PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy skin forum


Caesum
07.07.2013, 16:41
Jak zauważyliście(a musieliście, bo wyłączyliśmy inne) na forum pojawił się nowy skin. Poprzednie zostały wyłączone, bo najwyraźniej ich kod nie został zaktualizowany od czasów ostatniej zmiany wersji forum, przez co nie są do końca kompatybilne. Z tego powodu na starych skinach nie działały takie rzeczy jak wysuwane menu szukaj, przyciski w edytorze wiadomości, kilka wizualnych pierdół. Teraz powinno być wszystko ok. :)

Jednakże jeżeli ktoś zauważy, że coś działa nie tak, jak powinno lub w ogóle nie będzie jakiś opcji, niech o nich napisze.

Aha - no i logiem forum nie przejmujcie się, zostanie zmienione(jak tylko Gingers się pojawi, bo to już to kiedyś robił). :D

Damian
07.07.2013, 17:03
Niech was nauczy wstawiać obrazki bo to proste :D
W końcu forum odświeżone i widać zmiany <3

Edit: U mnie więcej opcji działa, zauważyłem że działa dwa razy szybciej.

Mroczny Pan Skromności
07.07.2013, 17:39
Przy okazji zobaczymy, czy poprawnie działa Szybka Odpowiedź :D

Świetna robota :) Skin jest bardzo podobny do poprzedniego, a jest dużo więcej opcji i zrobiło się bardziej nowocześnie :>
Napis VBulletin tez jest fajny, ale nie ma to jak logo forum :P

EDIT: bu, szkoda, że nie ma szybkiej odpowiedzi bez odświeżania strony :P

ddo bwayo
07.07.2013, 17:50
czy ten skin będzie taki szeroki czy to będzie zmienione? :c

Caesum
07.07.2013, 17:53
Jeszcze zobaczymy, choć najpewniej gdy Gingers zacznie zmieniać logo będzie trzeba zrobić szerokość taką jak na starym skinie. :)

Damian
07.07.2013, 17:53
Przy okazji zobaczymy, czy poprawnie działa Szybka Odpowiedź :D

Świetna robota :) Skin jest bardzo podobny do poprzedniego, a jest dużo więcej opcji i zrobiło się bardziej nowocześnie :>
Napis VBulletin tez jest fajny, ale nie ma to jak logo forum :P

EDIT: bu, szkoda, że nie ma szybkiej odpowiedzi bez odświeżania strony :P

U mnie szybka odpowiedź działa od razu :P

Mroczny Pan Skromności
07.07.2013, 17:55
Hm, może to wina przeglądarki, bo ze względu na wiek mojego zastępczego kompa mam mozillę 4 ;)

W takim razie, jest jeszcza bardziej super :D

Co do rozmiaru, to ewentualnie mozna wcisnąć ctrl+[plus], ale wtedy czcionka też się zwiększa :<

Meryam
07.07.2013, 18:16
Ooooo, jak fajnie ^^ Mi wszystko działa jak należy. W końcu działają przyciski w odpowiedzi <333 Cud miód i orzeszki :D


EDIT: OWAAAA JAKI PROFIL OLABOGA <333333333

Lubie
07.07.2013, 18:18
Znalazłem błąd!
W Wiadomościach Odwiedzających nie działa [url], a że ten znacznik jest automatyczny przy adresach, nie można wysłać linka na profilu.

Björk
07.07.2013, 18:26
Znalazłem błąd!
W Wiadomościach Odwiedzających nie działa [url], a że ten znacznik jest automatyczny przy adresach, nie można wysłać linka na profilu.

Nie działa, bo opcja włączenia go jest niepolecana, więc nie chciałam go włączać. Najwyżej adres lub e-mail podeślesz w PW.

Lubie
07.07.2013, 18:27
Nie działa, bo opcja włączenia go jest niepolecana, więc nie chciałam go włączać. Najwyżej adres lub e-mail podeślesz w PW.

Ughm, szkoda, bo trochę zamieszania może być.

rudzielec
07.07.2013, 18:31
OWAAAA JAKI PROFIL OLABOGA <333333333

no profil boski! <33333
zauważyłam, że nawet fankluby zmieniły lekko swój styl :3

jak dla mnie jest mega i żadnych zmian więcej nie trzeba <3

kubuss
07.07.2013, 21:12
ojej, wygląd profilu pozytywnie łechta moje uwielbienie do minimalizmu :) niezła zmiana, czysto i przejrzyście. będę musiał tylko tło sygnatury zmienić bo teraz się odznacza, bo była robiona pod wzór Imagize.

Vanitas
09.07.2013, 12:51
Z Caesumem przywróciliśmy logo B) Jakbyście mieli jakieś sugestie albo wyłapali jakieś błędy to dawajcie znać :)

Liv
09.07.2013, 13:11
Złotka, a zwęzicie nam ładnie forum, tak jak było na starym skinie? :>

Caesum
09.07.2013, 13:12
Spróbujemy. :D

EDIT: Już wiem, teraz już tylko czekać na admina. :D

EDIT2: Już, dzięki Bjork(mam nadzieję, że nie przeszkadza ci brak dwóch kropek nad o?). :D