaminem, został zaktualizowany :)
Powstał regulamin reputacji oraz ustalono nową maksymalną wielkość obrazka w poście.

Liv
29.12.2014, 13:54
Dozwolone jest ocenianie prac za pomocą punktów reputacji w działach Zdjęcia z gry oraz Nasza Twórczość. Ocenianie wszelkich prac poza tymi działami jest zakazane.
Mijacie się trochę z celem...

Powiedzmy, że ktoś opisał w tym (http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1839616#post1839616) temacie losy eaxisowej rodzinki, którą zaczął grać. Ja to przeczytałam, spodobało mi się, ale sama gram swoimi własnymi rodzinkami i napisanie posta "Nick_usera - fajna historia! W życiu nie wpadłabym na to, żeby tak poprowadzić ich losy bla bla bla..." poskutkowałoby warnem, bo nie wniosłabym swoją wypowiedzią nic do tematu. "Lajka" też dać nie mogę, bo regulamin tego zabrania (a byłej moderatorce trochę nie wypada zbierać punktów z ostrzeżeń :) ). Pozostaje mi wyrażenie swojej opinii na profilu albo na PM - tylko po co mam zaśmiecać komuś skrzynkę/profil takim krótkim, dotyczącym GRY komentarzem? Od tego powinna być część "simowa" forum. Albo właśnie lajki.

Droga administracjo, co powinnam zrobić w tej sytuacji?

A, motyka jest nadal adminem wg regulaminu.

Administracja zastrzega sobie prawo do odjęcia punktu bądź ukarania użytkownika, który go nadał, jeśli uzna, że punkt jest przyznany bez sensu, mimo, ze nie złamał żadnego punktu regulaminu lub nie mieści się w jego ramach.
MIMO_ŻE. Tam nigdy nie było przecinka ;)
Ten punkt mnie trochę martwi... Lepiej zaopatrzę się w popcorn na przyszłość xD

Kędziorek
29.12.2014, 23:11
Droga administracjo, co powinnam zrobić w tej sytuacji?
Dopracujemy jeszcze ten regulamin, póki co proszę o jego przestrzeganie :)
I nie zdziwcie się jak Wam punktów ubędzie, bo zamierzam pousuwać przynajmniej te bez uzasadnienia i typu: "ahhaah" i "akjsds" (nie wiem czy takie są, ale uprzedzam tak na zaś) :P

Pink Panther
29.12.2014, 23:12
I nie zdziwcie się jak Wam punktów ubędzie, bo zamierzam posuwać przynajmniej te bez uzasadnienia i typu: "ahhaah" i "akjsds" (nie wiem czy takie są, ale uprzedzam tak na zaś) :P

Prawo nie działa wstecz ;)

Kędziorek
29.12.2014, 23:16
"...chyba że ustawa stanowi inaczej". Zawsze mogę dopisać do regulaminu punkcik, że regulamin dot. reputacji obowiązuje od dnia wprowadzenia samej reputacji, nawet zamierzałam, ale uznałyśmy, że nie ma sensu. Ale to wciąż nie kłopot. Nie będzie żadnych konsekwencji, to oczywiste, ale zdania nie zmienię :)

Hebe
23.01.2015, 18:43
Nie jestem pewna czy piszę w dobrym temacie, ale z drugiej strony żaden inny mi bardziej nie pasuje. Post chyba bardziej pasuje do tematu "co chcielibyście zmienić", więc poproszę o przeniesienie go.
Proponuję dodać do regulaminu punkt "z jednego konta może korzystać tylko jedna osoba".

Kędziorek
08.02.2015, 14:04
Niektórzy mogli zauważyć, że ubyło im trochę punktów reputacji. Ano ubyło, ponieważ wzięłam się za gruntowne sprzątanie punktów bez uzasadnień lub przyznanych kompletnie bez sensu. Uznałam, że lepiej napisać posta tutaj, niż później każdemu z osobna tłumaczyć, dlaczego ubyło mu X punktów.
I wklejam tu również Regulamin reputacji, bo najwyraźniej niektórzy nie mieli jeszcze przyjemności się z nim zaznajomić.

Reputacja:

Przyznając punkt reputacji, należy wpisać uzasadnienie dlaczego to robisz - w przeciwnym wypadku punkt zostanie anulowany.
Uzasadnienie musi być sensowne i treściwe (np. świetnie wykonany dom). Uzasadnienia typu: "bo tak", "ahahah", "xyz", itp. będą skutkowały anulowaniem punktu.
Za notoryczne dawanie bezsensownych punktów lub uzasadnień administracja karać będzie warnem.
Zakazane jest przyznawanie punktów reputacji jako ocenę nicku, sygnatury lub avatara użytkownika. Od tego są poszczególne tematy w Offtopie.
Dozwolone jest ocenianie prac za pomocą punktów reputacji w działach Zdjęcia z gry oraz Nasza Twórczość oraz w innych tematach z simową twórczością.. Ocenianie wszelkich prac poza tymi działami jest zakazane.
W czasie dyskusji za pomocą reputacji można wyrazić swoją aprobatę względem czyjegoś posta. Ma to zapobiec tworzeniu spamu postami typu: "Zgadzam się", "Dobrze mówi", itp.
Administracja zastrzega sobie prawo do odjęcia punktu bądź ukarania użytkownika, który go nadał, jeśli uzna, że punkt jest przyznany bez sensu, mimo, ze nie złamał żadnego punktu regulaminu lub nie mieści się w jego ramach.


Proszę Was również, żebyście nie przyznawali punktów za posty sprzed kilku miesięcy, bo to naprawdę mija się z celem. I serio zastanówcie się, za co przyznajecie punkty reputacji, bo jak spojrzę na niektóre, to reakcja nr 1: :why: przeplata się z reakcją nr 2: :aykm:.

milosz263
19.01.2017, 11:22
Konta użytkowników nieaktywnych przez ponad rok są usuwane z forum. Nie dotyczy to użytkowników mających dużą ilość postów.
Może by napisać ile tych postów trzeba mieć?
PS. Można by tak dodać The Sims 4 Miejskie Życie dodać do posiadanych gier?